FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la el-fighter » 21 maj 2009, 18:47

Veliki broj mladih talentovanih igrača ima Barca. Za godinu-dvije, kada se svi priključe prvom sastavu to će tek biti prava Barca.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la the scouser » 21 maj 2009, 18:50

Navijam za Liverpool,al je Barca trenutno najjaca na svijetu :!:
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Neutral » 22 maj 2009, 10:50

Nema Alvesa , Ronaldo će ih bacati na sve strane.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 22 maj 2009, 11:30

Rz88 je napisao/la:Nema Alvesa , Ronaldo će ih bacati na sve strane.
Nemoze odbrana primit kolko napad moze dati 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 22 maj 2009, 12:00

slika

Evo i sluzbeno dresova Barcelone za sljedecu godinu.
Premijera dresova nece biti sljedece godine nego ce igraci Barcelone u ovim dresovima nastupiti u zadnja 2 kola ovogodisnjeg prvenstva. Ovaj crni je vjerovatno golmanski :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 22 maj 2009, 13:06

Za onog koji tvrdi da Pep nema zasluga za ovakvu igru Barce i da bi on mogao sa takvom ekipom postati prvak.

Baš danas je u Sportu izašla slika koja je ostala na tabli u garderobi Barce u finalu protiv Athletic Bilbao. Iz te slike je vidljivo, kako su uigrali akciju da Pique u desnom kutu odbrane navuče Torquera i Llorenteja dok se mu nude Toure i Busquets. I upravo tako je došlo do prvog gola, kad je Yaya imao puno prostora kroz sredinu zbog odlične akcije i zabio prekrasan gol. Isto je bilo i protiv Reala na SB na El Classicu kod drugog gola Puyola, kad je ostao sam na petercu i glavom zabio za 1-2. Tad su za tu akciju znali samo Xavi, Puyol, Pique, Tito i Pep i još tu akciju su smislili tačno pred utakmicu. Pep je mozak, što je pokazivao i kao igrač, kad je bio lider na terenu. Pep je več prošle godine sa Barcom B pokazao svoju inteligentnost, kad je mladiče vukao po terenu i osigurao Segundu B. Pep je pred sezonom pokazao odličan plan Laporti, zato je i dobio prednost pred ostalimi velikimi imenima. Njegovo sastavljanje ekipe je bilo fenomenalno. Izbacio je Ronaldinha i Deca od kojih je vidio da nemože više ništa povuči. Izbacio Zambrottu, jer je vidio da Italijan nikad nije mogao igrati u totalnom fudbalu, i zamjenio ga brazilcem Alvesom, koji je najbolji ovosezonski nakup. Doveo je čak i izgubljenog Piqueja za slabih 5mio EUR i ovaj mu je ove godine svaki euro povratio. U ekipi je fenomenalan timski duh, njegove ideje ko što su večere sa saigračima, kazne za svakog igrača ako zakasni i sekundu na trening, to da je promjenio lokaciju treninga i sa ekipom odradio vrlo dobre i jake pripreme je sve zasluga odličnog Pepa.

slika

PEP protiv RMA
Akcija za gol Puyola proti RMA

Odlična reklama Nike za FC Barcelonu

i prijevod na engleski jezik što govore u gornjoj reklami
We are our precision.
We are our effort.

We are attackers who defend,
we are defenders who attack.
We are our speed.

We are the respect for our opponents.
We are the recognition by our opponents.

We are every goal we score.
We are the ones who always look for the opponent's goal.
Engleski Skysports piše kako je Nemanja Vidič na vrhu liste za pojačanje Barce za iduču sezonu. Engleski mediji več duže vremena pišu o tome, kako je Vidičeva žena Ana želi se preseliti iz Engleske i upravo Barcelona ji je top destinacija. KLIK

Mazinho, otac od naših mladiča Thiaga i Rafa Alcantre je za katalonsku OnaFM rekao da je Thiago imao dobru ponudu Chelseja al da ju nisu prihvatili, jer znaju da če se njegovi sinovi u Barci najbolje razviti. KLIK

Abidal zove Riberya u Barcu i priča kako igra Barce baš najbolje pristoji njemu. KLIK

Još ostale slike dresova za iduču sezonu Barce.

slikaslikaslika
slikaslikaslika
slikaslika

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 23 maj 2009, 09:30

miky_hz je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:Nema Alvesa , Ronaldo će ih bacati na sve strane.
Nemoze odbrana primit kolko napad moze dati 8-)
ne zaboravite ko stoji u Man.ovoj odbrani prije nego sto ovo napisete...sve ste vidjeli protiv Chelsea jedva ste dali jedan gol,a i prosli ste uz ogromnu pomoc sudije Ovreba :!:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 23 maj 2009, 11:22

JameS je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:Nema Alvesa , Ronaldo će ih bacati na sve strane.
Nemoze odbrana primit kolko napad moze dati 8-)
ne zaboravite ko stoji u Man.ovoj odbrani prije nego sto ovo napisete...sve ste vidjeli protiv Chelsea jedva ste dali jedan gol,a i prosli ste uz ogromnu pomoc sudije Ovreba :!:
ma Puyol je brz, agresivan, eksplozivan, moze covjek trcati 3 utakmice bez prestanka, tako da sa Ronaldom nece biti problema, a jos nek se navijaci Uniteda sjete ko im igra na desnom boku...Gary.....covjek je samo za izvodjenje autova i nista vise (kazem sad a nekad je bio jedan od najboljih)...Messi i Puyol ce ih unistavati po desnoj strani...


P.S i ja sam navijac Barce
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la A_d_0 » 23 maj 2009, 11:25

navijacu za barcu u finalu jer man utd nemogu zbog ronalda...mislim da ce najveci problem biti rooney jak,moze trcat,solidan sut skoro pa sve...a za man utd budel 1 igrac cuvao messija 3-0 za barcu...henry i iniesta ce jos da ih ubijaju sa svih strana dok etoo ako mu se nesto pripremi 99% da ce zabit...xavi djeli lopte ko rukom s toga moja prognoza BARCELONA - MAN UTD 3-1

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 23 maj 2009, 14:00

Još neke slike dresova za iduču sezonu:

slika
slika
slika

Na španjolski Intereconomía TV se govori da se je Barca zagrijala za trenutno drugog strijelca BBVA lige Diega Forlana. Barca Forlana prati več godinama (još prije kupovine Gudjohnsena je Forlan bio prva opcija, al je tranfer propao). Ako bude potrebno Barca bi mogla čak odplatiti klavzulu za Forlana, koja iznosi ogromnih 36 mio EUR. LINK

Štopera mladje selekcije Barce Juvenila A Marca Muniesu je Uefa izabrala za buduču zvijezdu sa EP U17.
Marc Muniesa (Spain)

Much was made of the fact that defending champions Spain, despite the best efforts of midfielder Koke and striker Borja, did not score a goal during the tournament, but they did not concede a one either and that has a lot to do with the performances of centre-back Muniesa. The FC Barcelona youth team member - who already competes with players two years older than him - does not just resemble Carles Puyol in looks, displaying a calm presence in the heart of the defence. Left-footed and strong in the air, Spain coach Ginés Meléndez made a point of highlighting his contribution after he returned from a ten month injury lay-off.
Barca če imati pripreme u Engleskoj, tamo če odigrati na Wembley cupu, gdje če se za titulu udariti sa Celticom, Tottenhamom i Al-Ahlyem. U petak 24.7 če odigrati najprije protiv Tottenhama, zatim 26.7 protiv Al-Ahlya. Svaka ekipa odigrat če 2 utakmice, 3 boda za svaku pobjedu, 1 za remi i 1 za svaki postižen gol. LINK

Thierry Henry se je jučer priključio treninzima Barce, medjutim je Iniesta trenirao sam.
slika

Barca prati mladu belgijsku nadu Alexa Witsela. Witsel je igrač Standarda, igra kao vezni igrač. Mnogi se ga vjerovatno sječate sa utakmica naše repke protiv Belgije. Witsel je sa ugovorom vezan do 2013 godine, a Standard bi za njega tražio oko 10 mio EUR. Za njega se zanimaju i ostali velikani poput Reala M., Ajaxa i Arsenala. LINK

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la GoRaN » 23 maj 2009, 22:58

Barcelona ga spusi 1:0 :? ...Eto Zvijezda nije pustila Barca jest... :D
A bilo mi je zao onog malca prva utakmica za Barcu i cim je usao dobi crveni...mogao mu je sudija i progledati ali eto...Tjese ga tamo place momak...Protesti cjelu utakmicu. :D

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amerosm » 23 maj 2009, 23:05

Ma onaj sudija iz Madrida, to sve govori.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 24 maj 2009, 12:08

a kreten zivi.....pa meni se srce steglo kad sam vidio onog malog da je zaplako, a citav Camp Nou sakndira njegovo ime....a tamo Guardiola protestuje, Xavi isto i citava klupa...a kretn onaj sudija...17-godisnjem djeteu pokazati crveni karton u prvoj utakmici... :evil:
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 27 maj 2009, 14:50

evo da se i ja javim i poželim sreću igracima barce večeras.
i ako ne pobijedimo sa ovim osakacenim sastavom, mi smo uz njih.
a ovi što pricaju gluposti, mogu samo da barci zavide.
mes que un club

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 27 maj 2009, 17:18

Navijam za Barcu veceras :D

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 maj 2009, 17:23

veceras 2:0 za Barcu...

Xavi i Puyol daju golove... :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 27 maj 2009, 22:42

2-0 al Messi i Eto
Bas mi je drago sto ste otkantali Scum

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la loptica » 27 maj 2009, 22:45

Zasluženo svaka čast , pa to se znalooo ;)
Olaa... ;)
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la adnan_nanda » 27 maj 2009, 22:53

cestitke.volim sto je ona serpa otisla u spaniju a ne u englesku.joj jadni moji drugovi koji navijaju za man.utd hocu ih hebavat hihihi :mrgreen:
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amerosm » 27 maj 2009, 23:06

Momci svaka vam cast, potpuno zasluzeno ste pokazali ko je igrao najbolji fudbal ove godine u Europi. Ipak mislim da najvise zasluge idu Pep-u Guardioli koji je odlicno poslozio ovu ekipu u kojoj konacno talenti Barcelone dobivaju priliku za igru. Isto tako covijek treba biti zahvalan Laporti koji je imao hrabrosti postaviti Guradiolu na mjesto trenera, covijek je u svojoj prvoj sezoni uzeo sva tri naslova, na sto je Ferguson cekao 20 godina. Jos jednom svima vama svaka cast na zasluzenoj pobjedi i sto se obradovali sve navijace Bracelone u svijetu.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.