FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 nov 2017, 23:11

leorey je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:rekao bi da su sad bodovi najbitniji, primera je na putu, a igra koliko god se meni ne svidja, ocito je pobjednicka taktika u pitanju, samo ja opet ne vjerujem da je dovoljno za ligu prvaka, zbog toga se nadam nekim transferima, ali eto, ako se necemu jos vise nadam to je povratak Dembelea, Gomesa, Roberta, pa cak i Rafinhe propalog, sta znas hoce li nam to okrenuti igru na bolje.
Dembele bi zasigurno trebao biti ogroman korak naprijed i u ovom sivilu da pravi dar mar..

Zasad, bodovi su bitni i obavezno se fokusirati na Valenciu
Za LP je rano govoriti nesto, jer treba da se vrati prvo Dembele, a da u formu udju Suarez, Pique, Rakitic ( ako je to moguce vise uopste). Plus, da dodje bar neki stoper u januaru, da nas povrede zaobidju, svasta se poklopiti mora.

Ovo za sada je brutalno- barem po rezultatima. Vidjet cete da ni u Torinu necemo izgubiti.
Ova igra donosi titulu u spaniji, a odlican je temelj i za titulu lige prvaka, defanziva nam je nikad cvrsca i vecinu utakmica zahvaljujuci tome smo dobili, protivnik ne moze nam dati gola, nasi jedan nekako utjeraju, onda protivnik krene da srlja i nasi rutinski jos koji uvale bez neke posebne igre

Za ligu prvaka je to dobar temelj jer vidimo kako pobjedjujemo a glavne karike nase daleko od prave forme, dembe nema nikako, suarez totalno u losoj formi i mesi koji vise hoda nego igra,al kad on povuce uz takodje iniestu,buskeca i pikea koji biraju utakmice ocigledno, to ce biti strasna masinerija i ofanzivno i defanzivno, dobar temelj imamo, kad se mesi naspanuje,suarez malo dozove i ostali zapnu ozbiljnine protiv ozbiljnijih ekipa, liga prvaka je vrlo realna

Vidjecemo sad slijede dva teska gostovanja u par dana, juventus i valencija, mislim da cemo vidjeti puno ozbiljniju igru nasih nego protiv ovih slabijih ekipa koje rutinski samaramo,trebo bi mesi ozbiljnije zapeti i odma cijela ekipa izgleda dosta bolje i igra dosta ljepse
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 nov 2017, 23:16

Vidjet cemo, sljedece 2 tekme ce opet pokazati dosta toga. 3 boda na Mestalli i poraz manji od 3:0 u Torinu, ja zadovoljan. Ali necemo izgubiti ni tamo.

Raduju rezultati jer su ostvareni fakticki bez neke posebne igre, bar 4 igraca su totalno van forme. Kad Suarez i Dembele udju u formu, bit ce to bolje i na terenu, ne moze losije sigurno od ovoga.

Mi smo u biti najteze tekme odigrali najbolje i to mora biti neki pokazatelj da se itekako moze.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 nov 2017, 23:19

Za broj primljenih golova se zahvaliti Umtitiju i ter Stegenu, koji igraju bogovsku sezonu. Nema tu neke posebne razlike u sistemskom igranju odbrane u odnosu na proslu sezonu, protivnik i dalje ima pofin broj izglednih situacija, samo sada ako i izbjegnes jedan zid u vidu Sama, tu je Mats.

Da se razumijemo bili su oni dobri i prosle sezone, ali ovo je neki drugi nivo.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 nov 2017, 23:55

slika

uokviriti ovu sliku :tokralju: :tokralju:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 nov 2017, 00:05

Da nije Messi usao prerano u 'cekam svjetsko' mode?

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 19 nov 2017, 00:11

Blejzer10 je napisao/la:Da nije Messi usao prerano u 'cekam svjetsko' mode?
došao iz reprezentacije, i ide Leganesu u goste. nije mu se digo, malo kome bi tj jest :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 19 nov 2017, 12:17

+10 u odnosu na RM i ATM jest sjajno, no Valencia je i dalje glavna opasnost u La Ligi, vjv će danas dobit Espanyola i vratit se na -4 i upravo zbog toga bi ih sjajno bilo dobit na Mestalli i otić na +7 u odnosu na njih i lagano onda odrađivat dalje.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 19 nov 2017, 12:29

A ko Ce stopera igrati :mrgreen:

Kad se Masche vraca?

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 19 nov 2017, 12:36

JoeBleck je napisao/la:A ko Ce stopera igrati :mrgreen:

Kad se Masche vraca?
Vjerojatno Vermaelen, no ne bih se čudio da iskombinira nešto s Digneom nazad

Nema njega mjesec dana, tamo za Deportivo bi trebo bit spreman
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 14:06

Ne znam šta se toliko zamarate sa Madriđanima. Trenutno na drugom mjestu je Valencija sa sedam bodova zaostatka i utakmicom manje. Neka danas dobiju prilaze na -4, a sljedeća utakmica u ligi je upravo protiv njih.

Veoma teško gostovanje, pogotovo uzevši u obzir trenutno stanje Valencije, a i historiju. Imam neki osjećaj da će biti zanimljiva utakmica ali se ne brinem, ako prigusti ulazi babuka.


slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 nov 2017, 14:16

leorey je napisao/la:Vidjet cemo, sljedece 2 tekme ce opet pokazati dosta toga. 3 boda na Mestalli i poraz manji od 3:0 u Torinu, ja zadovoljan. Ali necemo izgubiti ni tamo.

Raduju rezultati jer su ostvareni fakticki bez neke posebne igre, bar 4 igraca su totalno van forme. Kad Suarez i Dembele udju u formu, bit ce to bolje i na terenu, ne moze losije sigurno od ovoga.

Mi smo u biti najteze tekme odigrali najbolje i to mora biti neki pokazatelj da se itekako moze.
Poraz manji od 3:0? Čemu takvo razmišljanje? Ova ekipa je stabilna, nema propuha i mislim da ne treba imati takvo razmišljanje. Nije ni Juve nešto bajan..

Ja sam nešto optimističan pred Valenciju. Jeste da ubijaju ove sezone, ali imam predosjećaj da ih dobijamo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 nov 2017, 14:52

ter Stegen’s save % is higher than 89%. The best save % in La Liga. Marc has also saved 19 of his last 20 shots.

:bow:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 19 nov 2017, 15:10

messilla je napisao/la:
ter Stegen’s save % is higher than 89%. The best save % in La Liga. Marc has also saved 19 of his last 20 shots.

:bow:
pustanje dedice je bila greska :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 19 nov 2017, 15:52

The following players can sign pre-contracts in 6 weeks:

Messi, Alexis, Mata, Goretzka, Özil, Balotelli, De Vrij, Ghoulam, Giménez, Can, Meyer, Shaw, Blind, Wilshere, Ribery, Juanfran, Fellaini, Miranda, Robben, Subotić, Özyakup, Bernard, Chiellini, Barkley.

Zanimljivih imena ima, da je kako ovog Messija pokupiti.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 19 nov 2017, 16:04

Rajaz je napisao/la:The following players can sign pre-contracts in 6 weeks:

Messi, Alexis, Mata, Goretzka, Özil, Balotelli, De Vrij, Ghoulam, Giménez, Can, Meyer, Shaw, Blind, Wilshere, Ribery, Juanfran, Fellaini, Miranda, Robben, Subotić, Özyakup, Bernard, Chiellini, Barkley.

Zanimljivih imena ima, da je kako ovog Messija pokupiti.
Goretzka i Gimenez jedini vrijedni spomena, naravno uz najvećeg ikad
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 nov 2017, 16:30

Rajaz je napisao/la:The following players can sign pre-contracts in 6 weeks:

Messi, Alexis, Mata, Goretzka, Özil, Balotelli, De Vrij, Ghoulam, Giménez, Can, Meyer, Shaw, Blind, Wilshere, Ribery, Juanfran, Fellaini, Miranda, Robben, Subotić, Özyakup, Bernard, Chiellini, Barkley.

Zanimljivih imena ima, da je kako ovog Messija pokupiti.
Messi, De Vrij i Gimenez :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 nov 2017, 16:33

miki_92 je napisao/la:
messilla je napisao/la:
ter Stegen’s save % is higher than 89%. The best save % in La Liga. Marc has also saved 19 of his last 20 shots.

:bow:
pustanje dedice je bila greska :rol:
Nista cudno s obzirom o kakvom se potencijalu radi...taman ulazi u fine godine za golmana, legitimni nasljednik Neuera, sigurno ove sezone vec najbolji golman svijeta uz Oblaka.

Samo budala moze prodati njemackog golmana od 20 godina i ostaviti djedicu. Bar neki plus za upravu.
27.10.2020

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 19 nov 2017, 16:42

Juve 3-0 gubi od Sampdorije...
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 nov 2017, 16:47

Espanyol bolji zasad, mogla bi se Valencia okliznuti

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 nov 2017, 17:21

LittleCule je napisao/la:Juve 3-0 gubi od Sampdorije...
Odgledao sam komplet tekmu, ubila ih Sampdorija nogama. Na kraju, opet nafakaši uspjeli dva da uvale, standardna ona njihova sreća. Nisu ništa specijalno i nemamo se čega bojati.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.