FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Evander
Postovi: 14355
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jan 2018, 14:50

let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zabari godinama rade te posudbe s obavezom otkupa. Ne mogu da vjerujem da nisi to prije vidio.
Kakve to veze ima? koga boli q kakva je njihova praksa i zašto se Barca mora povinivati toj njihovoj praksi dovođenja igraca? jel dužna? nije.

Pitanje: Zašto se Rafinha ne PRODA kako Bog zapovjeda? nikakve posudbe i šuplje price tipa "dođem ti lovu na ljeto"
Odgovor: Zato što ne znaju prodati.

Isto to možemo reci i za Ardu.

Ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno. jbg
Jarane, smaras sa glupostima. Provalio si se, ljudi te lagano ismijali, a ti se i dalje uvaljujes.
Isto ko da pitas, zasto se Dembele platio sa klauzulama, trebalo je odmah sve pare dati :damn: :damn: :damn: :damn:

Znas li u opste sta je obligatoran ugovor? Ovo je fakticki prodaja, sa odgodjenim placanjem do ljeta.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 14:50

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zabari godinama rade te posudbe s obavezom otkupa. Ne mogu da vjerujem da nisi to prije vidio.
Kakve to veze ima? koga boli q kakva je njihova praksa i zašto se Barca mora povinivati toj njihovoj praksi dovođenja igraca? jel dužna? nije.

Pitanje: Zašto se Rafinha ne PRODA kako Bog zapovjeda? nikakve posudbe i šuplje price tipa "dođem ti lovu na ljeto"
Odgovor: Zato što ne znaju prodati.

Isto to možemo reci i za Ardu.

Ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno. jbg
Jbt kako ti nije dobar posao uzeti 28 miliona za Rafinhu ?
Kako ne razumiješ da se ne može drugačije sa njima poslovati ? Jel bitno uzeli tih 28 miliona sada ili za godinu ako ih sigurno dobiješ ?
Nije dužna Barcelona pristati ali eto Bgt ko bi drugi dao toliko para za Rafinhu ?
Nemoj zezati, odličan posao su uradili sa Rafinhom.
Ma pričaš sa zidom povodom ove teme za Rafinhu. "POSUDBA SA OBAVEZNIM OTKUPOM" sve govori. Nema potrebe pojašnjavati to dalje.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 jan 2018, 14:51

Ma ne isplati se, vjerovatno negdje u paralelnom univerzumu možeš prodati tek oporavljenog igrača za 50 miliona.
Ovo ako je istina sa Rafinhom to je i više nego dobar posao.
Kaze nema ni u Diznijevim filmovima a ljudi mu navode primjere.
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 14:51

Tesnjak1991 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: NE MOGU SEBI(INTER) PRIUŠTITI DA GA KUPE SAD. ETO, KRATKO I JASNO. Skoro isto je bilo prilikom prelaska Džeke u Romu, jednogodišnja posudba sa obaveznim otkupom.
Iako nije fer, pravila najviše pogađaju Italijane, i sam taj FFP ima mnogo mana i rupa, al' et.
:nene:
Ne bi rekao da je Inter tolika sirotinja da ne može isukati 30 milki za Rafinhu.
A ni da ih je FFP pritisnuo, pa da se navodno moraju izmotavati sa nekakvim posudbama... zapravo, ne znam odakle vam ideja da Inter ima problema za FFP-om :roll:


Odustajem. Upravu si potpuno. Upamtit ću da ignorišem tvoje postove i ne ulazim ni u koji vid rasprave. Ipak ti koji nisi znao da postoji više tipova posudbe znaš da li Inter ima ili nema problema sa FFP. Također sam potpuno uvjeren da ne znaš kako FFP funkcioniše, al' hajd. Lijep pozdrav.
Decko došao prije para dana i vec poceo dijeliti ignore i tarabe okolo :lol: :lol:
Hajd dobro. Lijep pozdrav :salut:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 jan 2018, 14:53

Koja polemika u vezi Rafinhe :rol:

A sta da Barca npr ganja pravo kupovine za ove Ajaxove bisere? Mogu i oni reci, boli me tuki ako žele nek kesiraju SAD i tjt. Bezveze navodim primjer.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 14:53

xaviesta je napisao/la:Ma ne isplati se, vjerovatno negdje u paralelnom univerzumu možeš prodati tek oporavljenog igrača za 50 miliona.
Ovo ako je istina sa Rafinhom to je i više nego dobar posao.
Kaze nema ni u Diznijevim filmovima a ljudi mu navode primjere.
Koje primjere?
Navedi bar jedan.

I nisi nam objasnio kakve to Inter ima probleme sa FFP, pošto ti je to prica :lol: gdje si to procito, ako nam možeš objasniti.
Nije fazon se kriti iza Felda.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 14:54

Evo prvo mi pada na pamet Roma. Doveli Džeku na jednogodišnju posudbu iz obavezno otkup. Sad primorani prodati neke igrače radi FFPa. Šteta, al' takva je realnost u Seria A.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Evander
Postovi: 14355
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jan 2018, 14:55

Mbape. Da sad slomi kicmu i citav zivot ostane u kolicima, PSG MORAAAAAAA otkupiti njegov ugovor po ranije dogovorenoj cijeni.
Dzeko. Igrao godinu za Romu, Roma je MORALAAAAAA nakon te godine platiti ranije dogovore iznos Cityu.

Hoces dalje
Jesi toliko tvrdoglav ili ogranicen? :o :o :o :o

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 14:57

Evander je napisao/la:
let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zabari godinama rade te posudbe s obavezom otkupa. Ne mogu da vjerujem da nisi to prije vidio.
Kakve to veze ima? koga boli q kakva je njihova praksa i zašto se Barca mora povinivati toj njihovoj praksi dovođenja igraca? jel dužna? nije.

Pitanje: Zašto se Rafinha ne PRODA kako Bog zapovjeda? nikakve posudbe i šuplje price tipa "dođem ti lovu na ljeto"
Odgovor: Zato što ne znaju prodati.

Isto to možemo reci i za Ardu.

Ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno. jbg
Jarane, smaras sa glupostima. Provalio si se, ljudi te lagano ismijali, a ti se i dalje uvaljujes.
Isto ko da pitas, zasto se Dembele platio sa klauzulama, trebalo je odmah sve pare dati :damn: :damn: :damn: :damn:

Znas li u opste sta je obligatoran ugovor? Ovo je fakticki prodaja, sa odgodjenim placanjem do ljeta.
Jah, provalio sam se što sam konstatovao ono što si znamo - da Barcina uprava ne zna prodati igraca.

A Ismijavaju me samo debili koji ne kontaju uopšte o cemu pišem....pardon - pokušavaju me ismijati, ali na koncu sami sebe zapišaju :kafa:

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 14:59

Ne vidih da tebe neko nazva debilom, iako si se provalio, i iako i dalje nastavljaš sa tim. Zašto ne usvojiš nova znanja koja su ti ovdje predstavljena, pa da sljedeći x ne moraš da se sramotiš. Iskreno me zanima koliko godina imaš kad se ponašaš ovako.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 15:00

Tesnjak1991 je napisao/la:Ne vidih da tebe neko nazva debilom, iako si se provalio, i iako i dalje nastavljaš sa tim. Zašto ne usvojiš nova znanja koja su ti ovdje predstavljena, pa da sljedeći x ne moraš da se sramotiš. Iskreno me zanima koliko godina imaš kad se ponašaš ovako.
Je ti ono ignorišeš mene ili tako nešto.

Koliko ti imaš godina? sramotiš se.

Avatar
Evander
Postovi: 14355
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jan 2018, 15:01

Provaljujes se jer pokusavas ismijati nesto sto samo tebi nije jasno i navodis bezbroj gluposti, samo da bi opravdao svoj stav, koji veze sa vezom nema.
Mozda je suplja ovo za Rafinu i Inter, ali to ne mijenja cinjenicu da valjas gluposti i da se samo provaljujes sve vise i vise.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 15:01

let3 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Ne vidih da tebe neko nazva debilom, iako si se provalio, i iako i dalje nastavljaš sa tim. Zašto ne usvojiš nova znanja koja su ti ovdje predstavljena, pa da sljedeći x ne moraš da se sramotiš. Iskreno me zanima koliko godina imaš kad se ponašaš ovako.
Je ti ono ignorišeš mene ili tako nešto.

Koliko ti imaš godina? sramotiš se.


27 punih za 23 dana.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 15:02

Evander je napisao/la:Provaljujes se jer pokusavas ismijati nesto sto samo tebi nije jasno i navodis bezbroj gluposti, samo da bi opravdao svoj stav, koji veze sa vezom nema.
Mozda je suplja ovo za Rafinu i Inter, ali to ne mijenja cinjenicu da valjas gluposti i da se samo provaljujes sve vise i vise.
Ne kontaš uopšte o cemu pišem, brukaš se ovdje , a ja se moram crveniti zbog tebe :oops:

Avatar
Evander
Postovi: 14355
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jan 2018, 15:04

let3 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Provaljujes se jer pokusavas ismijati nesto sto samo tebi nije jasno i navodis bezbroj gluposti, samo da bi opravdao svoj stav, koji veze sa vezom nema.
Mozda je suplja ovo za Rafinu i Inter, ali to ne mijenja cinjenicu da valjas gluposti i da se samo provaljujes sve vise i vise.
Ne kontaš uopšte o cemu pišem, brukaš se ovdje , a ja se moram crveniti zbog tebe :oops:
Dobronamjeran savjet, prestani se dalje blamirati.

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 15:04

Tesnjak1991 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Ne vidih da tebe neko nazva debilom, iako si se provalio, i iako i dalje nastavljaš sa tim. Zašto ne usvojiš nova znanja koja su ti ovdje predstavljena, pa da sljedeći x ne moraš da se sramotiš. Iskreno me zanima koliko godina imaš kad se ponašaš ovako.
Je ti ono ignorišeš mene ili tako nešto.

Koliko ti imaš godina? sramotiš se.


27 punih za 23 dana.
Odustajem. Upravu si potpuno. Upamtit ću da ignorišem tvoje postove i ne ulazim ni u koji vid rasprave.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 jan 2018, 15:05

Ako sam išta naučio na ovom forumu onda je to mandrle može s tobom napisati 100 postova i na kraju rasprave će se držati onog što je napisao u prvom postu.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jan 2018, 15:06

let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la: Jbt kako ti nije dobar posao uzeti 28 miliona za Rafinhu ?
Kako ne razumiješ da se ne može drugačije sa njima poslovati ? Jel bitno uzeli tih 28 miliona sada ili za godinu ako ih sigurno dobiješ ?
Nije dužna Barcelona pristati ali eto Bgt ko bi drugi dao toliko para za Rafinhu ?
Nemoj zezati, odličan posao su uradili sa Rafinhom.
Ništa Barca nije uzela. O tome i pricamo.
Nije dobila ni feninga od Intera za Rafinhu :!: ...vec nekakva posudba, pa ce Inter vidjeti na ljeto šta i kako sa njim :lol: ko fol neka posudba, pa su oni ko biva dužni da ga kupe kad ona istekne...to ni u Diznijevim crtanim nema.
Pa ja bi volio više nego ti, da ga prodamo, cak i za manje para, samo da ode.
Kralju jesi li ti ozbiljan ? Razumijes li da je ovo posudba s obaveznim otkupom ? Makar on zabijao 3 autogola po utakmici, oni ga moraju otkupiti. Al pazi moraju.
Nema Inter šta gledati, moraju platiti toliko i to je to.
Zadnja izmjena: jasmin10, dana/u 17 jan 2018, 15:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 15:06

Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 15:06

Evander je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Provaljujes se jer pokusavas ismijati nesto sto samo tebi nije jasno i navodis bezbroj gluposti, samo da bi opravdao svoj stav, koji veze sa vezom nema.
Mozda je suplja ovo za Rafinu i Inter, ali to ne mijenja cinjenicu da valjas gluposti i da se samo provaljujes sve vise i vise.
Ne kontaš uopšte o cemu pišem, brukaš se ovdje , a ja se moram crveniti zbog tebe :oops:
Dobronamjeran savjet, prestani se dalje blamirati.
Prijateljski savjet.
Prestani se brukati ovdje. Raji neugodno :oops:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.