Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
43
36%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
7
6%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
48
40%
4. Nisam
21
18%

Ukupno glasova: 119

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 avg 2017, 00:20

Alvaro Alvaro :(
Mozda je ipak vrijeme za Aubu kad se toliko nudi

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 11 avg 2017, 00:22

MElloo WroteColonAlvaro Alvaro :(

To bi tek bila katastrofa. Povraca mi se od one price o njemu i dedi koji mu je rekao da navija za Real Madrid.

Prezivjecemo mi ovu sezonu sa Ronaldo/Bale-Asensio/Karim napadom, al za buducnost na je prodaja Morate syebala.
You become awake, unlike the rest of us.

andro234
Kontakt:

PostPostao/la andro234 » 11 avg 2017, 00:26

MElloo WroteColonAlvaro Alvaro :(

Bas ce on doci grijat klupu.
Morata nevi pustili da mu to nije bila zalja, jbg dopizdilo mu biti 12. igrac.
Nisu mi jasni sto sad izvode navodne se nece niti jedan napadac dovesti :facepalm: :facepalm:
Pa opet cemo imati situaciju da nam Mayoral prisilno starta kao prije 2 god protv Atletica, Bale ce se ozljediti to je cinjenica onda molimo Boga da BC bude na nivou makar bez ozljeda.
Sto se nije bar Mariano ostavio sigurno je bolji napadac od Mayorala.

Mozambik
Kontakt:

PostPostao/la Mozambik » 11 avg 2017, 00:30

Kawhi WroteColonSinoc nisam mogao zaspati cijelu noc zbog Llulla. Nije mi ni krivo toliko ekipe jer s onom ekipom realno nismo mogli nista koliko zbog njega. Mogao je biti jedan od najvecih Evropljana ikad.
Yebe mi se za maloljetnog crnca. Drago mi je sto smo ga izgubili zbog odnosa prema Morati. I zbog toga sto je predstavljen kao jedino rjesenje. Pravicemo Moratu od govana.

Ja sam bukvalno 10 minuta bio bez ikakve reakcije, kao da mi je neko srce iscupao, nikad se nisam tako osjecao.
Sto se tice Mbappea zao mi je na duze staze sto gubimo puno, za Moratu nije da nisam pisao prije 2 mjeseca da ce se ovo desiti.

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 11 avg 2017, 00:42

Mozambik WroteColon
Kawhi WroteColonSinoc nisam mogao zaspati cijelu noc zbog Llulla. Nije mi ni krivo toliko ekipe jer s onom ekipom realno nismo mogli nista koliko zbog njega. Mogao je biti jedan od najvecih Evropljana ikad.
Yebe mi se za maloljetnog crnca. Drago mi je sto smo ga izgubili zbog odnosa prema Morati. I zbog toga sto je predstavljen kao jedino rjesenje. Pravicemo Moratu od govana.

Ja sam bukvalno 10 minuta bio bez ikakve reakcije, kao da mi je neko srce iscupao, nikad se nisam tako osjecao.
Sto se tice Mbappea zao mi je na duze staze sto gubimo puno, za Moratu nije da nisam pisao prije 2 mjeseca da ce se ovo desiti.

Nakon prvog meca Dubsa i Spursa i Kawhijeve povrede 4 dana nisam jeo ni spavao kako treba. Jos mi sedmica trebala da se dohavizam. Rekao sam sebi nikad vise tako. Ovo s Llullom bolje podnosim, al ipak sinoc nisam mogao oka sklopiti. Gledao u mraku u prazno.

Ma Morata je morao ostati nevezano za Francuza. Al eto Francuz je bio sigurno nas, Ronaldovi dresovi, pratio na twitteru i instagramu, i slicne gluposti, ko da ne prati sve redom na twitteru i instagramu.

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 01:46

Jbg, Benz je jos uvijek bolji i bitniji igrac za Real.Morata bi opet morao imati istu ulogu kao prosle sezone, a ocigledno je da je on nije zelio i otisao je.I bolje nego da je nezadovoljan.

Moze Real iznjeti jos jednu sezonu sa ovim napadom, poslje ce biti problem.Sljedece ljeto je krucijalno, ove godine mislim da nece osjetiti puno jer ce Bale i Benz 90% odigrati bolju sezonu od prosle, jednostavno moraju.CR ima barem jos 2 sezone sa 35-40 golova.

Sredinu su iskontruisali za narednih 5-7 sezona, dogodine nek to odrade sa napadom i još jednim štoperom.
Bekovi su također dobro pokriveni duzi period, rezerva desno bi dobro došla al vidjecemo sta ce bit sa Achrafom.
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles
10 years in row with atleast one GS title
Channel Slam 2x, Clay Slam, Summer Slam
Single and double gold medal winner
Most titles won at a single GS, Masters and ATP 500 (10 RG, 10 MC,10 Barcelona)

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 11 avg 2017, 01:49

Morata je dijete Madrida, iz Cantere. Da su mu rekli da se yebe i da ce ostati u ekipi sigurno ne bi zabusavao kada dobije priliku i pored toga. Sigurno ne bi vise zabusavao od Benzeme. Ocigledno nije postajala zelja da ga se zadrzi ekipu. Kad je to Real Madrid prodao igraca na kojeg je racunao?

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 01:54

Kawhi WroteColonMorata je dijete Madrida, iz Cantere. Da su mu rekli da se yebe i da ce ostati u ekipi sigurno ne bi zabusavao kada dobije priliku i pored toga. Sigurno ne bi vise zabusavao od Benzeme. Ocigledno nije postajala zelja da ga se zadrzi ekipu. Kad je to Real Madrid prodao igraca na kojeg je racunao?

Nisam siguran da je sve sto si napisao tacno, ili barem 100% tačno.Hoce i on da igra više to je sigurno.

Nezz po meni je precjenjen i nije tip igraca kakav treba Realu za prvih 11.Vidjecemo sve.

Sad je krucijalno da se da do znanja Baleu da ce biti treci napadac u toj romb formaciji 4-4-2 te prvo krilo u toj eventualnoj formaciji 4-3-3 koja ce se koristiti ponekad.Bice tu dovoljno minuta, pitanje samo hoce li pristati na tu ulogu.

Ovaj vezni red se viđa jednom u 100 godina i ne smije se dirati ni po koju cijenu.
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles

daka1010
Kontakt:

PostPostao/la daka1010 » 11 avg 2017, 08:56

samosarajvo WroteColonNisam siguran da je sve sto si napisao tacno, ili barem 100% tačno.Hoce i on da igra više to je sigurno.

Nezz po meni je precjenjen i nije tip igraca kakav treba Realu za prvih 11.Vidjecemo sve.

Sad je krucijalno da se da do znanja Baleu da ce biti treci napadac u toj romb formaciji 4-4-2 te prvo krilo u toj eventualnoj formaciji 4-3-3 koja ce se koristiti ponekad.Bice tu dovoljno minuta, pitanje samo hoce li pristati na tu ulogu.

Ovaj vezni red se viđa jednom u 100 godina i ne smije se dirati ni po koju cijenu.

Apsolutno se slazem sa ovim.

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 08:59

Rooney88 WroteColon
Nail for Real WroteColonReal ulozi u fantastican projekat, dovede sijaset odlicnih mladih igraca u vrijednosti jednog Pogbe. Vi ste ulupali mnogo vise para pa vidimo kako taj projekat ide. Dosta mucno. Nije sve u parama.

Nije to poenta. Ne kontas. ;)

Ne kontam da je Isco odbio veliku Cityevu platu zarad mjesta u Realu? Ne kontam stvarno.
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 11 avg 2017, 09:15

Nail for Real WroteColon
Rooney88 WroteColon
Nail for Real WroteColonReal ulozi u fantastican projekat, dovede sijaset odlicnih mladih igraca u vrijednosti jednog Pogbe. Vi ste ulupali mnogo vise para pa vidimo kako taj projekat ide. Dosta mucno. Nije sve u parama.

Nije to poenta. Ne kontas. ;)

Ne kontam da je Isco odbio veliku Cityevu platu zarad mjesta u Realu? Ne kontam stvarno.

Ajde dobro, ne da mi se vrtiti u krug. Igraci u drugim klubovima igraju za novac, Real svoje ne placa I ne daje bonuse. Sve se radi striktno iz ljubavi, eto. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 09:35

Pa normalno da ne igraju za dzak brasna, ali mnogi igraci u Realu su odbili vece pare zarad titula. Isco ti je najbolji primjer.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 11 avg 2017, 09:39

Ok, hoces prikazati da samo u Realu para ne vrti, sto je apsurdno reci po meni. Svakom svoje, posteno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 avg 2017, 10:31

Morata je morao biti prvi napadac i zajedno s Ronaldom igrat u 442 ove sezone
Plakat cemo mi za Moratom
yebo vas Mbappe nemojte mi rmb price i ovdje :damn:

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 10:37

Ne znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 avg 2017, 10:40

Nail for Real WroteColonNe znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.

Zelio jer nije htio da grije klupu slabijem igracu od sebe
Svak pametan bi to uradio
Eto borio se proslu sezonu dao vise golova od Benzeme uradio vise i opet klupa, pa nije niko lud :D

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 18:44

MElloo WroteColon
Nail for Real WroteColonNe znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.

Zelio jer nije htio da grije klupu slabijem igracu od sebe
Svak pametan bi to uradio
Eto borio se proslu sezonu dao vise golova od Benzeme uradio vise i opet klupa, pa nije niko lud :D

:lolno: :lolno:
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles

Mozambik
Kontakt:

PostPostao/la Mozambik » 11 avg 2017, 19:48

Rooney88 WroteColonOk, hoces prikazati da samo u Realu para ne vrti, sto je apsurdno reci po meni. Svakom svoje, posteno.

Para ima naravno, al ne kao u drugim klubovima, posebno engleskim, PSG i Barcelona, sto se moze vidjeti i po izvjestajima koliko godisnje budzeta ode na plate.

Evo kazu Mbappe ce dobiti 18 miliona NETO, Neymar 30, Messi ce Barcelonu izmusti sa novim ugovorom i svim bonusima za njegovog oca 40-50 miliona itd... U Realu samo Ronaldo ima 20 miliona i to od prosle godine, nakon 4 zlatne lopte i svega sto marketinski donosi, ostali nisu ni blizu. Jedan Marcelo, Ramos, Modric, Isco moraju igrat godinama da dodju do 5,6,7 miliona a kamoli nekakvih 18

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 11 avg 2017, 20:03

rio_Ferdy88 WroteColonJes velika steta sto bi on ispastao, uvijek ga mozete tuhnuti Jozi, bolje sad nego kad bude jos jednu god stariji i jos slabiji.

Bale je imao samo jednu utakmicu vrijednu pomena, onu protiv separatista, mozda bi dobro doso jozi jer on voli kopitare. Kod zizua romantika takvima nema mjesta

Btw gdje ti je status moda decko :mrgreen:
naprijed rejal

madridist

PostPostao/la madridist » 11 avg 2017, 21:40

Kaze Isco obnovio ,5 godina za po 6 miliona godisnje uz klauzulu od 700 miliona.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales

Natrag na “Real Madrid CF”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.