FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 nov 2017, 22:28

srednja zalost

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 22 nov 2017, 22:30

Suarez jos malo i primit' Ce loptu.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 22 nov 2017, 22:36

Bez konkurencije najbolji igrac ove sezone. Koliko je momak bodova donio ovim bolesnim odbranama :tokralju:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 nov 2017, 22:37

Nije trebao nikako ni uvoditi Messija. Odlican rezultat. Raduje me sto mozemo odigrati ovako tvrde utakmice. Bit ce korisno u knock out fazi

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 22 nov 2017, 22:37

Lagano rutinski prvo mjesto u grupi :kafa:


Umtiti i Ter Stegen(koji je trenutno sigurno u najboljoj formi od svih golmana Evrope) strasni su :tokralju:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 22 nov 2017, 22:43

Otaljavanje klasično, a ni Juventus nije zapinjao ko zna koliko.
Ovo je dovoljno za prvo mjesto u grupi, taman protiv Sportinga opet odmarati pojedince.
I šakira sasvim dobro odigrao, kako igra od početka sezone.

U nedjelju puno vaznija utakmica.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 nov 2017, 22:45

Vraćaj Dedu s Gvardine klupe. :kafa:

Odvratno za gledat, ali ko te pita. Odmorio si Messija i Albu, rutinski uzeo prvo mjesto i sad možeš drkat **** protiv Sportinga sa drugom postavom.

Dignea bih pohvalio. Trebao je šutati u onoj situaciji, ali jbga ipak je bek.

I da, jbo li mu Rakitić tetku. Doduše ni Paulinho ništa bolji. Svaku božiju loptu su vraćali nazad.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 22 nov 2017, 22:52

Karanana od utakmice, kao da je remi svima bio dobar, tipicno odrađivanje posla.
Jedina dobra stvar u onom smoru od utakmice jeste što su osigurali prvo mjesto i što ce odraditi sa B timom zadnje kolo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 nov 2017, 22:53

Ali je ovaj Mažić izrastao u strašnog sudiju. Čovjek je u svakoj situaciji bio realan, bez sjeckanja, bez shranja, strašan sudija. Svaka mu čast!

Tekma s pola snage odrađena. I trebalo je ovako.. Najbitniji meč je u nedjelju, ova je totalno nebitna. Također, moram pohvaliti odličnog Piquea, a da ne spominjem Umtitija i Ter Stegena, koji su u maestralnoj formi i konstanti.

Samo ću reći da nijedna ekipa na svijetu neće izaći lahko s ovom Barcom. Odbrana je perverzija, strašna tranzicija. Samo da dovedemo jednog dobrog igrača u januaru, kad se vrati Dembaš, ako Bog da da se i Suarez vrati, to bi bilo top.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 nov 2017, 23:18

Meni se super ovo svidjelo. Konacno je i Barcelona sposobna odigrati tvrdo na rezultat. Nema sanse da im se mogu vise ponoviti utakmice iz prosle sezone u Parisu i Torinu.
Sa pola snage odradili su posao po koji su dosli.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Ikoris
Postovi: 18
Pridružen/a: 08 avg 2017, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ikoris » 22 nov 2017, 23:18

Zna li itko kako se moze ici na utakmice iz BiH i ide li itko uopce?
Kako doci do karte i jel imao itko takvo iskustvo kolko novca treba i to sve?
Samo Siroki

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 22 nov 2017, 23:30

Kakvi su klubovi dali vise golova od nas :rol:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 22 nov 2017, 23:37

Zato Madrid ima 12 klempi a Barca 5, bas zbog toga sto su oduvijek znali odigrati ovako tvrdo kad treba i na malo ruzniji nacin doci do rezultata. Za mene sasvim solidna predstava...jer nije ovo ona Pepova masina pa da se mlati sve po 5-0 i umire u ljepoti.
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 nov 2017, 23:38

Mrav rutinski :kafa:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 nov 2017, 23:56

Evander je napisao/la:Meni se super ovo svidjelo. Konacno je i Barcelona sposobna odigrati tvrdo na rezultat. Nema sanse da im se mogu vise ponoviti utakmice iz prosle sezone u Parisu i Torinu.
Sa pola snage odradili su posao po koji su dosli.
I meni je super tekma. Ja stvarno ne znam šta ljudi očekuju. Doveli su frajeru Paulinha i dijete koje se povrijedilo. Uz to, svi kapitalni igrači mu već ulaze u tridesete. Uzima razbijenu ekipu, poniženu u ligi prvaka, koja se mučila da iznese loptu protiv Betisa i Deportiva. Na samom kraju priprema mu odlazi ponajbolji igrač, i uz sve to, naši objektivni fanovi očekuju ne samo rezultate, već uz to i lijepu igru, kao u vakat Guardiole, ako ne i bolju :tokralju:

+10 u odnosu na Madrid
osigurano prvo mjesto u ligi prvaka, mogu odmoriti igrači
osiguran prolaz u kupu kralja s B ekipom, i mogu se juniori staviti u uzvratu
mnogo bolja igra nego prošle godine. Posebno tranzicija i defanziva.

Po prvi put gledamo Barcu koja može taktički igrati. Mada nije lijepo za oko, s igračima koje imamo na terenu, to je jedino realno. Možda nećemo osvojiti LP, ali da će primati 3,4 gola na gostovanjima sigurno neće. Nakon superkupa i prošle sezone, ja sam prezadovoljan!
+ ostavio je Messija na klupi u derbiju, i nije zažalio :tokralju:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13350
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 23 nov 2017, 00:01


Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 nov 2017, 00:16

E'o ga Thiago odlučio da se druži malo sa burazom u bolnici. Zamisli bacati ozbiljne pare na staklenu braću Alcantara. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 nov 2017, 00:31

Blejzer10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Meni se super ovo svidjelo. Konacno je i Barcelona sposobna odigrati tvrdo na rezultat. Nema sanse da im se mogu vise ponoviti utakmice iz prosle sezone u Parisu i Torinu.
Sa pola snage odradili su posao po koji su dosli.
I meni je super tekma. Ja stvarno ne znam šta ljudi očekuju. Doveli su frajeru Paulinha i dijete koje se povrijedilo. Uz to, svi kapitalni igrači mu već ulaze u tridesete. Uzima razbijenu ekipu, poniženu u ligi prvaka, koja se mučila da iznese loptu protiv Betisa i Deportiva. Na samom kraju priprema mu odlazi ponajbolji igrač, i uz sve to, naši objektivni fanovi očekuju ne samo rezultate, već uz to i lijepu igru, kao u vakat Guardiole, ako ne i bolju :tokralju:

+10 u odnosu na Madrid
osigurano prvo mjesto u ligi prvaka, mogu odmoriti igrači
osiguran prolaz u kupu kralja s B ekipom, i mogu se juniori staviti u uzvratu
mnogo bolja igra nego prošle godine. Posebno tranzicija i defanziva.

Po prvi put gledamo Barcu koja može taktički igrati. Mada nije lijepo za oko, s igračima koje imamo na terenu, to je jedino realno. Možda nećemo osvojiti LP, ali da će primati 3,4 gola na gostovanjima sigurno neće. Nakon superkupa i prošle sezone, ja sam prezadovoljan!
+ ostavio je Messija na klupi u derbiju, i nije zažalio :tokralju:
Bas to ybt. Ja sam ovdje prvi govorio da navijam za Barcu zbog lijepe igre i sistema, ali s obzirom na kakve igrace smo spali, Valverde izvlaci maksimum.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 23 nov 2017, 00:41

messilla je napisao/la:E'o ga Thiago odlučio da se druži malo sa burazom u bolnici. Zamisli bacati ozbiljne pare na staklenu braću Alcantara. :mrgreen:
Koji sam ja peh kad mi u dva razlicita sporta, dva ponajdraza igraca vise vremena provode u bolnici nego na terenima..
Derrick Rose i Thiago Alcantara :roll:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 23 nov 2017, 01:03

Blejzer10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Meni se super ovo svidjelo. Konacno je i Barcelona sposobna odigrati tvrdo na rezultat. Nema sanse da im se mogu vise ponoviti utakmice iz prosle sezone u Parisu i Torinu.
Sa pola snage odradili su posao po koji su dosli.
I meni je super tekma. Ja stvarno ne znam šta ljudi očekuju. Doveli su frajeru Paulinha i dijete koje se povrijedilo. Uz to, svi kapitalni igrači mu već ulaze u tridesete. Uzima razbijenu ekipu, poniženu u ligi prvaka, koja se mučila da iznese loptu protiv Betisa i Deportiva. Na samom kraju priprema mu odlazi ponajbolji igrač, i uz sve to, naši objektivni fanovi očekuju ne samo rezultate, već uz to i lijepu igru, kao u vakat Guardiole, ako ne i bolju :tokralju:

+10 u odnosu na Madrid
osigurano prvo mjesto u ligi prvaka, mogu odmoriti igrači
osiguran prolaz u kupu kralja s B ekipom, i mogu se juniori staviti u uzvratu
mnogo bolja igra nego prošle godine. Posebno tranzicija i defanziva.

Po prvi put gledamo Barcu koja može taktički igrati. Mada nije lijepo za oko, s igračima koje imamo na terenu, to je jedino realno. Možda nećemo osvojiti LP, ali da će primati 3,4 gola na gostovanjima sigurno neće. Nakon superkupa i prošle sezone, ja sam prezadovoljan!
+ ostavio je Messija na klupi u derbiju, i nije zažalio :tokralju:
Džaba ovo pišeš druže, neki to ne kontaju. Koliko smo leorey i ja pisali puta o tome, ali badža.

Busquets strašan igrač, dugo se neće pojaviti igrač koji će biti kao on. Kakav mozak ekipe i kako je frajer hladan u svakoj situaciji, kapa dole.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: sombrero i 9 gostiju.