HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 28 jun 2017, 15:11

Slazem se nista od Krpica i Ordagica. Po meni ako se ne dovede neki napadac sutra, prekostra, izvjesno je da s Kajkutom napadamo Maribor, ali dobro ukoliko zasteka Kajkut i bude nam trebo neki brzi igrac tu je Jazvin. Sve su vece sanse da s ovakim kadrom idemo protiv Maribora, tu ce se u veznom redu birat izmedju Pezera, Perisica, Cirjaka ko ce biti par s Jamakom, jer je i izvjesno da ce Jamak biti zamjena za Petraka.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 15:33

Kada Salko i Nermin "Bijeli M'bappe" proigraju, a trebali bi, kao i Ćavar i M'husejnović, zaboravit ćemo mi na raznorazne "ordagiće" i "krpiće"...Muka mi je više od ovih "pojačanja", glasina i svega što prati taj cirkus ...Ne treba nam niko, svakako su svi u 5 dkg., koštao on 3 000 mjesečno ili 7 000, nijanse su u pitanju..Iskreno, puno više me interesira koliko ćemo sezonskih ulaznica prodati...i kako ćemo usput poderati Maribor sa ovim timom...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 jun 2017, 15:38

Gdje otiso pehar?

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 15:42

KpbKaka22 je napisao/la:Gdje otiso pehar?
Još uvijek je kod nas na kazanu, nije skinut s hrane, ni on ni Blaić... :D
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 15:53

PiazzaGrande je napisao/la:Kada Salko i Nermin "Bijeli M'bappe" proigraju, a trebali bi, kao i Ćavar i M'husejnović, zaboravit ćemo mi na raznorazne "ordagiće" i "krpiće"...Muka mi je više od ovih "pojačanja", glasina i svega što prati taj cirkus ...Ne treba nam niko, svakako su svi u 5 dkg., koštao on 3 000 mjesečno ili 7 000, nijanse su u pitanju..Iskreno, puno više me interesira koliko ćemo sezonskih ulaznica prodati...i kako ćemo usput poderati Maribor sa ovim timom...
I da se još sa nečim nadovežem, ne znam je li šuplja-prije da jeste nego nije, opet se o izgradnji istočne tribine počelo pričati...vidjet ćemo...barem kada bi mogli stadion prilagoditi 3.kategoriji UEFA...i to bi bio ogroman pomak...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 28 jun 2017, 15:57

Hajdarevića vratiti u juniore, Mulahusejinovića posuditi, Ćavaru dozirati minutažu, jeste vi svjesni da ti momci još nisu za prvih jedanaest, da je u juniorskoj ligi konkurencija jako slaba, izuzev tri , četiri kluba, ostalo je smiješno.. Jamak i Kajkut nisu igrači s kojim se može igrati i nadati prolasku Maribora, oni mogu igrati u prvom timu eventualno protiv lošijih ekipa u našoj ligi, stojim kod toga da nam trebaju jedan špic i jedan veznjak (trebalo se ozbiljno porazgovarati s Peharom, msm da je i on mogo dobro ruke dati), a komotno možemo dati papire dati i Koziću i Bariću i Jamaku i Kajkutu..
HŠKZ!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 28 jun 2017, 16:23

mara1905 je napisao/la:Hajdarevića vratiti u juniore, Mulahusejinovića posuditi, Ćavaru dozirati minutažu, jeste vi svjesni da ti momci još nisu za prvih jedanaest, da je u juniorskoj ligi konkurencija jako slaba, izuzev tri , četiri kluba, ostalo je smiješno.. Jamak i Kajkut nisu igrači s kojim se može igrati i nadati prolasku Maribora, oni mogu igrati u prvom timu eventualno protiv lošijih ekipa u našoj ligi, stojim kod toga da nam trebaju jedan špic i jedan veznjak (trebalo se ozbiljno porazgovarati s Peharom, msm da je i on mogo dobro ruke dati), a komotno možemo dati papire dati i Koziću i Bariću i Jamaku i Kajkutu..
U potpunosti se slazem. U utakmici protiv Radnika kad je Zrinjski dobio 2:0 a imo najmanje 20 prilika, u nijednoj sansi Kajkut nije sudjelovo, izgledo je svaku utakmicu dosta lose, da nije donio pobjedu u Bijeljini tesko da bi mu uprava ponudila ugovor. On za Slovence nije, od pocetka sam govorio da nam treba kapitalac u spicu u vezi ce se vec nesto iskombinirat. A ovo ko ce igrat u ligi to ce se s vremenom sve poslozit od utakmice do utakmice, ovdje protiv Maribora ne smije se pogrijesit s izborom prvi 11.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 28 jun 2017, 16:45

Petrak u Ordabasyju... drago mi je sto nije otiso u Sarajevo. Sretno mu bilo.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 16:47

Trebala bi 05.07. biti generalka za Maribor, protiv Slobode...
Nema nista od posudbi, kome ih posuditi?
Evo Miketek je bio u Čapljini pa ništa, a Vinko ga je jedno vrijeme ubacivao u igru u Zrinjskom...Bolje da je ostao kod nas i trenirao, i malo skupljao iskustvo uz Petraka i Tomića nego što je poslan dole...
Šta može mladi momak na posudbi u drugoj ligi pokazati gdje u 50% slučajeva se zna rezultat i prije početka utakmice, u 40% slučajeva gledaš da te neki krkan ne izbije iz kopački, a samo u 10% slučajeva možeš nešto odigrati...I šta se desi-izgubiš igrača...Nije onda ni čudo što neki klubovi kod nas žele oformiti B momčadi...

Volio bih, i nadam se da će i Ćavar i Hajdarević i Mulahusejnović biti u ozbiljnim kombinacijama za utakmice PLBiH, žao mi je što nema Šetke na Kupresu, mislim da je bilo mjesta i za njega...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 16:50

UltrasMostar94 je napisao/la:Petrak u Ordabasyju... drago mi je sto nije otiso u Sarajevo. Sretno mu bilo.
:lol:
E svasta...
Ovi sto igraju sa ŠB?!?!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 28 jun 2017, 17:01

PiazzaGrande je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Petrak u Ordabasyju... drago mi je sto nije otiso u Sarajevo. Sretno mu bilo.
:lol:
E svasta...
Ovi sto igraju sa ŠB?!?!
Da, Zrinjski daje igrace klubovima iz Europe, ali eto moze tijesit SB sto nije u zapisniku za prvu utakmicu, ne znam moguli se dodatni igraci prijavljivat za uzvrat.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 17:03

UltrasMostar94 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Petrak u Ordabasyju... drago mi je sto nije otiso u Sarajevo. Sretno mu bilo.
:lol:
E svasta...
Ovi sto igraju sa ŠB?!?!
Da, Zrinjski daje igrace klubovima iz Europe, ali eto moze tijesit SB sto nije u zapisniku za prvu utakmicu, ne znam moguli se dodatni igraci prijavljivat za uzvrat.
Moze se jedan igrac prijaviti 24 sata prije utakmice, barem je tako bilo proslih godina...e sad, jesu li stigli ili nisu, pitanje je...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jun 2017, 19:48

Kazu, pored M'bappea imamo i Donnarummu...Mali Trifković fantastičan...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 29 jun 2017, 11:26

Još da je kakvog domaćeg Locatellia i Dembelea naći i sve5... :)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 29 jun 2017, 12:05

Acimovicu je se trebala pruzit prilika, a ne odma ga poslat u Austriju, po meni su on i Arezina imali velik potencijal, steta sto smo ih se olako odrekli. Znas li oce li se na zimu vratit Acimovic?

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 29 jun 2017, 12:26

Do zime je na posudbi, šta će dalje biti nezzz...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 29 jun 2017, 12:50

Sutra bi trebali igrati kontra Viteza pripremnu utakmicu...Dolazak je najavio i Zlatko Zahovič koji je pratio i utakmicu protiv GOŠK-a u Tomislavgradu...Zanimljivo je da je utakmicu protiv GOŠK-a, koja je igrana u Mostaru prošle subote, pratio Amar Osim...nešto je učestao na našim utakmicama...čini mi se da više nas prati nego svoj Željezničar...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 29 jun 2017, 13:48

Evo tamn citam Vecernji Zahovic gledo utakmicu i gleda ce protiv Viteza, a na kraju clanka opet spominju da je u igri Stevanovic, ali da ima ponude u Turskoj, opet mi se cini kao neka vrsta dizanja cijene.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 29 jun 2017, 23:58

Evo opet price s Krpicem, kazu da je danas doso s clanovima AIK-a na pregovore gdje ce na posudbu. U igri su Zeljo, Sloboda, Zrinjski. Mislim da su najvece sanse Slobodi, pa onda Zrinjskog, po meni Zeljo izgleda zadovoljan s Lendricem. Trebalo bi se sutra saznat.

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 30 jun 2017, 17:00

UltrasMostar94 je napisao/la:Evo opet price s Krpicem, kazu da je danas doso s clanovima AIK-a na pregovore gdje ce na posudbu. U igri su Zeljo, Sloboda, Zrinjski. Mislim da su najvece sanse Slobodi, pa onda Zrinjskog, po meni Zeljo izgleda zadovoljan s Lendricem. Trebalo bi se sutra saznat.
Ima li išta novo u vezi Krpe? Daj prorekni nekog veznog igrača, treba nam :D

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.