Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Murga » 22 maj 2017, 00:12

Drago mi je za Real, jedino sto mi je Pepe uvijek mrzak bio, ali to nije ni bitno. Bra'o Real Madrid!

Sta mislite vi sto pratite svaku ili skoro svaku tekmu, zadnjih jedno 5 godina, gdje bi smjestili ekipu sto se tice kvaliteta I onoga sto su pokazali ove sezone? Jedna od boljih sezona?
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Nail for Real » 22 maj 2017, 00:29

Murga je napisao/la:Drago mi je za Real, jedino sto mi je Pepe uvijek mrzak bio, ali to nije ni bitno. Bra'o Real Madrid!

Sta mislite vi sto pratite svaku ili skoro svaku tekmu, zadnjih jedno 5 godina, gdje bi smjestili ekipu sto se tice kvaliteta I onoga sto su pokazali ove sezone? Jedna od boljih sezona?
Najkvalitetnija ekipa jos mozda od slavne generacije koja je osvojila u Glasgowu.
A ako se osvoji jos Liga Sampiona, onda definitivno jedna od boljih sezona.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kajzer10 » 22 maj 2017, 01:00

Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Lillard » 22 maj 2017, 01:02

Kajzer10 je napisao/la:Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.
Individualno jača, i nije ni blizu rekao bi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kajzer10 » 22 maj 2017, 01:06

Lillard je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.
Individualno jača, i nije ni blizu rekao bi.
Slabo sam te razumio. :?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 22 maj 2017, 01:07

Kajzer10 je napisao/la:Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.
Naravno da nije. Ona ekipa imala je sve, pet puta je bila jaca po krilima sa mladim Kikijom. Mourinhova generacija je stvarno mogla uzeti vise titula- problem je bila samo Guardiolina Barcelona. Mnogi su u zabludi i misle da je Rejal igrao defanzivno tad. Nije! Tad su oboreni mnogi rekordi, oni su igrali defanzivno samo protiv Barcelona, jer je ispusio 5:0 prvi Clasico pa se prepao da se to cesce ne dogodi. Ona ekipa nadigrala je i Juppov Bayern i nikako se nije branila, samo je nesretno ispala na penale.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Lillard » 22 maj 2017, 01:11

Ova ekipa je individualno jača :mrgreen:

Ona je možda imala bolju igru, ali ova ima sve. Jest Ronaldo lošiji, ali je i dalje ubojita devetka. Sad imaš Isca koji je jedan od najboljih veznjaka na planeti, a primarno je na klupi. Zamisli to.

Uzeli su titulu upravo radi širine i bolje klupe.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Nail for Real » 22 maj 2017, 01:24

Tesko porediti. Ako poredimo samo prvu postavu, onda je to blizu. Ronaldo mladji, brzi, jaci, ali ove sezone iskusniji prilicno. Ramos je i tada bio zvijer, ali nije bio lider kakav je sada. Marcelo je isto sazrio prilicno. Ja bih i dalje rekao da je prva postava ovog Reala jaca.
A sto se cijele ekipe tice, tu nema dileme, ova sirina na klupi je neprevazidjena.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 22 maj 2017, 01:26

leorey je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.
Naravno da nije. Ona ekipa imala je sve, pet puta je bila jaca po krilima sa mladim Kikijom. Mourinhova generacija je stvarno mogla uzeti vise titula- problem je bila samo Guardiolina Barcelona. Mnogi su u zabludi i misle da je Rejal igrao defanzivno tad. Nije! Tad su oboreni mnogi rekordi, oni su igrali defanzivno samo protiv Barcelona, jer je ispusio 5:0 prvi Clasico pa se prepao da se to cesce ne dogodi. Ona ekipa nadigrala je i Juppov Bayern i nikako se nije branila, samo je nesretno ispala na penale.
121 gol u toj sezoni, cini mi se.

Sto se tice ogleda sa Bayernom, to je bilo bara-bara. Nije niko nikoga tu nadigrao. Na kraju je ocajno izvodjenje penala presudilo.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kajzer10 » 22 maj 2017, 01:36

Lillard je napisao/la:Ova ekipa je individualno jača :mrgreen:

Ona je možda imala bolju igru, ali ova ima sve. Jest Ronaldo lošiji, ali je i dalje ubojita devetka. Sad imaš Isca koji je jedan od najboljih veznjaka na planeti, a primarno je na klupi. Zamisli to.

Uzeli su titulu upravo radi širine i bolje klupe.

Ima i toga svakako. Ali ako uporedimo sezone dvije ekipe, odgovarajuci na post gore, ona mi 11-12 je impresivnija. Pomaze i Ronaldo sa 26 godina, konstanta citave sezone, Benzema i Higuain sa 30 golova u sezoni.
Dodje neko povede 0-1 na SB, nemas apsolutno nikakve sumnje da ce utakmica zavrsiti 5-1. :lol:
leorey je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ekipa nije jaca od one Murinjove kad je uzeo titulu. A unazad pet godina, sem Murinjove zadnje sezone, sve je to tu negdje. Mislim ok, uzeli su titulu ali sve je to u bod gore dole.
Naravno da nije. Ona ekipa imala je sve, pet puta je bila jaca po krilima sa mladim Kikijom. Mourinhova generacija je stvarno mogla uzeti vise titula- problem je bila samo Guardiolina Barcelona. Mnogi su u zabludi i misle da je Rejal igrao defanzivno tad. Nije! Tad su oboreni mnogi rekordi, oni su igrali defanzivno samo protiv Barcelona, jer je ispusio 5:0 prvi Clasico pa se prepao da se to cesce ne dogodi. Ona ekipa nadigrala je i Juppov Bayern i nikako se nije branila, samo je nesretno ispala na penale.
Ne znam bas da su nadigrali. Mourinho je u drugoj utakmici zayebao stvar i taj poraz ga je i unistio. Mislim da ga i dan danas proganja ta noc. Kad ga se sjetim na koljenima prilikom izvodjenja penala, i meni doslo da zaplacem. :(
Ali sila su bili tad. Kako se sve to srusilo kao kula od karata iduce sezone, smijesno.

dundee
Postovi: 509
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la dundee » 22 maj 2017, 01:38

ako poredimo te dvije generacije..ja bih najradije rekao da je ona ekipa igrala ljepsi fudbal...mozda i najljepsi u zadnjih 10 god, ali je ova sad jaca i iskusnija..igraju glavom a ne snagom...murinjova je igrala kontrama brzinom i tehnikom sto im se obijalo o glavu..ova ekipa igra mirno i onoliko koliko im je potrebno

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 22 maj 2017, 02:04

Ronaldo 599 golova u karijeri.
Ili 598? :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 22 maj 2017, 02:14

Jos 53 gola do 6000 u La Ligi, 5000. je postigao Guti.

Ja tipujem na Asensia za 6000. :kafa:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 22 maj 2017, 02:51

gledal ko ovo :tokralju: :tokralju:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 22 maj 2017, 02:53

PIQUE CABRON, SALUDA EL CAMPEON
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 22 maj 2017, 02:56

ISco legenda otreso se lik ne zna dje je haha

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 22 maj 2017, 08:33

Pdf Madrid,where amazing happens :D
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la SafetSajo » 22 maj 2017, 11:54

33
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 22 maj 2017, 12:31

Nail for Real je napisao/la:Tesko porediti. Ako poredimo samo prvu postavu, onda je to blizu. Ronaldo mladji, brzi, jaci, ali ove sezone iskusniji prilicno. Ramos je i tada bio zvijer, ali nije bio lider kakav je sada. Marcelo je isto sazrio prilicno. Ja bih i dalje rekao da je prva postava ovog Reala jaca.
A sto se cijele ekipe tice, tu nema dileme, ova sirina na klupi je neprevazidjena.
Ja sam htio reci, da je tada igra bila duplo bolja i ljepsa za oko. Madrid je najbolji i najozbiljniji tim ove sezone uz Juventus, ali 90 % sezone su se patili i na muke pobjedjivali, sto je uz ovakav sastav i sirinu kriminalno. Npr tada Mourinhov Madrid je s lakocom rijesavao teska gostovanja u Sevilli, tada je bilo 2-6. Kao i na Mestalli, lagano su uzimali, dok su se ove sezone strasno patili i Madrid je uzeo Ligu samo zato sto je Barcelona bila cak i losija za tu jednu utakmicu.

Vezni red je bara-bara ove ekipe i one iz 2012, ali je napad zato onda bio DUPLO bolji, sto pokazuje i broj golova. Nisu uzeli vise titula jer je i konkurencija bila mnogo jaca, ne mislim tu samo na Guardiolinu Barcelonu. Juppov Bayern je bio strasan, Dortmund isto tako. Koliko sada je losije to u Europi, govori i da se jedan Leicester prosetao do 1/4 finala.
27.10.2020

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 22 maj 2017, 12:43

Jbg nama je 100x drazi ovaj tim od onog i ova titula
Nema vise Moua,nema Ozila :salut:

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.