FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 26 jul 2017, 14:01

miki_92 je napisao/la:Arda je tu samo zbog turskih sponzora, ja ne vidim drugi razlog
Ma on će još ovu sezonu ostati i onda mu je noga sljedeće godine. Dobro dođe za Kup utakmice na početku a i nije loš kao back-up.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 26 jul 2017, 14:35

Messi kao dvadesetogodišnjak protiv Villareala u sezoni 2007/08,

23 driblinga


Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 26 jul 2017, 14:55

Prodati Neymara pod hitno, jucer na press konferenciji svi doslovno priznali da moljakaju Neymara da ostane a on i dalje samo suti i muti. Ovako nas ni jedan igrac do sada nije driblao, dosao je u barcelonu i do sada nista posebno nije pruzio kad usporedis koliko se ulozilo u njega i koliko ga se gladi po glavi i cekamo ga 3-4 godine da napravi taj extra korak da opravda ulozeno a on na ovaj nacin vraca. I sta mi sad trebao strepiti i cekati dal ce on reci za 2-3 sedmice ja ostajem jer volim barcu, ma mrs. kad se sjetim samo koliko mu je jedan messi dao penala da izvede da ne cmizdri, za te pare nozemo dovesti 2 top igraca (prava profesionalca koji su zeljni osvajanja a to neymar upravo nije) i jos jednog isto veoma kvalitetnig od para is budzeta i imas top tim na svim pozicijama...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 15:11

BoixosNois1899 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Arda je tu samo zbog turskih sponzora, ja ne vidim drugi razlog
Ma on će još ovu sezonu ostati i onda mu je noga sljedeće godine. Dobro dođe za Kup utakmice na početku a i nije loš kao back-up.
Nažalost njega se klub neće riješit do kraja njegova trenutnog ugovora, taj Arda je isto ko neki priljepak, ne možeš ga se otarasit nikako. Ogroman promašaj kada se gleda koliko je love potrošeno da se on dovede, odigrao možda u ovu sezonu i po nekih šest-sedam kvalitetnih susreta. Žalit uloženu lovu na njega...
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 26 jul 2017, 15:13

FCBlaugrana je napisao/la:Prodati Neymara pod hitno, jucer na press konferenciji svi doslovno priznali da moljakaju Neymara da ostane a on i dalje samo suti i muti. Ovako nas ni jedan igrac do sada nije driblao, dosao je u barcelonu i do sada nista posebno nije pruzio kad usporedis koliko se ulozilo u njega i koliko ga se gladi po glavi i cekamo ga 3-4 godine da napravi taj extra korak da opravda ulozeno a on na ovaj nacin vraca. I sta mi sad trebao strepiti i cekati dal ce on reci za 2-3 sedmice ja ostajem jer volim barcu, ma mrs. kad se sjetim samo koliko mu je jedan messi dao penala da izvede da ne cmizdri, za te pare nozemo dovesti 2 top igraca (prava profesionalca koji su zeljni osvajanja a to neymar upravo nije) i jos jednog isto veoma kvalitetnig od para is budzeta i imas top tim na svim pozicijama...
Dobrodošao nakon 6 dugih godina. Dobar prvi post :salut:

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 26 jul 2017, 15:22

Rajaz je napisao/la:
FCBlaugrana je napisao/la:Prodati Neymara pod hitno, jucer na press konferenciji svi doslovno priznali da moljakaju Neymara da ostane a on i dalje samo suti i muti. Ovako nas ni jedan igrac do sada nije driblao, dosao je u barcelonu i do sada nista posebno nije pruzio kad usporedis koliko se ulozilo u njega i koliko ga se gladi po glavi i cekamo ga 3-4 godine da napravi taj extra korak da opravda ulozeno a on na ovaj nacin vraca. I sta mi sad trebao strepiti i cekati dal ce on reci za 2-3 sedmice ja ostajem jer volim barcu, ma mrs. kad se sjetim samo koliko mu je jedan messi dao penala da izvede da ne cmizdri, za te pare nozemo dovesti 2 top igraca (prava profesionalca koji su zeljni osvajanja a to neymar upravo nije) i jos jednog isto veoma kvalitetnig od para is budzeta i imas top tim na svim pozicijama...
Dobrodošao nakon 6 dugih godina. Dobar prvi post :salut:
Bolje vas nasao! Ma digla mi zivce jucerasnja konferencija i onda vidim da sam se ranije vec registrovao. Ali stvaro postalo vis jadno. Otkako je lik dosao vise glavobolju stvara nego sto doprinosi usjehu kluba...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 15:32

Otkako je Neymar došao u klub, Barcelona jedna LP, Real tri klempe...
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 26 jul 2017, 15:48

LittleCule je napisao/la:Otkako je Neymar došao u klub, Barcelona jedna LP, Real tri klempe...
Isto tako otkako je Suarez dosao, a ovdje ponajbolje pojacanje ikad. Umjesto sto se pisu retardirani podaci, najbolje malo upaliti te utakmice i vidjeti ko je bio najveci flop u oba ispadanja.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 jul 2017, 15:53

Da se mene pita uradio bi sljedece:

Doveo Coutinha. Prodao Neymara za Verrattija + 100 mil. Prodao jos Ardu, Rafinhu, Munira, Vermalena i Douglasa. Onda doveo Dembelea/Dybalu i ostane ti jos love za jos nekog veznjaka ili stopera.

To bi bio nas najbolji prelazni rok. Rijesis se Neymara i njegove velike plate. Prodas ove vodonose i dobijes Coutinha, Verrattija i Dembelea/Dybalu. Jos bi love ostalo.
27.10.2020

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 16:02

leorey je napisao/la:Da se mene pita uradio bi sljedece:

Doveo Coutinha. Prodao Neymara za Verrattija + 100 mil. Prodao jos Ardu, Rafinhu, Munira, Vermalena i Douglasa. Onda doveo Dembelea/Dybalu i ostane ti jos love za jos nekog veznjaka ili stopera.

To bi bio nas najbolji prelazni rok. Rijesis se Neymara i njegove velike plate. Prodas ove vodonose i dobijes Coutinha, Verrattija i Dembelea/Dybalu. Jos bi love ostalo.
Zvuči sve to lijepo i krasno, ali prvo očekivati da će Psg dat Verrattija makar dobili Neymara u drugom smjeru je suludo. Khelaifi bi rađe ubio Verrattija nego da on ode u Barsu.

Zbog toga bi ja, ukoliko bi Neymar otišo uzeo 220M + 40-50M koliko još imaju budžeta koji se može dodatno povećati na 80-90M prodajom Rafinhe i Munira jer Arda neće nigdi, a ovi će na neku posudbu vjv, što nas dovodi do brojke od blizu 300M za koje bi ja doveo Dembelea, Dybalu ili Hazarda te šesticu (seri najrealnije riješenje).
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 jul 2017, 16:08

LittleCule je napisao/la:
leorey je napisao/la:Da se mene pita uradio bi sljedece:

Doveo Coutinha. Prodao Neymara za Verrattija + 100 mil. Prodao jos Ardu, Rafinhu, Munira, Vermalena i Douglasa. Onda doveo Dembelea/Dybalu i ostane ti jos love za jos nekog veznjaka ili stopera.

To bi bio nas najbolji prelazni rok. Rijesis se Neymara i njegove velike plate. Prodas ove vodonose i dobijes Coutinha, Verrattija i Dembelea/Dybalu. Jos bi love ostalo.
Zvuči sve to lijepo i krasno, ali prvo očekivati da će Psg dat Verrattija makar dobili Neymara u drugom smjeru je suludo. Khelaifi bi rađe ubio Verrattija nego da on ode u Barsu.

Zbog toga bi ja, ukoliko bi Neymar otišo uzeo 220M + 40-50M koliko još imaju budžeta koji se može dodatno povećati na 80-90M prodajom Rafinhe i Munira jer Arda neće nigdi, a ovi će na neku posudbu vjv, što nas dovodi do brojke od blizu 300M za koje bi ja doveo Dembelea, Dybalu ili Hazarda te šesticu (seri najrealnije riješenje).
Ma tesko je ocekivati da ce seik platiti otkupnu...tesko je ipak sa FFP, zbog toga PSG i oteze...kao sto je jucer pisalo da ce Rejal uzet Mbappea za 180 mil pa Monaco demantovao. Ma nema sanse, jos je rano za to.

Ja sam uvjeren da ce Neymar otici jedino ako MI spustimo cijenu, tj ako budemo pregovarali ili trampa za nekog igraca i novac. A mi pregovarati necemo i to koci transfer. Kad bi ponudili Verrattija i novac to je vec drugacije, mi bi bili zainteresirani za prodaju a PSG ne bi bi imao problema sa FIFOM i UEFOM. Nema sanse da oni plate 220M iako imaju neogranicene kolicine novca, to je i dalje suludo. Njih bi Neyo kostao preko 500 mil sa platom i porezom, to bi bila najveca budalestina otkad je nogometa. Rano je ipak jos, 2017 je tek. Mozda za 3-4 godine se to dogodi s nekim igracem.
27.10.2020

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 26 jul 2017, 16:11

I sta si uradio, doveo slabijeg igraca na krilo i nekog serija u vezi. Barcelona treba raditi na ostanku Neymara i uz to dovodjenju Verrattija. Prodavati klasu i dovoditi sad nekog slabijeg na krilo koji se tek treba razviti tj. tog Dembelea, ode Real a Messi ostari. I Verratti ako nije luzer koji zeli igrati za luzerski klub u luzerskoj ligi, treba jasno izraziti nezadovoljstvo, dati do znanja da pod svaku cijenu zeli napustiti klub i to je to. Vjerujem da bi se to vremenom rijesilo. Pa ne dovodi se igrac iz Reala jbt.
Real dovodio glavne igrace iz Manchestera koji je veliki rival a sad je kao nemoguce dovuci igraca iz Pariza, koji sto je najbitnije zeli otici.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Centre forward » 26 jul 2017, 16:24

leorey je napisao/la:Da se mene pita uradio bi sljedece:

Doveo Coutinha. Prodao Neymara za Verrattija + 100 mil. Prodao jos Ardu, Rafinhu, Munira, Vermalena i Douglasa. Onda doveo Dembelea/Dybalu i ostane ti jos love za jos nekog veznjaka ili stopera.

To bi bio nas najbolji prelazni rok. Rijesis se Neymara i njegove velike plate. Prodas ove vodonose i dobijes Coutinha, Verrattija i Dembelea/Dybalu. Jos bi love ostalo.
:rol:

Samo piši majstore. Vjerujem da raji popravljaš dane na ovim sparinama. :thumbup:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la hule_barca » 26 jul 2017, 16:39

Nisam mislio da toliko prašine ima u Neymarovom transferu u PSG, ali sam se izgleda prevario. Očigledno je da sami igrači kao i Uprava čine sve napore da privole Neymara od odlaska, ali to samo stvara negativnu atmosferu, umjesto da se smireno pripremaju u sastavu u kakvom se nisu pripremali 4 godine, pa da se napadnu titule, a oni sada igraju dječije igre. Čim je Neymar Senior sa svojim Juniorom, nešto se muti. Na kraju će ispasti ili odlazak u PSG ili novi ugovor, jer taj je željan para, mada ne znam otkud sad da je željan toliko para kada je u Barcu došao pod slabijim finansijskim uslovima. Možda ga i pravosuđe mrcvari, ali ko će ga znati, kad stuha neće da se oglasi. Što se mene tiče lično ja bih ga prodao samo zato što je već pokvario atmosferu, ali uz zamjenu za Verrattia i kupiti Coutinha. Gledano sa profesionalne strane, nedostatak takvog igrača teško će se nadomjestiti jer realno on je buduća zlatna lopta šta god ko pričao. Ako dobiješ tih 220 miliona, cijena bilo kojeg igrača kojeg pokušaš kupiti će porasti za duplo jer svi znaju da imaš para i neće olahko prodati igrače. Ostaje nam da vidimo razvoj situacije pa onda razmišljati dalje, ali jedno je sigurno, ovo nikako ne sluti na dobro na startu sezone.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 26 jul 2017, 16:42

Ter Stegen, Cillessen, Ortolá
Semedo, Vidal; Piqué, Umtiti, Mascherano, Marlon; Alba, Digne
Busquets, Samper, Iniesta, Rakitić, Roberto, Gomes
Messi, Neymar, Suárez, Deulofeu, Denis, Alcácer
To je to, bukvalno nedostaje jedan klasni veznjak i spremni smo. Riješiti se otpadaka plus Rafinhe i Arde. Stvarno nije preteško.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 26 jul 2017, 16:53

Kajzer10 je napisao/la:I sta si uradio, doveo slabijeg igraca na krilo i nekog serija u vezi. Barcelona treba raditi na ostanku Neymara i uz to dovodjenju Verrattija. Prodavati klasu i dovoditi sad nekog slabijeg na krilo koji se tek treba razviti tj. tog Dembelea, ode Real a Messi ostari. I Verratti ako nije luzer koji zeli igrati za luzerski klub u luzerskoj ligi, treba jasno izraziti nezadovoljstvo, dati do znanja da pod svaku cijenu zeli napustiti klub i to je to. Vjerujem da bi se to vremenom rijesilo. Pa ne dovodi se igrac iz Reala jbt.
Real dovodio glavne igrace iz Manchestera koji je veliki rival a sad je kao nemoguce dovuci igraca iz Pariza, koji sto je najbitnije zeli otici.
A šta to po tebi treba raditi na ostanku Neymara? Možda da mu popuši uprava i svi igrači njegov maleni qurčić da bi bio zadovoljan? Niko njega ne tera iz kluba, prošle godine je dobio novi (poboljšan) ugovor.....ako on želi sam da ode, pa neka ide ko ga yebe ako tako želi. Sutra Mesi da kaže da hoće da ide, odmah otvoriti kapiju i noga u guzicu....jašta, pa nije to Rudar iz trbovlja nego FC Barcelona! Čuj raditi na ostanku.....da ne treba možda da dobije najveću platu u timu? E pa qurac, kad igrama zaduži Barsu makar kao Pedro (jer ni njega još nije dostigao po zaslugama na terenu) onda može i da traži da mu se titraju jajca. Ne dati mu više NIŠTA, samo mu dati rok od 10 dana da sam odluči ide li ili ostaje pod sadašnjim uslovima....pa neka odluči sam, ako ostane dobro jest ako ide još i bolje ako se lova pametno uloži.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 16:56

Kajzer10 je napisao/la:I sta si uradio, doveo slabijeg igraca na krilo i nekog serija u vezi. Barcelona treba raditi na ostanku Neymara i uz to dovodjenju Verrattija. Prodavati klasu i dovoditi sad nekog slabijeg na krilo koji se tek treba razviti tj. tog Dembelea, ode Real a Messi ostari. I Verratti ako nije luzer koji zeli igrati za luzerski klub u luzerskoj ligi, treba jasno izraziti nezadovoljstvo, dati do znanja da pod svaku cijenu zeli napustiti klub i to je to. Vjerujem da bi se to vremenom rijesilo. Pa ne dovodi se igrac iz Reala jbt.
Real dovodio glavne igrace iz Manchestera koji je veliki rival a sad je kao nemoguce dovuci igraca iz Pariza, koji sto je najbitnije zeli otici.
Mogu oni raditi tri godine da dovođenju Verrattija i nadat se da će ga kad tad potpisat, a do tad možemo mi s Gomesom, Rafinhom i Rakitićem uzimat trofeje, to je tvoja logika koliko shvaćam. Upravo ovo radi i uprava već par prijelaznih rokova, prošlo ljeto to je bio slučaj s napadačem, vrtili se oko Gameira, Jesusa, Nolita... na kraju svi potpisali za druge klubove, a oni brzinski čisto da se dovede neko uzeli Alkasera. Ovo ljeto će to bit Verratti, nadat će se do kraja prijelaznog roka da će uspit potpisat Verrattija i onda u krizi da neće nikog potpisat dovode Limu il nekog tamo polovnjaka. Tako se ne radi poso. :nene:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 17:13

@Kajzer

Sve bi to bilo divno i krasno da uz Neymara dolaze samo njegove igračke kvalitete. Ali Barcelona financijski ne može podržat njega i smrada od oca mu. To je prevelik uteg trenutno, Barcelona se spušta na nivo da njega moli da ostane. Ma ako oćeš ić ko te yebe.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 26 jul 2017, 17:17

LittleCule je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:I sta si uradio, doveo slabijeg igraca na krilo i nekog serija u vezi. Barcelona treba raditi na ostanku Neymara i uz to dovodjenju Verrattija. Prodavati klasu i dovoditi sad nekog slabijeg na krilo koji se tek treba razviti tj. tog Dembelea, ode Real a Messi ostari. I Verratti ako nije luzer koji zeli igrati za luzerski klub u luzerskoj ligi, treba jasno izraziti nezadovoljstvo, dati do znanja da pod svaku cijenu zeli napustiti klub i to je to. Vjerujem da bi se to vremenom rijesilo. Pa ne dovodi se igrac iz Reala jbt.
Real dovodio glavne igrace iz Manchestera koji je veliki rival a sad je kao nemoguce dovuci igraca iz Pariza, koji sto je najbitnije zeli otici.
Mogu oni raditi tri godine da dovođenju Verrattija i nadat se da će ga kad tad potpisat, a do tad možemo mi s Gomesom, Rafinhom i Rakitićem uzimat trofeje, to je tvoja logika koliko shvaćam. Upravo ovo radi i uprava već par prijelaznih rokova, prošlo ljeto to je bio slučaj s napadačem, vrtili se oko Gameira, Jesusa, Nolita... na kraju svi potpisali za druge klubove, a oni brzinski čisto da se dovede neko uzeli Alkasera. Ovo ljeto će to bit Verratti, nadat će se do kraja prijelaznog roka da će uspit potpisat Verrattija i onda u krizi da neće nikog potpisat dovode Limu il nekog tamo polovnjaka. Tako se ne radi poso. :nene:
Ne. Moja logika je da se Verratti dovede ovo ljeto. Ponavljam dovodi se igrac iz mrtvog Pariza, ne Real Madrida i dovodi se igrac koji zeli napustiti sadasnji klub. Druga stvar je sto je ova uprava nesposobna i vjerovatno pregovara na principu 'mozel? - ne moze - ok, hajmo naci nekog polovnjaka'. Treba gristi i biti uporan, dosadan i po potrebi preplatiti igraca kao sto je Real uradio sa Baleom npr.
Lillard je napisao/la:@Kajzer

Sve bi to bilo divno i krasno da uz Neymara dolaze samo njegove igračke kvalitete. Ali Barcelona financijski ne može podržat njega i smrada od oca mu. To je prevelik uteg trenutno, Barcelona se spušta na nivo da njega moli da ostane. Ma ako oćeš ić ko te yebe.
Vjerovatno mogu cim ga mole :mrgreen:
Ma on im je finansijski neprocjenjivm, marketinska zlatna koka i vjerujem da ce klub neke stvari prihvatiti i progutati iz toga razloga i naravno sto bolje lijevo krilo ne postoji trenutno, ali neke bas nerealne zahtjeve ce odbiti i nabit Brazilce nogom u guzicu ako ne popuste, a mislim da hoce.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 17:25

@Kajzer Vjeruj mi da ti kažem da nema sretnije osobe, a vjerujem ko i svakog navijača Blaugrane da Verratti ovog ljeta dođe, ali šanse da se Verratti ovog ljeta dovede u klub je po mom mišljenju minimalna, skoro pa nikakva, a sad razlog tome je jednim dijelom nesposobnost ove uprave, ali i realno se mora sagledat da čelništvo Psg-a ne popušta, a Verratti čisto sumnjam da će sam bojkotirat Psg jer su oni toliko puni para da će si dopustit da im Talijan sjedi na klupi ako treba, samo da ne ode, a Verrattiju to nije želja jer je ipak sljedeće ljeto svjetsko prvenstvo na kojem bi on sigurno volio nastupati, a s minimalnom ili nikakvom minutažom baš se i ne bi nešto nametnuo izborniku. Mnogo je tu parametara i razloga koje samo Verratti, Nasser i Bartomeu znaju...
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.