Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la anonymousHD » 02 sep 2017, 22:47

slika

samosarajvo
Postovi: 3650
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la samosarajvo » 03 sep 2017, 03:01

U principu je Real na istom kao prosle godine sto se tice prelaznog roka kad je u pitanju trenutna kvaliteta.Potencijalnu kvalitetu u buducnosti su popravili uveliko sa mladim talentima.

-Bekovi su manje više isti.Otisao je Danilo, a dosao Theo.Tu su oni negdje po kvalitetu s tim sto Theo moze puno napredovati.U svakom slucaju Nacho ce morati krpiti jednog beka kao i prosle sezone.Mozda blaga prednost jer imaju Hakimija za makar 6-7 utakmica u sezoni za odmorit Danija.
-Štoperi također manje više isto.Pepe iako kvalitetniji od Valleja se nije naigrao prosle godine.Mislim da to mogu pokriti i ovako, osim ako se ne potrefi baksuzluk da su ti 2 stopera povrijeđena, a treći suspendovan.Mislim da su male šanse za slican scenariji jos jednom u sezoni.
-Sredinu su sigurno ojacali sa Lorenteom i Cebalosom.Zasto ne reci da je i Kovacic godinu stariji i bolji igrac.Valjda ce Zizu naci minute za sviju i zadrzati ih tu bar jos 2 sezone, kad se Luka oprosti oslobodice se mjesto.
-Napad i krila.Eh tu je kljuc.Real treba sto vise da forsira 4-4-2 gdje ce u napadu igrati CR uz smjene Asensia,Balea i Benzeme.U toj formaciji oni itekako mogu nadoknaditi Moratine golove.A nema šanse da Bale i Benz odigraju losiju sezonu.Benz je vec sad 3x zivlji nego prosle godine, iako se nafulao protiv Valencije.
U slucaju da trebaju krilni igraci uvijek imas Ronalda,Asensia,Balea i Vasqeza koji to mogu odigrati vrhunski.

U principu Real ovu sezonu treba da odrađuje na bolju igru citave ekipe.Ne na pojedinanci kvalitet i čupanja iz mrtvih u posljednim minutama.Vidjeli smo kolko se to puta prosle sezone desilo jer se Zizu trazio sa formacijom i prvih 11.Cim je uvidio to krajem sezone i igra je bila 80% bolja.Eh tako Real treba da igra citavu sezonu i nadoknadi neke bolesne golove od Morate,Ramosa isl, od igraca koji realno ne mogu ponoviti proslu sezonu sa tim ucinkom.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la batigol777 » 03 sep 2017, 07:46

Prodajom Morate , Danila pa dijelom i Jamesa R. Dobilo se fino love , mogao jr Perez dovesti nekog spica neka se ima. Po meni dobre opcije su bili Lucas iz Arsenala, pa zasto ne na godinu i Ibra.kao igraci iz drugog plana a koji nebi bili skupi. Ovo ludilo na trzistu nije normalno. Za neku djecu davat 150 000 000. glupost.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
emir987
Postovi: 288
Pridružen/a: 15 jun 2009, 01:29
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la emir987 » 03 sep 2017, 10:20

Meni bi san bio dovesti Harry Kanea, za njega ne bi nimalo zalio 150 miliona. Ali znajuci Levya on ga ne bi pustio ni za te pare.
Optimista vjeruje da živimo u najboljem od svih mogućih svjetova. Pesimista se plaši da je to istina.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 07 sep 2017, 19:36

Roberto Carlos walked up to me the first day and said, “Here’s my phone number. You need anything — anything — you call me.”
And then later on, in the back? If we got a problem, we’ll fix it. We’ll figure it out. But first, we attack.
Ahhhh, Casimiro. He saved my life. I might play until I’m 45 with this guy by my side
I najjači dio. Znao sam ovo od ranije, al je super uvijek pročitati.
Still, you learn very quickly at Real just how high the standard is. At the end of my first season, the director called me into his office. I was still young and crazy. I walked in with my baseball cap on, expecting that we were going to have a little chat.
He told me the club wanted me to go out on loan.
I understood what they were trying to do. They wanted me to have experience. But I thought, This is Real. If I leave now, they might never have me back.
He wanted me to sign this piece of paper.
The only thing I asked him was, “If I don’t sign this, then I don’t have to leave, right?”
He said, “Well, yeah. If you don’t sign, then you stick around. If the coach wants to keep you, then it is what it is. But I think you need to get some experience.”
I thought, They’re gonna have to bring goons in to beat me up to make me sign this.
I said, “I’ll get experience. Leave that to me.”
I thanked him and left the room.
https://www.theplayerstribune.com/marce ... we-attack/
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 09 sep 2017, 13:50

Joj termina kurcevog. Svidja mi se ekipa barem. Zizu je car.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la sekretar » 09 sep 2017, 14:25

Hrabar sastav od Zidana, ali veza bez Isca i Modrica je taraba. Da ne govorim sta je Ronaldo za dvojac BB.

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Gifron » 09 sep 2017, 14:47

Ovo izgleda takmicenje Balea i Benzeme ko ce vise prilika profulati
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 09 sep 2017, 14:49

ovo bi par utakmica suspenzije moralo biti, namjerno udaranje igraca kopackom u glavu, nema smisla

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la arelinho » 09 sep 2017, 14:52

Tri kola prošla, a već se četiri boda prosula. Što je najgore sve na SB.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 09 sep 2017, 14:56

3 kapitena dobili 3 crvena u prvih mjesec dana sezone. Tačno treba dati Benzemi kapitensku. Nadam se da će bačvu kazniti par tekmi pa da igra Theo redovno.
Morata...
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 09 sep 2017, 15:00

Navijaci su me razocarali sto ih nisu komplet izvizdali na kraju utakmice.
slika

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 09 sep 2017, 15:04

Da malo o logiKi. Morata nakon Ronalda bio najbolji ofanzivac prošle sezone. Morata ima 24 godine. Bale bio najgori ofanzivac prošle sezone. Bale ima 28 godina. Benzema odigrao jednu dobru tekmu prošle sezone. Benzema ima 29 godina. Morata traži garancije da će više igrati jer je bolji od njih. Ne može dobiti garancije iz bog te pit'o kojeg razloga. Onda prodamo Moratu da slučajno ova dva idiota ne bi ugrozili. Mislim da bi imali bar 2 boda više da je Mayoral igrao umjesto njih ili da smo igrali 4-6-0 bez napadača.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 09 sep 2017, 15:06

Ja se tacno sjecam kad sam napisao da ce prodaja Jamesa i Morate skoditi Realu, pogotovo Morate jer Asensio izbija kao odlican igrac da mijenja Jamesa, ali igra bez Benzeme il Ronalda od prve minute nije moguca, mora ti igrati ili jedan ili drugi, i da, Modric i Isco na klupi od prve minute takodjer nisu moguci, jedan mora igrati, ili dati priliku Kovacicu, Kroos je dobar, al nije igrac koji ce napraviti nesto na sredini kao sto Isco, Modric i Kovacic naprave..
Rotacije se dobro odbise od glavu Zidaneu u ova prva 2 kola

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 09 sep 2017, 15:11

Furymaker je napisao/la:Ja se tacno sjecam kad sam napisao da ce prodaja Jamesa i Morate skoditi Realu, pogotovo Morate jer Asensio izbija kao odlican igrac da mijenja Jamesa, ali igra bez Benzeme il Ronalda od prve minute nije moguca, mora ti igrati ili jedan ili drugi, i da, Modric i Isco na klupi od prve minute takodjer nisu moguci, jedan mora igrati, ili dati priliku Kovacicu, Kroos je dobar, al nije igrac koji ce napraviti nesto na sredini kao sto Isco, Modric i Kovacic naprave..
Rotacije se dobro odbise od glavu Zidaneu u ova prva 2 kola
Nisu krive rotacije. Prošle sezone se rotacijama osvojila titula. Kriva je prodaja Morate. Prodaja Jamesa je nebitna. U toku sezone će se osjetiti i prodaja Danila još.
Ja sam rekao još na početku sezonu da mi šanse za titulu imamo samo što je Neymar otišao iz Barce. Da je Neymar ostao nigdje nas ne bi bilo. Da je Morata ostao vi ne bi imali šanse. Ovako nas čeka duga sezona sa mnogim kiksevima.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

sombrero
Postovi: 1823
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la sombrero » 09 sep 2017, 15:20

Kawhi je napisao/la: Nisu krive rotacije. Prošle sezone se rotacijama osvojila titula. Kriva je prodaja Morate. Prodaja Jamesa je nebitna. U toku sezone će se osjetiti i prodaja Danila još.
Ja sam rekao još na početku sezonu da mi šanse za titulu imamo samo što je Neymar otišao iz Barce. Da je Neymar ostao nigdje nas ne bi bilo. Da je Morata ostao vi ne bi imali šanse. Ovako nas čeka duga sezona sa mnogim kiksevima.
Mislim ipak da se prošle godine titula uzela golovima u zadnjih 10 minuta, kad Zidane ima neki specijalni plan (Marcelo ulazi u sredinu i sl.) i igra na sve ili ništa...
Morata je iz takve igre dao 10 ak golova, ali i svi drugi igrači bar po jedan od Carvajala, Casemira, Varanea.. ove sezone Valencia i LEvante su izdržali tih 10 min + nadoknada i uzeli bod.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 09 sep 2017, 15:21

pa gle, ne kazem da je rotacija kriva, krivo je to sto se nema napadaca, Bale je toliko los, nikakve koristi od njega, Lucas je dobar kad ima igraca oko njega da prave problem, a da je on glavni igrac, to ne ide, isto trenutno vazi za Asensia.
Morata je ogroman gubitak za Real, al ako ti Benzema ne igra, Ronaldo mora biti u vrhu, al i to je upitnik jer treba biti netko kraj njega da radi za Ronalda i odvlaci igrace, ono sto Benzema radi. Morata je to odlicno radio..
Trebao je Real dovesti igraca tipa Aspasa, Pereza il Bakambua, kao neki backup napadac, ne treba tu neko strasno ime da bude koristan.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Jeftha » 09 sep 2017, 15:25

Nije bilo Casemira da uvalja gol.

A fali i Ronaldo itekako, makar da na prekidu odvuce dva igraca za sobom.

A i onog golmana na **** nabijem.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 09 sep 2017, 15:30

Napadac se morao dovest pa makar i lucas perez iz arsenala
Ovako ne ide
Gubimo ligu do klasika prvog

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 09 sep 2017, 15:32

Furymaker je napisao/la:pa gle, ne kazem da je rotacija kriva, krivo je to sto se nema napadaca, Bale je toliko los, nikakve koristi od njega, Lucas je dobar kad ima igraca oko njega da prave problem, a da je on glavni igrac, to ne ide, isto trenutno vazi za Asensia.
Morata je ogroman gubitak za Real, al ako ti Benzema ne igra, Ronaldo mora biti u vrhu, al i to je upitnik jer treba biti netko kraj njega da radi za Ronalda i odvlaci igrace, ono sto Benzema radi. Morata je to odlicno radio..
Trebao je Real dovesti igraca tipa Aspasa, Pereza il Bakambua, kao neki backup napadac, ne treba tu neko strasno ime da bude koristan.
Ma Lucas i Asensio nisu problem.
Meni je donekle i drago što se ovo dešava. Qrčina u usta Perezu jer mu se digao na Mbappea i zbog njega je bio spreman prodati Moratu, koji je dijete kluba, i koji je donio titulu prošle sezone. Najgore je što nije bilo B plana ako ono slučajno Kylian odbije.

Još je Dani odigrao najgori mjesec u karijeri. I to baš kad više nema konkurencije. Mislim ima, ali je konkurencija tinejdžer koji je tek prekomandovan u prvi tim. Prodaja Danila je baš bila pametna ideja.

Od 2008. nisu osvojili dvije lige zaredom. I prije toga zadnji put osamdesetih prošlog vijeka. Sad kad smo imali sve na tacni odluče takve gluposti praviti sa transferima. Žalosno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.