FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 20 nov 2017, 20:41

Wandelanoite je napisao/la:Prije tačno 7 godina, Guardiolina Barcelona je na gostovanju kod Almerije slavila sa čak 0-8! Nakon ovog meča, Cristiano Ronaldo je izjavio: "Lako je Almeriji zabiti 8 golova, hajde nek' nama zabiju upola toliko..."

Nekoliko dana poslije, Barça je u El Clasicu slavila 5-0.
slika
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 20:46

LittleCule je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Prije tačno 7 godina, Guardiolina Barcelona je na gostovanju kod Almerije slavila sa čak 0-8! Nakon ovog meča, Cristiano Ronaldo je izjavio: "Lako je Almeriji zabiti 8 golova, hajde nek' nama zabiju upola toliko..."

Nekoliko dana poslije, Barça je u El Clasicu slavila 5-0.
slika
:salut: :salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 nov 2017, 21:54

Romario kaze da ce Pique biti prvotimac sigurno jos par godina, gdje su ti oci? :crazy: :rol: :puke:

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 20 nov 2017, 21:56

Furymaker je napisao/la:Romario kaze da ce Pique biti prvotimac sigurno jos par godina, gdje su ti oci? :crazy: :rol: :puke:
Vjerojatno di i Piqueu, gledaju u Shakiru :urnebes:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 nov 2017, 22:26

LittleCule je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:Romario kaze da ce Pique biti prvotimac sigurno jos par godina, gdje su ti oci? :crazy: :rol: :puke:
Vjerojatno di i Piqueu, gledaju u Shakiru :urnebes:
a dobro, ima logike, i ja bi gledao :mrgreen:

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 nov 2017, 23:21

Francuski defanzivac Samuel Umtiti prošle godine stigao je uz Barcelonu iz Lyona za 25 miliona funti. Umtiti je za kratko vrijeme pokazao da se radi o sjajnim igraču, te da će biti pravo pojačanje za Barcelonu. Francuski fudbaler ustalio se u prvi tim katalonskog kluba, te je ove sezone odigrao 14 utakmica za Barcu. Ipak, malo ko je očekivao da će Umtiti biti prvi što se tiče dodavanja. Naime, francuski reprezentativac u dosadašnjem dijelu imao je čak 732 dodavanja što je najviše u La Ligi, a da bude još impresivnije imao je čak preko 91% tačnih dodavanja. Tako je Umtiti iza sebe ostavio saigrače iz Barce koji su dominirali u ovom parametru, a to se posebno odnosi na Iniestu i Busquetsa. Također, u leđa defanzivcu Barcelone gledaju i igrači Real Madrida, a u kraljevskom timu u ovom segmentu najbolji su Toni Kroos i Luka Modrić. No, dvojac madridskog kluba ostao je daleko iza Umtitija.
Ovo nisam ocekivao.

Mislim da je Big Sam trenutno drugi igrac Barce.
Frajer je monstrum u svom poslu :tokralju:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 20 nov 2017, 23:33

slika

Babuka! :cool: :cool:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Feldmarschall » 20 nov 2017, 23:38

let3 je napisao/la:
Francuski defanzivac Samuel Umtiti prošle godine stigao je uz Barcelonu iz Lyona za 25 miliona funti. Umtiti je za kratko vrijeme pokazao da se radi o sjajnim igraču, te da će biti pravo pojačanje za Barcelonu. Francuski fudbaler ustalio se u prvi tim katalonskog kluba, te je ove sezone odigrao 14 utakmica za Barcu. Ipak, malo ko je očekivao da će Umtiti biti prvi što se tiče dodavanja. Naime, francuski reprezentativac u dosadašnjem dijelu imao je čak 732 dodavanja što je najviše u La Ligi, a da bude još impresivnije imao je čak preko 91% tačnih dodavanja. Tako je Umtiti iza sebe ostavio saigrače iz Barce koji su dominirali u ovom parametru, a to se posebno odnosi na Iniestu i Busquetsa. Također, u leđa defanzivcu Barcelone gledaju i igrači Real Madrida, a u kraljevskom timu u ovom segmentu najbolji su Toni Kroos i Luka Modrić. No, dvojac madridskog kluba ostao je daleko iza Umtitija.
Ovo nisam ocekivao.

Mislim da je Big Sam trenutno drugi igrac Barce.
Frajer je monstrum u svom poslu :tokralju:
Otamendi na sličan način dominira Premiershipom. :mrgreen:

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 nov 2017, 23:43

Valverde je mag
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 20 nov 2017, 23:44

let3 je napisao/la:
Francuski defanzivac Samuel Umtiti prošle godine stigao je uz Barcelonu iz Lyona za 25 miliona funti. Umtiti je za kratko vrijeme pokazao da se radi o sjajnim igraču, te da će biti pravo pojačanje za Barcelonu. Francuski fudbaler ustalio se u prvi tim katalonskog kluba, te je ove sezone odigrao 14 utakmica za Barcu. Ipak, malo ko je očekivao da će Umtiti biti prvi što se tiče dodavanja. Naime, francuski reprezentativac u dosadašnjem dijelu imao je čak 732 dodavanja što je najviše u La Ligi, a da bude još impresivnije imao je čak preko 91% tačnih dodavanja. Tako je Umtiti iza sebe ostavio saigrače iz Barce koji su dominirali u ovom parametru, a to se posebno odnosi na Iniestu i Busquetsa. Također, u leđa defanzivcu Barcelone gledaju i igrači Real Madrida, a u kraljevskom timu u ovom segmentu najbolji su Toni Kroos i Luka Modrić. No, dvojac madridskog kluba ostao je daleko iza Umtitija.
Ovo nisam ocekivao.

Mislim da je Big Sam trenutno drugi igrac Barce.
Frajer je monstrum u svom poslu :tokralju:
Istina je da je drugi igrac Barce. MAtS prvi, Umtito drugi. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 nov 2017, 23:47

LittleCule je napisao/la:De Ligt danas vrijedi 45M, za godinu dvi će vrijedit 150M, pa ti vidi dal vrijedi riskirat.

Ako su za Gomesa mogli izvalit 40M i eto kakav je, onda Bgm mogu i za jednog od najtalentiranijih stopera izvalit u današnje vrijeme pišljivih 45M
Jest to je ta prica o talentima kojima na čehri pise da ce postati igrachine, de light sad 45 miliona,za godinu 150 a za tri godine 500 miliona

Isto tako alenu ne znam otkud nisi spomeno, on danas vrijedi 60 miliona, sutra kad svane 70, za godinu 300 a za dvije godine milijardu

Ko da neko u podrumu kamp noua stampa pare pa gdje god se kakav omladinac potentniji pojavi odmah udri 50 miliona

Pike kakav takav je, svjetska je klasa i desavaju mu se neki prenosi s vremena na vrijeme ko i svakom stoperu top klase i to je normalno, al klasu opet brzo pokaze i tajav ce do penzije sigurno ili do 34 godine biti standardan prvotimac jos tri cetiri godine sasvim sigurno, a da skupo platis de lighta nema logike jer nece imati prostora za razvoj koji mu je potreban i onda bi zavrsio ko bartra ili onomad caceres

S druge strane imas vrlo jeftine stopere gimeneza i de vrija koji su u ranim dvadesetim a imaju nekog iskustva opet, i zar nije logicnije takve dogoditi, ako se imalo pokazu mozes ih prodati za dobre pare i zaraditi, ako se ne pokazu nije ni neka steta

Nebi imo nista protiv de lighta da je ispod 30 miliona i da nema vec boljih opcija koje ce biti dzaba, ja sam de lighta prizivao jos prosle godine kad nije niko, zajedno sa sanchezom, da bi bilo dobro nekog od njih dovesti,

medjutim sad je druga situacija, gimenez iz atletica je vrlo ozbiljan igrac, imao je kod chola vrlo mlad priliku igrati velike utakmice, protiv nas je znao biti odlican i nije mi nikako jasno otkud je atletico dopustio da mu istekne ugovor, ne znam u cemu je finta, ne vidjam ga u zadnje vriheme da igra, ono sto je igrao jedno vrijeme odlicno je za rezervu kod nas, kad zatreba i u prvi tim
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 23:53

Dijelim mišljenje Romaria u vezi Gimeneza. Najbolje riješenje za odbranu ako ga budu naši znalci uspjeli dovesti.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 nov 2017, 23:58

Kawhi je napisao/la: Istina je da je drugi igrac Barce. MAtS prvi, Umtito drugi. :kafa:
Nisi daleko od istine :mrgreen: dva najzaslužnija igraca za trenutno stanje na tabeli.
MAtS brani sa nenormalnim samopouzdanjem, kao da ga lopte same pogađaju :P a Umtiti igra i za sebe i za šakirinog malog.

Samo da ih ne ureknem.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 00:10

let3 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Istina je da je drugi igrac Barce. MAtS prvi, Umtito drugi. :kafa:
Nisi daleko od istine :mrgreen: dva najzaslužnija igraca za trenutno stanje na tabeli.
MAtS brani sa nenormalnim samopouzdanjem, kao da ga lopte same pogađaju :P a Umtiti igra i za sebe i za šakirinog malog.

Samo da ih ne ureknem.
Ma mene su i prosle sezone fascinirali, al ove su na nekom nevjerovatnom nivou. Nisam vas ovoliko gledao od Pepa. Tada ste lijepo igrali, a danas je milina gledati Umtitija i MAtSa.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 21 nov 2017, 00:14

Kawhi je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Istina je da je drugi igrac Barce. MAtS prvi, Umtito drugi. :kafa:
Nisi daleko od istine :mrgreen: dva najzaslužnija igraca za trenutno stanje na tabeli.
MAtS brani sa nenormalnim samopouzdanjem, kao da ga lopte same pogađaju [emoji14] a Umtiti igra i za sebe i za šakirinog malog.

Samo da ih ne ureknem.
Ma mene su i prosle sezone fascinirali, al ove su na nekom nevjerovatnom nivou. Nisam vas ovoliko gledao od Pepa. Tada ste lijepo igrali, a danas je milina gledati Umtitija i MAtSa.
Lijepo je podsjetiti se ere El Mistera. Svaka čast. :kafa:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 nov 2017, 00:18

Furymaker je napisao/la:
LittleCule je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:Romario kaze da ce Pique biti prvotimac sigurno jos par godina, gdje su ti oci? :crazy: :rol: :puke:
Vjerojatno di i Piqueu, gledaju u Shakiru :urnebes:
a dobro, ima logike, i ja bi gledao :mrgreen:
Zato bi Kavaj gledao u Umtitija i Ter Stegena, pokušavajući da odluči da li bi radije švapskog plavkana ili crnačku karu :mrgreen:
Kawhi je napisao/la:Tada ste lijepo igrali, a danas je milina gledati Umtitija i MAtSa.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 00:21

Derdiyok je napisao/la: Lijepo je podsjetiti se ere El Mistera. Svaka čast. :kafa:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Kako je meni zao sto nije uzeo ovu generaciju Madrida. Isco, Kroos, Modric, Kovacic, Kazo, Marcelo, Carvajal, Asensio, Ramos i Varane idealni za njegove igre. 4-6-0 80% posjed lopte.

Moram pratiti dosadni Premiership da vidim normalnog fudbala.
Blejzer10 je napisao/la: Zato bi Kavaj gledao u Umtitija i Ter Stegena, pokušavajući da odluči da li bi radije švapskog plavkana ili crnačku karu :mrgreen:
Kawhi je napisao/la:Tada ste lijepo igrali, a danas je milina gledati Umtitija i MAtSa.
Kakav si ti kancer foruma. Samo spamas, ni o cemu nemas pojma. :tokralju:
Idi nauciti sta o filmovima. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 nov 2017, 00:24

Kawhi je napisao/la: Kakav si ti kancer foruma. Samo spamas, ni o cemu nemas pojma. :tokralju:
Idi nauciti sta o filmovima. :mrgreen:
Ja sam bar benigni, ti si metastazirao na svaku temu foruma :mrgreen:
nemoj da ulazim u gramatiku i infinitiv u spojleru :kafa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 00:31

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Kakav si ti kancer foruma. Samo spamas, ni o cemu nemas pojma. :tokralju:
Idi nauciti sta o filmovima. :mrgreen:
Ja sam bar benigni, ti si metastazirao na svaku temu foruma :mrgreen:
nemoj da ulazim u gramatiku i infinitiv u spojleru :kafa:
Odbrambeni mehanizam foruma protiv trolova sam ja. :kafa:
Ispravno po bosanskoj normi. Barem bilo dok sam ja isao u srednju. Sad se svaki dan mijenja. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 nov 2017, 00:43

Kawhi je napisao/la: Odbrambeni mehanizam foruma protiv trolova sam ja. :kafa:
Ispravno po bosanskoj normi. Barem bilo dok sam ja isao u srednju. Sad se svaki dan mijenja. :mrgreen:
Pitat ćemo sutra anona da provjeri s nastavnicom bosanskog :kafa:

nego da ne idemo u offtopic dalje.

Onaj Dembele će se povrijediti života mi. Mali se forsira da zaigra protiv Reala, a potrebniji nam je u januaru zdrav da odradi utakmice kupa i da tu hvata formu, a da se odmori poneki igrač.

uz Ter Stegena i Umtitija, treba izdvojiti mnogo boljeg Albu u odnosu na proslu sezonu, kao i Busquetsa, stvarno je uhvatio formu. Nadam se da to sve neće nestati u Torinu. Kad se sjetim muke prošle godine da se iznese lopta na gostovanjima, tačno mi muka bude. Ove godine su bar taj dio već popravili, a za nadat se da će i igra ići nabolje

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.