FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 00:17

Šta ce Ronin dickrider na ovoj časnoj temi :P
Idi tamo masturbiraj na obnaženo tijelo svog idola.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 00:42

Lionel Messi has currently outscored 82/98 clubs in Europe's top 5 leagues. Tell a friend.
GOAT

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 sep 2017, 00:59

Haha,kakva brutalna dominacija terminatora iz amazone i kakvo uriniranje po svima koji su ga ismijavali

Pokazao da ne da zna igrati,nego o da je strahovito pojacanje,ima snagu,pregled igre,presing,inteligenciju i muda,a tek kako se krece,kod dva mesijeva gola i denisovog kako se stvorio u spicu,odvukao igrace i otkrio se na zicer, te tri lopte a mu je mesi gurnuo mogo je 4 komada uvaljati
A nemojte puno ni po delufeu, momak strasno trci,bori se i nije sebican uopste, zehra mu fali samo da se opusti i bice odlican
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 sep 2017, 01:10

Upratit na kraju klipa kako se Babo izvinjava Kralju Amazonije što mu nije dodao loptu. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 09:18

eo javlja benedito da ima vise od 10k potpisa, jos 6.5k, ima skoro 2 tjedna (2.10)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 20 sep 2017, 11:05

Romariooo je napisao/la:Haha,kakva brutalna dominacija terminatora iz amazone i kakvo uriniranje po svima koji su ga ismijavali

Pokazao da ne da zna igrati,nego o da je strahovito pojacanje,ima snagu,pregled igre,presing,inteligenciju i muda,a tek kako se krece,kod dva mesijeva gola i denisovog kako se stvorio u spicu,odvukao igrace i otkrio se na zicer, te tri lopte a mu je mesi gurnuo mogo je 4 komada uvaljati
E sto ga i ti pretjera druze :mrgreen: Kako si ga opisao ja pomislio radi se o Schweinsteigeru iz najboljih dana..protivnik je bio Eibar a ne Real i smijesno je nakon takve utakmice pisati da je strahovito pojacanje, uostalom sve i da je Real bio protivnik i dalje je to smijesno jer je samo nekoliko utakmica sezone proslo.Itekako je on sinoc imao nedostataka u igri ali taj gol i asistencija su to koliko toliko neutralisali ali haj necu vam kvariti euforiju vise, previse sam negativan :mrgreen:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 11:09

ma gle, napisao sam ranije, paulinho nije igrac koji ce cuvati posjed, kontrolirati igru, on je idealan za utakmice kad treba na snagu da se dobije, takvih je puno u sezoni protiv ovih livadica i njegova snaga, brzina, trka i sjajna igra glavom ce nam odlicno doci kad zagusti, a u vecim tekmama protiv ozbiljnijih protivnika, on je covjek da sa klupe udje, koliko god on bio dominantan protiv Eibara, da mu Matic i Pogba dodju, porucali bi i njega i Busquetsa za dorucak.
A ni tehnicki ne bi nista drugacije bilo.
Al neka, dobar je Paulinho

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 sep 2017, 11:18

Za 40M i treba da jede malu djecu u ovim slabijim tekmama. Samo eto desio se Gomes i općenito ta prošla sezona, zadnji prelazni rok pa su očekivanja nikad manja. :mrgreen:
Escalante (Eibar): "Here, you have to be very focused throughout the whole game to get something. We had a good game but Messi is God."
:kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 20 sep 2017, 11:26

Za ovakve utakmice jes dobar odnosno utakmice gdje protivnik ni ne pokusava nesto prema naprijed nego se vecinom samo brani, iako je Eibar sinoc imao nekoliko finih napada.Ali kad dodje jaci protivnik bice problem ako bude igrao kao sinoc, u defanzivi ga nije bilo, nece moci Semedo sam pokrivati onu stranu protiv Reala i slicnih.Kad god krenu po toj strani Paulinha vecinom nije bilo ili je lako ispadao ali vidjecemo ga protiv jacih protivnika ako zapocne kad, mozda bi se tad posvetio i defanzivi bolje :mrgreen:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 12:02

Meni se čini da Messi pravo gotivi Paulinha :D
Odavno nisam na Leu vidio ovoliku želju za pobjedom kao ove sezone.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 sep 2017, 12:29

jasmin10 je napisao/la:Meni se čini da Messi pravo gotivi Paulinha :D
Odavno nisam na Leu vidio ovoliku želju za pobjedom kao ove sezone.
hahha, meni se cini da se i mesi sinoc shebao na poteze paulinja, i sam se iznenadio koliko je ovaj dobar cemu se nije nadao, kad je skontao kako moze s njim odigrati akcije i kako terminator dobro cita igru i mesijeve kretnje

ono sto je sinoc pokazao normalno bilo je protiv slabije ekipe, al treba biti realan i reci da frajer ima zaista sve, vrlo kompletan igrac i kad vidis spremu i inteligenciju, ne mozes reci da to moze doci do izrazaja samo protiv slabijih ekipa jer to znanje ili imas ili nemas, ne ,pzes protiv nekog imati a protiv nekog nemati, u jacim utakmicama imat ce samo manje prostora i vise defanzivnih zadaca, ali trebao bi se pokazati sigurno jer i sinoc nije samo u ofanzivi bio dobar, bogami fino on radi presing, otima lopte, mene podsjeca recimo na artura vidala ,a bas takvog smo igraca box to box trebali, no da ga ne ureknemo, nek igra jos koju utakmicu pa cemo vidjeti jel ono sinoc bilo incident samo, mada ne vjerujem ja jer bas je pokazo neke osobine klasnog igraca a ne ono kad covjeka krene pa ide sve .


uprava nasa kako su stvari krenule ispade genijalna hahah, za ogromne pare rijesili se problematicnog neymara i oca mu, doveli za 70 miliona dva vrhunska igraca paulinja i semeda koji po do sad prikazanom i ludim cijenama vrijede i 200 miliona, semedo fascinantan igrac , onda jos od prosle godine umtiti tito i denis, plus sad dembele, to je bogami ozbiljno podmladjivanje ekipe vrhunskim igracima i ako se pokazu, a dobro su krenuli, ispast ce nasa uprava genijalna koliko drugi takve igrace placaju, no opet da ne ureknemo, sacekat cemo kako ce se stvari razvijati

valverde me posebno raduje, kako je lijepo kad imas trenera ozbiljnog koji nije tvrdoglav i jednodimenzionalan kao dosadasnji, tacno se primijeti kako ima siroka razmisljanja i kako ispituje razne opcije i non stop nesto usavrsava, i eto nije se libio klupirati suareza recimo, sledece kolo vjerovatno ce pike i iniesta odmarati, fino on to kombinuje, ima dosta i rotacija, i promjena uloga igracima,vidi se da trazi sta je najbolje za ekipu, a ne ko enrike jednodimenzionalno

sad je najbitnije suareza dovesti u red, a maestralna igra sinoc ce pomoci u tome jer vidjelo se da i bez njeg mozemo sest komada uvaliti, njegov problem glavni je sto se zapustio i ulijenio, moze on igrat i nekog poluspica sa strane koji se ubacuje isto kao i klasicnog spica, tako je u liverpoolu ubijao, samo sad se ulijenio, sad bogami kad ima jaku konkurenciju valja i njemu osafunjat guzove, i prilagodjavati se jer messi na ovoj poziciji je najbitnija stvar za ekipu, tu je najbolje iskoristen i valverde kao pametan trener ce uvijek igrati na najjacu kartu mesija na pravoj poziciji prije nego da suarezu obezbjedjuje mjesto klasicnog spic. mislim da ce suarez vrlo brzo vratiti se u formu i da ce ko poluspic pokazati svoju klasu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 sep 2017, 14:11

Mozda ce cudno zvucati, ali odlaskom Neymara, Messi je dobio tj vratio onu svoju "slobodu" i moze igrati poziciju koju je igrao pod Pepom...zbog toga ocekujem 70-80 golova...dosta je gledao gdje je Neymar po terenu i prepustao mu penale.

Ima najbolji start u Primeri ikada, ako ovako nastavi ozbiljno je ugrozen njegov rekord od 50 golova.

Zbog toga ni ona 4 gola jucer nisu iznenadjenje, mogao je zabiti jos 2 minimalno. Ali trebat ce pomoc Suareza ukoliko zelimo da nesto osvojimo.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 sep 2017, 14:38

leorey je napisao/la:Mozda ce cudno zvucati, ali odlaskom Neymara, Messi je dobio tj vratio onu svoju "slobodu" i moze igrati poziciju koju je igrao pod Pepom...zbog toga ocekujem 70-80 golova...dosta je gledao gdje je Neymar po terenu i prepustao mu penale.

Ima najbolji start u Primeri ikada, ako ovako nastavi ozbiljno je ugrozen njegov rekord od 50 golova.

Zbog toga ni ona 4 gola jucer nisu iznenadjenje, mogao je zabiti jos 2 minimalno. Ali trebat ce pomoc Suareza ukoliko zelimo da nesto osvojimo.
i to sto kazes, ali i odlaskom neymara i klupiranjem suareza npr. sinoc dobili smo puno vise trke i presinga, a iz toga uslijedi veci broj osvojenih lopti koje se mesiju gurnu kad je u opasnoj zoni i onda on ima puno vise prostora da nesto napravi za razliku od prije, ovako cesto je dobijao lopte kad protivnik nije postavljen u odbrani, a prije je to sve sporije bilo, dok lopta dodje do mesija protivnik se postavi defanzivno, neko mu visi na ledjima i te stvari, a ovako u ovim tranzicijama,polukontrama i kontrama mesi ubija

veliki je tu doprinos denisa i malog delufeua koji u odnosu na neymara i suareza 5 put vise trce i uticu da se protivniku lopta uzme u opasnoj zoni i da se krene u brzu tranziciju, malo delufeu je meni itekako zadovoljavajuci, trci ko navijen i pomaze ekipi dosta, bitno je da nije sebican i ufuran kako se mislilo, a ovo sto ne zna predriblati,sto se zabija u protivnike i sto nema ono pravovremeno razmisljanje, to ce nadoci vrlo brzo kad se malo opusti i uigra, bice od njega dobar igrac ovako za rotacije i zamjene ja ne sumnjam, i ovakav nedorecen je od velike pomoci mesiju i ekipi,a bice sigurno jos i bolji
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Besic » 20 sep 2017, 14:57

Mesillla , šta kažu tvoji izvori , povezuje li se Goretzka sa Barcelonom?
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 20 sep 2017, 15:06

i, kako su izgledali denis i deulofeu u paru s messijem? nisam mogao gledati.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 15:09

Donnie Darko je napisao/la:i, kako su izgledali denis i deulofeu u paru s messijem? nisam mogao gledati.
deulofeu je tanak u donosenju odluka, ne zna kad probati driblati, kad pucati, kad dodati, skroz se pretvorio u vodonosu, iako je opet apsolutno dokazao da je najbolja rezerva koju smo imali u zadnjih par sezona, dok je denis totalna suprotnost i bez greske je odigrao, par driblinga, dodavanja, gol, odluke, sve na nivou, bez problema bi mu dao mjesto ispred Inieste u 80% utakmica ako ovako nastavi

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 sep 2017, 15:13

Besic je napisao/la:Mesillla , šta kažu tvoji izvori , povezuje li se Goretzka sa Barcelonom?
Ništa u posljednje vrijeme, samo se pozivaju na ove Bildove informacije. U zadnjoj sedmici augusta su pisali da je Goretzkin agent bio u Barceloni i da postoji interes.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 sep 2017, 20:38

Donnie Darko je napisao/la:i, kako su izgledali denis i deulofeu u paru s messijem? nisam mogao gledati.
Denis je bio bas dobar, mada bi ga ja koristio prije u veznoj liniji umjesto Inieste. Recimo upariti njega i Roberta bi bilo bas zanimljivo. Najjaci tehnicar u ekipi poslije Messija i Inieste.

Deulofeu...sta reci, trudi se, otvara i trazi loptu, vrsi presing i trci ko lud, ganja loptu...ali u napadu cesto, skoro uvijek viska potez, slabo razmislja kao da nema tu inteligenciju koja je potrebna da se bolje razumije s Messijom. Jer, recimo da je bio pribraniji jucer, Messi bi utrpao jos 2 gola. Za zajemjene nije los sigurno.

Bolje je reci, kako se Messi i Paulinho razumiju, mislim da se i sam Messi syebao :lol: :mrgreen:
27.10.2020

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 20 sep 2017, 21:15

Kako bi nam legao ovaj Correa. Za njega i Saula treba 150mil iskeširat sto prije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 sep 2017, 21:26

Wandelanoite je napisao/la:Kako bi nam legao ovaj Correa. Za njega i Saula treba 150mil iskeširat sto prije.
Saul ima ugovor do cak 2026 godine, tako da mislim da nema sanse da ga puste, puno je to godina...jedino za neku bas bolesnu cifru.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.