Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Novi trener Real Madrida?

Jürgen Klopp
25
20%
Rafael Benitez
36
29%
Julen Lopetegui
7
6%
Pep Guardiola
20
16%
Unai Emery
9
7%
ostanak Ancelottia je najbolje rjesenje
29
23%
 
Ukupno glasova: 126

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Kawhi » 21 dec 2016, 13:37

HankMoody je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
HankMoody je napisao/la: Znači sad si shvatio kako je tvojim roditeljima. :mrgreen:
slika
Da bude nekih butthurtova, da te obradujem. :mrgreen:
slika
Mada me ovo tvoje nasmijalo. :urnebes:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Mozambik » 21 dec 2016, 13:43

Rajaz je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Pa nije mogao uciniti kad je Barcelona dovodila djecu iz Koreje sa 11 godina bez da su ikad vidjeli Spanije, zato su i kaznjeni.

Realu su napakovali slucaj djece Zinedina Zidanea, brata Ezequiela Garaya, slucaj Achrafa Hakimia koji je rodjen u Madridu su prikazali kao sporan, normalno da ce ponistiti odluku
Ovo je netačno.
Mozambik je napisao/la:Real je kaznjen samo zato sto su Barcelona i Atletico kaznjeni, pa ovi nisu mogli izostaviti Real pa eto i njih usput kaznili da se ovi ne naljute jer su miljali.
Kakvo je ovo objašnjenje ? :shock:
Ako je ista advokatska kuca angazovana na oba predmeta i na jednom pobjedi a na drugom izgubi, znaci da su slucajevi bili razliciti. Ili cemo sad tvrditi da sada postoji "belosvetska zavera" u koju su ukljuceni Real, advokati iz Barcelone i TAS, sve da bi nastetili Barceloni.

Sta je netacno? Da su Zidaneova djeca bila ukljucena u slucaj, brat Garaya, Hakimi? Real je ozbiljnije prisao slucaju od Barcelone, za svako dijete je posebo dokumentovana odbrana, dok je Barcelona djuture odbila bilo kakvu krivicu i sve svaljivala na "mano negra" i madridsku zavjeru.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Rajaz » 21 dec 2016, 17:31

Mozambik je napisao/la:Ako je ista advokatska kuca angazovana na oba predmeta i na jednom pobjedi a na drugom izgubi, znaci da su slucajevi bili razliciti.
Ne, to znači da su zastupali različite klubove. Slučajevi su bili POTPUNO isti. A porediti Barcelonu i Madrid VAN terena i stavljati ih u istu ravan je greška u startu.
Mozambik je napisao/la:Ili cemo sad tvrditi da sada postoji "belosvetska zavera" u koju su ukljuceni Real, advokati iz Barcelone i TAS, sve da bi nastetili Barceloni.
Ovo je, čitaj, PRVI PUT u HISTORIJI da se u Lozani obori Fifina odluka. Prvi put.

I to na kakav način ? Na način da su presudili i pritom nisu dali nikakvo objašnjenje za svoju odluku.

Jesi li ti svjestan šta to znači ?


Nazovi to kako hoćeš, jasno je ko vedri i oblači van terena u fudbalskom svijetu. Kome nije, nakon svega što se izdešavalo u proteklim danima, nema mu pomoći.
Mozambik je napisao/la:Sta je netacno? Da su Zidaneova djeca bila ukljucena u slucaj, brat Garaya, Hakimi?
- Što se tiče Zidanove djece tu je stvar vrlo jednostavna.
Dvojica od trojice su u vrijeme istrage imali manje od 16 godina, a Zidane je imao prijavu boravka u Francuskoj u istom trenutku. Kasnije je prešao u Madrid (kada je položio za trenera u Francuskoj). Prema tome, ispravno su stavljeni na listu.
Kada je Zidane prešao u Madrid, regulisali su situaciju što je i normalno.

- Garay je Argentinac. U Španiji do 18 godina ti si nacionalnosti tvog oca. Nakon 18 imaš pravo da uzmeš Špansko državljanstvo. Dakle dječak je tretiran kao državljanin zemlje koja nije u EU. Garay fudbaler nije živio u Madridu više od 2009/11 tako da je sin stavljen na listu sa istim argumentima kao i Barsin Koreanac. Ispod 18 godina moraš biti u pratnji roditelja koji imaju radno mjesto u Španiji.
( 18 godina je limit za non EU a za EU 16 ).

- Arap Hakimi je isti slučaj.
Mozambik je napisao/la:Real je ozbiljnije prisao slucaju od Barcelone, za svako dijete je posebo dokumentovana odbrana, dok je Barcelona djuture odbila bilo kakvu krivicu i sve svaljivala na "mano negra" i madridsku zavjeru.
Netačno.

Ti baš voliš lupiti bez ikakvog pokrića ha ? :mrgreen:

Klub Barcelona je prvo uložio žalbu na Fifinoj arbitražnoj komisiji, a nakon toga i u Lozani. Oba odgovora su bila negativna. Wau kakvo iznenađenje, šokiran sam.

I da stvar bude gora, dječaci su bili prisiljeni godinu dana seljakati se po svijetu jer im nije bilo dozvoljeno boraviti, pazi sad, u kampu kluba :!: Kampu gdje su imali uslove bolje nego kod kuće. Realovi s druge strane, pogađaš, to ne moraju, već su pod zaštitom kluba.


Problem nije u kazni,
ova djeca bilo u Barceloni, Realu, Atleticu, imaju sve moguće uslove i niko ih ne izrabljuje,
problem je u tretmanu jednih i drugih od strane suda i FIFE.

I to je ono što smeta.

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Garfield » 21 dec 2016, 18:24

Izgleda da mog druga Rajana boli sto cemo im uzet Verattija
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Jeftha » 21 dec 2016, 18:50

Ljudi, idite dizati zeljezo. Da se malo rijesite depresije.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la leorey » 21 dec 2016, 18:58

Za @Rajaza i ostale culese:

Mislim da se ne treba vise zamarati ovom odlukom, na FIFI je da ulozi zalbu na odluku suda jer ovi je nisu obrazlozili.

Na objasnjenja navijaca Madrida se nemojte obazirati jer uvijek ima neko objasnjenje. I kada je Di Stefano bio otet bilo je objasnjenje i za Football Leaks kad objavi dokumente, objasnili su zasto se ne istrazuje dokument vec Football Leaks. Vjerovatno ima i objasnjenje i onaj sudija iz Zambije zasto nije iskljucio Ramosa iako se uhvatio za dzep.

Na kraju krajeva, ne treba nas ni interesovati sta oni rade, treba lagano pokazati na terenu da nam ne mogu nista, kao sto smo i pokazivali zadnje desetljece.
27.10.2020

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la madridist » 21 dec 2016, 19:15

leorey je napisao/la:Za @Rajaza i ostale culese:

kao sto smo i pokazivali zadnje desetljece.
:lol: :lol: kingu :facepalm:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Mozambik » 21 dec 2016, 20:28

Rajaz je napisao/la:Ne, to znači da su zastupali različite klubove. Slučajevi su bili POTPUNO isti. A porediti Barcelonu i Madrid VAN terena i stavljati ih u istu ravan je greška u startu.
Ako je slucaj isti, kako je moguce da ista advokatska kuca jedan slucaj izgubi a drugi dobije? Ili slucajevi nisu isti, ili je belosvetska zavera. Ti vjerujes u ovo drugo i tu ti ne mogu pomoci.
Rajaz je napisao/la:Ovo je, čitaj, PRVI PUT u HISTORIJI da se u Lozani obori Fifina odluka. Prvi put.

I to na kakav način ? Na način da su presudili i pritom nisu dali nikakvo objašnjenje za svoju odluku.

Jesi li ti svjestan šta to znači ?
To znaci da im je odluka bila zakurac i da se nisu trebali brukati i na zalbi tu istu odluku potvrditi. Zasto su na zalbi potvrdili odluku? Zato sto su morali zbog Barcelone i Atletica, da je na zalbi promjenjena odluka citav svijet bi kmecao o zavjeri FIFE i Reala, jer je predstavljeno da su slucajevi isti a nisu.

Kome nisu dali objasnjenje? Tebi ili Sportu? koji ste vi faktori da vam sud objasnjava, zvanicno obrazlozenje ce poslati ili su poslali vec, nije to Mehina pekara pa da ne izdaje racune.


Sto se tice nekih slucajeva. Hakimi je rodjen u Getafeu, odnosno Madridu i citav zivot je proveo u Madridu. Gdje je bilo Zidaneovo radno mjesto? Bilo je u Madridu, to zna citav svijetu osim FIFA-e koja se pravi pametna i zato izgubi slucaj prvi put u historiji. Jos jedan slucaj takav je bio kod Japanca i Amerikanca gdje su roditelji dosli da rade u multinacionalnim kompanijama u Madridu i upisali djecu u canteru, al FIFA ni to nije zeljela skinuti. Uostalom advokati kojis u bogovski placeni sigurno bolje znaju slucajeve od mene i od tebe, ja sto znam procitao sam u medijima, ne znam detalje, sudije i advokati sigurno znaju bolje, njima cu vjerovati prije nego tebi.
Rajaz je napisao/la:Klub Barcelona je prvo uložio žalbu na Fifinoj arbitražnoj komisiji, a nakon toga i u Lozani. Oba odgovora su bila negativna. Wau kakvo iznenađenje, šokiran sam.

I da stvar bude gora, dječaci su bili prisiljeni godinu dana seljakati se po svijetu jer im nije bilo dozvoljeno boraviti, pazi sad, u kampu kluba :!: Kampu gdje su imali uslove bolje nego kod kuće. Realovi s druge strane, pogađaš, to ne moraju, već su pod zaštitom kluba.
Problem nije u kazni,
ova djeca bilo u Barceloni, Realu, Atleticu, imaju sve moguće uslove i niko ih ne izrabljuje,
problem je u tretmanu jednih i drugih od strane suda i FIFE.

I to je ono što smeta.
Real se isto zalio FIFA-i i oni nisu zeljeli skinuti iako su bili svjesni da ce izgubiti na TAS-u. Nisu zeljeli skinuti zbog pritiska koji bi nastao jer se predstavilo da su slucajevi potpuno isti kao kod Barce i Atletia, sto nije tacno vidimo i sada po ovoj odluci suda.

Real je trazio ponistenje odluke da djeci zabrane igranje u periodu od godinu dana i dobio taj slucaj, zasto Barcelona i Atleti nisu trazili to je njihov problem.

Znaci sad dolazimo do situacije da Real vise ne kontrolise samo FIFA-u i UEFA-u nego cak i sud u Lozani, Pero direktor svemira naredio Kralju i premijeru Rajoyu da natjeraju sudije u Svicarskoj da donesu odluku za Real, kao Franco sto je svojevremeno tjerao klubove po Njemackoj i Engleskoj da gube od Reala u finalu kupa sampiona.

Znaci idemo tako daleko da cak su potpuno nezavisne sudove daleko od Spanije i Madrida svrstamo u Realovu masineriju. Real kontrolise UN, Real kontrolise Vijece Europe, Real kontrolise Sud za sportsku arbitrazu u Lozani, sve kontorlise Real i direktor svemira Florentino.

Mi madridisti tvrdimo da Barcelona kontrolise samo Villara i nista vise od toga.

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Garfield » 21 dec 2016, 20:54

Pero direktor masona
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Antipatican » 21 dec 2016, 21:27

@Mozambik bespotrebno gubis vrijeme objasnjavajuci mu jasne stvari.Covjek je ocito magistar svih drustveno-ekonomskih podrucja :rol:
Meni nije jasno kako nekom moze biti toliko dosadno u zivotu da ide to u detalje kao istrazivati i kovati svjetske zavjere :think: Doduse ovisi koliko doticni ima godina , a ne bih rekao da ima licnu kartu , no dobro.

Uzrok cmizdrenja pripadnika suprotnog tabora je , ako sam ja dobro sve pohvatao , taj sto nekim svjetskim centrima moci ne odgovaraju stotine miliona koje im pruza rivalstvo Reala i Barcelone , te su odlucili favorizirati jednog naustrb drugog i tako skratit svoj budzet :?: :hmmmmm:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la leorey » 21 dec 2016, 21:59

Antipatican je napisao/la:@Mozambik bespotrebno gubis vrijeme objasnjavajuci mu jasne stvari.Covjek je ocito magistar svih drustveno-ekonomskih podrucja :rol:
Meni nije jasno kako nekom moze biti toliko dosadno u zivotu da ide to u detalje kao istrazivati i kovati svjetske zavjere :think: Doduse ovisi koliko doticni ima godina , a ne bih rekao da ima licnu kartu , no dobro.

Uzrok cmizdrenja pripadnika suprotnog tabora je , ako sam ja dobro sve pohvatao , taj sto nekim svjetskim centrima moci ne odgovaraju stotine miliona koje im pruza rivalstvo Reala i Barcelone , te su odlucili favorizirati jednog naustrb drugog i tako skratit svoj budzet :?: :hmmmmm:
E sad da nema licnu kartu tesko, jer se sluzi strucnom terminologijom , po nacinu pisanja sigurno nije maloljetno lice. Cak sta vise, citajuci tvoje postove covjek vrlo lako moze zakljuciti da si zapravo mozda i mladji od njega :kafa:
27.10.2020

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Antipatican » 21 dec 2016, 22:17

leorey je napisao/la:
Antipatican je napisao/la:@Mozambik bespotrebno gubis vrijeme objasnjavajuci mu jasne stvari.Covjek je ocito magistar svih drustveno-ekonomskih podrucja :rol:
Meni nije jasno kako nekom moze biti toliko dosadno u zivotu da ide to u detalje kao istrazivati i kovati svjetske zavjere :think: Doduse ovisi koliko doticni ima godina , a ne bih rekao da ima licnu kartu , no dobro.

Uzrok cmizdrenja pripadnika suprotnog tabora je , ako sam ja dobro sve pohvatao , taj sto nekim svjetskim centrima moci ne odgovaraju stotine miliona koje im pruza rivalstvo Reala i Barcelone , te su odlucili favorizirati jednog naustrb drugog i tako skratit svoj budzet :?: :hmmmmm:
E sad da nema licnu kartu tesko, jer se sluzi strucnom terminologijom , po nacinu pisanja sigurno nije maloljetno lice. Cak sta vise, citajuci tvoje postove covjek vrlo lako moze zakljuciti da si zapravo mozda i mladji od njega :kafa:
Cisto opaska , ne znam sta se ti lozis :rol: Nije me briga koliko ko ima godina.Sve i da je dijete , samo je napisano u kontekstu posta , jer ja ne vidim drugo objasnjenje za tu kolicinu slobodnog vremena. :wave:

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Mozambik » 21 dec 2016, 22:25

Sustina je bitnija od terminologije. Sustina njegovih i tvojih upisa jeste ta da Real kontrolise sud za sportsku arbitrazu u Lozani, sto se granici sa ludilom.

Samo lud, glup ili bezobrazan covjek moze forsirati takvi pricu, a takvi su nazalost svi iz katalonskih medija koji danas forsiraju pricu o skandalu, glupim navijacima pune glavu o belosvetskoj zaveri u maniru propagandnih sluzi Demokratske Narodne Republike Koreje.

Doduse, nije da se za to ne zalazu:
slika
slika

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Rajaz » 22 dec 2016, 02:40

Mozambik je napisao/la:Ako je slucaj isti, kako je moguce da ista advokatska kuca jedan slucaj izgubi a drugi dobije? Ili slucajevi nisu isti, ili je belosvetska zavera. Ti vjerujes u ovo drugo i tu ti ne mogu pomoci.
Ok, izvoli objasni nam ovdje tu razliku već jednom. Onog trenutka kad se ispostavi da su slučajevi različiti, ja ću priznati da si u pravu.

Onda, jesi li spreman upustiti se u nemoguću misiju ? :mrgreen:
Mozambik je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Ovo je, čitaj, PRVI PUT u HISTORIJI da se u Lozani obori Fifina odluka. Prvi put.

I to na kakav način ? Na način da su presudili i pritom nisu dali nikakvo objašnjenje za svoju odluku.

Jesi li ti svjestan šta to znači ?
To znaci da im je odluka bila zakurac i da se nisu trebali brukati i na zalbi tu istu odluku potvrditi. Zasto su na zalbi potvrdili odluku? Zato sto su morali zbog Barcelone i Atletica, da je na zalbi promjenjena odluka citav svijet bi kmecao o zavjeri FIFE i Reala, jer je predstavljeno da su slucajevi isti a nisu.
Ovo ne može biti istina, reci da se šališ :tokralju: :rol:
Mozambik je napisao/la:Kome nisu dali objasnjenje? Tebi ili Sportu? koji ste vi faktori da vam sud objasnjava, zvanicno obrazlozenje ce poslati ili su poslali vec, nije to Mehina pekara pa da ne izdaje racune.
Momak, to objašnjenje ne postoji.

Danas su u javnost izašli sa saopštenjem za štampu u kome kažu da će sve to objasniti nekad u 2017-toj .. wtf ???

Da pojednostavim ..

Zamisli tebe osude na dvije godine zatvora, strpaju te u ćeliju i kažu da će ti dogodine pojasniti zašto si u zatvoru.

To niđe na svijetu nema, a tebi je ipak normalno ??

Na kraju, kako objašnjavaš da je Barceloni istog trenutka priloženo obrazloženje ?
Mozambik je napisao/la:Sto se tice nekih slucajeva. Hakimi je rodjen u Getafeu, odnosno Madridu i citav zivot je proveo u Madridu.
Ja ti gore pojasnim, a ti se praviš lud. Nećemo se tako igrati.

U Španiji do 18 godina ti si nacionalnosti tvog oca. Nakon 18 imaš pravo da uzmeš Špansko državljanstvo. Budući da se sve ovo dogodilo prije nego je napunio 18, dječak je tretiran kao državljanin zemlje koja nije u EU.
Mozambik je napisao/la:Gdje je bilo Zidaneovo radno mjesto? Bilo je u Madridu, to zna citav svijetu osim FIFA-e koja se pravi pametna i zato izgubi slucaj prvi put u historiji.
Netačno.

Dvojica od trojice (sinova) su u vrijeme istrage imali manje od 16 godina, a Zidane je imao prijavu boravka u Francuskoj u istom trenutku. Kasnije je prešao u Madrid (kada je položio za trenera u Francuskoj). Prema tome, ispravno su stavljeni na listu.

Btw, šta je sa ostalih 35, dvojac iz Venecuele ne spominješ ? :mrgreen:
Mozambik je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Klub Barcelona je prvo uložio žalbu na Fifinoj arbitražnoj komisiji, a nakon toga i u Lozani. Oba odgovora su bila negativna. Wau kakvo iznenađenje, šokiran sam.

I da stvar bude gora, dječaci su bili prisiljeni godinu dana seljakati se po svijetu jer im nije bilo dozvoljeno boraviti, pazi sad, u kampu kluba :!: Kampu gdje su imali uslove bolje nego kod kuće. Realovi s druge strane, pogađaš, to ne moraju, već su pod zaštitom kluba.
Problem nije u kazni,
ova djeca bilo u Barceloni, Realu, Atleticu, imaju sve moguće uslove i niko ih ne izrabljuje,
problem je u tretmanu jednih i drugih od strane suda i FIFE.

I to je ono što smeta.
Real se isto zalio FIFA-i i oni nisu zeljeli skinuti iako su bili svjesni da ce izgubiti na TAS-u. Nisu zeljeli skinuti zbog pritiska koji bi nastao jer se predstavilo da su slucajevi potpuno isti kao kod Barce i Atletia, sto nije tacno vidimo i sada po ovoj odluci suda.
Ponavljam opet, dokaži da su slučajevi različiti .. ako je ikako moguće prije 2017-te :mrgreen:
Mozambik je napisao/la:Real je trazio ponistenje odluke da djeci zabrane igranje u periodu od godinu dana i dobio taj slucaj, zasto Barcelona i Atleti nisu trazili to je njihov problem.
Odakle ti to da nisu tražili ?

Opet su svi na planeti glupi, samo su iz Reala pametni, isti oni koji su predstavljali i Barcelonu. Ima šizologike.
Mozambik je napisao/la:Znaci sad dolazimo do situacije da Real vise ne kontrolise samo FIFA-u i UEFA-u nego cak i sud u Lozani, Pero direktor svemira naredio Kralju i premijeru Rajoyu da natjeraju sudije u Svicarskoj da donesu odluku za Real, kao Franco sto je svojevremeno tjerao klubove po Njemackoj i Engleskoj da gube od Reala u finalu kupa sampiona.

Znaci idemo tako daleko da cak su potpuno nezavisne sudove daleko od Spanije i Madrida svrstamo u Realovu masineriju. Real kontrolise UN, Real kontrolise Vijece Europe, Real kontrolise Sud za sportsku arbitrazu u Lozani, sve kontorlise Real i direktor svemira Florentino.
Daleko od toga da kontroliše, ali hajmo reći da su privilegovani za razliku od ostalih. Jasna je razlika u tretmanu jednih i drugih.

Možda zbog bivšeg šefa ?
slika
Ili bivšeg generalnog sekretara ?
slika
Mozambik je napisao/la:Mi madridisti tvrdimo da Barcelona kontrolise samo Villara i nista vise od toga.
Predsjednik lige je ovaj čiko, ne Villar.
slika
Ali k'urva sudbina je htjela da funkciju predsjednika obavlja u eri Lea Messija.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Mozambik » 22 dec 2016, 03:28

Razlika je u tome sto su jedan slucaj izgubili a drugi dobili, ista advokatska kuca, isti ljudi usput iz Barcelone. Ako su slucajevi isti nisu mogli jedan dobiti a drugi izgubiti, to je logika. Ako vjerujemo u pravdu naravno, ako vjerujemo u zavjeru onda tu ne pomaze logika.

Ja sam vec ranije napisao da ne poznajem detaljno slucajeve, znam ono sto sam procitao iz stampe, detaljno sve ne znam, ti vidim odlicno znas. E sad ja ne znam sta ti radis na ovom forumu, zasto te FIFA nije angazovala kao njihovog zastupnika na sudjenju da pobijes sve argumente Realovih advokata.

Sta ti ja imam dokazivati da su razliciti, dokazali su advokati i zato je presuda drugacija, to je valadavina prava europske unije. Postoje advokati i sudije koji bolje znaju i od tebe i od mene, ja vidim samo presudu koja je drugacija i to me navodi na zuakljucak da su slucajevi bili drugaciji, jer da nisu presuda bi bila ista.

Kakve veze imaju bivsi predsjednik i genralni sekreta FIFA-e sa sudom za sportsku arbitrazu u Lozani? Real se zalio na odluku FIFA-e i pred FIFA-inom komisijom ni ta zalba nije prosla, kako to objasnjavas kad vec ovdje iznosis tu tezu da Real drugaciji tretman? Ovo je bio TAS, nema to nikakve veze sa Blatterom ili bilo kojim drugim funkcionerom FIFA-e.

Dalje, Tebas je predsjednik lige od 2013 godine, al ima ovlasti kao moj dedo. Prave stvari se desavaju u komitetu za sudjenje koji je pod okriljem fudbalskog saveza na cijem celu se nalazi Villar vec 28 godina, al da ne bude da ja izmisljam Villarato, neka ovaj video podpredsjednika Barcelone iz Laportinog mandata potvrdi tu tezu



Podpredsjenik objasnjava kako je Laporta svojevremeno podrzao Villara na glasanju za predsjenika, kontra Florentinu i da je od tad odnos Villara i Barcelone vrlo dobar, ukljucujuci i komitet za sudjenje spanske fudbalske federacije i odnosi sa UEFA-om ciji je Villar potpredsjednik, usput i dugogodisnji predsjednik UEFA-inog komiteta za sudjenje i predsjednik FIFA komiteta za sudjenje.

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Antipatican » 22 dec 2016, 14:03

Moze li neko objasniti ovom covjeku da ni on , kao ni mi , ne poznaje statute , zakone , zakonske finese , kurceve? :rol:

Trebao si ti zastupat Barcelonu , uporno tvrdis da znas vise od advokata koji su bili angazovani na slucaju :rol:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Rajaz » 22 dec 2016, 18:01

Mozambik je napisao/la:Razlika je u tome sto su jedan slucaj izgubili a drugi dobili, ista advokatska kuca, isti ljudi usput iz Barcelone. Ako su slucajevi isti nisu mogli jedan dobiti a drugi izgubiti, to je logika. Ako vjerujemo u pravdu naravno, ako vjerujemo u zavjeru onda tu ne pomaze logika.

Sta ti ja imam dokazivati da su razliciti, dokazali su advokati i zato je presuda drugacija, to je valadavina prava europske unije. Postoje advokati i sudije koji bolje znaju i od tebe i od mene, ja vidim samo presudu koja je drugacija i to me navodi na zuakljucak da su slucajevi bili drugaciji, jer da nisu presuda bi bila ista.
Koliko si puta ponovio ovo mogao si komotno objasniti tu famoznu razliku o kojoj tipkaš iz posta u post.

Ili nisi ? :mrgreen:
Mozambik je napisao/la:Kakve veze imaju bivsi predsjednik i genralni sekreta FIFA-e sa sudom za sportsku arbitrazu u Lozani? Ovo je bio TAS, nema to nikakve veze sa Blatterom ili bilo kojim drugim funkcionerom FIFA-e.
Odgovor je bio na tvoje ironično nabrajanje svega što Real i Florentino drže pod svojom kontrolom.
Mozambik je napisao/la:Real se zalio na odluku FIFA-e i pred FIFA-inom komisijom ni ta zalba nije prosla, kako to objasnjavas kad vec ovdje iznosis tu tezu da Real drugaciji tretman?
Sada kada su kum Blatter i prijatelj Valcke bivši, jasno je što nije prošla.

Ni FIFI nije baš najjasnije kako presuda može biti donesena bez ikakvog obrazloženja, prvi put u historiji :mrgreen:

http://www.fifa.com/governance/news/y=2 ... 61427.html

Imaju pravo na žalbu.
Mozambik je napisao/la:Dalje, Tebas je predsjednik lige od 2013 godine, al ima ovlasti kao moj dedo.
Predsjednik lige nema apsolutno nikakve ovlasti. Logično.
Mozambik je napisao/la:Prave stvari se desavaju u komitetu za sudjenje koji je pod okriljem fudbalskog saveza na cijem celu se nalazi Villar vec 28 godina, al da ne bude da ja izmisljam Villarato, neka ovaj video podpredsjednika Barcelone iz Laportinog mandata potvrdi tu tezu
Podpredsjenik objasnjava kako je Laporta svojevremeno podrzao Villara na glasanju za predsjenika, kontra Florentinu i da je od tad odnos Villara i Barcelone vrlo dobar, ukljucujuci i komitet za sudjenje spanske fudbalske federacije i odnosi sa UEFA-om ciji je Villar potpredsjednik, usput i dugogodisnji predsjednik UEFA-inog komiteta za sudjenje i predsjednik FIFA komiteta za sudjenje.
Pa što im uze ligu zarad jednog nepostojećeg ofsajda crni Villare slika


Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Mozambik » 22 dec 2016, 18:20

De ti prokomentarisi izjavu potpredsjednika Barcelone u kojoj direktno priznaje Villarato.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la madridist » 22 dec 2016, 18:24

Mozambik je napisao/la:De ti prokomentarisi izjavu potpredsjednika Barcelone u kojoj direktno priznaje Villarato.
Borg je to stavio na ignore i onda ni jedna radilica ne vidi :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (tema za kompleksase :kava:)

Post Postao/la Rajaz » 22 dec 2016, 18:43

Mozambik je napisao/la:De ti prokomentarisi izjavu potpredsjednika Barcelone u kojoj direktno priznaje Villarato.
Hoću, čim mi objasniš kakve to veze ima sa dvodnevnom raspravom gore ? :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.