Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 23 dec 2017, 22:09

Ne trolajte :kafa:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 23 dec 2017, 22:21

Donnie Darko je napisao/la:
madridist je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:pa nije tucao kamen na golom otoku, ne prosipaj se ti

nasa liga je smijurija
Jedna tekma istrcana po nasem terenu u novembru je **** nego 10 tekmi na paperju od trave po Spaniji ali sta ti ja objasnjavam vjeruj sta hoces :mrgreen:
U tom paralelnom univerzumu kojeg ti opisuješ, reprezentacija Bosne i Hercegovine ima više od jednog poštenog trkača u ekipi. Pa to bi trčalo 17 kilometara po meču na nekim ovako kulturnijim gostovanjima, gdje je g uobičajenih 9.81, za razliku od naših 15.
Donnie kakva repka BiH ?
Ja pisem o dvije godine Lukinog igranja u Premier ligi BiH.
I o tome da je grbavi teren na svakom od stadiona nase lige pogubniji za koljena igraca od svih spanskih terena zajedno pa na kvadrat.
Kakav si ti prenos uhvatio u mom postu...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la DANTES » 23 dec 2017, 22:42

madridist je napisao/la: Donnie kakva repka BiH ?
Ja pisem o dvije godine Lukinog igranja u Premier ligi BiH.
I o tome da je grbavi teren na svakom od stadiona nase lige pogubniji za koljena igraca od svih spanskih terena zajedno pa na kvadrat.
Kakav si ti prenos uhvatio u mom postu...
Doni se malo hipsteriše :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Sveti » 23 dec 2017, 23:01

Igra bez krila protiv ovakve barce :rol:
naprijed rejal

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la DANTES » 23 dec 2017, 23:07

Sveti je napisao/la:Igra bez krila protiv ovakve barce :rol:
Ronaldo je krilo... :kafa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Sveti » 23 dec 2017, 23:22

DANTES je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Igra bez krila protiv ovakve barce :rol:
Ronaldo je krilo... :kafa:
Nisam se fino izrazio.

Krila u formaciji, ne po vokaciji.
naprijed rejal

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Feldmarschall » 23 dec 2017, 23:46

Ovakav RM ukoliko se dovuče do završnice Lige prvaka ponovo će biti prvi favorit i da je osvoji. Ironično, to je ono što veže ruke ljudima u klubu zaduženim za dugoročno planiranje ekipe. Čini mi se da je Zidane svoje dao i razlaz je neminovan bez obzira osvojio LP na kraju sezone ili ne. Nije problem izgubiti 0:3 na svom terenu makar to bilo i od najlošije Barcelone u dugo vremena. Problem je način na koji izgubiš. Kad ostaneš bez odgovora po primljenom golu pola sata do kraja utakmice znači da je ciklus završen.

Novo ime na klupi ne znači da će stvari nužno izgledati i biti bolje. Perez ako želi ekipu koja će igrati fudbal i biti redovno u igri za sve trofeje mora napraviti rez i zahvaliti se nekim imenima. Napraviti sličnu stvar kao Barcelona 2008.. Kandidata ne fali. Pitanja motivacije i želje da se prilagode ekipe u ovoj fazi karijere su pred Ramosom, Marcelom, Modrićem, Ronaldom i Benzemom. Ne znam nijednog stručnjaka koji bi s postojećim kadrom usudio se ući u još jedan ciklus.

Avatar
rookielbj
Postovi: 470
Pridružen/a: 05 nov 2017, 22:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la rookielbj » 23 dec 2017, 23:49

Feldmarschall je napisao/la:Ovakav RM ukoliko se dovuče do završnice Lige prvaka ponovo će biti prvi favorit i da je osvoji. Ironično, to je ono što veže ruke ljudima u klubu zaduženim za dugoročno planiranje ekipe. Čini mi se da je Zidane svoje dao i razlaz je neminovan bez obzira osvojio LP na kraju sezone ili ne. Nije problem izgubiti 0:3 na svom terenu makar to bilo i od najlošije Barcelone u dugo vremena. Problem je način na koji izgubiš. Kad ostaneš bez odgovora po primljenom golu pola sata do kraja utakmice znači da je ciklus završen.

Novo ime na klupi ne znači da će stvari nužno izgledati i biti bolje. Perez ako želi ekipu koja će igrati fudbal i biti redovno u igri za sve trofeje mora napraviti rez i zahvaliti se nekim imenima. Napraviti sličnu stvar kao Barcelona 2008.. Kandidata ne fali. Pitanja motivacije i želje da se prilagode ekipe u ovoj fazi karijere su pred Ramosom, Marcelom, Modrićem, Ronaldom i Benzemom. Ne znam nijednog stručnjaka koji bi s postojećim kadrom usudio se ući u još jedan ciklus.
A da vratis bilo kojeg od tih igraca sto si nabrojao u EPL bili bi nosioci svojih ekipa :crazy:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 23 dec 2017, 23:54

Marcelo jer ne igra poziciju koju treba.
Benzema jer je katastrofa.
Keylor jer je prosjek.
Bale jer je bolnica i vjerovatno se nece nikad oporaviti.

To treba biti lista za odstrijel.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 24 dec 2017, 00:08

bogami nije Benzema danas promasio citav balon u savrsenoj/najboljoj prilici za promjenu toka utakmice

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 24 dec 2017, 00:14

rookielbj je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Ovakav RM ukoliko se dovuče do završnice Lige prvaka ponovo će biti prvi favorit i da je osvoji. Ironično, to je ono što veže ruke ljudima u klubu zaduženim za dugoročno planiranje ekipe. Čini mi se da je Zidane svoje dao i razlaz je neminovan bez obzira osvojio LP na kraju sezone ili ne. Nije problem izgubiti 0:3 na svom terenu makar to bilo i od najlošije Barcelone u dugo vremena. Problem je način na koji izgubiš. Kad ostaneš bez odgovora po primljenom golu pola sata do kraja utakmice znači da je ciklus završen.

Novo ime na klupi ne znači da će stvari nužno izgledati i biti bolje. Perez ako želi ekipu koja će igrati fudbal i biti redovno u igri za sve trofeje mora napraviti rez i zahvaliti se nekim imenima. Napraviti sličnu stvar kao Barcelona 2008.. Kandidata ne fali. Pitanja motivacije i želje da se prilagode ekipe u ovoj fazi karijere su pred Ramosom, Marcelom, Modrićem, Ronaldom i Benzemom. Ne znam nijednog stručnjaka koji bi s postojećim kadrom usudio se ući u još jedan ciklus.
A da vratis bilo kojeg od tih igraca sto si nabrojao u EPL bili bi nosioci svojih ekipa :crazy:
Napadaci ne bi bili nosioci. Bar ne u top timovima. Nema sanse da bi kod Pepa igrali ti teskasi pored npr Sanea, ili npr umjesto Hazarda i slicnih igraca.

Stari igraci, smjena generacije. Modric isto tako ima jos mozda sezonu, dvije maksimalno, pa covjek je 85' godiste. A najgore od svega toga je sto samo na osnovu imena uzimaju mjesta sljedecoj generaciji i mladjim igracima. Ja sam uvjeren da bi Mbappe danas bio u Madridu da je klub napustio bar jedan od igraca BBC.

I da ne bude da samo pricam protiv Madrida, Barceloni se slicna stvar desava, ali sa veznim redom. I ovo sto radi Valverde je samo trenutno, nista vise. Buducnost nije bas blistava ako se ne dovedu pravi igraci.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Derdiyok » 24 dec 2017, 01:18

DeeWa je napisao/la:Nas je porazio danas niko drugi nego Perez. Nije nam dao napadaca i to nas je danas i porazilo. Ja bih se usudio okladiti u zivot da bi real madrid danas pobijedio da je imao nekog kvalitetnog napadaca. U prvom poluvremenu je real madrid dominirao ali nema ko da zavrsi. Ono sto real ima je dobro uradio. U drugom poluvremenu je dogodila se jedna greska kovacica tacnije samo je radio svoj posao i cuvao messija te ostavio supljinu u sredini i zabili pogodak. Poslije toga zna se sta se desava u fudbalu. Ili se dogodi preokret ili bude debakl jer ides na sve ili nista. Danas je real dobio to nista ali iskljucivo jer nije imao napadaca. Da je imao nekog umjesto balvana benzeme siguran sam da bi zabio gol i onda nema te sanse u kojoj bi barsa uspjela zabiti pogodak u drugom poluvremenu.
Dam se kladiti da se Messi zadao od pocetka utakmice to bi na poluvremenu bilo gotovo.

Da su babi muda...


Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 24 dec 2017, 22:34

Blejzer10 je napisao/la:bogami nije Benzema danas promasio citav balon u savrsenoj/najboljoj prilici za promjenu toka utakmice
Balon d or ne grijesi. Aksiom druze Blejzere. On moze do 40. u Madridu. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 25 dec 2017, 10:38

Al ljudi opleli po Kovacicu kao da je Rakitic idiot, da je Kovacic krenuo na njega, Raketa bi odmah dodao i isto bi se desilo, jer ipak dodaje Messiju koji je sam jer ga niko ne markira.

I sad ova spika izgubili zbog te greske moze da se okaci macku o rep, Real je od prve minute drugog poluvremena izasao bez motiva, bez vatre u igri, u prvom poluvremenu su igrali visoko i sa visokim tempom, presing i trka, u drugom su se povukli ko grupa picajzli i ocekivano je bilo da ce fasovati, jer igrati na kontre bez krila moze samo lud covjek.

Ronalda u trci redovno prosjecno brzi igraci jedu, pa protiv Atletica ga dedo Juanfran oprao, a ni on vise ne moze da trci s loptom, ne znam sta je Zidane zamislio na poluvremenu il je neka svadja izbila, ali drugo poluvrijeme je od prve minute bilo osudjeno na propast.

Imas top 5 igraca svijeta i drzis ga na klupi 90min u utakmici u kojoj ti samo on moze to preokrenuti, ne zanima me sta si uradio prije ove tekme i kako se zoves, al Zidane treba da bude bivsi, a bit ce kad vas PSG izbaci ( koliko god da ih ja mrzim i mislim da su suplji nazad, ali ni Ramo i kompanija nisu bolji, realno ).

Imate zimu, kao i mi, 2 igraca se moraju dovesti, vama fali napadac, sad bio to world class il Gerard Moreno nebitno, a i golman i stoper nisu na odmet, Navas je dobar, ali u odredjenim utakmicama, vama treba konstantnost, ove sezone MATS i De Gea cupaju iz govana UTD i Barcu svaku tekmu, Navasu lopte kroz ruke prolaze.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: RE: Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la DeeWa » 25 dec 2017, 11:50

Derdiyok je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Nas je porazio danas niko drugi nego Perez. Nije nam dao napadaca i to nas je danas i porazilo. Ja bih se usudio okladiti u zivot da bi real madrid danas pobijedio da je imao nekog kvalitetnog napadaca. U prvom poluvremenu je real madrid dominirao ali nema ko da zavrsi. Ono sto real ima je dobro uradio. U drugom poluvremenu je dogodila se jedna greska kovacica tacnije samo je radio svoj posao i cuvao messija te ostavio supljinu u sredini i zabili pogodak. Poslije toga zna se sta se desava u fudbalu. Ili se dogodi preokret ili bude debakl jer ides na sve ili nista. Danas je real dobio to nista ali iskljucivo jer nije imao napadaca. Da je imao nekog umjesto balvana benzeme siguran sam da bi zabio gol i onda nema te sanse u kojoj bi barsa uspjela zabiti pogodak u drugom poluvremenu.
Dam se kladiti da se Messi zadao od pocetka utakmice to bi na poluvremenu bilo gotovo.

Da su babi muda...


Sent from my LG-P880 using Tapatalk

A koga boli briga za barselonu ovdje? Ja pricam o real madridu i manama tima. Ne sjecam se da je ovo tema za barselonine fanove tako da ne znam sta ces ti ovdje? Prica je vezana za nedostatke u timu. Imas barseloninu temu pa slobodno pisi sta bi bilo da je barsa bila drugacija. Na kraju krajeva real je imao sanse ali nije ih imao ko realizirati. :wave:
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Derdiyok » 25 dec 2017, 16:19

Uh pametnice :ljepota:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la batigol777 » 25 dec 2017, 22:34

Evo alexis sancez top spic, kupi jos hazara i jednog jos i gazi.nek odrijese kesu malo a ne sakuplja djecu ko da je real obdaniste.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 04 jan 2018, 21:36

Sta ja gledam. :bow: :bow:
Ako postoji raj vec sam ga zasluzio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 04 jan 2018, 21:51

Kawhi je napisao/la:Sta ja gledam. [emoji144] [emoji144]
Ako postoji raj vec sam ga zasluzio.
Kad ja gledam Knickse svaku noc mozes ii ti Real malo

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 05 jan 2018, 17:26

Doveli smo golmana. Jos dva napadaca.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.