FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 18 avg 2017, 16:54

Watzke otkrio Barcine igre Čelnici Barcelone varaju navijače u slučaju Dembele

Španski mediji tvrdili su prethodnih dana da je francuski fudbaler Ousmane Dembele (20) na korak od prelaska u Barcelonu. Francuz bi uz Philippea Coutinha trebao da kupi mir među navijačima katalonskog tima koji su izuzetno ljuti lošim radom rukovodstva kluba, ali i situacijom na terenu nakon blamaže u utakmicama Superkupa Španije protiv Real Madrida. Međutim, očigledno da rukovodstvo Barcelone pokušava na sve načine kupiti mir kod navijača, ali je za sada dolazak Dembelea na Nou Camp daleko od gotovog. Generalni menadžer Barce Pep Segura je najavio da je dogovor sa Dembeleom i Coutinhom gotova stvar, ali čini se kako to nije ni blizu istine. Izvršni direktor Borussije iz Dortmunda Hans-Joachim Watzke tvrdi da se pregovori o transferu Francuza u Barcelonu nisu pomakli ni milimetar i tako je utišao sve navode iz katalonskog kluba. "Ne znam zašto je rekao da je transfer dogovoren. Barcelona nije ni blizu dovođenja Dembelea. Ne mogu objasniti zašto je to rekao, osim možda da se pravdaju navijačima za lošu igru protiv Real Madrida. Pregovori se nisu pomakli ni milimetar", rekao je Watzke. Tako je čelnik Borussije vjerovatno otkrio pokušaj prevare navijača Barcelone od strane klupskog rukovodstva, koje ovog ljeta nije napravilo nijedan značajniji transfer. Uspjeli su dovesti Paulinha i Nelsona Semeda, ali to je u odnosu na odlazak Neymara izuzetno slab posao kojeg su napravili.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 17:07

messilla je napisao/la:
Barcelona bid £118m, inclusive of huge add-ons. Immediately rejected.
Ovo za Coutinha. Treba se okrenuti Osmanu. Ako i Žutalji odbiju, onda ne dovoditi nikoga.
Pa kako očekuju da neko prihvati 120 miliona za Coutinha, kada su za tridesetogodišnjaka iz kineske lige dali 40 miliona :tokralju: Niko zdrav u mozak neku klasu sada neće Barceloni prodati ispod 150-160 miliona.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 18 avg 2017, 17:08

Ma ne znam više šta da mislim. Dembele će valjda doć, ali veznjak ne znam. Radije bi da se rješe ovog škarta, ali jao nama.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 avg 2017, 17:10

Nece jos dugo ovako, ja sam uvjeren. Kiksamo li 4-5 kola na pocetku, pacov moze pakovat kofere.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 avg 2017, 17:14

Donnie Darko je napisao/la:Pa kako očekuju da neko prihvati 120 miliona za Coutinha, kada su za tridesetogodišnjaka iz kineske lige dali 40 miliona :tokralju: Niko zdrav u mozak neku klasu sada neće Barceloni prodati ispod 150-160 miliona.
Ma neće ti konkretno Liverpool prihvatiti ni 150 miliona. Malo se i Coutinho tu zayebo, da je tražio transfer request kad je stigla prva ponuda vjerovatno bi ga i prodali, ne za one pare koje su im tada nudili, ali sam uvjeren da bi došlo do dogovora. Ovako sumnjam da će postojati interes naredno ljeto. Nek ide kod jarana u PSG. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 avg 2017, 17:26

Odustanite više od Coutinha, završite brzo Dembelea i Draxlera.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Escobar » 18 avg 2017, 17:36

Jel predstavljen Coutinho? Prošla je dzumma :mrgreen:
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 avg 2017, 18:16

Kako je Everton odradio majstorski. Znali da ide Lukaku i prije nego su ga prodali, doveli zamjene, pojačali se na ostalim pozicijama.

Avatar
Otelo
Postovi: 33477
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Otelo » 18 avg 2017, 18:17

Escobar je napisao/la:Jel predstavljen Coutinho? Prošla je dzumma :mrgreen:
Nakon akšama, bila gužva u Liverpoolu, pa je zakasnio na aerodrom :lol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 avg 2017, 18:29

Joj jesi lud :rol:

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la YNWA » 18 avg 2017, 18:35

messilla je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Pa kako očekuju da neko prihvati 120 miliona za Coutinha, kada su za tridesetogodišnjaka iz kineske lige dali 40 miliona :tokralju: Niko zdrav u mozak neku klasu sada neće Barceloni prodati ispod 150-160 miliona.
Ma neće ti konkretno Liverpool prihvatiti ni 150 miliona. Malo se i Coutinho tu zayebo, da je tražio transfer request kad je stigla prva ponuda vjerovatno bi ga i prodali, ne za one pare koje su im tada nudili, ali sam uvjeren da bi došlo do dogovora. Ovako sumnjam da će postojati interes naredno ljeto. Nek ide kod jarana u PSG. :kafa:
Budi siguran da ne bi, da dzaba ovi vasi gube vrijeme, mogao im je to i Suarez reci, sve je uradio da predje u Arsenal, odbio trenirati, igrati, kmecao po medijima, a na kraju morao ostati, i kasnije potpisao i novi ugovor, naravno sa klauzulom, koju je Barsa aktivirala.
Liverpool je jedan od najbogatijih klubova na svijetu, i Liverpoolu vise vrijedi Coutinho nego 150 miliona funti. Kao sto je vama Neymar nego lova, a to tek sad shvacate.

Coutinho ce se morati pomiriti sa tim da ostaje, i mislim da je to njemu jasno od prvog dana bilo, i da je podnio zahtjev samo da pokaze vasim da on zeli, i da nije do njega. Moze on odbiti igrati, ali on ima petogodisnji ugovor bez kaluzule, znaci moze se pozdraviti sa karijerom ako nastavi odbijati igrati.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 18 avg 2017, 18:58

Ode Davinson Sanchez u Tottenham, mi uzeli Minu, ajd dobro, ja smatram da ce Sanchez biti puno bolji igrac, ali eto, ponovit ce se Vertoghen. Nisu ga htjeli, ode u Tottenham trci se za njim godinama kao i za Marquinhosom i T.Silvom..

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 19:00

Ponudili su 80 miliona za Coutinha. 118 sa bonusima, od kojih je značajan dio ako Coutinho osvoji zlatnu loptu.

Kako se brukaju likovi :tokralju:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 avg 2017, 19:16

Odustati od Coutinha, ne vrijedi on ovoliko, a i nema svrhe više. Krenuti po Dembelea svim snagama, on se lako može završiti. Ja bih uz Dembelea krenuo po Alexisa ili Draxlera.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 avg 2017, 19:20

Saurman je napisao/la:
Watzke otkrio Barcine igre Čelnici Barcelone varaju navijače u slučaju Dembele

Španski mediji tvrdili su prethodnih dana da je francuski fudbaler Ousmane Dembele (20) na korak od prelaska u Barcelonu. Francuz bi uz Philippea Coutinha trebao da kupi mir među navijačima katalonskog tima koji su izuzetno ljuti lošim radom rukovodstva kluba, ali i situacijom na terenu nakon blamaže u utakmicama Superkupa Španije protiv Real Madrida. Međutim, očigledno da rukovodstvo Barcelone pokušava na sve načine kupiti mir kod navijača, ali je za sada dolazak Dembelea na Nou Camp daleko od gotovog. Generalni menadžer Barce Pep Segura je najavio da je dogovor sa Dembeleom i Coutinhom gotova stvar, ali čini se kako to nije ni blizu istine. Izvršni direktor Borussije iz Dortmunda Hans-Joachim Watzke tvrdi da se pregovori o transferu Francuza u Barcelonu nisu pomakli ni milimetar i tako je utišao sve navode iz katalonskog kluba. "Ne znam zašto je rekao da je transfer dogovoren. Barcelona nije ni blizu dovođenja Dembelea. Ne mogu objasniti zašto je to rekao, osim možda da se pravdaju navijačima za lošu igru protiv Real Madrida. Pregovori se nisu pomakli ni milimetar", rekao je Watzke. Tako je čelnik Borussije vjerovatno otkrio pokušaj prevare navijača Barcelone od strane klupskog rukovodstva, koje ovog ljeta nije napravilo nijedan značajniji transfer. Uspjeli su dovesti Paulinha i Nelsona Semeda, ali to je u odnosu na odlazak Neymara izuzetno slab posao kojeg su napravili.
Onaj Segura je još veci klaun od Barte, što je pravi podvig :tokralju:

jbt kralj, ovi ljudi se brukaju mjesecima i ne prestaju sa tim... Bellerin, Verrati, Neymar, Coutinho, Dembele, Paulinho :facepalm: citav jedan niz sramoćenja za mjesec dana :oops:

Što je najgore , od Barce su napravili cirkus kojem se citav svijet smije :puke:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 avg 2017, 19:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jopaa7 » 18 avg 2017, 19:20

Furymaker je napisao/la:Ode Davinson Sanchez u Tottenham, mi uzeli Minu, ajd dobro, ja smatram da ce Sanchez biti puno bolji igrac, ali eto, ponovit ce se Vertoghen. Nisu ga htjeli, ode u Tottenham trci se za njim godinama kao i za Marquinhosom i T.Silvom..
I ja mislim da ce Sanchez biti odlican.
Davinson Sanchez has signed a 6-year contract with Tottenham and will cost the club around £40m. (****: @SpursOfficial)

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 18 avg 2017, 19:41

Za Coutinha ne nuditi više ništa, jbo im on mater isto vrijedi i za ovog Gerivnha iz Dortmunda vidjela žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu, čuj 120 miliona za balavca sa dobrom sezonom.

Ko misli da bi nešta osvojili dolaskom ove dvojice zajeb'o se.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 avg 2017, 19:45

Dresovi protiv Betisa
slika
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 18 avg 2017, 19:52

Jel ko kupio Paulinhov dres :urnebes:

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 19:55

miki_92 je napisao/la:Jel ko kupio Paulinhov dres :urnebes:

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
Paulinho Senior možda.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.