FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 nov 2017, 20:44

Evander je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Koga i za koliko para?
De Bruynea mozda?
Mozda, ali za 300 miliona.
Hajmo dalje?
Koji to mladi igrac ima dostupan, da je dobar i da nece biti vise od 50 milona?
Jedino pitanje je da li Bsrceloni treba igrac Ozilovih karakteristika i da li ga Valverde vidi u svom sistemu? A to da je Ozil top klasa, to je nedvojbeno.



Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Što se mene tiče, kupovina na zimu je bespotrebna, i ne bi donijela ništa. A na ljeto, odriješi kesu i kupi veznjaka, boli me q koliko košta, sad ću se ja mislit jel bolje Ozila dovest za 20 jer je jeftin..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 21 nov 2017, 20:46

Oezil ni u ludilu ne može zamijeniti Iniestu. Po meni, dovođenje Mesuta je samo gašenje požara i pokazivanje da se "kao nešto radi" nakon brojnih ponuda koje su poslali za Coutinha. Ne djeluje planski, a upravo je plansko dovođenje najvažnija stvar.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 nov 2017, 20:47

@Leorey

Pravo da ti kažem, ne želim da ulazim u neke dodatne rasprave i nametanja mišljenje.
Samo kažem da Ozil ne treba Barci, 30-godišnjak nije nikakva buducnost kluba, taman da ga dovedu za 5 miliona.
Mislim da se treba sredina podmladiti sa nekim mlađim, potentnijim i bržim igracima. Da treba razmišljati unaprijed malo dalje,a ne za godinu dvije. To je neko moje mišljenje, a ne moraš se slagati sa tim.
Sve je u redu :thumbup:

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 21 nov 2017, 20:55

Evander je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Koga i za koliko para?
De Bruynea mozda?
Mozda, ali za 300 miliona.
Hajmo dalje?
Koji to mladi igrac ima dostupan, da je dobar i da nece biti vise od 50 milona?
Jedino pitanje je da li Bsrceloni treba igrac Ozilovih karakteristika i da li ga Valverde vidi u svom sistemu? A to da je Ozil top klasa, to je nedvojbeno.



Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Lucas Torreira (Sampdoria), procjenjena vrijednost 14M eura, vjerojatno bi se do 50M mogao dovest, sjajan talenat, odigrao i protiv Juventusa fenomenalnu utakmicu.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 nov 2017, 20:55

leorey je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Ozil s jednom nogom bolji od Inieste i Ozil konstantniji od Inieste, Sport.ba where amazing happens
Pa dobro je covjek rekao. 2017 je godina. Nauci podnijeti istinu.
Zato ga i prodaju zadnje 3 godine.

Hoćemo vaditi postove navijača sa Arsenalove teme da se uvjerimo kakvo mišljenje imaju o buljookom chokeru ?

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 21:07

Lillard je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ako ćeš dovodit pravo pojačanje da igra umjesto Inieste, dovedi ga. Nemoj mi jbenog Ozila spominjat. Iniesti problem konstanta, eto baš je Ozil ima nema šta. Pojavi se svaku desetu utakmicu. Znam ja da ćete sad pokušavat njega na svaki način opravdat i predstavit u najboljem svjetlu, ali Mesut Ozil ne može niti će ikad moći igrat na Iniestinoj poziciji.
Koga i za koliko para?
De Bruynea mozda?
Mozda, ali za 300 miliona.
Hajmo dalje?
Koji to mladi igrac ima dostupan, da je dobar i da nece biti vise od 50 milona?
Jedino pitanje je da li Bsrceloni treba igrac Ozilovih karakteristika i da li ga Valverde vidi u svom sistemu? A to da je Ozil top klasa, to je nedvojbeno.



Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Što se mene tiče, kupovina na zimu je bespotrebna, i ne bi donijela ništa. A na ljeto, odriješi kesu i kupi veznjaka, boli me q koliko košta, sad ću se ja mislit jel bolje Ozila dovest za 20 jer je jeftin..
Kojeg veznjaka?


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 21:40

let3 je napisao/la:@Leorey

Pravo da ti kažem, ne želim da ulazim u neke dodatne rasprave i nametanja mišljenje.
Samo kažem da Ozil ne treba Barci, 30-godišnjak nije nikakva buducnost kluba, taman da ga dovedu za 5 miliona.
Mislim da se treba sredina podmladiti sa nekim mlađim, potentnijim i bržim igracima. Da treba razmišljati unaprijed malo dalje,a ne za godinu dvije. To je neko moje mišljenje, a ne moraš se slagati sa tim.
Sve je u redu :thumbup:
Pa slazem se ja da prvo treba misliti na buducnost, rasprodati ove starohane i dovoditi mladje igrace. Pa to trubimo ovdje svi pola godine.

Ali posto nasa uprava trenutno nije u stanju to napraviti, niti imas nesto dostupno na trzistu od veznjaka, onda kad prodas ove dizelase Gomesa, Ardu, Rafinhu i Rakitica stvoris prostor za jos 2-3 vezanjaka i to je to.

Ja sam prvi ovdje govorio da AMF nema mjesta u nasem sistemu, ali sada dosta drugacije igramo...hocu da vidim veznjaka koji moze podvaliti loptu napadu i rijesiti tako utakmicu a ne 3 spora dizelasa na 60 metara terena.

Nije zar, da vjerujemo da ce Messi do 40e uposljavati igrace i sam sve zavrsavat. :roll:

Ako ce se misliti na buducnost kluba i dovoditi mladji igraci- to je super, to prvi podrzavam kao sto sam i govorio, ali Ozil sigurno nece smetati kad maknes 3 ublehe sa platnog spiska.

Iniesta je legenda, kada se gleda sva karijera, on je 5 puta bolji od Ozila, vjerovatno najbolji veznjak u zadnjih 20 godina uz Zidanea i jos par igraca, ali je cinjenicaa da je ovo 2017a godina, i da ovaj Iniesta nije ni u top 15 veznjaka na svijetu trenutno, i ne mozes se oslonuti opet svu ovu sezonu na njega, jer ce se povrijediti kad-tad.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 nov 2017, 21:45

Upravo to @Evander...kojeg veznjaka mislite da uzmemo ? Couthino ako i dodje ici ce na krilo.

Koji je to dostupan veznjak, a da se moze dovesti ? Budimo realni, svi bi mi Verrattija, ali nije ostvarivo, gubimo samo bezveze vrijeme.

I nemojte mi sad spominjati Torreiru, Serija, ljudi odigrali pola sezone ili sezonu dobro i odmah ispred Ozila i slicnih igracina. Ako vec necete da rizikujete i da kupite klasu onda i jeste pravo pitanje, kojeg to veznjaka hocemo i mozemo uzeti ?

Cinjenica je samo da nama u veznom redu fali 2 dobra igraca. I to jedan formiran, klasan igrac i drugi veliki potencijal da bude ta klasa.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 21 nov 2017, 21:53

Ozil će sljedeće godine napuniti 30... U sebi ima još 2 godine koje može odigrati na vrhunskom nivou. Maksimalno 3. Ja bi ga doveo samo u slučaju da ne produži sa Arsenalom. Kada se Paulinho pokazao kao pojačanje, onda bi mogao i Mesut, što da ne? U suprotnom, ako bi za njega morali izdvojiti neku cifru od 30-35 miliona, odmah treba odustati od toga. Ako Pariz odigra još jednu sezonu za zaborav u Europi ne bih onda isključio ni Verrattija. Ionako im je svlačionica u rasulu ako je vjerovati medijima.
Ali do ljeta ima još dosta. Do tada i portugalski maestro može eksplodirati. :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 nov 2017, 22:14

Ozil za 20 miliona ima argumenata i za za i za protiv, iako sam misljenja da je alexis dosta potrebniji, ne mozes rec sad da je glupost ozila dovesti, ok vezni red je ionako pretrpan, onda ozil igra otprilike ovo sto igra mesi, ima i godina, al hajd znaj, ko moze garantovat ako dodje da nece zacepiti usta ovim sto to odmah vide ko promasaj neki, ko sto je paulinjo zacepio

Moguce da valverde ima ideju kako ga uklopiti, vjerovatno bi se s mesijem vrtio negdje iza suareza a u trio u sredini iniesta,raketa i buskec bi ostali standardni, to znaci da bi ostali bez krila klasicnih al bi imali kreativniji vezni red. Mozda ga konta i u 4-4-2 da mesi i suarez budu u vrhu,haj znaj, trio mesi ozil i iniesta bi svakom uzeli igru sigurno, ako bi se dovodio treba odmah u januaru da budemo konkurentniji za ligu prvaka, al treba se onda i rijesiti barem dvojice veznjaka

Na ljeto se moze dovesti i klasa tipa coutinjo bez obzira na ozila koji bi onda vise bio rezervna opcija, lijepo je imati u rezervi takvog igraca koji potezom rjesava utakmicu,iniestinu poziciju definitivno ne moze igrati, ak moze zato nesto drugo se uklopiti, ne znam, tesko je tu biti pametan, mozda bi to bilo ko i sa ardom, mozda bi bio i posao decenije ako mu se nadje pozicija i turcin bude imo motiva u 2-3 sezone, prije bi akexisa al ako nikog drugog ne kontaju sad u januaru dovoditi onda sam malo vise za nego protiv ozila, a vriheme ce pokazati sve ne treba tu puno pametovati kakav ce biti unaprijed

Al prvenstveno sto se tice transfera treba sad u januaru zaganjati gimeneza il de vrija a rijesiti se verminatora, tu ima fina ponuda jeftinih igraca a sad vidimo kako smo ostali tanki tu jer ce vermaken biti prva postava, ti stoperi rezervni su vrlo bitni jer bude tu kartona i povreda, to treba rjesavat dok je dobra ponuda, pa tek onda razmisljati o ozilu, a kreteni su ako ne razmisljaju nikako o alexisu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 nov 2017, 23:03

Ništa od buljookog kebabdžije, šućur Realu

slika

Ovo treba proslaviti

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 23:05

Inace, sta ljudi vide u ovom Couthinu?
Dati za njega 120 000 000€, bilo bi nevidjeno bacanje para.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 nov 2017, 23:25

Evander je napisao/la:Inace, sta ljudi vide u ovom Couthinu?
Dati za njega 120 000 000€, bilo bi nevidjeno bacanje para.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Ne za te pare, pa nismo ludi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 23:32

AlfredNobel je napisao/la:
Evander je napisao/la:Inace, sta ljudi vide u ovom Couthinu?
Dati za njega 120 000 000€, bilo bi nevidjeno bacanje para.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Ne za te pare, pa nismo ludi.
Ako ga se bude dovodilo, za manje para nece doci sigurno. Nelos igrac, ali nikakva svjetska klasa za koju ces istresti vrecu para.
Prizivati njega kao spasioca i dati tolike pare, a sa druge strane pricati kako je Ozil ohrdina neka a pritom je besplatan, smijesno je. U ovom trenutku, Ozil je puno bolji igrac od njega. Sta ce biti za tri godine, ne znam.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 nov 2017, 23:45

Evander je napisao/la: Ako ga se bude dovodilo, za manje para nece doci sigurno. Nelos igrac, ali nikakva svjetska klasa za koju ces istresti vrecu para.
Prizivati njega kao spasioca i dati tolike pare, a sa druge strane pricati kako je Ozil ohrdina neka a pritom je besplatan, smijesno je. U ovom trenutku, Ozil je puno bolji igrac od njega. Sta ce biti za tri godine, ne znam.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Barci ne trebaju ni jedan ni drugi.
Vec treba da se Xavi podmladi jedno 10 godina i da se vrati u staro jato :mrgreen: i mnogi problemi ce biti riješeni :mrgreen:
Znaci, skroz druga vrsta veznjaka.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 nov 2017, 23:49

Jbo majku da l' ste realni?
Ozil ni u najboljim godinama i najboljoj formi ne bi pasao Barceloni i ne možeš ga porediti ni sa jednim našim veznjakom. Ne znam u šta vi gledate al maksum bi shvatio da je to tip igrača koji mora imati tri veznjaka iza sebe.
Pa samo pokušajte zamisliti njega i Messija u timu, a isti što zagovaraju njegov dolazak bi možda i da igramo presing, pa tada bi nas Almerija presingom ubijala.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 nov 2017, 00:11

Treba vratiti Xavija iz Katara i igrati Busquets Xavi Iniesta kombinaciju dok ne pomru. Xavi je i dalje bar u top 5 veznih a Iniesta i Busquets su na prvom i drugom mjestu.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 nov 2017, 00:25

Blejzer10 je napisao/la:Treba vratiti Xavija iz Katara i igrati Busquets Xavi Iniesta kombinaciju dok ne pomru. Xavi je i dalje bar u top 5 veznih a Iniesta i Busquets su na prvom i drugom mjestu.
Ako nista treba ih za Spaniju na Olimpijadi sljedecoj probat, pa ako se pokazu, sto da ne :kafa:
27.10.2020

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 22 nov 2017, 00:35

Treba skršiti 120 miliona Coutinha, i još 20 na Ozila (nek se nađe za svaki slucaj) i nadati se da ce jedan od njih moci adekvatno zamjeniti veterana Iniestu.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 22 nov 2017, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 nov 2017, 00:39

let3 je napisao/la:Treba skršiti 120 miliona Coutinha, i još 20 na Ozila (nek se nađe za svaki slucaj) i nadati se da ce jedan od njih adekvatno zamjeniti veterana Iniestu.
Ma neee, bolje ostaviti Iniestu i nadati se da ce svaku tekmu biti onaj stari, najbolji veznjak svijeta

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.