FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la branimir85 » 20 apr 2017, 01:52

pucanj u prazno,kup je naš
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 20 apr 2017, 09:18

Pjanic je odrzao lekciju sinoc barcinim veznjacima, kakva partija.
Igrac koji je pod pritiskom imao rjesenje, mogao stati na loptu, imao par odlicnih kreativnih dodavanja za prlike saigracima i ogroman broj presjecenih dodavanja, nesto sto Gomes i Rakitic mogu sanjati da urade.
Valjda je jasno ekipi koja se pita da je vezni red uzasan, da je cak Roberto u vezmom redu ogromni napredak u odnosu na Raketu i Gomesa.
Nadati se da ce izaci sa slicnim planom i protiv Reala, bez obzira sto nismo zabili, protiv Reala se takodjer mora izaci kao da imamo 0-3 zaostatak iz prve tekme.
Tekmu necu previse komentirati jer je Juve odigrao fantasticnu utakmicu i zasluzeno su prosli, valjda ce se nasi malo opametiti.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 apr 2017, 12:35

sta reci nakon onoga sinoc, enrike je ponovo pokazao koliki je levat, nije nista bitno ni pokusao, morao je izvesti postavu i formaciju kao protiv psg u revansu pa sta boga da, moralo se dosta ofanzivnije, iako je odbrana juveta beton i opasni su i u napadu, moralo se probati s totalnom ofanzivom

nasa ekipa pati od mnogo cega, novom treneru bice zahebano bas, mora napraviti neki balans da se izvuce maksimum iz msn trija, prvo da ih dobro motivise, a drugo da nadje desnog beka i dva vezna koji ce igrati ispred buskeca u koji ce znati nesto organizovati, ali i prvenstveno da budu strasni trkaci i radilice na terenu, dakle nesto u smislu buskec-verati-koke vezni red da bude, al problem ce biti dovesti jednog, a kamoli dvojicu, al takvi igraci su neophodni radi balansa, a bez balansa nema nista,
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 20 apr 2017, 13:20

Furymaker je napisao/la:Pjanic je odrzao lekciju sinoc barcinim veznjacima, kakva partija.
Igrac koji je pod pritiskom imao rjesenje, mogao stati na loptu, imao par odlicnih kreativnih dodavanja za prlike saigracima i ogroman broj presjecenih dodavanja, nesto sto Gomes i Rakitic mogu sanjati da urade.
Valjda je jasno ekipi koja se pita da je vezni red uzasan, da je cak Roberto u vezmom redu ogromni napredak u odnosu na Raketu i Gomesa.
Nadati se da ce izaci sa slicnim planom i protiv Reala, bez obzira sto nismo zabili, protiv Reala se takodjer mora izaci kao da imamo 0-3 zaostatak iz prve tekme.
Tekmu necu previse komentirati jer je Juve odigrao fantasticnu utakmicu i zasluzeno su prosli, valjda ce se nasi malo opametiti.
Mi smo mogli dovesti Pjanica a umjesto toga dovedemo Gomesa. :facepalm:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 apr 2017, 14:18

ne bi nama puno pomogo pjanic, nam trebaju dva vezna igraca koja su mnogo fizicki jaca i pokretljivija od pjane,gomeza i takvih, znaci verta,koke,vidal, matuidi i takvi sto puno brze idu naprijed i nazad, koji imaju cvrstinu u defanzivi, ali i znanje fudbalsko za nesto organizovati,podvaliti loptu, opaliti sa distance i te stvari, takve je normalno tesko naci i kostaju sigurno puno, ali to jednostavno mora uraditi radi balansa u ekipi jer neko ludjackom trkom mora nadoknaditi to sto je msn lijen u odbrani, a isto tako vazno je i desnog beka naci jakog fizicki da trci gore dole i pomaze i u napadu.

mora se znaci naci balans u talentu i trcanju jer bez toga nema nista, ako recimo dovedemo coutinha i bude igrao u veznom redu, trpit ce defanziva, i ne samo da cemo primati golove, nego i trio msn ce biti bez lopte, jer da bi oni imali lopte nego te lopte mora zaganjati i gurnuti naprijed
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Feldmarschall » 20 apr 2017, 14:24

Matuidi je jedinica za tehničku limitiranost na ovom nivou.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 20 apr 2017, 14:38

Feldmarschall je napisao/la:Matuidi je jedinica za tehničku limitiranost na ovom nivou.
Čitam i ne vjerujem. Postoje osobe koje misle da bi Matuidi pomogao Barceloni više nego Pjanić.

Svašta.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 apr 2017, 15:02

Donnie Darko je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Matuidi je jedinica za tehničku limitiranost na ovom nivou.
Čitam i ne vjerujem. Postoje osobe koje misle da bi Matuidi pomogao Barceloni više nego Pjanić.

Svašta.
ma ne mislim da treba matuidija dovoditi, nego mi on naumpade zbog toga sto je trkacki dobar, a takve nam karakteristike trebaju, uz naravno barem solidnu tehnicku potkovanost, ne mislim ni vidala da bi trebali dovoditi, nema tu ni nekog izbora puno bogzna, verati i koke mozda i jedini da bi bili odlicna pojacanja, gledam alcantaru protiv reala u dvije utakmice, nista, navikali su ga bili a lik masu lopti izgubi, nista on bogzna nije napredovao, dobro izgleda protiv slabijih ekipa jer ima onako atraktivne poteze, al za top utakmice on jos uvijek nije

ima tu i nekih mladjih igraca, tipa recimo lemar, al sve je to upitno kako bi se snasli u barci jer to je drugi nivo, i gomes je fino izgledao dok nije nas dres obukao, sta ja znam, jedino mi koke i verati djeluju kao sigurne opcije za te pozicije
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 apr 2017, 15:10

evo izgleda aurier ce u united za dvadesetak miliona, nas sportski direktor naravno mutav i po tom pitanju, a takav desni bek nam je i trebao da je jako ko zemlja i da ima snage za trku gore - dole, ovako bice price o belerinu i garant ga nece ni dovest nego ce nekog levata izvuci iz naftalina tipa digne, ili ako dovedu bellerina izvalit ce ogromne pare, duplo skuplji sigurno nego aurier, a pitanje opet kako ce bellerin tu se snaci,on ima brzinu, al koliko je jak u defanzivi upitno je
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 apr 2017, 15:16

Real Madrid - Barcelona
Barcelona - Osasuna
Espanyol - Barcelona
Barcelona - Villareal
Las Palmas - Barcelona
Barcelona - Eibar

ukoliko bi pobjedili Reala, imali bi šanse, a i ovo im je prilika da se iskupe za LP

Real Madrid - Barcelona
Deportivo - Real Madrid
Real Madrid - Valencia
Granada - Real Madrid
Real Madrid - Sevilla
Malaga - Real Madrid
+ zaostala Celta - Real Madrid

Deportivo i Malaga su Barcu kući pobjedili, a neće im biti ni jednostavno s Valencijom i Sevillom na Bernabeu. Da ne govorim o gostovanju Celti i činjenici da igraju polufinale LP. S pobjedom za vikend bi se i imalo šanse.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 apr 2017, 15:24

Problem je što i ako ih dobiješ, oni imaju tu utakmicu više na kojoj im odgovara i remi. :rol: Realno, jako je upitno da li su zaslužili i finale kupa.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 apr 2017, 15:53

Istina, ali imaju i znatno teži raspored od Barca, a i natrpaniji. Barca se nema više za šta čuvati. Sve tekme do kraja se mogu igrati s najjačim sastavom

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 20 apr 2017, 16:30

I Barca je imala natrpane rasporede pa su osvajali triplete.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 apr 2017, 16:33

Derdiyok je napisao/la:I Barca je imala natrpane rasporede pa su osvajali triplete.
Real nema Barcin tim od prije par godina. Real ima centaršut :mrgreen:

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 20 apr 2017, 16:33

Necu moci gledali el klasiko :( :(
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 20 apr 2017, 16:38

Blejzer10 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:I Barca je imala natrpane rasporede pa su osvajali triplete.
Real nema Barcin tim od prije par godina. Real ima centaršut :mrgreen:
Imaju nafaku nevidjenu i sudije, imaju utakmicu manje, po meni dovoljno. Lucho je prosuo i previse bodova na ovim "malim" utakmicama tako da me ne cudi jos neki kiks. Ja se ne nadam uopste ligaskoj tituli iako ima teoretske sanse. Samo cekam kraj sezone i remont.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Marvin » 20 apr 2017, 16:40

Koji je tacno razlog zvizdanja himni LP na Campu?

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 apr 2017, 16:45

Marvin je napisao/la:Koji je tacno razlog zvizdanja himni LP na Campu?
Nafurali se na Zvezdu :mrgreen:

@Derdiyok Cekam i ja, ali kontam ima jos vremena da se sezona izvuce iz totalne katastrofe.

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 20 apr 2017, 16:49

Marvin je napisao/la:Koji je tacno razlog zvizdanja himni LP na Campu?
Uefa kaznjavala Barcu par puta zbog isticanja Katalonskih zastava.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Gefufna » 20 apr 2017, 16:51

Mokes je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Koji je tacno razlog zvizdanja himni LP na Campu?
Uefa kaznjavala Barcu par puta zbog isticanja Katalonskih zastava.
Zar to nije kompenzirano kroz sudjenje? :zviz:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.