FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 17:23

LittleCule je napisao/la:
messilla je napisao/la:slika
:roll: :roll:

Bože budala...
Za tu cijenu, jedne noge bolji od svakog naseg veznjaka trenutno. Pogotovo da ne nabrajam Ardu, Rafinhu, Gomesa, Rakitica.

U Rejalu najbolji igrac uz Ronalda.

U Arsenalu stvorio isto prilika suigracima kao i Kevin De Bruyne, a igrao 300 minuta manje od njega.

U veznom redu recimo sa Robertom i Busquetsom ( Paulinhom), a bi mogao dosta pokazati.

Pogotovo kad igramo sa 2 napadaca Messija i Suareza i 4 veznjaka.

Zivim za dan kada ce doci neki veznjak koji ce stvarati prilike napadu. Kao sto kolega @parangal rece, ne sjecamo se zadnji put neke krucijalne asistencije naseg veznog reda.
27.10.2020

let3
Postovi: 29002
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 nov 2017, 17:33

Normalni klubovi gledaju da podmlađuju svoj roster, što je sasvim prirodno - jedinio Barca gleda da ga postara :mrgreen: :urnebes: zato Barca ne može biti ozbijan klub dok je vode idioti bez vizije.
Kakvi debili vode klub, ne bi me cudilo da kupe Ozila sa 30 godina :tokralju: Nakon kupovina matorih olupina Mathieua i Arde, njemacki turcin se cini kao slijedeci korak.
Taj igrac (ako se vec želio kupovati) se mora kupovati prije 5 godina, a ne sad sa 30 kad mu je Wenger izvukao sve iz nogu i od njega napravio šetaća po terenu. Takav eventualni transfer bi bio zapravo Arda vol.2 , s tim što je Arda došao bar godinu dana mlađi :crazy:
Uzgred receno, ako i njega utrapi Barci , Wengeru trebaju podici spomenik u Londonu. Frajer može napraviti doktorsku disertaciju na temu "kako uvaliti olupine Barci i još uzeti pare od levata" :clap: koja je ovo njegova uvala po redu? peta, šesta ?

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 21 nov 2017, 17:37

Ozil, nije ni moj prvi izbor ali za 20m dovesti njega uradio bih odmah sada bez ikakvog razmisljanja...za te pare ne mozes nista izgubiti, u najboljem slucaju se moze nametnuti u prvi tim a u gorem slucaju mozes imati vise nego dobru zamjenu koju si samo 20m platio...

Alexisa ne znam zasto spominjati, bio je ovdje i nije uspio a i ni on sam se ne bi vratio...pod prvo sto u barceloni ako si i prvi na tabeli sa 10 bodova prednosti nad rm dobijas kritike sa svih strana...Drugo, imas dosta vise klubova koji ce mu dati vecu platu nego barca a jedni od njih su psg i city...i zasto se vracati sa 30godina u klub koji te je jednom prodao i za manju placu a nije ti jos puno ostalo karijere....i kao igrac on nista extra ne moze ponuditi barceloni...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 nov 2017, 17:43

let3 je napisao/la:kad mu je Wenger izvukao sve iz nogu i od njega napravio šetaća po terenu.
Ma nije. Vazda je frajer bio lijen. Napadački gledano savršeno bi mu odgovarala Iniestina pozicija, za defanzivu već nisam siguran. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 17:45

let3 je napisao/la:Normalni klubovi gledaju da podmlađuju svoj roster, što je sasvim prirodno - jedinio Barca gleda da ga postara :mrgreen: :urnebes: zato Barca ne može biti ozbijan klub dok je vode idioti bez vizije.
Kakvi debili vode klub, ne bi me cudilo da kupe Ozila sa 30 godina :tokralju: Nakon kupovina matorih olupina Mathieua i Arde, njemacki turcin se cini kao slijedeci korak.
Taj igrac (ako se vec želio kupovati) se mora kupovati prije 5 godina, a ne sad sa 30 kad mu je Wenger izvukao sve iz nogu i od njega napravio šetaća po terenu. Takav eventualni transfer bi bio zapravo Arda vol.2 , s tim što je Arda došao bar godinu dana mlađi :crazy:
Uzgred receno, ako i njega utrapi Barci , Wengeru trebaju podici spomenik u Londonu. Frajer može napraviti doktorsku disertaciju na temu "kako uvaliti olupine Barci i još uzeti pare od levata" :clap: koja je ovo njegova uvala po redu? peta, šesta ?
Pa Ozil za 20M eura nije nikako los posao ni u 29oj godini. Cak sta vise, to je sica, ljeti ga Arsenal nije pustao ni za 60. Pa ovdje neki molili da Di Maria dodje za 60 M u istim godinama :lol: .Pa davali smo 35 za Turana u istim godinama :lol: Za Mathieua da ne pricam. Ove sezone je apsolutno njihov najbolji igrac. Najvise sansi stvorio u EPL.

Slazem se s tobom da se mora podmladiti roster, ali da bi osvojili LP nama treba klasa, a Ozil to jeste.

Potpisati Ozila na 2-3 godine je super posao i on je jedini igrac iz Arsenala kojeg bih uzeo.

Isto tako, ne treba suditi po igrama u Arsenalu, covjek je htio da napusti klub jos prije 2 godine, nema ambicije tu ostati i normalno da se to odrazi i na igre. Ista stvar sa Alexisom.

Evo realno, moze li neko navesti boljeg veznjaka od Ozila a da je clan naseg kluba trenutno ? Niti jedan mu trenutno nije ni do koljena.

Ovdje se realno stvorio mit na forumu, kakvo ba setkanje, jeste li gledali kako je igrao u Rejalu ? Kako igra za Njemacku ? To sto ne moze sam samcat nositi raspali Arsenal, nije njegova krivica.

Qurac bi igro za silu kakav je Elf uvijek, da setka.
27.10.2020

let3
Postovi: 29002
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 nov 2017, 17:49

messilla je napisao/la:
let3 je napisao/la:kad mu je Wenger izvukao sve iz nogu i od njega napravio šetaća po terenu.
Ma nije. Vazda je frajer bio lijen. Napadački gledano savršeno bi mu odgovarala Iniestina pozicija, za defanzivu već nisam siguran. :mrgreen:
Ma ne može ta lijencuga mijenjati Iniestu ni u kom filmu, Don je i sad kao veteran mobilniji od njega ;) za osmice treba igrac koji ce trcati u oba pravca.
Umjesto da se podmlađuje veza, oni hoce da dovedu potrošenog igraca. Njima je samo u glavi da prođu što jeftinije :puke: a ne gledaju par godina unaprijed.
Kažem ti, Arda vol. 2 u najavi.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 17:53

Samo sto je Ozil za klasu bolji i talentovaniji igrac od Arde uvijek bio jel :kafa:

Nisam ni ja da se dovode igraci od 29 godina u klub, ali ako je dzaba, nemam nista protiv realno, da pola toga ne pokaze dobar je za klupe, to jest bolji je od sviju na klupi svakako.
27.10.2020

let3
Postovi: 29002
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 nov 2017, 18:04

leorey je napisao/la:Samo sto je Ozil za klasu bolji i talentovaniji igrac od Arde uvijek bio jel :kafa:

Nisam ni ja da se dovode igraci od 29 godina u klub, ali ako je dzaba, nemam nista protiv realno, da pola toga ne pokaze dobar je za klupe, to jest bolji je od sviju na klupi svakako.
Potrošen igrac, kao i Arda.
Šta sad? nije valjo Barci kad je bio dosta mlađi, a sad joj odjednom valja kad ima 30 godina i kad je postao višak i u Arsenalu. I nije džabe vec 20 bacenih miliona. Nece ni Wenger da sa njim produži. Što ga ne traže neki drugi veliki klubovi poput Bayerna, Reala, PSG, Citya, Juveta itd. Nego se samo gleda da se kako god uvali Barci. Zato je Wenger majstor svog zanata.
Ozil i Arda mogu pod ruku i zapucati zajedno u maticu Tursku. U sadašnjem njihovom stadiju karijere su Galata i Fener mjera klubovi, a ne Barca.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 nov 2017, 18:06

@mandrax. Koga bi ti doveo za tih 20 miliona? ili eto opcenito, u vezu?

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 18:16

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 21 nov 2017, 18:17

Lillard je napisao/la:
I oni nađu vrijeme za objavit taj video kad ja moram učit...

E Los Los :crazy:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 18:48

let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Samo sto je Ozil za klasu bolji i talentovaniji igrac od Arde uvijek bio jel :kafa:

Nisam ni ja da se dovode igraci od 29 godina u klub, ali ako je dzaba, nemam nista protiv realno, da pola toga ne pokaze dobar je za klupe, to jest bolji je od sviju na klupi svakako.
Potrošen igrac, kao i Arda.
Šta sad? nije valjo Barci kad je bio dosta mlađi, a sad joj odjednom valja kad ima 30 godina i kad je postao višak i u Arsenalu. I nije džabe vec 20 bacenih miliona. Nece ni Wenger da sa njim produži. Što ga ne traže neki drugi veliki klubovi poput Bayerna, Reala, PSG, Citya, Juveta itd. Nego se samo gleda da se kako god uvali Barci. Zato je Wenger majstor svog zanata.
Ozil i Arda mogu pod ruku i zapucati zajedno u maticu Tursku. U sadašnjem njihovom stadiju karijere su Galata i Fener mjera klubovi, a ne Barca.
Kako mislis potrosen ? Jel gledas utakmice Arsenala ili samo onako pises ? Covjek je najbolji igrac Arsenala ubjedljivo, stvorio najvise sansi za suigrace.

Nije mogao tad u Barcu zbog Xavija i Inieste logicno.

Ima 6 ponuda njegov agent, traze ga veliki klubovi. Imas na MARCI, SPORTU kao i drugim engleskim medijima.

Nije tacno da Wenger nece da produzi s njim, vec nece Ozil s Arsenalom, kao ni Alexis.

@Blejzer, vratio bi vjerovatno Sampera i par masijaca i napao LP, covjek zivi jos u 2011 godini izgleda.

Pogledajte malo kako Pepov City igra i navedite mi da li je ijedan igrac dijete tog kluba ? Bez klasnih igraca, nema rezultata. A ako vam to niste vidjeli u ove zadnje 2 godine, onda ne znam sta vam treba jos.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 21 nov 2017, 18:56

leorey je napisao/la:
let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Samo sto je Ozil za klasu bolji i talentovaniji igrac od Arde uvijek bio jel :kafa:

Nisam ni ja da se dovode igraci od 29 godina u klub, ali ako je dzaba, nemam nista protiv realno, da pola toga ne pokaze dobar je za klupe, to jest bolji je od sviju na klupi svakako.
Potrošen igrac, kao i Arda.
Šta sad? nije valjo Barci kad je bio dosta mlađi, a sad joj odjednom valja kad ima 30 godina i kad je postao višak i u Arsenalu. I nije džabe vec 20 bacenih miliona. Nece ni Wenger da sa njim produži. Što ga ne traže neki drugi veliki klubovi poput Bayerna, Reala, PSG, Citya, Juveta itd. Nego se samo gleda da se kako god uvali Barci. Zato je Wenger majstor svog zanata.
Ozil i Arda mogu pod ruku i zapucati zajedno u maticu Tursku. U sadašnjem njihovom stadiju karijere su Galata i Fener mjera klubovi, a ne Barca.
Kako mislis potrosen ? Jel gledas utakmice Arsenala ili samo onako pises ? Covjek je najbolji igrac Arsenala ubjedljivo, stvorio najvise sansi za suigrace.

Nije mogao tad u Barcu zbog Xavija i Inieste logicno.

Ima 6 ponuda njegov agent, traze ga veliki klubovi. Imas na MARCI, SPORTU kao i drugim engleskim medijima.

Nije tacno da Wenger nece da produzi s njim, vec nece Ozil s Arsenalom, kao ni Alexis.

@Blejzer, vratio bi vjerovatno Sampera i par masijaca i napao LP, covjek zivi jos u 2011 godini izgleda.

Pogledajte malo kako Pepov City igra i navedite mi da li je ijedan igrac dijete tog kluba ? Bez klasnih igraca, nema rezultata. A ako vam to niste vidjeli u ove zadnje 2 godine, onda ne znam sta vam treba jos.
Vise mi je upitno dati $130-150 za Coutinha ili $130 Dembelea jer na tim transferima se mozes opeci.... $20m za igraca koji je zadnjih 8 godina dio prve postave njemacke i najbolji assistent pl otkako igra u njoj nije nikakav rizik...za 20m ne mozes vise kvalitetnog igraca u dinamo zagrebu kupiti... i da dodam da barcelona kako pisu placa 20m jer nece da Ozil poslije nove godine postane slobodan igrac i potpise za drugi klub, ma da mi to nema smisla jer on moze odbiti ponudi barcelone sada i opet biti slobodan za mjesec dana...zbog toga ja ne bih placao ni tih 20m nego bi isao na rizik pa ponudio ugovor kao i ostali klubovi, nekako dodje na isto a usparas 20m


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: FCBlaugrana, dana/u 21 nov 2017, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 21 nov 2017, 18:58

Treba zabranit dovođenje igrača u Barcelonu starijih od 28 godina!

Onda bi valjda vake budalaštine stale na kraj. Svi se okreću pomlađivanju ekipe, gledat da se tranzicija što bezbolnije odradi, al eto mi kontra svega pa ćemo dovodit starce i onda kad se na kraju sezone poumirovi njih 6-7 baš bi me zanimalo kako bi Bartomeu i Co. uspjeli nadoknadit sedam igrača od kojih btw. neće dobit ni lipe jer su ošli u penziju logično.
Zadnja izmjena: LittleCule, dana/u 21 nov 2017, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 18:59

Pa ne vidim problem, ako vec klub napuste Arda, Rafinha, Rakitic, Gomes.

Onda bi za sviju mjesta trebalo biti.

S Ozilom nema rizika, nigdje nije fail bio do sada.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 21 nov 2017, 19:02

Sto se mene tice Ozil moze doci samo ako to ne znaci da ce odustati od velikog pojacanja za vezni red na ljeto.Ako planiraju dovesti njega sad pa na ljeto nikoga onda nek ostane sto dalje od Barce, moja je zelja prvenstveno neko mladji u veznom redu u kome ces imati igraca za sljedecih 5 godina a ne neko od 30 pa haj opet za 2 godine trazi nekog novog.Kako god ja nemam pojma ni gdje bi Ozil igrao da dodje ali ako je on Valverdeova zelja ne sumnjam da je spremio neku formaciju u kojoj bi on imao svoju ulogu.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 19:05

leorey je napisao/la: S Ozilom nema rizika, nigdje nije fail bio do sada.
Osim u Madridu i Arsenalu. I reprezentaciji ako i to racunas.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 19:09

Kawhi je napisao/la:
leorey je napisao/la: S Ozilom nema rizika, nigdje nije fail bio do sada.
Osim u Madridu i Arsenalu. I reprezentaciji ako i to racunas.
Najbolji Kikijev partner ikada.

Nije dzaba plakao kad su ga prodali :kafa:
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 nov 2017, 19:16

leorey je napisao/la:Evo realno, moze li neko navesti boljeg veznjaka od Ozila a da je clan naseg kluba trenutno ? Niti jedan mu trenutno nije ni do koljena.
Jesi li ti realan ? :shock:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 19:20

Rajaz je napisao/la:
leorey je napisao/la:Evo realno, moze li neko navesti boljeg veznjaka od Ozila a da je clan naseg kluba trenutno ? Niti jedan mu trenutno nije ni do koljena.
Jesi li ti realan ? :shock:
Jok nisam. Djed Iniesta je bolji, nema veze sto je ovo 2017 :lol:

Raketa isto, kao i Gomo :rol:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.