FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2017, 21:22

Furymaker je napisao/la:jedva cekam da vas rafinha usuti

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Znaš kako se kaže: Iz tvojih usta u Božije uši :mrgreen: pa neka ušuti sve kritičare i začepi im usta.

Ali nema ništa od toga, znaš i sam ;)

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 21:25

pa gle, po zasigurno je bolji od toga kako ga vi zelite predstaviti a i trebao bi biti bolji od ocekivanog, naravno zdravlje je prioritet

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2017, 21:39

Furymaker je napisao/la:pa gle, po zasigurno je bolji od toga kako ga vi zelite predstaviti a i trebao bi biti bolji od ocekivanog, naravno zdravlje je prioritet

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Pa vidi, Rafinha je vec tri sezonu u Barci (govorimo od periodu kada se vratio sa posudbe u Celti jel) , Lucho ga je gurao ko rođenog sina, u međuvremenu se apsolutno nicim nije nametnuo, nije izborio nikakav ozbiljan status u klub, ni blizu nije uloge prvotimca ili nekog bitnijeg faktora, nikakvu razliku ne pravi na terenu kad igra, mahom je van terena zbog raznih ozljeda, ukratko receno - tipican primjer klupaša koji se nije nametnuo u Barci ...a tri sezone kume :!: malo li je

E sad, ocekivati da ce Rafko odjednom igracki poluditi i poceti harati, malo je neozbiljno...složit cemo se :mrgreen:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 21:41

Furymaker je napisao/la:ne treba puno da bude najbolji veznjak od ovih livadica, ja ga puno vise gotivim od mnogih ovdje, al eto, vidit cemo sve

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Kad je tako dobar zašto ne ode sam negde i ne zapuši nam usta svima kako kažeš?

Evo bata neka ga preporuči u MinKen.....čekaju ga raširenih ruku :lol: ....ne možemo ga nikome ni pokloniti čak...

Kakav PSG i druge priče.....niko od mladjih nije dobio toliko prilika da se pokaže kao Rafinja i niednu nije iskoristio...

PS. Ako ti je za "utehu" zetko ništa bolje mišljenje nemam ni o Thiagu....tata Mazinjo bolje da ih je obojcu na balet poslao da ga ne brukaju po belom svetu obzirom na njegovo igračko umeće :rol: ...ali ponavljam to je samo moje mišljenje a kao što znaš ja nemam problem da ga iznesem pa makar svi ovde dubili na glavi i tvrdili suprotno :lol:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 21:44

Romariooo je napisao/la:A sto imam neki ludi osjecaj da ce paulinjo zablistati to je cudo jedno, nekako nam ja u zadnje vrijeme sveo naopako, zato mozda osjecaj da ce ovaj glupi i naopaki transfer dati dobrog rezultata, no vidjecemo

Inace smo u belaju velikom, a najveci nam je belaj sto je kicma ekipe u losoj formi ili neko zasicenosti, osovins nase ekipe pike-buskec-iniesta-mesi-suarez

Suarez je katastrofalan vec duze vrijeme, buskec i iniesta radikalno usporili, a mesi, zasto i to ne reci, i on koji je prosle sezone jedan dio bio katastrofalan, a kasnije digao fornu i sad igrs dosta bolje, ak opet je daleko od svog maximuma, protiv reala u dvomecu sve sto smo inali islo je oreko njega, al opet nihe to taj messi, i s losom igrom imali smo dosta prilika realno,mesi je fulao nekoliko i da je stari sigurno bi im upakovao dva tri komada i pored lose igre nase generalno

Ta nasa kicma je veci problem od pojacanja, ako kicma profunkcionise kako zna uz njih se mogu dobro uslepati roberto,denis,semedo, mozda cak i delufeu i paulinjo, mogla bi se imati ekipa za titule, samo da kicma ova nasa zaigra ko sto zna, to je najveci zadatak valverdea da ih motivise i da im da prave uloge.

Mislim da nam je sad ova formacija koju je sinoc igrao najbolja i da bi se s njom mogao izvuci maksimum, ali prvo dakle kicma ekipe da se pokaze, onda ono sto je igrao gomes da igra roberto, a roberto sto je igrao po desnoj strani da to igra vidal jer to mu najbolje lezi kad nije klasicni bek, i onda denis suarez i alba da se mijenjaju po lijevoj strani

Ostaje problem rakete koji je bio prelos, postao je prespor i nejak kao da je s hemodijalize usao u utakmicu, ako dodje coutinjo dobro i jest, ako ne paulinjo i gomes, od ta dva nesretnika i rakete valjda barem jedan se pokaze
ooooooooo pa gde si ti prijatelju? Ućutao si se i čekaš da kičma profunkcioniše? :lol: .....zasad druže moj slomljenu kičmu još niko na svetu nije regenerisao a Barsina je pukla na više mesta......i ti to dobro znaš baš kao i ja :rol:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 21:47

moj punac kad thiaga pljujes, pametnom dosta, najbolji veznjak svijeta bio citavu sezonu, ispali od reala iako je on odlicno odigrao, poslije toga se okrenula prica na modrica, iako je po svim statistikama a i okom gledano, thiago izdominirao

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 21:54

Furymaker je napisao/la:moj punac kad thiaga pljujes, pametnom dosta, najbolji veznjak svijeta bio citavu sezonu, ispali od reala iako je on odlicno odigrao, poslije toga se okrenula prica na modrica, iako je po svim statistikama a i okom gledano, thiago izdominirao

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Ma kako da ne....najbolji veznjak ikada :lol:

Nego ako može vidi tamo sredi da Barsi daju matorog Artura a neka nose batu i usput gratis Inijestu, Busa i Raketu a za Gomeza zamoliti da ga uzmu na stan i hranu :lol:

Otprilike je to realna cena za ratnika Vidala.....5 seka persi :mrgreen:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 21:56

upakuj tu ironiju i pogledaj utakmicu bayerna, izadji iz cahure

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 22:01

Furymaker je napisao/la:upakuj tu ironiju i pogledaj utakmicu bayerna, izadji iz cahure

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Prvo to nije ironija već realna cena za Vidala

Drugo Bayerna pogledam kad god stignem....

Treće....ako je dobar kao i (tvoja preporuka) SeRedo onda mi je sve jasno :mrgreen:

I četvrto....od Rafinje NEMA NIŠTA....au, to sam već odavno rekao :rol:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 avg 2017, 22:06

parangal je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:A sto imam neki ludi osjecaj da ce paulinjo zablistati to je cudo jedno, nekako nam ja u zadnje vrijeme sveo naopako, zato mozda osjecaj da ce ovaj glupi i naopaki transfer dati dobrog rezultata, no vidjecemo

Inace smo u belaju velikom, a najveci nam je belaj sto je kicma ekipe u losoj formi ili neko zasicenosti, osovins nase ekipe pike-buskec-iniesta-mesi-suarez

Suarez je katastrofalan vec duze vrijeme, buskec i iniesta radikalno usporili, a mesi, zasto i to ne reci, i on koji je prosle sezone jedan dio bio katastrofalan, a kasnije digao fornu i sad igrs dosta bolje, ak opet je daleko od svog maximuma, protiv reala u dvomecu sve sto smo inali islo je oreko njega, al opet nihe to taj messi, i s losom igrom imali smo dosta prilika realno,mesi je fulao nekoliko i da je stari sigurno bi im upakovao dva tri komada i pored lose igre nase generalno

Ta nasa kicma je veci problem od pojacanja, ako kicma profunkcionise kako zna uz njih se mogu dobro uslepati roberto,denis,semedo, mozda cak i delufeu i paulinjo, mogla bi se imati ekipa za titule, samo da kicma ova nasa zaigra ko sto zna, to je najveci zadatak valverdea da ih motivise i da im da prave uloge.

Mislim da nam je sad ova formacija koju je sinoc igrao najbolja i da bi se s njom mogao izvuci maksimum, ali prvo dakle kicma ekipe da se pokaze, onda ono sto je igrao gomes da igra roberto, a roberto sto je igrao po desnoj strani da to igra vidal jer to mu najbolje lezi kad nije klasicni bek, i onda denis suarez i alba da se mijenjaju po lijevoj strani

Ostaje problem rakete koji je bio prelos, postao je prespor i nejak kao da je s hemodijalize usao u utakmicu, ako dodje coutinjo dobro i jest, ako ne paulinjo i gomes, od ta dva nesretnika i rakete valjda barem jedan se pokaze
ooooooooo pa gde si ti prijatelju? Ućutao si se i čekaš da kičma profunkcioniše? :lol: .....zasad druže moj slomljenu kičmu još niko na svetu nije regenerisao a Barsina je pukla na više mesta......i ti to dobro znaš baš kao i ja :rol:
Prije da je napukla nego pukla i moguce je da se to dovede u red, sve su to vrhunski igraci u najboljim godinama osim inieste tako da treba sacekati, rano je za otpisa, vidjecemo hoce li pike, buskec i suarez se dozvati ili ce ih ova letargija drzati do kraja karijere, vidjecemo ima li u iniesti snage i volje za jos jednu vrhunsku sezonu da tako zapecati blistavu karijeru, i vidjecemo ponasanje mesija, hoce li on se ponasati kao vodja i vuci ovu ekipu kad ne ide ostalima, ili ce i on onako s pola snage i s vremena na vrijeme pokazivati ko je tito, treba sacekati i vidjeti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 22:11

Romariooo je napisao/la:Prije da je napukla nego pukla i moguce je da se to dovede u red, sve su to vrhunski igraci u najboljim godinama osim inieste tako da treba sacekati, rano je za otpisa, vidjecemo hoce li pike, buskec i suarez se dozvati ili ce ih ova letargija drzati do kraja karijere, vidjecemo ima li u iniesti snage i volje za jos jednu vrhunsku sezonu da tako zapecati blistavu karijeru, i vidjecemo ponasanje mesija, hoce li on se ponasati kao vodja i vuci ovu ekipu kad ne ide ostalima, ili ce i on onako s pola snage i s vremena na vrijeme pokazivati ko je tito, treba sacekati i vidjeti
Hmm.....nažalost, čini mi se da mišljenje slično tvome ima i dr. Valverde....nego ne misliš li da bi zbog tog odlaganja operacije Leo mogao otići u beli svet po mišljenje nekog drugog stručnjaka? ;)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 avg 2017, 22:15

Furymaker je napisao/la:jedva cekam da vas rafinha usuti

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Kakav rafinja i bakraci, toliko je prilika imao da se dokaze, tri godine nije malo, gurao ga je enrike kako ga ne bi gurao ni tata mazinjo, al ne moze covjek meda, ne da izraste u igracinu i nosioca igre barce, ne moze rafko da izraste ni u solidnog igraca za zamjene

Zato sto se tice rafinje ako se sta love moze uzeti dobro i jest, ako dortmund ili liverpool ga budu htjeli u razmjeni bilo bi to extra jer tri godine je i previse za dokazivanje
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 22:18

Romariooo je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:jedva cekam da vas rafinha usuti

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Kakav rafinja i bakraci, toliko je prilika imao da se dokaze, tri godine nije malo, gurao ga je enrike kako ga ne bi gurao ni tata mazinjo, al ne moze covjek meda, ne da izraste u igracinu i nosioca igre barce, ne moze rafko da izraste ni u solidnog igraca za zamjene

Zato sto se tice rafinje ako se sta love moze uzeti dobro i jest, ako dortmund ili liverpool ga budu htjeli u razmjeni bilo bi to extra jer tri godine je i previse za dokazivanje
Dobro je da se bar oko Rafinje složismo.....svaki početak je težak :rol:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 avg 2017, 22:25

parangal je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Prije da je napukla nego pukla i moguce je da se to dovede u red, sve su to vrhunski igraci u najboljim godinama osim inieste tako da treba sacekati, rano je za otpisa, vidjecemo hoce li pike, buskec i suarez se dozvati ili ce ih ova letargija drzati do kraja karijere, vidjecemo ima li u iniesti snage i volje za jos jednu vrhunsku sezonu da tako zapecati blistavu karijeru, i vidjecemo ponasanje mesija, hoce li on se ponasati kao vodja i vuci ovu ekipu kad ne ide ostalima, ili ce i on onako s pola snage i s vremena na vrijeme pokazivati ko je tito, treba sacekati i vidjeti
Hmm.....nažalost, čini mi se da mišljenje slično tvome ima i dr. Valverde....nego ne misliš li da bi zbog tog odlaganja operacije Leo mogao otići u beli svet po mišljenje nekog drugog stručnjaka? ;)
Ne znam, ne vjerujem da bi mesi mogao otici bilo gdje, a i on sam mi djeluje kao i ostali samo sto je veca klasa pa kad kao ostali igra na 50 posto to opet djeluje generalno dobro, brojke su tu, zato jer mu je osnovica kvaliteta veca nego u ostalih

Za razliku od ostalih ja mesija ne odvajam od ostalih, i on je bogami znao zastekati kad je bitno, i on zna djelovati zasiceno, i opet cu reci koliko god to bekome smetalo, igrac koji se smatra najvecim u historiji mora vuci i ostake i ciniti ih boljima i ne mora imati brutalan ostatak ekile, na svakoj poziciji ponajboljeg igraca svijeta da bi se osvajale titule, da bi se bilo najbolji u historiji, mora se vuci ekipa i biti primjer, a ne setkati cim nesto ne valja, cekam jastrpljivo da mesi povuce kako zna pa da vidimo konacno dje smo i sta smo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 22:38

Ajd šalu na stranu druže....Da li zaista veruješ da ako ne dodje u ovih 15-ak dana do nekih kapitalnih igračkih promena u timu Barsa ima grama šansi za LP? Ti i ja znamo da je to jedino i validno merilo uspeha.

Iskreno ja mislim da nema ni promila šansi......čak mislim da su ovih 15 dana ključni za njegovu dalju karijeru. Dogodine će biti još teže i sve tako...a on neće biti mladji.....znam ja da se njemu nigde ne ide ali treba biti realan, seti se da je zbog slične pa mogu reći i identične u jednom momentu digao ruke i od reprezentacije.....do skora nisam ni ja ali više nisam tako siguran da se on ne bi mogao na kraju odlučiti na taj korak...

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 22:42

dok vas dva starkelja pricate, Barto obavlja posao, evo prenose da je Mina kupljen, dolazi u Jaunaru, to je onaj cirkusant stoper iz brazilske lige, navodno 9mil eura placen

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2017, 22:44

Furymaker je napisao/la:dok vas dva starkelja pricate, Barto obavlja posao, evo prenose da je Mina kupljen, dolazi u Jaunaru, to je onaj cirkusant stoper iz brazilske lige, navodno 9mil eura placen
Samo se ti nama rugaj....ali kako stoje stvari kad Barsa osvoji sledeću LP i ti ćeš biti starkelja :rol: :rol: :rol:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 23:01

bar cu je dozivit moj punac :rol: :plac:

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Slobodas » 17 avg 2017, 23:03

Sta je sa La masie imal tu kakvih talenata ? jesul izbacili kakvog igraca
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2017, 23:07

Slobodas je napisao/la:Sta je sa La masie imal tu kakvih talenata ? jesul izbacili kakvog igraca
Naravno, izbacili su finih igrača ali se naša lijepa i pametna uprava pobrinula da ih nogira sviju.
Najsvježiji primjer je Jordi Mboula, igrač za kojeg će se otimati Europa za nekih 4-5 godina a naši mutavci ga pustili u Monacu za par miliona :lol: :facepalm:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.