FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 21 jul 2017, 00:40

Dovedu Coutinha i ostane im para za vrhunsko pojacanje u vezi, odlicno :mrgreen: Ali nesto mi se sve ovo cini kao medijsko preseravanje, jesu cijene otisle u krc ali 200 miliona se ipak cini nerealno.

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 jul 2017, 00:40

Donnie Darko je napisao/la:
let3 je napisao/la:Auuu kakvi izljevi hejta prema velikoj zvijezdi i zakletvi svih culesa :crazy: ...al fol bi bio da se sutra demantuje sva ova prica oko Neymara :lol:
Svih culesa?

:nene:

Ako propadne ovaj transfer, treba biti dan žalosti u Barceloni.
:P brzo si se ogradio :mrgreen:


Al kako PSG misli platiti klauzulu, a da ne naruši FFP :?: ...ovi SF scenariji da ce šeik uletiti pare Neymaru, onda ovaj platiti (ko biva od sebe) klauzulu samo da ide iz Barce i tako zayebati sve - i FFP i poreze , necemo uzimati za ozbiljno :kafa: svi bi to radili vec odavno, da se tako može.
Ne sjede ni u UEFI neke ovce koje ne kontaju te ofirne fore.

Preostaje jedina logicna opcija da PSG plati klauzulu 222 miliona, a da pri tom nekako ne naruši FFP...al kako jbt, na koju foru.
Koga su prodali ove godine, koji su im prihodi od transfera ?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 00:41

@Rajaz, jesi li siguran da to nije uslov upravo Neymara da ostane u klubu ? Brazilac je :mrgreen: :lol:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 00:44

let3 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
let3 je napisao/la:Auuu kakvi izljevi hejta prema velikoj zvijezdi i zakletvi svih culesa :crazy: ...al fol bi bio da se sutra demantuje sva ova prica oko Neymara :lol:
Svih culesa?

:nene:

Ako propadne ovaj transfer, treba biti dan žalosti u Barceloni.
:P brzo si se ogradio :mrgreen:


Al kako PSG misli platiti klauzulu, a da ne naruši FFP :?: ...ovi SF scenariji da ce šeik uletiti pare Neymaru, onda ovaj platiti (ko biva od sebe) klauzulu samo da ide iz Barce i tako zayebati sve - i FFP i poreze , necemo uzimati za ozbiljno :kafa: svi bi to radili vec odavno, da se tako može.
Ne sjede ni u UEFI neke ovce koje ne kontaju te ofirne fore.

Preostaje jedina logicna opcija da PSG plati klauzulu 222 miliona, a da pri tom nekako ne naruši FFP...al kako jbt, na koju foru.
Koga su prodali ove godine, koji su im prihodi od transfera ?
Ma nema od tog nista ba...ja jednostavno ne vjerujem da postoji neka budala koja ce platiti 222 mil eura za nekog igraca, makar bila 2017a godina. Jos je rano za to...mozda za 4-5 godina. Sada nema sanse.

Patka ziva, kao i za Cristiana da napusta Rejal. Ko ce platiti klauzulu od milijardu eura ? Niko ziv. A Pero nece namjerno da ga proda, tako da ostaje 1000 %.
27.10.2020

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 21 jul 2017, 00:45

Sutra nas čeka uzbudljiv dan. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 jul 2017, 00:46

Rajaz je napisao/la:Jesil siguran ?
Ne vidim kako bi ovo moglo propasti, realno. :mrgreen:

Jedino da se Junior popiša po Senioru, što nije realno na milion levela. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 00:54

messilla je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Jesil siguran ?
Ne vidim kako bi ovo moglo propasti, realno. :mrgreen:

Jedino da se Junior popiša po Senioru, što nije realno na milion levela. :mrgreen:
Ako ce stvarno budale platiti cetvrtinu milijarde eura za njega ( u sto ne vjerujem ni sekunde) nek ga posalju prvim letom za Pariz iz Amerike.

Dobijes cetvrdinu milijarde i ustedis jos debelo na ponajvecoj plati u nogometu.

Onda dovesti normalno krilo, dva veznjaka stopera i to je to...jos ti ostane i para.

Ipak mislim da od ovoga nema nista...niti ce PSG platiti ovoliko novca zbog FFP, niti ce Barcelona pristati na prodaju ponajboljeg marketinskog igraca na svijetu- makar mu ponudili novi ugovor.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 01:01

Jedno je sigurno...ako prodaju Neymara, Messi ce stvarno da popizdi...s kakvim vodonosama je covjek igrao zadnje 2 godine i jos ako prodaju lika koji mu pola stvari olaksa, poslat ce ih u pm sviju :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 jul 2017, 01:15

messilla je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Jesil siguran ?
Ne vidim kako bi ovo moglo propasti, realno. :mrgreen:

Jedino da se Junior popiša po Senioru, što nije realno na milion levela. :mrgreen:
Ko mu j'ebe mater.

Eh sad pitanje je da li eventualnim transferom Nikemara imaju ikakve šanse za Verrattija ili bi tek tim potezom zakucao svoj ostanak.
leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la: Sasrao je on Barsu.....i to onako MUŠKI :lol: ....on nije neko ko želi biti kalif umesto kalifa, Dybala je radnik....i to posvećen onom što radi a takve više cenim nego kurajbere koji žele biti "kalif umesto kalifa" jer su mu tako rekli tata i mama da je on u stvari bolji od kalifa (al u qurcu).....a i deda Pele ga podstiče :lol:
Dybala je qurac moj a ne radnik...sta je to on uradio za ekipu u finalu LP ? Sasro se ziv covjek...
Šta je to čovjek koji se ubrzo izjednačuje sa faking Lionelom Messijem po broju Balona uradio u dva finala Lige prvaka, 2013–14 i 2015–16 ?

Ili šta je to Neymar uradio protiv Juventusa u polufinalu budući da je Dybala tu noć izgledao kao superstar u odnosu na dotičnog potopivši Barcelonu s 2 komada ?

Elem loša ti logika :mrgreen:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 21 jul 2017, 01:15

leorey je napisao/la:Kad Dybala bude 50 % uradio za Argentinu i igrao onako kako igra Neymar za Brazil, pojest cu ove rijeci. To znaci nikad.

Prodati Neymara za 222mil- SUPER. Brutalna cifra i moze se dovesti dobrih par igraca. Ali od toga pljunuti 110 mil npr na Dybalu ? Nikad u zivotu.
A Neymar je za Brazil uradio ŠTA? Osvoio je DRVENU KITU sa Brazilom :lol: ....pošto vidim da ne znaš ili ne pratiš te stvari da te podsetim da je ovo jedan od najslabijih Brazila u istoriji......i nemoj da te zavarava što neki tamo TitE ima 10-ak vezanih pobeda sa njim. Čisto da te podsetim da je Dunga imao i 25 pa je osvojio isto drvenu kitu....

I fudbal ne igraju "vodje" i na terenu ne igraju samo 10-ke i kvazi-lideri.....upravo je pomenuta Argentina primer za to, gomila nabedjenih "zvezda" koje misle da su pobedili samo treba da se pojave na terenu. Dybala je više nalik Valdanu i Buručagi koji nisu bili tako nametljivi ali su perfektno odradjivali svoj posao da bi Mardona pokupio "kajmak". Uostalom momak ima tek ukupno 4-5 nastupa za Argentinu jer su oni prvi put posle 20 godina u Sampaoliju dobili pravog trenera iako mislim da mu je malo vremena ostavljeno da bi na SP napravio nešto impresivno ali se nadam da će polako rasterati nabedjene zvezde i napraviti solidan tim da Mesi makar pokuša još jednom....ako se ikako može.

A Neymar neka bude vodja u PSG-u.....sretno mu bilo, izvini ali mene nije ubedio da je kadar biti vodja nove Barsine mašinerije.....uostalom da i u klubu nisu svesni toga danas bi žalili za transferom nepotrebnog više Mesija negde a ne bi se radovali (čini mi se većinski i ovde) odlasku Neymara i njegovog pohlepnog tatice ;)

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mozambik » 21 jul 2017, 01:27

let3 je napisao/la:Al kako PSG misli platiti klauzulu, a da ne naruši FFP :?: ...ovi SF scenariji da ce šeik uletiti pare Neymaru, onda ovaj platiti (ko biva od sebe) klauzulu samo da ide iz Barce i tako zayebati sve - i FFP i poreze , necemo uzimati za ozbiljno :kafa: svi bi to radili vec odavno, da se tako može.
Ne sjede ni u UEFI neke ovce koje ne kontaju te ofirne fore.
Ustvari, igraci su ti koji jedini mogu uplatiti iznos klauzule u sjedistu lige. Recimo kad je Real uzimao Ramosa, nije Florentino uplatio klauzulu nego je Ramos morao ici licno uplatiti ista situacija kao sa Vitolom koji je polozio cek u sjediste lige. Isto je Asensio morao doci sa Maljorke u Madrid da licno polozi cek za klauzulu. Cek se naravno izdaje uz pokrice kluba ili banke, vjerovatno je moguce izvesti da neka drzavna katarska banka garantira za cek. Klauzula je ustvari jednostrani ugovora od strane igraca.

Takodjer vise se ne placa IRPF od 48% na klauzulu, to je promjenjeno prosle godine. Prije se placalo npr. klauzula od 100 miliona moras platiti i 48% IRPF, dakle izadje te 148 miliona. Za dogovorene transfere je bilo 21% IVA, dogovoris transfer od 100 miliona i platis jos 21 milion IVA. Sad vise nema tog IRPF-a u klauzuli, za dogovorene transfere ostaje i dalje IVA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 01:32

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Kad Dybala bude 50 % uradio za Argentinu i igrao onako kako igra Neymar za Brazil, pojest cu ove rijeci. To znaci nikad.

Prodati Neymara za 222mil- SUPER. Brutalna cifra i moze se dovesti dobrih par igraca. Ali od toga pljunuti 110 mil npr na Dybalu ? Nikad u zivotu.
A Neymar je za Brazil uradio ŠTA? Osvoio je DRVENU KITU sa Brazilom :lol: ....pošto vidim da ne znaš ili ne pratiš te stvari da te podsetim da je ovo jedan od najslabijih Brazila u istoriji......i nemoj da te zavarava što neki tamo TitE ima 10-ak vezanih pobeda sa njim. Čisto da te podsetim da je Dunga imao i 25 pa je osvojio isto drvenu kitu....

I fudbal ne igraju "vodje" i na terenu ne igraju samo 10-ke i kvazi-lideri.....upravo je pomenuta Argentina primer za to, gomila nabedjenih "zvezda" koje misle da su pobedili samo treba da se pojave na terenu. Dybala je više nalik Valdanu i Buručagi koji nisu bili tako nametljivi ali su perfektno odradjivali svoj posao da bi Mardona pokupio "kajmak". Uostalom momak ima tek ukupno 4-5 nastupa za Argentinu jer su oni prvi put posle 20 godina u Sampaoliju dobili pravog trenera iako mislim da mu je malo vremena ostavljeno da bi na SP napravio nešto impresivno ali se nadam da će polako rasterati nabedjene zvezde i napraviti solidan tim da Mesi makar pokuša još jednom....ako se ikako može.

A Neymar neka bude vodja u PSG-u.....sretno mu bilo, izvini ali mene nije ubedio da je kadar biti vodja nove Barsine mašinerije.....uostalom da i u klubu nisu svesni toga danas bi žalili za transferom nepotrebnog više Mesija negde a ne bi se radovali (čini mi se većinski i ovde) odlasku Neymara i njegovog pohlepnog tatice ;)
Meni je dosta vodonosa i bezmudih igraca ( a Dybala jeste takav sigurno) kao sto su Pedro, Alexis i ostala krila koja su prosla kroz Barcelonu. Cekaju svi da Messi nesto napravi. Sta kad Messi ode ? Onda imas DRVENU KITU.

Ja stvarno ne znam gledate li vi uopste utakmice detaljnije ili samo brojite golove i asistencije ybt :lol: :crazy: Neymarov utjecaj na terenu na ovu ekipu u zadnje tri sezone je SKORO kao Messijev. Boli mene qurac sto je on zabio 20 golova a Messi 50. On je itekako olaksavao sve Messiju i Suarezu...druga stvar je sto nismo imali veznu liniju ove sezone pa je morao drk.at loptu jer je nije imao kome dati. Pa koliko ce protivnici igrati lakse protiv nas kad na lijevoj strani ne moraju stajati 2 igraca konstantno i pokrivati.

Ja sam vrlo objektivan i priznajem da je 222 mil eura dobar posao za nas- ali isto tako navodim da gubimo jos jednog igraca " s velikim mudima". Prvi je Alves i to nas je DEBELO kostalo. Kostat ce nas opet sigurno i ovaj i to jos vise, ako ne dovedemo adekvatnu zamjenu.

Ja samo NECU da gledam opet krilo tipa Pedro koji uradi biciklo i onda je vrati nazad Messiju da on sve uradi. Nit to mozemo vise igrati- procitana igra, uvijek smo zaustavljeni, niti je Messiju vise 24 godine.

Dybala je vrhunski igrac- losiji od Neymara i ne vrijedi pola novca kojeg bi dobili za brazilca. Da ga sad Juventus proda ne bi se ni osjetilo, isto kao sto su prodali Pogbu i Vidala.

Mojne mi timske igre, yebes timsku igru kad se na kraju svodi da Messi predribla 3 igraca i zabije.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 21 jul 2017, 01:41

leorey je napisao/la:...Neymarov utjecaj na terenu na ovu ekipu u zadnje tri sezone je SKORO kao Messijev...
Ovde završavam diskusiju sa tobom....posle citiranog dela za mane je bespredmetna dalja rasprava sa tobom o tome...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 jul 2017, 01:42

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:...Neymarov utjecaj na terenu na ovu ekipu u zadnje tri sezone je SKORO kao Messijev...
Ovde završavam diskusiju sa tobom....posle citiranog dela za mane je bespredmetna dalja rasprava sa tobom o tome...
:salut:

Prodat Neyu, kupit Dybalu i Deulofeu neka njih dvojica vracaju loptu Messiju, dok se ovaj ne umirovi.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 jul 2017, 01:46

According to RAC1, Barça players will try to convince Neymar to stay.
Goni ba u pm. Čuj treba ga nagovarat da ostane u Barceloni. Ili još bolje - da ne ode u PSG. :rol: Ovo je ponižavajuće. :oops:
Rajaz je napisao/la:Eh sad pitanje je da li eventualnim transferom Nikemara imaju ikakve šanse za Verrattija ili bi tek tim potezom zakucao svoj ostanak.
Mino je sigurno namirisao krv. Vidjet ćemo čiju. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 jul 2017, 01:52

messilla je napisao/la:
According to RAC1, Barça players will try to convince Neymar to stay.
Goni ba u pm. Čuj treba ga nagovarat da ostane u Barceloni. Ili još bolje - da ne ode u PSG. :rol: Ovo je ponižavajuće. :oops:
Taj RAC1 opasno trola napaćeni narod :crazy:

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 jul 2017, 06:53

Bojim se da je istina da ide. Bice to dobro ako potroše 222 milijuna na Dembelea i kod nekog sjajnog veznjaka, inace nista.

Ali ne mogu vjerovati da frajer zeli u PSG, a igra u Barceloni. Madre mia
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 jul 2017, 07:29

ne znam nista, ako ode, ne gine nam Coutinho il Dembele, ode Neymar dodje mu jaran u Barcu..
Ja bi vala radije Dembelea i Weigla, nego Coutinha, al koliko para ce imati, mogu sva 3 doci ako se proda Rafinha jos ili ova buranija.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2017, 07:49

Cou vam zaginuti garant nece. Da posaljete tih 200m u Liverpool dzaba je nece ga pustiti.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 21 jul 2017, 08:03

Nisam ja za Coutinha. Pun mi je qrac Brazilaca više, uvijek šou sa njima.
Daš koliko je potrebno za Dembelea i dobio si igrača za sljedećih 10-12 godina. Momak će biti zvijer.
Ali opet kažem, što je najgore Pacov i šegrti mu neće uspjeti ni njega dovesti. Džaba njima i 220 miliona kada jednostavno ne znaju.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 9 gostiju.