FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 nov 2017, 23:31

Herera je solidan igrac, da nam fali veznjak za zamjene bio bi odlicna jeftina opcija, medjutim mi imamo upravo tih zamjenskih veznjaka na lageru 5-6, a osim buskeca i jos do kraja sezone prvotimca inieste nemamo klasu za prvu postavu, sto implicira da je herera i vise nego nepotreban jer imamo takvih i treba ih se rjesavati a ne dovoditi nove

U veznom redu treba dovesti dvije superklase, jednog ofanzivnijeg umjesto inieste da igra - coutinjo/eriksen, i jednog malo defanzivnijeg - koke, a za izmjene su taman iniesta,roberto i paulinjo, ostalo noga

Posto ce to zahtijevati jedno 200 miliona, ostatak treba dovoditi od ovih sto ce biti slobodni igraci, a tu ima sjajnih mladjih stopera za zamjenu da sluze, de vrij i gimenez umjesto maskerana i verminatora su ogroman napredak, a dzaba su, kao i alexis za pojacati konkurenciju u napadu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 15 nov 2017, 23:34

LittleCule je napisao/la:
[MARCA] | “Days before the Neymar transfer he went to Bartomeu’s office pleading for him to stop the transfer. He said “don’t forget me I’ll come back.”
Izvor je MARCA pa uzimam s rezervom, no ne bi se začudio da je Barto opet imao neke prste u ovom i učinio malu uslugu svojim katarskim prijateljima.
Ma čista glupost..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 15 nov 2017, 23:51

Pustite Douglasa na avion u januaru bando lisabonska. Vratite nam ono što je naše!

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 nov 2017, 23:55

AlfredNobel je napisao/la:
LittleCule je napisao/la:
[MARCA] | “Days before the Neymar transfer he went to Bartomeu’s office pleading for him to stop the transfer. He said “don’t forget me I’ll come back.”
Izvor je MARCA pa uzimam s rezervom, no ne bi se začudio da je Barto opet imao neke prste u ovom i učinio malu uslugu svojim katarskim prijateljima.
Ma čista glupost..
Kakvo zutilo :lol: , nema logike jednostavno, cuj on njega molio da zaustavi transfer, covjek uredno otkupio svoj ugovor cekom od 222M eura :urnebes:

Pacov koliko god ga mrzio, ovdje nista nije kriv, nije se tu nista moglo uraditi, covjek htio otici i to je to. Krivim ga jedino sto nije stavio jos vecu klauzulu jer bi ovi platili kolika god bila.
27.10.2020

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 16 nov 2017, 09:09

Enrique Cerezo (Atletico M. president): ''Griezmann is Atletico player and I hope he'll be with us many more years. I'll not lie, he told us that he would like to play with Neymar and Mbappe so then we must bring them.''
I ovaj ima mokre snove :eh:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 nov 2017, 12:01

LittleCule je napisao/la:
Enrique Cerezo (Atletico M. president): ''Griezmann is Atletico player and I hope he'll be with us many more years. I'll not lie, he told us that he would like to play with Neymar and Mbappe so then we must bring them.''
I ovaj ima mokre snove :eh:
Ma nema on tu sta plati se klauzula, koja je od jula 2018 100M eura i to je to.

Mada mislim, a i citao sam, za zelimo pregovarati s Atleticom za manju cijenu, a i zbog toga jer je to malo ruzniji odlazak Griezmanna.
27.10.2020

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 16 nov 2017, 18:38

Sport piše da na Camp Nou dolaze ili Coutinho ili Griezmann, obojica nema šanse...

Niđe veze, hajd da su obojica veznjaci ili napadači pa da se tako uspoređuje, al nek su se oni busali u prsa da imaju para da dovode... Debilizam ponovno!
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 16 nov 2017, 20:40

ako moram vec birati izmedju njih dvojice, griezmann i alenu da igra sta se planiralo dati coutinhu, daleko najbolja opcija

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 16 nov 2017, 20:51

Furymaker je napisao/la:ako moram vec birati izmedju njih dvojice, griezmann i alenu da igra sta se planiralo dati coutinhu, daleko najbolja opcija
Ne znam za koliko je očekivat da će Aleña dobit šansi, ne zbog Valverdea, nego ovih na vrhu...

Slažem se da se Aleña mora promovirat i ima kvalitetu, no nekako se bojim da će završit ko Samper. :eh:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 nov 2017, 20:56

Cuj ne zbog Valverdea. Sta je reci Barto i o sastavu odlucuje. :eh:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 16 nov 2017, 21:08

messilla je napisao/la:Cuj ne zbog Valverdea. Sta je reci Barto i o sastavu odlucuje. :eh:
Nikad ne znaš s tim štakorom
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 nov 2017, 22:00

Furymaker je napisao/la:ako moram vec birati izmedju njih dvojice, griezmann i alenu da igra sta se planiralo dati coutinhu, daleko najbolja opcija
A jeste vise zapeli za alenu, pustite dijete da se normalno razvija i kad bude spreman za prvog tima dobice svoju sansu

Cuj aleni dati coutinjovu ulogu, umjesto inieste trebat ce nam superklasni igrac, a ti bi tu maksuma uvaljivao koji izgleda dobar, al u trecoj ligi spanije, pitanje je sad dal bi mogo biti i rezerva u prvom timu a ti bi ga uvalio da bude kljucni organizator i pokretac akcija prvog tima, da je talentovan ko mesi ukakio bi se odmah, a ovako simpa igrac al valja dosta hljeba pojesti da se izbori poneku utakmicu da odigra protiv buranija kad vodim tri razlike, pa ako se bude razvijao sve vecu i ozbiljniju ulogu nek dobija, a ti bi ga odmah da bude nosilac

Pustite alenu na miru, i sampera tog ko da je maradona a nije mu se dalo igrati, barca se bori za sve titule i treba za to provjerene igrace mudonje, nismo mi razvojni klub tipa ayax

Ako je dilema grizman ili coutinjo, naravno da je coutinjo prva opcija, jer ce biti potrebniji, uz grizmana bi imali mesija,suareza i dembu naprijed i neko bi morao biti na klupi, dok coutinjo ima mjesto umhesto inieste zagarantovano i bice potrebniji taj veznjak nego napadac

Grizman se moze dovesti jedino ako suarez ode, nema smisla drugacije, ako suki ne ode cetvrti napadac se moze dovesti al da nije skup, zato ja alexisa preferiram, a i volio bi da suki ode za jedno 50 miliona pa da dodje grizman, obojica da budu tu, plus mesi i demba, to bi vec bilo preseravanje
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 nov 2017, 22:02

messilla je napisao/la:Cuj ne zbog Valverdea. Sta je reci Barto i o sastavu odlucuje. :eh:
Pa bilo bi grubo reci da direktno odlucuje jer ovo nije klub iz BiH, ali da ima utjecaja, ima sigurno.

Mnogo je primjera...covjek nije dobio niti jednog igraca kojeg je licno htio, a imali su 300M eura ovo ljeto. Kud ces dalje.

Pep, Mourinho, Sampaoli i takvi karizmaticni treneri bi ih odyebali iste sekunde zbog takvih stvari.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 16 nov 2017, 22:42

Romariooo je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:ako moram vec birati izmedju njih dvojice, griezmann i alenu da igra sta se planiralo dati coutinhu, daleko najbolja opcija
A jeste vise zapeli za alenu, pustite dijete da se normalno razvija i kad bude spreman za prvog tima dobice svoju sansu

Cuj aleni dati coutinjovu ulogu, umjesto inieste trebat ce nam superklasni igrac, a ti bi tu maksuma uvaljivao koji izgleda dobar, al u trecoj ligi spanije, pitanje je sad dal bi mogo biti i rezerva u prvom timu a ti bi ga uvalio da bude kljucni organizator i pokretac akcija prvog tima, da je talentovan ko mesi ukakio bi se odmah, a ovako simpa igrac al valja dosta hljeba pojesti da se izbori poneku utakmicu da odigra protiv buranija kad vodim tri razlike, pa ako se bude razvijao sve vecu i ozbiljniju ulogu nek dobija, a ti bi ga odmah da bude nosilac

Pustite alenu na miru, i sampera tog ko da je maradona a nije mu se dalo igrati, barca se bori za sve titule i treba za to provjerene igrace mudonje, nismo mi razvojni klub tipa ayax

Ako je dilema grizman ili coutinjo, naravno da je coutinjo prva opcija, jer ce biti potrebniji, uz grizmana bi imali mesija,suareza i dembu naprijed i neko bi morao biti na klupi, dok coutinjo ima mjesto umhesto inieste zagarantovano i bice potrebniji taj veznjak nego napadac

Grizman se moze dovesti jedino ako suarez ode, nema smisla drugacije, ako suki ne ode cetvrti napadac se moze dovesti al da nije skup, zato ja alexisa preferiram, a i volio bi da suki ode za jedno 50 miliona pa da dodje grizman, obojica da budu tu, plus mesi i demba, to bi vec bilo preseravanje
Alena je ponajbolji igrac segunde, sa 19god, odigrao je par pripremnih utakmica protiv jakih ekipa i onu u kupu gdje je apsolutno pokazao vise od svih nasih veznjaka zajedno, Iniesta ima dobrih utakmica gdje pokaze da je top klasa bio i da se ponekad moze racunati na njega, a dosta ih je bilo cisti prosjek, a taj prosjek ti trenutno Alena moze davati poprilicno konstantno.

Prestani da pises gluposti tipa "razvojni klub tipa Ajaxa", Pedro i Busquets su odmah ubaceni u vatru i to su iskoristili do kraja sezone, naravno da nisu bili bez svojih gresaka, al ako usporedimo sta ti svi nasi veznjaci trenutno daju, hoces reci da je to bolje od onog sto ti moze Alena pruziti, o potencijalu da ne pricamo, Alena ima toliki potencijal da se hladno moze reci stepenicu iznad svih veznjaka ekipe, al eto, nismo mi razvojni klub da dajes priliku momku koji je prvi po broju kreiranih prilika, broju driblinga u Segundi, ebo 2. spanjolsku.

Ni Real nije razvojni klub pa je izvalio top novac za WC igraca Asensia :zviz:

Nitko ne kaze da bi Alena usao i dao ti sta ti Coutinho moze ponuditi, daleko od toga, a to sto kazes Griezmann bi pretrpao napad, koga boli briga?
Suarez je sjena igraca kakav je nekad bio i kao takav je losiji od Paca trenutno, Dembele je out jos punih mjesec dana minimalno i pitanje je kako ce izgleda poslije ozljede.
Messi takodjer ulazi u godine, 31. puni na ljeto, Suarez samo sto nije napunio 31, al nije vrijeme racunati na buducnost, sta ce ti to, najbolje zaglavit ko Italija sa prosjekom godina 35 i failati kad je najbitnije.

Shvati, ako imas priliku dovesti top 10 igraca svijeta i razvijati igraca koji ima potencijal kakav Alena ima, to moras iskoristiti.
Coutinho bi ti oduzeo mjesto Aleni za iducih 5god minimalno, osim ako se Alena ne bude forsirao da igra f9 ili desno krilo kao Messi, a i to ce se nacekati za sansu, najbolje ga slati na posudbe u Las Palmas, Granadu i slicne ojebine, a da mi dovedemo Pareja ili slicnog balvana.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 16 nov 2017, 23:21

Kad bi Ernesto uveo Alenu i ovaj nešto pokazao pod njegovom palicom, pa mogu reći da bi kupio dobar dio navijača i učvrstio stolicu za nekih 30%.
Međutim ništa od toga, da bi dobio priliku moraš odmah davati rezultate ili biti plaćen 30+ miliona. Nekad jjopet ni to nije dovoljno.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 nov 2017, 23:30

Treba shvatiti da nam je tako lose stanje u veznom redu da bi imalo mjesta i za Alenu i Couthina.

Natrpani smo prosjecnim veznjacima. Kad prodas Ardu, Rafinhu, Rakitica i Gomesa, dobijes mjesto i za Alenu i Couthina, a ako ovaj ode na lijevo krilo, onda jos jednog veznjaka.

Ili mozda neko jos racuna na tridesetogodisnjeg Rakitica
i djeda Iniestu sljedece sezone ? :lol:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 nov 2017, 00:42

RAC1:
‣ Barça want to sign someone in the winter: a boost is needed to win the Champions League
‣ Objective: offensive midfielder
‣ Coutinho: complicated by the price and because he can't play in the Champions League
‣ The exit of Arda Turan is a priority
Daj nam jos jednog veznjaka jebote dan
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 nov 2017, 01:26

Furymaker je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:ako moram vec birati izmedju njih dvojice, griezmann i alenu da igra sta se planiralo dati coutinhu, daleko najbolja opcija
A jeste vise zapeli za alenu, pustite dijete da se normalno razvija i kad bude spreman za prvog tima dobice svoju sansu

Cuj aleni dati coutinjovu ulogu, umjesto inieste trebat ce nam superklasni igrac, a ti bi tu maksuma uvaljivao koji izgleda dobar, al u trecoj ligi spanije, pitanje je sad dal bi mogo biti i rezerva u prvom timu a ti bi ga uvalio da bude kljucni organizator i pokretac akcija prvog tima, da je talentovan ko mesi ukakio bi se odmah, a ovako simpa igrac al valja dosta hljeba pojesti da se izbori poneku utakmicu da odigra protiv buranija kad vodim tri razlike, pa ako se bude razvijao sve vecu i ozbiljniju ulogu nek dobija, a ti bi ga odmah da bude nosilac

Pustite alenu na miru, i sampera tog ko da je maradona a nije mu se dalo igrati, barca se bori za sve titule i treba za to provjerene igrace mudonje, nismo mi razvojni klub tipa ayax

Ako je dilema grizman ili coutinjo, naravno da je coutinjo prva opcija, jer ce biti potrebniji, uz grizmana bi imali mesija,suareza i dembu naprijed i neko bi morao biti na klupi, dok coutinjo ima mjesto umhesto inieste zagarantovano i bice potrebniji taj veznjak nego napadac

Grizman se moze dovesti jedino ako suarez ode, nema smisla drugacije, ako suki ne ode cetvrti napadac se moze dovesti al da nije skup, zato ja alexisa preferiram, a i volio bi da suki ode za jedno 50 miliona pa da dodje grizman, obojica da budu tu, plus mesi i demba, to bi vec bilo preseravanje
Alena je ponajbolji igrac segunde, sa 19god, odigrao je par pripremnih utakmica protiv jakih ekipa i onu u kupu gdje je apsolutno pokazao vise od svih nasih veznjaka zajedno, Iniesta ima dobrih utakmica gdje pokaze da je top klasa bio i da se ponekad moze racunati na njega, a dosta ih je bilo cisti prosjek, a taj prosjek ti trenutno Alena moze davati poprilicno konstantno.

Prestani da pises gluposti tipa "razvojni klub tipa Ajaxa", Pedro i Busquets su odmah ubaceni u vatru i to su iskoristili do kraja sezone, naravno da nisu bili bez svojih gresaka, al ako usporedimo sta ti svi nasi veznjaci trenutno daju, hoces reci da je to bolje od onog sto ti moze Alena pruziti, o potencijalu da ne pricamo, Alena ima toliki potencijal da se hladno moze reci stepenicu iznad svih veznjaka ekipe, al eto, nismo mi razvojni klub da dajes priliku momku koji je prvi po broju kreiranih prilika, broju driblinga u Segundi, ebo 2. spanjolsku.

Ni Real nije razvojni klub pa je izvalio top novac za WC igraca Asensia :zviz:

Nitko ne kaze da bi Alena usao i dao ti sta ti Coutinho moze ponuditi, daleko od toga, a to sto kazes Griezmann bi pretrpao napad, koga boli briga?
Suarez je sjena igraca kakav je nekad bio i kao takav je losiji od Paca trenutno, Dembele je out jos punih mjesec dana minimalno i pitanje je kako ce izgleda poslije ozljede.
Messi takodjer ulazi u godine, 31. puni na ljeto, Suarez samo sto nije napunio 31, al nije vrijeme racunati na buducnost, sta ce ti to, najbolje zaglavit ko Italija sa prosjekom godina 35 i failati kad je najbitnije.

Shvati, ako imas priliku dovesti top 10 igraca svijeta i razvijati igraca koji ima potencijal kakav Alena ima, to moras iskoristiti.
Coutinho bi ti oduzeo mjesto Aleni za iducih 5god minimalno, osim ako se Alena ne bude forsirao da igra f9 ili desno krilo kao Messi, a i to ce se nacekati za sansu, najbolje ga slati na posudbe u Las Palmas, Granadu i slicne ojebine, a da mi dovedemo Pareja ili slicnog balvana.
Gledao sam utakmicz kupa i posebno alenu pratio i dijete nista nije pokazalo, nadao sam se da hoce, al nije, al naravno ne treba samo po tome suditi

U prvi tim da udje sad ne moze opepelit vjerovatno raketi,robertu,gomesu ni ovi nisu nista posebno, premlad je neiskusan i jednostavno treba mu neko vrijeme da uopce udje u razmatranje

Buskec i pedro su polako dobijali priliku i odmah su to i koristili, tako su se izborili za mjesto prvotimaca, i tad su anri i ibra bili prve opcije, al pedro se izborio i igrao a ove dvije velicine su sjedile na klupi, zato sto je pedro odma trco ko navijen i davao golove odmah

Prvi cu biti najsretniji ako alena bude igracina, al u ovoj i skedecoj sezoni on najvise sto moze biti je izmjena, a trebat ce nam top klass da bude prvotimac umjesto inieste, ako alena bude zamjena coutinju to mu je uspjeh, vidjecemo jos ova sezona je duga, dobit ce priliku sigurno, ako nastavi s dobrim igrama vidhet cemo ga i u prvom timi, i onda cemo vidjeti od cega je, kako ce se pokazati na visem levelu , i onda cemo prosudjivati mozel se na njega racunati kao na prvotimca barem rezervnog, ili ne potrebno jos prekaljivanja u nizim ligama

Ja sto sam ga gledo, dobar je vecinom al nists nisam vidio ono sto govori da ce sto posto biti top klasa, a to se vidi i na vrlo mladim igracima odmah

Sta bi mi trebali sad ne znam, zapikati alenu kao top svjetsku klasu i par godina ne pojacavati se i njega cekat, to je politika razvojnih klubova a ne barce, alena ako vrijedi dobit ce svoju priliku i iskoristiti je, ja se nadam da ce tako i biti, al ne mozemo mi sad forsirati tako mladog igraca i tolike planove s njim praviti kao da mu ba cehri pise evo ga igracina u skoro vrijeme, beka njega, polako, valverde zna s mladima, davat ce mu prilike,samo sabur
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 nov 2017, 01:48

Fekir is the alternative to Coutinho for January and Barça have already contacted him. - Sport

Pravi potez je Fekir, volio bih Coutinha, ali..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 17 nov 2017, 10:00

Ma mislim da odbiju li iz LFC-a sljedeću ponudu Barcelone, treba Barça samo odustat od Coutinha, nek si ga zadrže tamo i neka imaju depresivnog igrača, a lord Fernandez neka ide po nekog drugog i ćao.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.