FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 nov 2017, 19:28

leorey je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
leorey je napisao/la:Evo realno, moze li neko navesti boljeg veznjaka od Ozila a da je clan naseg kluba trenutno ? Niti jedan mu trenutno nije ni do koljena.
Jesi li ti realan ? :shock:
Jok nisam. Djed Iniesta je bolji, nema veze sto je ovo 2017 :lol:

Raketa isto, kao i Gomo :rol:
Za tvoja pisanja u zadnje vrijeme nema drugog objašnjenja do onog da ti je ipak neko od madridista provalio account i zabavlja nas sve ovdje.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 nov 2017, 19:29

Zapita se covjek zasto ne osvojimo tripletu svake godine, pa imamo najboljeg igraca svijeta, najboljeg golmana, stopera, veznu liniju( 2/3 bar) :lol:
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 21 nov 2017, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 19:30

Nema sta, tu si ti strucnjak da nas sviju ispravis :rol:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 19:36

Bas to, zapita se covjek kako onda ne osvojimo tu tripletu svake godine kad imamo sve najbolje igrace :rol:

Kao sto je @parangal rekao, kad ljudi shvate da imamo prosjecan tim (izuzev Messija) sa ispodprosjecnom veznom linijom, lakse ce svariti neuspjeh.

Iniesta i dalje najbolji veznjak svijeta, iako covjek ne igra 80 % utakmica :lol:

Ozil za 20M koji moze igrati i LP je za nas posao stoljeca. Ponavljam, za nas. Jer, normalno da timovima sa brutalnom sredinom ne treba taj igrac.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 19:45

Vezna linija je solidna, trenutno sa jednim igračem koji može odigrat kao svjetska klasa svaku utakmicu. Iniesta to može povremeno, Rakitić rijetko ili nikako. Ali Iniestu za Ozila ne mijenjam nikad pa ni sad.

Problem ovog kluba su bili treneri, između ostalog, zajedno sa transfer politikom. Je, vezna linija nije odlična, ali kad ti prosječan trener vodi ekipu, šta možeš očekivat od takvog veznog reda.

Barcelona već 5 godina luta sa prosjekom na čelu. Valverde nek izvini, ali u europskim okvirima, on jest prosjek. Bolji od Enriquea, ali i dalje daleko od vrha.

Ako već imaš prosječne igrače na pojedinim pozicijama, trener je tu da od njih napravi bolje igrače, u svom sistemu, ali načina mora pronaći, zato je plaćen. Valverde hendla dobro i lika boli **** za igru trenutno, jer je bitno da se momčad ustali i da pronađe pravi ritam. Još nema najskupljeg pojačanja ovog kluba ikad. Sada je tu prednost malo poveća i u narednom razdoblju očekujem neke inovacije, tj povratkom Dembelea u momčad. Trenutno Valverde igra na rezultat, a Barcelona je na 442 prvi put ko zna otkad.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 nov 2017, 20:01

Da je Coutinha dovesti, bilo bi odlično. Što se tiče Ozila, za 20 milki je odlična kupovina, samo ja ne znam gdje bi on igrao.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 20:09

Lillard je napisao/la:Vezna linija je solidna, trenutno sa jednim igračem koji može odigrat kao svjetska klasa svaku utakmicu. Iniesta to može povremeno, Rakitić rijetko ili nikako. Ali Iniestu za Ozila ne mijenjam nikad pa ni sad.

Problem ovog kluba su bili treneri, između ostalog, zajedno sa transfer politikom. Je, vezna linija nije odlična, ali kad ti prosječan trener vodi ekipu, šta možeš očekivat od takvog veznog reda.

Barcelona već 5 godina luta sa prosjekom na čelu. Valverde nek izvini, ali u europskim okvirima, on jest prosjek. Bolji od Enriquea, ali i dalje daleko od vrha.

Ako već imaš prosječne igrače na pojedinim pozicijama, trener je tu da od njih napravi bolje igrače, u svom sistemu, ali načina mora pronaći, zato je plaćen. Valverde hendla dobro i lika boli **** za igru trenutno, jer je bitno da se momčad ustali i da pronađe pravi ritam. Još nema najskupljeg pojačanja ovog kluba ikad. Sada je tu prednost malo poveća i u narednom razdoblju očekujem neke inovacije, tj povratkom Dembelea u momčad. Trenutno Valverde igra na rezultat, a Barcelona je na 442 prvi put ko zna otkad.
Pa ne moze se sve svaliti ni na trenera. Koliko znam ni Pep, ni Zidane pa ni Enrique nisu bili neke klase od trenera, pa su zajedno uzeli sve zivo kasnije.

Pep je isto bio prosjek kad je dosao.

Slazem se ja s tobom u vecini toga sto si napisao, ali treba biti realan pa napisati da mi nemamo vise WC igrace osim Messija. Bio je to i Suarez, ove sezone to nije ni on. Pique je van forme odavno. Neymara si izgubio, Dembele se povrijedio.

Ter i Umtiti igraju ko na steroidima ove sezone i to je to.

Realno zadnjih 5 godina se zapustila vezna linija i potrebna je neka klasa od veznjaka...naravno da nisam za to da dodje Ozil ako ce to znaciti da na ljeto niti jedan veznjak vise ne dodje.

Ali ce doci, a Ozil i za klupe nije los kad je dzaba. Jos moze igrati LP.

Na Iniestu zaboravite ljudi, realno kakva god bio legenda, on kad ne igra nama je igra tecnija, vise trcimo, koliko god to glupo zvucalo , a i pitanje je samo vremena kada ce se povrijediti. Uz svo postovanje.

Za LP trebas pojacanja, nema sanse da je mi uzmemo s ovim timom, Dembele povrijedjen, Suarez van forme, Messi isto igra toplo-hladno i to treba reci.

Niko nema da prelomi utakmicu. Valverde fino skuplja bodove i to je to. Dokle ce to trajati, vidjet cemo.

Bit ce zanimljivo kad dobijemo Bayern u osmini ili recimo PSG, City kasnije.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 21 nov 2017, 20:11

AlfredNobel je napisao/la:Da je Coutinha dovesti, bilo bi odlično. Što se tiče Ozila, za 20 milki je odlična kupovina, samo ja ne znam gdje bi on igrao.
Nikad više onolike pare za Coutinha, da je od zlata.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 20:14

Kad Iniesta igra fino, Barcelona igra najbolje. Ne kontam uopće o čemu pričaš, eto Paulinha i Gomesa ću gledat prije njega, taman posla.

Iniesta nije više stari, to svi znamo, ali kad je na razini, Barcelona izgleda jako.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 nov 2017, 20:21

pa covjek nije nista slagao, Ozil da noge nema, bolji je od Inieste, Iniesta pokaze da je klasa u jednoj od 10 utakmica, 5 ih ne odigra u 4 je jedan od mnogih..
Rakitic je prica za sebe, od njega bi debeli Arda bio korisniji da moze trcati duze od pola sata.
Ozil za 20mil je ok igrac, nema neke pozicije kod nas, tesko bi ga bilo uklopiti, al eto, bmk, nek Valverde gleda sta i kako ako mu ga dovedu.
Al da sad zbog njegovih 29god ismijavamo njega, a covjek je bio najbolji asistent i u primeri i u engleskoj i sa reprezentacijom, relativno je dobro igrao, doduse protiv jacih ekipa je nestajao jer ga je lako markirati a i ne trudi se, al ajd, ima tko se trudi i tko obavlja sve protiv jacih.

Neam pojma, opcija da gledam Iniestu i lude navijace sto misle da je najbolji veznjak svijeta jos uvijek ili Ozila, radije cu Ozila da gledam.
Isto tako, Ozil il da ne dovedemo nikoga, opet Ozil.
Dati mu ugovor na 2.5god uz opciju +1 i mrs


Valverde dal je prosjek il ne, po cemu mu se sudi? Bio je u ekipi koja se oslanja i kupuje samo baskijce, samo domaca skola, ekipa koja moze biti samo toliko dobra, imao je solidne uspjehe sa njima, nije imao priliku da vodu neku ekipu kao Barca.
A evo, zasad u Barci, iz ove ekipe pune hodajucih leseva je izvukao puno vise nego sto se ocekuje, bar rezultatski, igra je gola k1ta..

Ona opcija 4-2-3-1 bi bila jos realnija sa Ozilom tu, sta ja znam, ne zanima me, necu njega da vise komentiramo dok ne potpise ako ce potpisivati.



@lillard

Da, kad je Iniesta na razini, Barca je na razini, ali ajmo realno, 2-3 utakmice je ove sezone takve odigrao u Barcinom dresu, to nije dovoljno za ono na sta mi ciljamo, bio je skoro pa nebitan faktor u ovim bodovima sto smo osvojili jer ovo sto je on napravio u la ligi za Barcu bi Gomes odradio, ako ne i vise. Da se razumijemo, Iniestu obozavam, ali daleko, daleko je od igraca kakvim ga predstavljaju, pa to isto kao Totti u Romi, zabije on gol, asistira, kazu ne moze Roma bez njega, ma cundara moja ne moze, prodisat ce sve kad ode ako uleti adekvatan igrac umjesto njega i to konstantno, a ne da mu puse i Iniesta i mediji i navijaci za ledjima kao sto su radili Denisu il Gomesu.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 20:23

Lillard je napisao/la:Kad Iniesta igra fino, Barcelona igra najbolje. Ne kontam uopće o čemu pričaš, eto Paulinha i Gomesa ću gledat prije njega, taman posla.

Iniesta nije više stari, to svi znamo, ali kad je na razini, Barcelona izgleda jako.

Upravo je to poenta. KAD igra. Vrhunski klub kao Barcelona ne moze sebi dopustiti takve stvari. Cekati da legenda nesto odigra i da se pritom ne povrijedi, a nadati se tripleti i takvim stvarima nije realno.

Ne kontam ja vas ybt, svi mi nesto mijenjali, vrsili cistku, prodavali, kupovali, a na kraju bi vam uvijek isti igraci igrali :lol:

Doduse, tako razmislja i uprava. Zbog toga i osvajamo sve zadnje 2 godine :salut:
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 20:24

Ne znam radi cega se toliko podcjenjuje Ozil?
Jedan od najboljih kreativnih veznih igraca unazad 7,8 godina. Dovesti ga za ovako smijesnu cifru, bio bi nevjerovatno dobar posao. Plus, ima pravo igranja LP.
Bolji sigurno nego dovesti Couthina za 150 milona. U sutini, da li je taj Couthino bolji igrac u opste od Ozila?
Ove sezone nije sigurno. Karijera mu jos nije ni blizu Ozilove. Jedina prednost su mu godine.
Idealno rijesenje kad na trzistu realno nemas kvalitetnih veznih igraca za koje mozes bez razmisljanja dati veci iznos. Ozil ce biti top igrac jos bar dvije, tri sezone.
q

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 20:27

Upravo to ybt. Toliko malo klasnih veznjaka dostupno na trzistu i svaki masno kosta....u 2017 godini igraca kao sto je Ozil dovesti za 20M eura je posao stoljeca.

Hocu gledati normalno veznjaka koji zna podvaliti loptu, asistirati igracu A DA TO NIJE MESSI.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 20:28

Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 20:32

Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Pa otkud to da on samo mora zamijeniti Iniestu i da ce tim samo klupirati njega. Covjece, duga je sezona, bit ce izmjena, povreda, treba nam klasan igrac, a jeftin je i moze igrati LP. Za mene dosta.

Jesi li primjetio da Valverde u 70 % utakmice koristi formaciju 4-4-2 ? Zar ne mislis i da je to razlog manje primljenih golova , pogotovo na kontru ? Zasto svi porede Guardiolin sistem iz 2010 sa ovom Barcelonom. :damn:

Nemamo mi njega sta predstaviti....statistika i brojke govore za njega, otkad je bio u Werderu pa na dalje.

Ove sezone uvjerljivo najbolji igrac u EPL uz De Bruynea, isti broj sansi stvorili igracima, jos je Kevin odigrao 300 minuta vise.

Najbolji asistent u 3 najvece lige svijeta. Malo li je.
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 nov 2017, 20:35

Ozil s jednom nogom bolji od Inieste i Ozil konstantniji od Inieste, Sport.ba where amazing happens

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 20:37

leorey je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Pa otkud to da on samo mora zamijeniti Iniestu i da ce tim samo klupirati njega. Covjece, duga je sezona, bit ce izmjena, povreda, treba nam klasan igrac, a jeftin je i moze igrati LP. Za mene dosta.

Jesi li primjetio da Valverde u 70 % utakmice koristi formaciju 4-4-2 ? Zar ne mislis i da je to razlog manje primljenih golova , pogotovo na kontru ? Zasto svi porede Guardiolin sistem iz 2010 sa ovom Barcelonom. :damn:
Valverde koristi 4-4-2 u nekim utakmicama jer nema prvog krila (Dembelea), a ne vjeruje toliko Denisu i Deulofeu. Zato proba neke nove stvari, tj vraća se na bazične, 4-4-2.

Ozil ima 29 godina, work ratio mu nije bogzna kakav, a lik u trenutnom klubu igra poziciju na kojoj imamo najboljeg igrača na svijetu.

Ko ga yebe što je jeftin, ja ga ne želim u Barceloni jer on u ovoj ekipi ne bi imao svoju poziciju. Ko kaže da jedino Coutinho postoji na tržištu. Pa radije bi pljunuo za Goretzku nego za ovoga, barem je mlad i ima potencijal. Ozil islužen igrač koji se pojavi tu i tamo na nekim utakmicama i sad bi on bio najbolji veznjak Barcelone, o živote yebi me odma.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 nov 2017, 20:39

Derdiyok je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Da je Coutinha dovesti, bilo bi odlično. Što se tiče Ozila, za 20 milki je odlična kupovina, samo ja ne znam gdje bi on igrao.
Nikad više onolike pare za Coutinha, da je od zlata.
Naravno.. Ne za onoliku cifru.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 20:41

Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Koga i za koliko para?
De Bruynea mozda?
Mozda, ali za 300 miliona.
Hajmo dalje?
Koji to mladi igrac ima dostupan, da je dobar i da nece biti vise od 50 milona?
Jedino pitanje je da li Bsrceloni treba igrac Ozilovih karakteristika i da li ga Valverde vidi u svom sistemu? A to da je Ozil top klasa, to je nedvojbeno.



Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 20:42

Rajaz je napisao/la:Ozil s jednom nogom bolji od Inieste i Ozil konstantniji od Inieste, Sport.ba where amazing happens
Pa dobro je covjek rekao. 2017 je godina. Nauci podnijeti istinu.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.