FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Fudbal
Postovi: 870
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Fudbal » 17 jan 2018, 15:45

Tesnjak1991 je napisao/la:
Fudbal je napisao/la:Prema Mundu dizemo Umtitiju klauzulu na 101 milion.. Maskerano igra svoju posljednju utakmicu sljedeceg cetvrtka protiv Espanjola i odlazi za Kinu. Misljenja sam da bi mu trebalo dati kapitensku u toj utakmici :salut:
Samo 101? :damn: :damn: smješno..
I mene da se pita bila bi minimum 150..
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 15:49

Fudbal je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:
Fudbal je napisao/la:Prema Mundu dizemo Umtitiju klauzulu na 101 milion.. Maskerano igra svoju posljednju utakmicu sljedeceg cetvrtka protiv Espanjola i odlazi za Kinu. Misljenja sam da bi mu trebalo dati kapitensku u toj utakmici :salut:
Samo 101? :damn: :damn: smješno..
I mene da se pita bila bi minimum 150..
mada vidjeli smo da ako igrač hoće otići i 220M nije dovoljno.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 jan 2018, 16:05

Meanwhile, danas se zvanično od fudbala oprostio i veliki Ronaldinho :cry:



Koji genije! :salut: :tokralju:



Hvala za sve! :bih:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jan 2018, 16:52

Al ste se raspisali kontam ozvaničeno to za Rafinhu. Uđem na twitter kad nula bodova. Samo Helena Condis napisala da su odbili posudbu do kraja sezone uz opciju (neobaveznu) kupovine za 35 miliona.

Edit: Ustvari to je ponuda, nije još ništa odbijeno.

Ma neće ovi prihvatiti neku obaveznu opciju kupovine. Nema šanse, nisu toliko ludi. Rutinski će da se seljaka po posudbama do kraja ugovora. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 17 jan 2018, 18:17

Mandrax, vrijeme je za novi profil :mrgreen:

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 17 jan 2018, 18:25

Deulofeu to Napoli is done, Napoli offered €15m. Barça demand for €20m, but they will probably meet at €18M. The deal could be announced soon. [rac1]
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jan 2018, 18:50

LittleCule je napisao/la:Deulofeu to Napoli is done, Napoli offered €15m. Barça demand for €20m, but they will probably meet at €18M. The deal could be announced soon. [rac1]

Da je ceri da te beg uzme
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 18:53

Neka se prodaje buranija konacno :clap:

Arda, Rafinha, Mascherano i Deulofeu i taman za ovaj zimski rok. :thumbup:

Btw za veceras prema sportu:

Cillesen, Pique, Vermalen Roberto, Alba, Busquets, Paulinho, Rakitic, Denis, Messi, Suarez.

Ocekujem tvrdju utakmicu i maksimalno nalozene cigane iz polukluba iz Barcelone.

Denis ako i veceras nista ne pokaze, moze komotno noga i njemu na ljeto.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jan 2018, 18:54

Svi se bojite umtitarine klauzule od 100 miliona, a niko ne prica o verminatorovoj, kolika je kod njega, i kad mu istice ugovor,vjerovatno ubrzo

Mogao bi nam neko hapiti dragulja koji se digao iz pepela
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la branimir85 » 17 jan 2018, 19:00

da se i ja poklonim veličanstvu iz Porto Alegrea :tokralju: :tokralju: :tokralju:
njegov osmijeh je govorio o njegovoj igri,on pobija sve jebhene statističare današnjice koju žele ovu igru staviti u okvire statistike,jer nogomet je uvijek bio i nadam se da će biti igra poteza i majstorije,jer meni više vrijedi vidjeti sombrero,petu i turanje kroz noge nego bjesomučno trpanje tap inova,zato je Ronaldinho velik zbog svoje čarolije a to ne mogu pokazati nikakvi grafovi ,tablice i brojevi ,srećom još u momčadi imamo igrača(e) koji pružaju čaroliju :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 19:41

Romariooo je napisao/la:Svi se bojite umtitarine klauzule od 100 miliona, a niko ne prica o verminatorovoj, kolika je kod njega, i kad mu istice ugovor,vjerovatno ubrzo

Mogao bi nam neko hapiti dragulja koji se digao iz pepela
Ljudi nikad shvatit osnovni obicaj kod transfera u nogometu. Moze klauzula biti i 5M , ako igrac ne zeli otici, nema te sile koja ce ga potpisati.

Klauzula kod Umtitija nije bitna uopste kad znamo da on nije Neymar i da 100 % ostaje, sto je i izjavljivao prije u medijima, on je nas crni Puyol. Kad ovako igra u ovim godinama, zamislite ga za 3-4 kad dosegne peak.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jan 2018, 19:50

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Svi se bojite umtitarine klauzule od 100 miliona, a niko ne prica o verminatorovoj, kolika je kod njega, i kad mu istice ugovor,vjerovatno ubrzo

Mogao bi nam neko hapiti dragulja koji se digao iz pepela
Ljudi nikad shvatit osnovni obicaj kod transfera u nogometu. Moze klauzula biti i 5M , ako igrac ne zeli otici, nema te sile koja ce ga potpisati.

Klauzula kod Umtitija nije bitna uopste kad znamo da on nije Neymar i da 100 % ostaje, sto je i izjavljivao prije u medijima, on je nas crni Puyol. Kad ovako igra u ovim godinama, zamislite ga za 3-4 kad dosegne peak.
Daj uozbiljite se molim te. Naravno da je bitna klauzula. U te priče o vjernosti klubu više ne vjeruje niko.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 19:51

branimir85 je napisao/la:da se i ja poklonim veličanstvu iz Porto Alegrea :tokralju: :tokralju: :tokralju:
njegov osmijeh je govorio o njegovoj igri,on pobija sve jebhene statističare današnjice koju žele ovu igru staviti u okvire statistike,jer nogomet je uvijek bio i nadam se da će biti igra poteza i majstorije,jer meni više vrijedi vidjeti sombrero,petu i turanje kroz noge nego bjesomučno trpanje tap inova,zato je Ronaldinho velik zbog svoje čarolije a to ne mogu pokazati nikakvi grafovi ,tablice i brojevi ,srećom još u momčadi imamo igrača(e) koji pružaju čaroliju :kafa:
Slazem se u svemu definitivno. Samo mi je licno zao, kao i vjerovatno svakom nogometnom zaljubljeniku sto magija nije trajala vise sezona. Igrac koji je definitivno ovaj popularni klub dignuo u najvecu vasionu. Messi je Messi, a meni je bas drago sto mu je za prvi gol asistirao upravo on. Ronaldinho je govorio sam da je ponosan na to. Ne postoji osoba koja voli nogomet a mrzi Ronaldinha. Jer onda on ustvari i ne voli ovu prelijepu igru.

Kazem samo, da mi je zao sto nije potrajao vise, fascinantni su mi ti brazilci i njihova kultura, primjera je bezbroj, od Adriana pa na dalje, kako izgube zelju za ponovnim dokazivanjem, radom na sebi. Ne kazu dzaba, tesko je doci na vrh, ali 5 puta teze je ostati tu. Tako je i u tenisu. Tako je svugdje.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 19:52

jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Svi se bojite umtitarine klauzule od 100 miliona, a niko ne prica o verminatorovoj, kolika je kod njega, i kad mu istice ugovor,vjerovatno ubrzo

Mogao bi nam neko hapiti dragulja koji se digao iz pepela
Ljudi nikad shvatit osnovni obicaj kod transfera u nogometu. Moze klauzula biti i 5M , ako igrac ne zeli otici, nema te sile koja ce ga potpisati.

Klauzula kod Umtitija nije bitna uopste kad znamo da on nije Neymar i da 100 % ostaje, sto je i izjavljivao prije u medijima, on je nas crni Puyol. Kad ovako igra u ovim godinama, zamislite ga za 3-4 kad dosegne peak.
Daj uozbiljite se molim te. Naravno da je bitna klauzula. U te priče o vjernosti klubu više ne vjeruje niko.
Jedino u Primeri imaju te klauzule jel' da? Jest to bezveze, ukoliko igrač želi ići, velike su šanse da i hoće, naravno ukoliko je vrijedan para koje se trebaju isplatiti, odnosno ukoliko postoji klub koji ga želi dovoljno. :D
:puke:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jan 2018, 19:54

11 del Barça: Cillessen - Sergi Roberto, Piqué, Vermaelen, Digne; Busquets, Denis Suárez, Aleña i Paulinho; Messi i Aleix Vidal.
Mogao je i Messija komotno. Ima i Gomesa i Rafinhu na klupi.
Zadnja izmjena: messilla, dana/u 17 jan 2018, 19:54, ukupno mijenjano 1 put.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 19:54

jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Svi se bojite umtitarine klauzule od 100 miliona, a niko ne prica o verminatorovoj, kolika je kod njega, i kad mu istice ugovor,vjerovatno ubrzo

Mogao bi nam neko hapiti dragulja koji se digao iz pepela
Ljudi nikad shvatit osnovni obicaj kod transfera u nogometu. Moze klauzula biti i 5M , ako igrac ne zeli otici, nema te sile koja ce ga potpisati.

Klauzula kod Umtitija nije bitna uopste kad znamo da on nije Neymar i da 100 % ostaje, sto je i izjavljivao prije u medijima, on je nas crni Puyol. Kad ovako igra u ovim godinama, zamislite ga za 3-4 kad dosegne peak.
Daj uozbiljite se molim te. Naravno da je bitna klauzula. U te priče o vjernosti klubu više ne vjeruje niko.
Ako igraca dovoljno cijenis i postujes, das finu platu a on ti dokaze sve to i zaradi na terenu, onda kad si u ovakvom TOP klubu, nema ni potrebe za odlazak.

Svaki transfer dalje je samo korak nazad u karijeri i to zna i budala. Znao je to dobro i Neymar, a uvjerit ce se i licno u to.

Ili evo ovako...naravno da je bitna klauzula u smislu da osiguras klub za dobar novac, ali ako igrac zeli otici, nema te sile koja ce to sprijeciti. Rastanak je onda neminovan i mozes ga samo dalje odlagati, ali ne i izbjeci. Neki dan si dobio najsvjeziji primjer.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 19:57

messilla je napisao/la:
11 del Barça: Cillessen - Sergi Roberto, Piqué, Vermaelen, Digne; Busquets, Denis Suárez, Aleña i Paulinho; Messi i Aleix Vidal.
Mogao je i Messija komotno. Ima i Gomesa i Rafinhu na klupi.
Svidja mi se sredina ovaj put definitivno , bit ce zanimljivo. :opaopa:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 17 jan 2018, 19:57

messilla je napisao/la:
11 del Barça: Cillessen - Sergi Roberto, Piqué, Vermaelen, Digne; Busquets, Denis Suárez, Aleña i Paulinho; Messi i Aleix Vidal.
Mogao je i Messija komotno. Ima i Gomesa i Rafinhu na klupi.
Šteta što Semedo nije umjesto Roberta. Volio bih i ja Messija na klupi, ali da se ne lažemo, neće se taj plaho natrčat večeras :mrgreen:

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jan 2018, 19:59

Blejzer10 je napisao/la:Šteta što Semedo nije umjesto Roberta. Volio bih i ja Messija na klupi, ali da se ne lažemo, neće se taj plaho natrčat večeras :mrgreen:
Doduše, frajer i daleko ozbiljnije tekme igra intezitetom jačeg treninga. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Riziko
Postovi: 5845
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 jan 2018, 20:11

Blejzer10 je napisao/la: Volio bih i ja Messija na klupi, ali da se ne lažemo, neće se taj plaho natrčat večeras :mrgreen:
Al će zato Denis, Vidal i Paulinjo izginuti :mrgreen: :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.