FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Pegi10 » 23 avg 2017, 14:41

Wenger im nije ravan :tokralju:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 23 avg 2017, 14:41

slika

Na kraju nitko neće doć. Zapanjuje nesposobnost i neorganiziranost.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 avg 2017, 14:43

AC Milan are keen on Barcelona midfielder Rafinha. #ACMilan #FCB
30 miliona i nosi :salut:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 avg 2017, 14:45

I najbolje. Sigurna noga nesposobnjakovićima, a nisu mnogo razjebali para od Neymara.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2017, 14:56

Rajaz je napisao/la:A iz ovog ludila, u koje je Barcelona upala, se isključujem na par dana.

Uživajte
"Upala"

U ludilo se nije upalo igrom slučaja, ludilo je izglasano :kafa:

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Slobodas » 23 avg 2017, 14:58

Da li neko zna sta je sa odlukom o organizaciji referenduma o nezavisnosti katalunje koji bi trebao biti u skorije vrijeme na jesen i ima li ta cinjenica neke povezanosti sa sadasnjom situaciom oko kluba ? Mozda se ljudi pripremaju na neki krizni period od par godina u kojima Barcelona nece biti u mogucnosti igrati utakmice pod okriljem UEFE ako ova spanska pokraina proglasi drzavnost ?
Zadnja izmjena: Slobodas, dana/u 23 avg 2017, 14:59, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 avg 2017, 14:58

AlfredNobel je napisao/la:Evo otišli u Englesku, opet po Coutinha hahahahah.. Ja debila Allahu dragi
imaju izvađenu mjesečnu za mjesec avgust na relaciji liverpool - barcelona, haj to su jedino pametno uradili na vrijeme
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 23 avg 2017, 15:18

-
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 19 mar 2018, 00:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 avg 2017, 15:33

Donnie Darko je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:A iz ovog ludila, u koje je Barcelona upala, se isključujem na par dana.

Uživajte
"Upala"

U ludilo se nije upalo igrom slučaja, ludilo je izglasano :kafa:
Ma nesposobni su otkad su dosli, na stranu evo prethodne 2 godine, nije se radilo na buducnosti kluba, tj nije se radilo nista.

Ali ovo ljeto sta rade....e to je za zatvora :crazy:

Cak ja koji pojma nemam o poslu koji treba da se radi, znam da nema sanse da im PSG proda ijednog igraca, makar igrao taj igrac za njihovu trecu ekipu. Ali ne, oni ne znaju i brukaju se :crazy:

Rekao sam vam ljudi, kakav Di Maria, budimo realni.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 avg 2017, 15:53

slika

Daj Leo yebi im ti mater kad se niko drugi ne usuđuje! Tjeraj bagru!
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 23 avg 2017, 16:01

Nadam se da ima istine u tome :pray:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 23 avg 2017, 16:16

Romariooo je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Evo otišli u Englesku, opet po Coutinha hahahahah.. Ja debila Allahu dragi
imaju izvađenu mjesečnu za mjesec avgust na relaciji liverpool - barcelona, haj to su jedino pametno uradili na vrijeme
Mescini da je kupon od februara iste boje kao za avgust :rol:



Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 avg 2017, 16:20

Zapravo je vrlo lagano. Messi samo treba da kaze: Ili Barto ili u januaru ja idem i to besplatno.

Za 15 minuta bi pacov odletio.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 23 avg 2017, 16:33

15? Upalo bi mu brat brata pola grada u kancelariju kroz 5min i objesili bi ga za jaja na sagrada familiu, familiju mu jest nesposoban

Sent from my Le X507 using Tapatalk

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 23 avg 2017, 16:38

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 avg 2017, 16:54

Ma dani pacova su odbrojani, nesto se kuha opasno. Igraci su organizovali rucak sa trenerom bez uprave. Ona slika jucer s Neymarom sat vremena kasnije nakon sto su objavili da ce ga tuziti.

Pa onda Messi i Iniesta odugovlace s produzenjem ugovora ( dva glavna i najvaznija igraca Barcelone u zadnjih 10 godina- prvi i u historiji)

Citao sam negdje cak da nisu ni ponudili Iniesti novi ugovor. Neko ce ceh platit sigurno. Jer ovo postaje smijesno, u rangu Milana i Intera sta se radi.

Nit znaju sta prodati, nit kupiti. Cak sta vise, klubovi se sprdaju s njima i na njihove ponude. Okaljano je ime kluba i to ne malo.

Mogli bi do sutra napisati u cemu su sve grijesili i to samo ovo ljeto. Sada ponuda od 150M za Coutinha je vrhunac njihove gluposti. Toliko ponuditi za igraca koji na prste jedne ruke moze prebrojati nastupe u Ligi Prvaka je samo neznanje i nista drugo.

A mislili smo da ce biti zanimljivo ljeto nakon neuspjesne sezone i nakon sto smo dobili ogroman novac od Neymara. Kad ono ostalo 5 dana do kraja roka. U prevodu- dovidjenja Barto.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 23 avg 2017, 17:02

Ono su bivsi 300%, iskreno se nadam da nece trosit pare osim ako nije na mlado I perspektivno na kome se moze ekipa gradit, jer ovi kupuju sve sto ne valja.Dobroj upravi da ostane ovih 200-250mil za transfere, mogli bi novu ekipu imati u iducoj sezoni.
Od ove nema nista

Sent from my Le X507 using Tapatalk

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 avg 2017, 17:13

Ne znam ljudi sta reci za ovu upravu i te stvari, mnogo je losih stvari i promasenih transfera i nekih koji su trebali a mogli, a nisu realizovani, i ova i prethodne uprave su tu ukakile

ali kad gledamoo ovaj zadnji period neki, ja i dalje ostajem pri misljenju da je jedino sto je zaista lose ova kpovina paulinja za 40 miliona, i tu nije igrac toliko upitan koliko iznos, no vidjecemo sta ce biti od njega, mozda iznenadi

a ovo sto nikog ne mogu dovesti, sta ja znam, veratija,koketa,grizmana,dybalu,hazarda i sl imena koje su najbolje opcije realno niko i nikakava uprava nisu mogli dovesti, odlazak neymara također presudila je volja i mentalitet neymara mladjeg i starijeg, nije ga se moglo zadržati, a nije ni trebalo ako mu mozak tako funkcionise, sta su mu trebali dati da ostane ja ne znam, al znam da mu ni ja ne bi dao vise od onog sto je imao i sto je pitanje dal je i to zasluzio svojim doprinosom na terenu

ovo za coutinja,dembeleta, tu im ja nista ne bi prigovorio, ne znam sad jel neko misli da bi sposobna uprava neka bila koji bi izvalila 300 miliona zaovu dvojicu, a ova nesposobna sad il koji qrac, ako su cvrsti u nijetu da ne daju vise od 100 miliona pojedinacno, ja ih podrzavam nek prica ko sta hoce, ovo sto se odustalo od serija,belerina i sl, takodje podrzavam, semedo im je plus za sad jer izgleda dobro a nije preskup, ako uspiju dovesti dembu i coutinja za 200 miliona generalno transferi su solidno odradjeni nek prica ko sta hoce, ako i jos dembele sam dodje nije lose

nije lako ni njim ljudi, ocigledno je kako drugi misle da nas mogu cerupati ko kokosi jer imamo para, al neka treba pokazati da ce dobiti rinaku, desni bek dobar je doveden, coutinjo i dembele jos nista nije zavrseno, najbitnije da igraci zele doci i da se ima para tih 200 miliona za ogromne i kako tako normalne ponude, a sve preko je idiotski placati, ako ovi iz dortmunda i liverpooolu budu toliko zadrti da ih ne daju, boze moj, nije do nase uprave, ne vjerujem da bi nekoj drugoj upravi prodali, a ovoj kao ne bi, to je do njih a ne do nasih nesretnika, nasi tu pametno poceli da obezbijede zelju igraca, sad je do ovih klubova hoce li pristati, oni ce jos koji dan forsirati sigurno velike cijene jer racunaju da su nasi pod pritiskom i da ce izvaliti koliko ovi zinu, al ja se nadam da nasi nece popusiti foru, to je psiholoski rat, ja mislim da i liverpool i dortmund idu na blef jos uvijek i da nisu ludi da odbiju 100 miliona za igrace koji zarko zele otici, vidjecemo

sto se tice inieste koliko sma ja skontao ima ugovor koji ce mu trajati do 35. godine, ne znam sta on sad konta da igra do 40., a sto se tice mesija to se mora zavrsiti sto prije, to je glavno pitanje bitnije od transfera, tu se kola lome sva, mada to pitanje ne treba potezati barem jos sedmicu dok sene zavrsi prica o transferima da se upravi ne stvar jos i veci pritisak, kad se zavrse transferi onda to treba da bude tema svih tema jer ne smije se dozvoliti da udje u zadnju godinu ugovora ni pod razno
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 17:14

Samo udri Messi i co., biti će vam najveći sevap ako ove jadnike, ublehe, idiote, retarde i muflone otjerate. Ovo više nije normalno, ni sanjao nisam da će se ime kluba za koji navijam, a pogotovo kluba kao što je Barca, srozati i ukaljati za kratko vrijeme. Samo udrite, ujediniti se i otjerati mazge. Zna to Messi i ostali, nisu oni glupi.
Samo neka ih pritisnu žestoko, očigledno je da se nešto kuha i krčka. I ne treba da produži ugovor, ni on ni Iniesta" sve dok ovim majmunima ne vide leđa, ali to treba javno da kaže. Znam da Leo neće da ukalja ime kluba tim činom, ali treba reći javno, pa će onda i navijači da pritisnu, ionako su oni vazda letargični.

@leorey Kamo sreće da radimo kao Milan, da imamo takve ljude. Mirabelli i Fassone izdmonirali ovaj prijelazni rok. Završili bi oni ove lagano. Ljudi su jednostavno odredili mete i čitavu godinu išli, pratili i kasnije samo pozavršavali. Pa oni su do početka priprema riješili dosta igrača. A ne kao naši, klasična debilnost u glavi. Čuj završili Serija, pa ga izradili. Dembele ima već 20 dana u štrajku i ispaliti će i njega. Nešto ganjaju Coutinha, a neće otići. Iniga krenuli, pa odustali. Za Verratija samo debili ispali, za Bellerina isto. Sreća pa im Valverde reče da Semeda dovedu, oni bi u zadnjim danima Mujdžu dogovorili. Ma katastrofa, ovo nema ni na Balkanu.

P.S. Volio bi da mi neko pojasni da npr. ovi ne daju ostavke i da naredne godine se izglasa nepovjerenje (što sam siguran da hoće) i hoće li onda izbori biti krajem narednog ljeta? Ako tako bude, onda će propasti još jedan prijelazni rok zbog debila. Moraju dati ostavke!
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 23 avg 2017, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 23 avg 2017, 17:20

Cuj Milan, pa da je vama Milanova uprava sad bi imali dream team.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.