FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 feb 2017, 23:31

Pravit cemo se da se nije istreslo 20 miliona za koroziranog Mathieua i 15 miliona za hodajucu bolnicu Vermalena, cime su se ujedno i zatvorila vrata Bartri. Mislim, možemo i tako okrenuti pricu jel...a ne o Baleu.
Uvijek biram domaceg masijca ispred ovih navednih ojebina od kojih nema nikakve koristi.
I gdje su sad ti koji su se favorizirali ispred Bartre?? Mathieu grije tribine Campa, a Vermalen Olimpica :clap: sjajna politika i vizija kluba.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 18 feb 2017, 23:39

let3 je napisao/la:Pravit cemo se da se nije istreslo 20 miliona za koroziranog Mathieua i 15 miliona za hodajucu bolnicu Vermalena, cime su se ujedno i zatvorila vrata Bartri. Mislim, možemo i tako okrenuti pricu jel...a ne o Baleu.
Uvijek biram domaceg masijca ispred ovih navednih ojebina od kojih nema nikakve koristi.
I gdje su sad ti koji su se favorizirali ispred Bartre?? Mathieu grije tribine Campa, a Vermalen Olimpica :clap: sjajna politika i vizija kluba.
Ništa ti ja to ne sporim....naprotiv, sve si u pravu

Ali i dalje kad god se spomene ime Bartre ja se setim da odgurnut čovek odlazi na tribine (Bale) i sa tribina silazi na teren i pretrčava nesrećnog Bartru koji pokušava da ga ujede za kopačku :lol: i daje gol nesrećnom mislim da je Pinto izvinjavam se ako grešim......ceo svet mu se smejao pa i mi nemoj sad da se lažemo :mrgreen:

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 feb 2017, 23:42

parangal je napisao/la:
let3 je napisao/la:Pravit cemo se da se nije istreslo 20 miliona za koroziranog Mathieua i 15 miliona za hodajucu bolnicu Vermalena, cime su se ujedno i zatvorila vrata Bartri. Mislim, možemo i tako okrenuti pricu jel...a ne o Baleu.
Uvijek biram domaceg masijca ispred ovih navednih ojebina od kojih nema nikakve koristi.
I gdje su sad ti koji su se favorizirali ispred Bartre?? Mathieu grije tribine Campa, a Vermalen Olimpica :clap: sjajna politika i vizija kluba.
Ništa ti ja to ne sporim....naprotiv, sve si u pravu

Ali i dalje kad god se spomene ime Bartre ja se setim da odgurnut čovek odlazi na tribine (Bale) i sa tribina silazi na teren i pretrčava nesrećnog Bartru koji pokušava da ga ujede za kopačku :lol: i daje gol nesrećnom mislim da je Pinto izvinjavam se ako grešim......ceo svet mu se smejao pa i mi nemoj sdad da se lažemo :mrgreen:
Tacno je to, ali ja se više smijem transferima Vermalena i Mathieua.
A Bartra je i sad mogao biti rezervni stoper Barce, za ove manje utakmice ili Kup....ali jok, bolje kupovati ove olupine :lol: zar to nije smiješnije ;)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 feb 2017, 00:55

parangal je napisao/la:
let3 je napisao/la:Pravit cemo se da se nije istreslo 20 miliona za koroziranog Mathieua i 15 miliona za hodajucu bolnicu Vermalena, cime su se ujedno i zatvorila vrata Bartri. Mislim, možemo i tako okrenuti pricu jel...a ne o Baleu.
Uvijek biram domaceg masijca ispred ovih navednih ojebina od kojih nema nikakve koristi.
I gdje su sad ti koji su se favorizirali ispred Bartre?? Mathieu grije tribine Campa, a Vermalen Olimpica :clap: sjajna politika i vizija kluba.
Ništa ti ja to ne sporim....naprotiv, sve si u pravu

Ali i dalje kad god se spomene ime Bartre ja se setim da odgurnut čovek odlazi na tribine (Bale) i sa tribina silazi na teren i pretrčava nesrećnog Bartru koji pokušava da ga ujede za kopačku :lol: i daje gol nesrećnom mislim da je Pinto izvinjavam se ako grešim......ceo svet mu se smejao pa i mi nemoj sad da se lažemo :mrgreen:

Hehe, parangal druze iznenadjuje me tvoj amaterizam u postovima u zadnje vrijeme, prvo sto neces prihvatiti cinjenicu koliko je messi trohnuo u formi i koliko je to doprinijelo slabim igrama i rezultatima kluba generalno, mesi je klasa,klasa je vjecna,a forma prolazna, i ne kontam zasto je problem ukazivati na losu formu

A drugo, ovo za bartru, kakav bale i taj prodor, bartra je simpatican i drag momak, dijete barce, ali nikad, ni prije ni poslije prodora velskog uhonje nas bartra za ozbiljn posmatrace nije izgledao kao neko ko bi mogao biti svjetska klasa stoper da bi se mi sad u njega mogli nesto uzdati. Uvijek je bio nekako mlohav za tu poziciju,sjecam se da ga je drogba i prije balea otresao ko slinu, sjetimo se u onoj katastrofi protiv bayerna pri aktivnom rezultatu onog smijesnog promasaja u kolosalnoj prilici itd.

Amaterski je prozivati nekog stopera sto ga je neko krilopretrcalo, otkad je svijeta i vijeka stoperi su uvijek bili najsporiji, a krila najbrzi igraci, kad ima prostora svako ce prosjecno krilo pretrcati i top klasnog stopera, a kamoli bale koji je jedan od najbrzih igraca u historiji fudbala, taj detalj u bartrinoj karijeri nista ne znaci, meni prvom je zao sto nije uspio, al jbg realno nije imao stofa za svjetsku klasu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 feb 2017, 01:13

Romariooo je napisao/la: Hehe, parangal druze iznenadjuje me tvoj amaterizam u postovima u zadnje vrijeme
Uprava mi nudi mesto moderatora a ja imam svoje uslove koje ne žele (za sad) prihvatiti........pa me kao i Meska kako ti kažeš uhvatila k*urcobolja pa sam snizio kvalitet postova....nešto sam i ja naučio od ovih milionera ;)

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2017, 01:15

Fascinantno je da se ovdje najviše raspravlja o nejači Marcu Bartri, koji nijedne iznadprosječne predispozicije za stopera nema, i Dedi Bravu, kojeg Caballero posla na klupu. :salut:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 19 feb 2017, 01:20

Pa necemo raspravljati o Fermalenu kad grije, ne klupu, vec tribine :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2017, 01:30

Vermaelena su bar povrede uništile. Ovaj se može udarati nogom u guzicu ako ostane rezerva u Domuzu.

Situaciji je krajnje loša, ali nema potrebe spominjati i prizivati neke kurchine od ovce. :stop:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2017, 01:48

Pa dobro slazemo se da Bartra sigurno nema toliku kvalitetu da igra za nas prvi tim protiv nekog ozbiljnog protivnika u LP recimo, ali bih mu uvijek dao sansu prije kiksera Mathiea. Svaka mu cast na par bitnih golova , ali zadnje 2 sezone onaj igrac samo Enriqueu moze igrat i vise ni u jednom ozbiljnijem klubu na svijetu.

@Romario , izvini ali postajes dosadan sa Messijem. Okej evo recimo da se slozim s tobom i da kazem da je Messi van forme, kakvi su ostali onda igraci ? Jer mi smo nekad bolje izgledali sa Tellom, Cuencom i Keitom u ekipi nego sad. Ti mislis kad bi Messi povukao, da bi ostali postali bolji ? E ja mislim kad bi se bar 4 igraca dozvala i skontala da igraju za yebenu Barcelonu a ne za Hull City , da bi i Messi bio duplo bolji.
Kad ne valja jedan igrac- imas igru opet. Kad stangira 2 igraca- opet imas kakvu takvu igru. Ali kad stangira 7 igraca e onda dobijes onu sramotu u utorak. Jer mi smo nekad bolje igrali manje igracem nego tad.

Nogomet je TIMSKA IGRA. KRAJ PRICE.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2017, 02:06

A **** sunce krvavo zašto se ne spominje momčina Marlon kao neko kog bi trebalo lagano uvoditi u prvi tim, a ne neki tamo guzičar od 26 godina.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 19 feb 2017, 10:12

Marlon ili ovaj Bueno koji je doveden trebaju biti četvrti stoper i da ih se lagano uvodi u prvi tim. Piqué i Umtiti trebaju biti stoperski par, uz još jednog kvalitetnog stopera.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 19 feb 2017, 14:27

:think:
Jorge Sampaoli on becoming Barcelona boss: “The vacancy will arrive when Luis Enrique decides. I'm calm because it’s not up to me."
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2017, 14:54

Ma trener ce se mijenjati na ljeto, tu nema price. Taman osvojili tripletu. Mislim da je i Enrique-u doku.rcilo. Ja licno bih volio Sampaolia zbog nogometa koji gaji i zbog toga jer Klopp nece sigurno doci.

Jedva cekam vecerasnju utakmicu , da vidimo jel nas onaj samar razdrmao.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2017, 14:59

Leganes je užasan, tako da neko tamburanje ne mora ništa značiti. No svakako bi bilo fino vidjeti da im nije svejedno.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 19 feb 2017, 15:01

messilla je napisao/la:Vermaelena su bar povrede uništile. Ovaj se može udarati nogom u guzicu ako ostane rezerva u Domuzu.

Situaciji je krajnje loša, ali nema potrebe spominjati i prizivati neke kurchine od ovce. :stop:
Povrede ga unistile kuknjava . Covjek vjerovatno najveci krivac sto je Roma ispala od Porta.

I kakava crna rezerva kad je bio starter protiv Benfike i izborio je penal :hmmmmm:

Predaj se messilla izgubio si boj :zviz:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 feb 2017, 15:10

leorey je napisao/la:Ma trener ce se mijenjati na ljeto, tu nema price. Taman osvojili tripletu. Mislim da je i Enrique-u doku.rcilo. Ja licno bih volio Sampaolia zbog nogometa koji gaji i zbog toga jer Klopp nece sigurno doci.

Jedva cekam vecerasnju utakmicu , da vidimo jel nas onaj samar razdrmao.
Da li se šališ ili ozbiljno misliš? Pokazivanje sile nad mučenim Leganjosem? Ti izgleda zaboravo da su 3 dana pred onaj debakl u gostima tukli Alavesa 6:0? Sve je to nebitno, sve je to ništa......samo 8. Mart i samo presing do poslednje kapi znoja može vratiti poverenje u trenutni tim...ne, nije bitno čak ni hoće li uopšte pobediti ili proći PSG.....važno je dokazati svima a pre svega samima sebi da ono iz Pariza ne znači ništa i da je lav još uvek lav i kad je smrtno ranjen.

PS. Neće biti važno ni koliko je ko pretrčao......samo bi ih 8. Marta u 20:30h sve izmerio na vagu i potom rekao "ko večeras posle utakmice ne bude imao 3kg manje može ići iz Base......ma kako da se zove" :salut: (čak i Stegen nego šta, neka radi zgibove na prečki ako nema posla :rol: )

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2017, 15:29

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ma trener ce se mijenjati na ljeto, tu nema price. Taman osvojili tripletu. Mislim da je i Enrique-u doku.rcilo. Ja licno bih volio Sampaolia zbog nogometa koji gaji i zbog toga jer Klopp nece sigurno doci.

Jedva cekam vecerasnju utakmicu , da vidimo jel nas onaj samar razdrmao.
Da li se šališ ili ozbiljno misliš? Pokazivanje sile nad mučenim Leganjosem? Ti izgleda zaboravo da su 3 dana pred onaj debakl u gostima tukli Alavesa 6:0? Sve je to nebitno, sve je to ništa......samo 8. Mart i samo presing do poslednje kapi znoja može vratiti poverenje u trenutni tim...ne, nije bitno čak ni hoće li uopšte pobediti ili proći PSG.....važno je dokazati svima a pre svega samima sebi da ono iz Pariza ne znači ništa i da je lav još uvek lav i kad je smrtno ranjen.

PS. Neće biti važno ni koliko je ko pretrčao......samo bi ih 8. Marta u 20:30h sve izmerio na vagu i potom rekao "ko večeras posle utakmice ne bude imao 3kg manje može ići iz Base......ma kako da se zove" :salut: (čak i Stegen nego šta, neka radi zgibove na prečki ako nema posla :rol: )
Slazem se ja s tobom. Ali veceras ce trebati jedna savrsena utakmica da se sapere bar malo gorcine. Jer slozit ces se da smo mi bili uvjerljivi protiv nekih klubova ove sezone a da ih nismo uopste igrom pobijedili. Npr Bilbao na Camp Nou gdje smo dobili 3:0 , nista nije impresioniralo osim rezultata. Vidjet cemo hoce li veceras IGRA konacno drugacija biti sa vise presinga. Dobili smo mi i Alaves 0:6 ali ono je nikakva igra, pri aktivnom rezultatu je Alaves mogao 2-3 puta cak i povesti protiv nas a to se prije nije dogadjalo.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2017, 15:33

Glavni problem ove sezone je iznosenje lopte pod presingom, to treba da je jasno svima. Ko nam je god puk'o presing nismo se dobro proveli. Na kraju smo mozda i pobijedjivali , ali nista to nije valjalo, presudila individualna kvaliteta, neki Messijev slobodnjak ili slicno.

Najveca greska protivnika je povuci se pred ovakvom Barcom i cekat. Ko je god spuc'o presing bolje je prolazio. Zalosno ali istinito. Ako PSG bude igrao bunker i na kontre, nece se sigurno dobro provesti na Campu, mogli bi cak i ispasti. Ali ako odigraju opet s presingom tesko nama i tu tekmu.

Zato ce veceras biti zanimljivo pratiti ponasanje igraca na terenu, nebitno sto je protivnik dosta slabiji. Hocu da vidim tu ljutnju , bijes i zelju za iskupljenjem.

Ako su toliko losi, a vi toliko ljuti onda im zabijte 12 komada pa da svijet vidi da nam nije svejedno :lol:
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 feb 2017, 15:37

@leorey...ja večeras samo hoću na terenu tim koji će startovati i tog pomenutog 8.Marta (naravno eventualni izostanak zbog kartona nekoga)....i ne samo večeras već do te pomenute utakmice.....dosta rotacija, malverzacija i zaj*ebancija.....pa makar po cenu neka se i neko povredi, da vidimo bre konačno više u ovoj sezoni koja su to prva 11-orica igrača u ovoj sezoni jer svaku utakmicu menja se po 4-5 igrača....dosta je bilo glupiranja

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2017, 15:39

Mokes je napisao/la:Povrede ga unistile kuknjava . Covjek vjerovatno najveci krivac sto je Roma ispala od Porta.

I kakava crna rezerva kad je bio starter protiv Benfike i izborio je penal :hmmmmm:

Predaj se messilla izgubio si boj :zviz:
1002 dana povrijeđen. 191 propuštena utakmica. Ali se nastavi brukati i dalje, ide ti od ruke nema šta.

Ginter i Sokratis imaju više minuta. Sreća mu je pa Bender ne izlazi iz bolnice.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.