FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 11 dec 2017, 20:13

Dobra stvar je sto izmedju dva duela, oni idu na dva gostovanja u Manchester. Barca jos ni ne zna na cemu je dok se Dembele ne vrati.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 dec 2017, 20:22

JoeBleck je napisao/la:Ja nisam siguran je li Barca izvukla prvaka Rumunije ili aktualnog prvaka Engleske.

Koje baljezganje, Chelsea je najgori mogući protivnik jer ekipa igra ultra tvrdo a posjeduje taj x factor u ekipi poput Hazarda,Curtoise,Kantea pa i Alvara.
Los zrijeb i jako nezahvalan za prognozu.
Mah ne mozes ocijeniti nikako to jer ne znamo ni mi sami kako igramo ove sezone, mislim nije bas nas identitet nogometa, pa Mrav svaku tekmu mijenja formaciju, prilagodjava se protivniku, sta ako ode u London sa 4-4-2 uvali nekako gol i onda ceka fino ? .Mislim, ne bi me to cudilo nikako...mecevi s Chelseom od prije ne mogu biti nikakvo mjerilo sada. Pa i sam Rejal na taj nacin uze 2 titule, nekonstantna igra, prvo poluvrijeme lose i onda drugo taru ili obratno.


Mi smo tada igrali najdominantnije u Europi, ali samim time i vrlo rizicno, sto nas je bas cesto znalo stajati prolaska. Ova Barcelona je ako nista manje predvidljiva definitivno i zna se prilagoditi protivniku. Yebe se Valverdeu ako ne bude imao loptu u nekim trenutcima igre. Tako je vodio i Bilbao, i ista mu je igra i sada.

Chelsea a i citav svijet ( ko ne gleda Barcu ove sezone) ocekuje da cemo mi stalno napadati i drzati loptu u nogama, pa onda kao prije na kontru naivno primati golove. Ja vas uvjeravam da nece biti takve tekme. Valverde drugacije shvata nogomet.

Ova Barcelona trenutno ima najbolju fizicku spremu u Europi uz City sto se i vidi kroz nacin igre i presing. Mnogo smo jaci fizicki i od Chelsea ove godine, sto pokazuju i rezultati, a to nije bilo tako prije. To sto je napad losiji, to je normalno s obzirom da nam je jedino pojacanje povrijedjeno, dok Messi mora raditi sve zivo, a Suki van forme.
27.10.2020

vedin73
Postovi: 1
Pridružen/a: 22 nov 2017, 23:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la vedin73 » 11 dec 2017, 21:41

Isao sam ja na Barca-PSG.
Ostale karte se prodaju nekad u februaru.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 11 dec 2017, 22:56

JoeBleck je napisao/la:Ja nisam siguran je li Barca izvukla prvaka Rumunije ili aktualnog prvaka Engleske.

Koje baljezganje, Chelsea je najgori mogući protivnik jer ekipa igra ultra tvrdo a posjeduje taj x factor u ekipi poput Hazarda,Curtoise,Kantea pa i Alvara.
Los zrijeb i jako nezahvalan za prognozu.
Jah, toliko su jaki da su prošli grupu zahvaljujući očajnom Atleticu, Roma ih 2 puta uzela, u ligi zaostaju 14 bodova za vodećim.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 11 dec 2017, 23:08

Sta vam je ljudi,nemojte biti djeca, ladno cemo i rutinski proci celzi

Prof dr valverde zvani mrav ce to znalacki postaviti, necemo srljati niti umirati u ljepoti kao u pepovo vrijeme, ocekujem da ce ekipa nasa biti tako postavljena da ionako neubjedljivi celzi nece prismrdit golu ozbiljnije, a mesi ce iskreirati jedan gol, onda celzi se otvara i biva kaznjen i to je to

Celzi ce biti dobro prostudiran i zavisno od toga bice postavljena nasa ekipa, to je ta takticka dimenzija koju sad imamo a prije nismo imali, to nekad nije lijepo al je ucinkovitije nego jednodimenzijalni sistem koliko god bio mocan, dembele i ako bude dobar u to vrijeme mozda nece igrati od pocetka ako valverde procijeni da se vise isplati tvrdo igrati protiv celzija, da je bolje zgusnuti vezni red s npr paulinjom

Oni su neubjedljivi i u to vrijeme imat ce tezak raspored i vjerovatnu veliku borbu u ligi za prve cetiri pozicije, tesko je rano govoriti kako ce se postaviti protiv nas, al po mom misljenju vjerovatno ta postavka sa trojicom nazad, jos dva beka, dva zadnja vezna i igra na kontre, i u toj igri vjerovatno valverde nece srljati nego cemo ih polako mljeti, oni i imaju realno sanse ako se nasi zalete pa ostave prostor za kontre, al vrlo je rano o tome razmisljati, ko zna kakav ce zdravstveni bilten kljucnih igraca biti tada, ali po tome kako igraju i kakve igrace imaju, oni su ona klasicna kontraska ekipa i vjerujem da ce im valverde to najjace oruzje osujetiti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 12 dec 2017, 11:07

Mina je trenutno najbliži da bude zamjena za Mascherana, piše Fernando Polo. Problem može biti što se ona opcija kupovine za 9 miliona može iskoristiti tek na ljeto, ali se nadaju dogovoru sa Palmeirasom za neku razumnu cifru koja je tu negdje oko spomenute.

Kinezi nude oko 5 miliona za Maschea, no Klub smatra da je to premalo.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jaozinho22 » 12 dec 2017, 13:49

Ma dati im 12 mil za Minu i nek se šutaju nogom u dupe.
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 dec 2017, 14:05

Koliko oni hoće za Masherana? Ne vjerujem da bi čak i Kinezi bili spremni ići preko 20 miliona. Uzeti za njega negdje oko 12-13 milki i odmah te pare preusmjeriti na Minu.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 12 dec 2017, 14:13

BoixosNois1899 je napisao/la:Koliko oni hoće za Masherana? Ne vjerujem da bi čak i Kinezi bili spremni ići preko 20 miliona. Uzeti za njega negdje oko 12-13 milki i odmah te pare preusmjeriti na Minu.
Njegova vrijednost je 8 miliona, a poznavajući Barcelonu, oni će ga prodati za 3-4 miliona. Govorimo o čovjeku koji ima 33 godine, pobogu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 12 dec 2017, 14:17

messilla je napisao/la:Mina je trenutno najbliži da bude zamjena za Mascherana, piše Fernando Polo. Problem može biti što se ona opcija kupovine za 9 miliona može iskoristiti tek na ljeto, ali se nadaju dogovoru sa Palmeirasom za neku razumnu cifru koja je tu negdje oko spomenute.

Kinezi nude oko 5 miliona za Maschea, no Klub smatra da je to premalo.
taj mina meni djeluje potanko za barcelone i ko rezervna opcija, steta propustili smo gimeneza iz atletica koji je produzio ugovor, a ne znam kakva je situacija sa de vrijom iz lacija koji je sigurno bolja opcija od mine, a i njemu je isticao ugovor, dobar i prilicno mlad stoper
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 dec 2017, 14:20

Monolog je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Koliko oni hoće za Masherana? Ne vjerujem da bi čak i Kinezi bili spremni ići preko 20 miliona. Uzeti za njega negdje oko 12-13 milki i odmah te pare preusmjeriti na Minu.
Njegova vrijednost je 8 miliona, a poznavajući Barcelonu, oni će ga prodati za 3-4 miliona. Govorimo o čovjeku koji ima 33 godine, pobogu.
Ne gledaju Kinezi baš to puno. Pa jednog Pellea su platili 15-ak miliona, a ima 30 godina. Hulk sa 29 plaćen 50 miliona. Da ne spominjem platu koju daju jednom starcu Tevezu naprimjer.
Mascherano je sigurno zvučnije ime i od Pellea i od Hulka. Igrao čovjek sa jednim Messijem. Samo na toj činjenici se može dobra para izvući.
Kad bi dobili za njega 12 miliona bio bi to pun pogodak.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 12 dec 2017, 14:27

Od Hulka nije uopće popularniji igrač. Jednostavno nije. Drugo, napadači su po pravilu skuplji, a Kinezi (ma ne samo oni) će uvijek više para dati za ofanzivca nego za defanzivca, posebno ne za nekog ko je višak u timu i ko je u poznim igračkim godinama. Previše se očekuje od Kineza; k'o da se prvi put susreću sa fudbalom i ekonomijom i k'o da nemaju pojma ko je Mascherano, a ko Messi. Njihov fudbal neće popularizirati dolazak deset Mascherana koliko dolazak dva Hulka, ma koliko to nevjerovatno zvučalo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 dec 2017, 14:47

To sve stoji ali hoću da kažem da ako Kinezi hoće Maschea, neće imati problema da ga dovedu za tu neku razumnu cijenu.
On sigurno u Kini može igrati na vrhunskom nivou još 2 godine. Može se za njega minimalno 12 miliona izvući bez problema.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 12 dec 2017, 16:25

messilla je napisao/la:Mina je trenutno najbliži da bude zamjena za Mascherana, piše Fernando Polo. Problem može biti što se ona opcija kupovine za 9 miliona može iskoristiti tek na ljeto, ali se nadaju dogovoru sa Palmeirasom za neku razumnu cifru koja je tu negdje oko spomenute.
Da li ovo znači da nema ništa od Arthura ? Kakva je situacija oko EU pasoša ?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 dec 2017, 16:26

Spanski mediji objavili da je nakon zrijeba za LP Neymar nazvao Messija i rekao mu da ce dati sve od sebe da izbaci Real Madrid :mrgreen: :lol:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 12 dec 2017, 16:48

leorey je napisao/la:Spanski mediji objavili da je nakon zrijeba za LP Neymar nazvao Messija i rekao mu da ce dati sve od sebe da izbaci Real Madrid :mrgreen: :lol:
To je navodno obecao i Dybala pred finale :hmmmmm:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 dec 2017, 17:22

Blejzer10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Spanski mediji objavili da je nakon zrijeba za LP Neymar nazvao Messija i rekao mu da ce dati sve od sebe da izbaci Real Madrid :mrgreen: :lol:
To je navodno obecao i Dybala pred finale :hmmmmm:
Ma meni realno svejedno ko ispadne, obe ekipe najmrze, bas nije mogao bolji par biti :mrgreen:

Jos pobjednik taman ako bude na City isao, perfekcija :lol:
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 12 dec 2017, 17:29, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 12 dec 2017, 17:26

Rajaz je napisao/la:
messilla je napisao/la:Mina je trenutno najbliži da bude zamjena za Mascherana, piše Fernando Polo. Problem može biti što se ona opcija kupovine za 9 miliona može iskoristiti tek na ljeto, ali se nadaju dogovoru sa Palmeirasom za neku razumnu cifru koja je tu negdje oko spomenute.
Da li ovo znači da nema ništa od Arthura ? Kakva je situacija oko EU pasoša ?
Nisu povezani jedan s drugim, Mina ne iskljucuje Arthura, bar ja mislim da nije

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 12 dec 2017, 17:38

haman i bude fajde od moje visemjesecne price oko toga da se dovede gimenez ili de vrij, gimenez nema sanse definitivno, ali zato de vrije kako sad vidim ima sanse, robert fernandez sinoc u rimi gledao lacio, kako navode radi milinkovica savica i de vrija, a sad nekom logikom savic onako nema bas ni teorije da dodje, ali de vrij ima itekako, jer treba nam stoper, a ovaj je i dobar igrac, i stilom igre godi za nasu ekipu, 25 godina a ima solidnog iskustva i uz sve to na ljeto istice mu ugovor, sto znaci jeftinocu, sad u januaru mozda bi se mogo klepiti za ne vise od 20 miliona.

pike,umtitara,vermalen i de vrij je odlican roster, iako sam ja to onako lupao i nisam nikad vidio nigdje da se de vrij bilo kako dovodi u vezu s barcom, ispade eto da nesto rade na tome sto mi je vrlo drago, valjda bude kakvog selameta, za manje para nema teorije dovesti bilo koga da valja, da nije star , a opet da ima neko solidno iskustvo i da moze igrati ligu prvaka

mina ko i vecina tih igraca iz brazilske lige je veliki macak u vreci, a ovaj igra za lacio i holandsku reprezentaciju sto znaci da je sve to dosta ozbiljnije
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 12 dec 2017, 17:50

Rajaz je napisao/la:Da li ovo znači da nema ništa od Arthura ? Kakva je situacija oko EU pasoša ?
Nemam pojma, ali bi trebalo baš to značiti. Trenutno su Suarez i Paulinho non-EU, dakle ostane jedno mjesto upražnjeno.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.