Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Sveti
Postovi: 10176
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Sveti » 24 apr 2017, 07:58

Meni je najbitnije da sudija nije odlucio mec, ostalo je sve za ljude.

Casemiro glup zuti dobio bez ikakve potrebe i onda bio rezervisan ostatak meca. Bale, sta reci za kantu koja dobija priliku pored iska ili cak malog lukasa koji su klasa za njega. Benzema nula, kao i ronaldo koji mora preci na devetku, sto ja trubim evo godinu dana. Ramos u svom stilu.

Messi je vanzemaljac i to je to :mrgreen:
naprijed rejal

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 24 apr 2017, 09:18

momci mozda ne volite da drugi pisu na vssoj temi, ali cu samo reci da je odlicna tekma bila, razlika je ipak bila za najboljeg igraca svijeta, vidi i dosta vas se slaze s tim.
Samo mi jos uvijek nije jasno zasto se Iscu i Asensiu ne daje prilika da igraju od prve minute. Real bi puno bolji bio da je Ronaldo izoliran od igre a da Isco, Asensio i Vasquez igraju iza, pa i Bale i Benzema su kante od kojih jako malo koristi u igri, a Isco je doktor nogometa za sve igrace Reala trenutno, prava sramota da mu se ne daje vise prilika.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la pinoglavi » 24 apr 2017, 09:48

Narednu pocet 3-5-2

-----------------Navas
----Carvajal - Ramos - Marcelo
-----------Modric-Kross
Asensio--------Isco----------James
----------Benzema-Ronaldo

Ko **** odbranu svejedno je niko ne igra u usta vas ****.


Na ljeto dovesti nekog golmana sto moze golove davati, Begovic je dobra opcija npr jer je zabio onaj gol, stopera obavezno koji daje golove jer **** naš go i odbranu i obaranje rekorda po broju crvenih, Casemira prodat jer sta ce nam koji krc defanzivni vezni i dovesti jos 2-3 ofanzivna vezna i dobri smo za narednu sezonu
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Toxicity » 24 apr 2017, 11:39

Sinoć je baš poraz teško pao, ne samo zato što dolazi od najljućeg rivala i zato što će možda ovaj poraz odlučiti prvaka nego što sam stvarno vjerovao da ćemo ih satrati sinoć.

Pa došli su u najboljem mogućem trenutku, nalupani od Juventusa, mi prošli Bayerna (nakaradno ali bože moj :mrgreen: ), imali 3 boda prednosti, utakmicu manje.. čitav napadački dio u odličnoj formi šta uradi Zidane? Pa pored jednog Isca koji je u najboljoj formi u Realu, Jamesa koji skoro uvijek odlično odigra kad odigra, Lucasa koji gine na terenu i Morate koji svaku utakmicu spasi guzi.cu Zidaneu on stavi 2 igrača koji nisu u stanju napraviti dupli pas a pogotovo dati gol.

Ovo je samo Zidaneov poraz i ničiji više, nevažno što smo primili gol u 93. (ipak je Messi u pitanju) ali ono se sinoć moralo bolje završiti i privesti utakmica kraju.

Sad nam tek sljedi patnja bez Ramosa gdje će morat igrat Casemiro koji ne zna uzeti loptu a da ne napravi žuti ili crveni karton.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 24 apr 2017, 11:51

Gore sam se osjecao sinoc nego nakon onih 5-0 i 6-2
E Zidane yebo li te bbc

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la sekretar » 24 apr 2017, 14:55

Dobar dan Realovci. Jel malo bolje danas ? Mislim nije neka katastrofa, polufinale Lige prvaka je tu, prvi ste jos u Primeri. Ne vidim zasto tolika kolicina depresije od sinoc poslije utakmice na vasem pdf-u.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la anonymousHD » 24 apr 2017, 16:36

Uradio prije nego je bilo cool.

slika

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la arelinho » 24 apr 2017, 17:42

Danas više puta naletio na snimak tekme na SK i ne mogu ni sekundu da pogledam. Loše mi bude čim vidim. :x :thumbdown: :thumbdown:

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la batigol777 » 24 apr 2017, 18:53

Kontam nesto i(ako ni ja nebi svirao onaj penal, ali je cist kao suza )sta da je bilo obrnuto da se barci nije svirao penal i da su izgubili nebi mogo disat danas od siline kradje Reala i kako se favorizuje Real a danas ni slova o tome.
Zizu nije dorastao Realu ima neke glupe poteze do bola valjda skonta jos nista nije kasno ima Celtu da s3 vrati na 1 mjesto.
Jos jedna stvar imao si sinoc sansu da rijesis sve dileme samo da vidis sta je Juve radio i nista vise konjina celava.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 24 apr 2017, 19:04

Ma kontam jbt nije ni do trenera evo vec treci koji forsira BBC, svaki naredni koji bi dosao isto bi bilo

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Toxicity » 24 apr 2017, 21:50

Nekad je taj bbc i blistao, a to odavno nije slučaj.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2017, 21:56

Nema Zidane damu ostaviti igrača od 100 mil na klupi pa makar ovaj samo hodao po terenu.


Čuj onoga gore Real za dvije klase bolji od Barcelone i da izbace Ronalda prodisali bi, ne znam koja je nebuloza veća prva il' pak ova zadnja.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Mozambik » 24 apr 2017, 22:18

Zidane je usrao sinoc sve, od pocetne postave, do zadnje minute u nadoknadi kad je ekipa izgledala kao raspustena banda, to je prva utakmica u njegovoj karijeri do sad da je pogazio sve svoje principe trenerske koje je do sad prezentirao u velikim utakmicama. Prije svega cvrsta, vecinom zonska odbrana, koja je u Realu uvijek dobro funkcionisala. Sinoc je sve bilo izmedju, izmedju loseg presinga i nepostojece zone i prepustilo se Mesiju citav teren od centra do sesnaesterca da igra 1 na 1 sa Casemirom.

Real je postavio Barcelonu u perfektnu situaciju sinoc, nit se branio zonski niti vrsio jak presing i bilo je tona prostora u sredini za Mesija i Iniestu, pa Iniesta je sinoc izgledao kao fudbaler.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Rajaz » 24 apr 2017, 22:29

Čudno kako Iniesta protiv Madrida, Modrića i Kroosa uvijek izgleda kao fubaler.

Neki nikad naučit neće.


Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Mozambik » 24 apr 2017, 22:40

Raspali Rakitic je izgledao kao dobar fudbaler, cak i Paco Alcacer je meni izgledao sasvim solidno. Zidane je omogucio Barceloni da izgledao kao fantasticna ekipa, a u stvarnosti dodje Juve i ovi kruze 9 dana bez ikakve sanse, jbg kad ljudi imaju sistem.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Rajaz » 24 apr 2017, 23:27

Mozambik je napisao/la:Raspali Rakitic je izgledao kao dobar fudbaler, cak i Paco Alcacer je meni izgledao sasvim solidno. Zidane je omogucio Barceloni da izgledao kao fantasticna ekipa, a u stvarnosti dodje Juve i ovi kruze 9 dana bez ikakve sanse, jbg kad ljudi imaju sistem.
Kažem ti, bilo kako da se Madrid postavi, Iniesta dođe i zapiša. To će raditi i sa 35. Madrid je njegova zvečka, bila i ostala.

Ali hvala Zidanu svakako na izostavljanju Isca.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 25 apr 2017, 10:46

Isco produzio do 2022

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 25 apr 2017, 10:58

Rajaz je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Raspali Rakitic je izgledao kao dobar fudbaler, cak i Paco Alcacer je meni izgledao sasvim solidno. Zidane je omogucio Barceloni da izgledao kao fantasticna ekipa, a u stvarnosti dodje Juve i ovi kruze 9 dana bez ikakve sanse, jbg kad ljudi imaju sistem.
Kažem ti, bilo kako da se Madrid postavi, Iniesta dođe i zapiša. To će raditi i sa 35. Madrid je njegova zvečka, bila i ostala.

Ali hvala Zidanu svakako na izostavljanju Isca.
Da se slozim s ovim.
Izostavljanje Alarcona ce nadam stalno rezultirati pusinzima ,nabijem vise forsiranje nekih na ****..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la anonymousHD » 25 apr 2017, 15:58

Invalid u prvoj utakmica sa Bayernom forsirao. Kakvo tele od igrača, IQ u minusu.


Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Epidaurus » 26 apr 2017, 12:57

Izgleda veceras bez tri ojebine u napadu :ljepota:

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.