FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 22 okt 2017, 13:54



Ma ja, brani ga yebo ti on mater, a odbio se rukovat kad je izašao. Pa zamisli ti tog glupog mozga, ku.rca ne može napravit dok je na terenu i još se ljuti ako trener da njegovom suigraču prvih 10 minuta ove sezone. Jbem ti mater urugvajsku.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 okt 2017, 16:15

messilla je napisao/la::lol:
Rezultati su odlični s obzirom na dva kancera u prvom sastavu i činjenicu da je trener slijep ko kurchina. Sve je ovo dobro. :kafa:
Da sve je dobro i bit ce, dok ne bude prvi poraz koji je neminovnost, doci ce kad-tad s ovakvom igrom.

Cudno igramo fkt...cak u nekim navratima se igra i poboljsa, kao da igraju s pola gasa sto ipak ne vjerujem da je istina. Ali bas protiv najjacih protivnika izgledali smo najbolje na terenu, sto me i cudi najvise.

Ali dobro neko rece gore, ne znam sta da ocekivamo kad je ista ova ekipa igrala za qurac i prosle sezone....pojacali se nismo a otisao je Neymar, dok su svi stariji za jos godinu dana, znaci duplo smo slabiji realno...izvlaci nas to sto je Messi na poziciji iz 2012 godine, ali je zato Suki za qurac.

Ovaj forsira istu ekipu, taj kostur ekipe svaku tekmu i pitanje je samo vremena kad ce da izdahnu od umora, zato bi bilo dobro dovesti top pojacanje u januaru, mada ne vjerujem da ce se to desiti.

Ali, kako god, uz ove sve igrace fina ekipica se moze sloziti i to relativno mlada : Ter Stegen- Umtiti-Semedo-Roberto-Denis to je dobrih i mladih 5 igraca. Dodas im jos u formi Messija, Busquetsa i Suareza i dobijes top 5 u Europi sigurno.

Samo sto ovaj slijepac drzi na klupi i Semeda i Roberta i Denisa. A i kad igraju, ne igraju svoje pozicije.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 okt 2017, 16:24

Djubre Urugvajsko nabiti nogom na kraju sezone.

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 22 okt 2017, 17:26

Ne znam zasto toliko kukate...ako usporedimo prijelazni rok i stanje na tabeli moramo biti i vise negonzadovoljni...trener po mom misljenju radi veoma dobar posao i ono sto sam prizeljkivao na pocetku sezone a to je da ne rotira previse i da igra uvijek u najjacem sastavu (ako se neko ozlijedi neka ga zamjeni drugi najbolji na njegovoj poziciji a ne da rotira kao enrique prosle sezone pa znamo kako je izgledalo)... pa prosle sezone smo imali duplo jacu ekipu ali ove godine duplo bolje izgledamo. I cuj ovaj jedan napisao poraz ce doci kad tad, pa normalno da hoce i gubili smo kad smo lp trebali osvajati 3 puta za redom kakav smo tim imali...pljujete tu bez razloga, kao da bi denis i drugi poboljsali igru barcelone a sa neymarom smo jos gore izgledali...i opet da drugi zavrsimo na kraju treneru ne mogu jista reci jer on nije slozio ovu ekipu jos su je oslabili prije pocetka sezone...(neymar trebao indalje biti u timu + dovesti Coutinha, na kraju ninjedan doveden nego samo Paulinho is Kine)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 okt 2017, 18:33

Eto nama Coutinha u januaru

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 22 okt 2017, 19:18

FCBlaugrana je napisao/la:Ne znam zasto toliko kukate...ako usporedimo prijelazni rok i stanje na tabeli moramo biti i vise negonzadovoljni...trener po mom misljenju radi veoma dobar posao i ono sto sam prizeljkivao na pocetku sezone a to je da ne rotira previse i da igra uvijek u najjacem sastavu (ako se neko ozlijedi neka ga zamjeni drugi najbolji na njegovoj poziciji a ne da rotira kao enrique prosle sezone pa znamo kako je izgledalo)... pa prosle sezone smo imali duplo jacu ekipu ali ove godine duplo bolje izgledamo. I cuj ovaj jedan napisao poraz ce doci kad tad, pa normalno da hoce i gubili smo kad smo lp trebali osvajati 3 puta za redom kakav smo tim imali...pljujete tu bez razloga, kao da bi denis i drugi poboljsali igru barcelone a sa neymarom smo jos gore izgledali...i opet da drugi zavrsimo na kraju treneru ne mogu jista reci jer on nije slozio ovu ekipu jos su je oslabili prije pocetka sezone...(neymar trebao indalje biti u timu + dovesti Coutinha, na kraju ninjedan doveden nego samo Paulinho is Kine)


Sent from my iPhone using Tapatalk
sastav u kojem igra suarez koji je postao obicno drvo i rakitic koji je propao nije sigurno najjaci, siguran sam da bi bolje izgledali da te panjeve zakuca na klupu a ubaci npr roberta i denisa.Ne kazem ja da bi denis i druge izmjene koje svi prizeljkujemo poboljsali igru bas toliko koliko bi trebalo ali nema sanse da bi izgledali kao Rakitic i Suarez na terenu, po meni trenutno dva najbeskorisnija igraca.Svaka cast Suarezu na svemu u karijeri ali na osnovu stare slave se ne igra, isto vazi i za Rakitica, iz utakmice u utakmicu dokazuju da su zreli za klupe ali Valverde nista ne radi po tom pitanju.Ja mu to najvise zamjeram, lijepo je to sto su skoro sve pobjede dosad u ligi ali on kao da je slijep i ne vidi nesto sto je ocigledno.I onda kad nas napuste mladi i perspektivni igraci kukacemo na temi, naravno da ce napustiti kad vide ko igra a oni sjede na klupi i propadaju.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 22 okt 2017, 20:22

Mesa 2.0

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 okt 2017, 22:53

Mi Suarezu je.bemo mamu za 3 gola u 6 tekmi u ligi,a tamo madridisti dr.kaju na vođu Ronu koji ima 1 gol u 5 tekmi. Eh, ko je sad tu lud

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 22 okt 2017, 23:15

Blejzer10 je napisao/la:Mi Suarezu je.bemo mamu za 3 gola u 6 tekmi u ligi,a tamo madridisti dr.kaju na vođu Ronu koji ima 1 gol u 5 tekmi. Eh, ko je sad tu lud
Svi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 22 okt 2017, 23:32

Blejzer10 je napisao/la:Mi Suarezu je.bemo mamu za 3 gola u 6 tekmi u ligi,a tamo madridisti dr.kaju na vođu Ronu koji ima 1 gol u 5 tekmi. Eh, ko je sad tu lud
Madridisti 2 godine tjeraju Ronalda, a na kraju pišu kako je zaslužio Balon ispred poluboga iz Rosarija. Jasno je ko je lud.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 okt 2017, 23:36

Rajaz je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Mi Suarezu je.bemo mamu za 3 gola u 6 tekmi u ligi,a tamo madridisti dr.kaju na vođu Ronu koji ima 1 gol u 5 tekmi. Eh, ko je sad tu lud
Madridisti 2 godine tjeraju Ronalda, a na kraju pišu kako je zaslužio Balon ispred poluboga iz Rosarija. Jasno je ko je lud.
:lol: :thumbup:
27.10.2020

let3
Postovi: 28985
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 23 okt 2017, 00:35

Rajaz je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Mi Suarezu je.bemo mamu za 3 gola u 6 tekmi u ligi,a tamo madridisti dr.kaju na vođu Ronu koji ima 1 gol u 5 tekmi. Eh, ko je sad tu lud
Madridisti 2 godine tjeraju Ronalda, a na kraju pišu kako je zaslužio Balon ispred poluboga iz Rosarija. Jasno je ko je lud.
:lol: :lol: :crazy:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 okt 2017, 13:39

miki_92 je napisao/la:Mesa 2.0

slika
dobar valverde, dobar

ovo sto i meni ide na zivce forsiranje ojebina suareza i rakitica vjerovatno ima neko opravdanje, mozda ih forsiranjem nastoji vratiti u formu, a sezona je duga, ovo sve do sad je i bio tek pocetak i ne treba tu puno rotirati i odmarati, to ce doci kako se bude blizila nova godina

mada mislim i sam da denis,semedo i paulinjo moraju vise igrati jer dobro su startali i taj momenat treba iskoristiti da se etabliraju, a isto vazi i za gomesa

mene mesi zabrinjava najvise, odlicno je poceo sezonu i onda vec dosta utakmica kurcobolja mode, ali tu se vidi rad valverdea jer dobijamo redom utakmice iako mesi ne igra ni blizu kako treba, a kamoli da sam pobjedjuje, ostatak ekipe odradi poso cvrsto na misice i to je prednost, tako se lige uzimaju, a za ligu prvaka trebat ce zalaufani mesi i jos po koji igrac da briljira
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 okt 2017, 15:35



Eh da imamo ovakvog Andresa u bar 50 % utakmica, da uhvati konstantu i pomogne u jacim utakmicama ne bi se brinuo uopste..ali tesko ybg, godine cine svoje :cry:
27.10.2020

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lord44 » 23 okt 2017, 16:21

Dobro ovo ide....do sada :)
Prvi smo na tabeli. Imamo najvise postignutih i najmanje primljenih golova u ligi. (malo li je)
Dajemo svima igraca fore (Rakitic) i opet nekako dobijamo.
Messi je povukao rucnu i opet ide .
Ozljeda najskupljeg pojacanja u startu.
Gomes bolji nego prosle godine.
Semedo jede malu djecu.
Paulinho bolji nego sto se iko nadao.
Znaci samo ima mjesta samo za napredak, a to je- vise koristiti Denisa, manje Rakitica, spustanje rucne kod Lea, drzati svjezim Dona, sto automatski znaci da ce Roberto (gdje i treba)u vezu, ozdravljenje Osmana....manje rotacije kod Semeda..itd.
Znaci, opcija za napredak koliko hoces i to je ono sto raduje :njanjanja:
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 23 okt 2017, 16:49

Cillessen – Semedo, Vermaelen, Mascherano, Digne/Cucurella – Gomes, Alena, Roberto/Rakitić – Paco, Denis, Deulofeu/Arnaiz.

'Sport' prognozira ovakav sastav za sutrasnji mec.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 23 okt 2017, 17:17

Wandelanoite je napisao/la:Cillessen – Semedo, Vermaelen, Mascherano, Digne/Cucurella – Gomes, Alena, Roberto/Rakitić – Paco, Denis, Deulofeu/Arnaiz.

'Sport' prognozira ovakav sastav za sutrasnji mec.
Ja bas maloprije konta!m da je utorak, taman reko večeras opuštanje uz tekmu :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 23 okt 2017, 18:52

Derdiyok je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Cillessen – Semedo, Vermaelen, Mascherano, Digne/Cucurella – Gomes, Alena, Roberto/Rakitić – Paco, Denis, Deulofeu/Arnaiz.

'Sport' prognozira ovakav sastav za sutrasnji mec.
Ja bas maloprije konta!m da je utorak, taman reko večeras opuštanje uz tekmu :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Imao si od 17:10 na SK2 reprizu protiv Malage :)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 23 okt 2017, 19:02

uz tu utakmicu se covjek bas opusti :lol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 23 okt 2017, 19:09

ne bi zaspao veceras da si je pogledao

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.