HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 avg 2017, 11:00

slika

-gol na Koševu
-dva gola na Tušnju
-izboren penal protiv ŠB

Fića majstore! :salut:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 avg 2017, 11:36

Pošto na tm ne vode statistiku kako treba postaviću ovdje strijelce i asistente Zrinjskog u dosadašnjih 5 kola...

Zrinjski-Sarajevo Golovi: Bilbija i Filipović Asistenti:Jović i Ćavar
Zrinjski-Široki Gol: Jović Asist: Filipović ( izboren penal )
Radnik-Zrinjski Gol: Barišić Asist: Todorović
Zrinjski-Krupa Gol: Stojkić
Sloboda-Zrinjski Golovi: Filipović 2x Asist: Jović

Ukupno: 7 golova/ 5 asistencija

Filipović- 3 gola/ 1 asistencija
Jović- 1 gol/ 2 asistencije
Bilbija- 1 gol/ bez asistencije
Barišić- 1 gol/ bez asistencije
Stojkić- 1 gol/ bez asistencije
Ćavar- bez gola/ 1 asistencija
Todorović- bez gola/ 1 asistencija
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 avg 2017, 14:11

tutankamon1905 je napisao/la:Jasno da ne bi bio. Silom prilika je bio na pocetku u prvih 11...a i kao neka zahvala za ona dva gola u Bijeljini koja su donijela titulu. Trebo u inostranstvo i propalo, zelji propalo sve ostalo i nasli se. Meni ekstra drag i dobar napadac, al ne za prve postave a zamjena Bogu hvala imamo dovoljno
Uprava mu je dopustila da potraži angažman u inozemstvu...Mislim da ne bi dobio čiste papire da su znali da će potpisati za neku momčad iz PL tj. konkretno za Željezničar...
Trčao bi oko pomoćnog terena dok mu ugovor ne istekne...Ali šta ćeš, nek' mu je sretno...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 21 avg 2017, 14:48

Ne napisah odavno ništa na forumu ovdje... a čitajući ovaj članak na portalu u vezi slobodnjaka Fiće, sjetim se gdje živimo... za vlastite neuspjehe okrivljuju se uspjesi drugog (moto države zadnjih 20 godina)! Mislim da i ovaj naš iz Sjeverne Koreje nije doživio ovakvu propagandu :D Sreća pa je bio prijenos utakmice, inače bi Čulić imao veću platformu za svoju propagandu! Forza ZRINJA!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 avg 2017, 14:52

U ovih pet utakmica primili smo tri gola, i to dva sa bijele točke (Sarajevo i Radnik) i jedan iz igre (Radnik)...U tri utakmice sačuvali smo čistu mrežu...

Pisao sam nakon prve utakmice sa Sarajevom kako Baka ima igru, da se vidi neki automatizam u igri i da bi nasi momci mogli kombinirati zatvorenih očiju...Jučer se vidjelo u jednoj akciji u prvom poluvremenu: Bilbija dobija loptu sa lijeve strane i iz okreta, bez gledanja šalje loptu na desno gdje ju prima Filipović...Super! Protok lopte je odličan, vidi se rezultat treninga gdje Baka ne dozvoljava carinjenje lopte i igra se sa minimalnim brojem dodira...
Mladi Cavi okomit, zna iznijeti loptu, ne boji se, treba samo istrpiti prekršaje protivnika kojih je bilo dosta nad njim u ovih pet kola...Trebali bi mu ovi stariji igrači stati u zaštitu kod sudaca...
Uglavnom do sada sve je kako treba, ima nekih stvari na koje treba upozoriti...Desna strana obrane nam je malo plivala jučer isto kao i na Koševu u prvom kolu pa je Baka morao uvesti Galica..Jović puno radi, opasan je, prava napast za protivnika ali realizacija treba biti bolja, primijetio sam u par utakmica da voli dušiti loptu i zaigrati se bez potrebe..Barišić je jučer, vjerujem silom prilika igrao stopera ali on je prvenstveno vezni igrač i to se vidjelo u par situacija u našem šesnaestercu gdje nije reagirao onako kako bi jedan istinski stoper reagirao tj. poslao loptu u šipke nego je pokušavao nešto odigrati...Ostalo sve kako treba, raduje me povratak Jamaka koji je u stanju proigrati naše napadače kroz šumu nogu (kao protiv Krupe za Filipovića)...Mislim da će se Barišić, Jamak i Ćavar boriti za dva mjesta u sredini u predstojećim utakmicama u prvenstvu...
Protiv Viteza bi mogli vidjeti i Handžića u napadu sa znatnijom minutažom (sve ovisi kako će se domaćin postaviti)...
Samo lagano ići iz utakmice u utakmicu, ne stvarati vještačke i nepotrebne tenzije tipa "zašto ne igra ovaj ili onaj" i sve će biti kako treba...Trener odličan, igrači odlični, igra odlična...sve je u našim rukama...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 21 avg 2017, 16:25

PiazzaGrande je napisao/la:Pozdrav momci...Neka mi oproste oni koje sam udušio svojim švrljanjem...Ovdje odavno nije bilo smisla nešto pisati, ali danas je definitivno kap prelila čašu...Vidimo se nekad na nekom drugom, normalnom portalu i forumu... :salut:
FORZA ZRINJA!
U pravu si 100% Piazza ali nemoj se sekirati.To ti je jos jedna od svrljotina rezimskih novinara koji rade po diktatu svojih gospodara, to je zaostavstina komunjara i njihova taktita jer tri puta ponovljena laz postaje istina.Nije samo Zrinja na udaru imas primjer od prije neki dan iz Metkovića kad su incident iz Metkovića premjestili u Mostar i pripisali ga mostarskim hrvatima (citaj ustasama),pa onda napad na škote u istocnom djelu grada pripisali Ultrasima koji su u tom trenutku bili u Mariboru sa svojim klubom itd mogao bih ovako nabrajati do sutra ovo su samo najsvjeziji primjeri u zadnjih par dana.
Sinoc sam pogledao i emisiju na BH tv o premier ligi i u onom jadu od emisije vidio napokon elokventnog i strucnog čovjeka koji ocito zna sto prica.Mislim da se zove prof.Dogan.S obzirom na njegovu iskrenost i znanje sumnjam da ce se dugo zsdrzati u ovoj emisiji.Narocito nakon izjave da je Zrinja najbolja ekipa u Bih i da ce osvojiti i trecu za redom ako ovako nastave.
Očito specijalni rat se nastavlja protiv nas ali navikli smo,tko ih yebe sve .YEBES OSTALE.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 avg 2017, 17:35

Sta te bola dira nečija nemoć? Kad izgubis vracas bodove od prosle sezone, kad dobijes naguzio ti se neko...pa samo jucer 5 komentara kako se sloboda naguzi zrinjskom, a protiv ostalih se pretvori u real..pa pogledas par akcija koje zrinjski napravi, a ovi sto piskaraju od svog tima nisu takve akcije vidili zadnje 3-4 godine.
Clanke vise ni ne citam jer 80 posto nasih novinara ima 2 razreda srednje skole i jedino sto znaju je bacit udicu pa ko se uhvati...a clanci u rangu petogodisnjeg djeteta.

Neka tebe radi raje da se moze nekad nesto i normalno procitat o Zrinjskom, a na ovo ostalo ulazit i mozak odmarat na bolesnicima :D

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 21 avg 2017, 17:44

Ma bravo takoje.Ja osobno citam samo jedan dva normalna portala a ovi ostali samo pisu senzacionalisticke naslove i guranje crne kronike u glavne vijesti.Das liku 100 KM i on ocrni čovjeka i unisti mu ugled za sva vremena jer tko cita demantije.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 21 avg 2017, 19:33

PiazzaGrande je napisao/la:U ovih pet utakmica primili smo tri gola, i to dva sa bijele točke (Sarajevo i Radnik) i jedan iz igre (Radnik)...U tri utakmice sačuvali smo čistu mrežu...

Pisao sam nakon prve utakmice sa Sarajevom kako Baka ima igru, da se vidi neki automatizam u igri i da bi nasi momci mogli kombinirati zatvorenih očiju...Jučer se vidjelo u jednoj akciji u prvom poluvremenu: Bilbija dobija loptu sa lijeve strane i iz okreta, bez gledanja šalje loptu na desno gdje ju prima Filipović...Super! Protok lopte je odličan, vidi se rezultat treninga gdje Baka ne dozvoljava carinjenje lopte i igra se sa minimalnim brojem dodira...
Mladi Cavi okomit, zna iznijeti loptu, ne boji se, treba samo istrpiti prekršaje protivnika kojih je bilo dosta nad njim u ovih pet kola...Trebali bi mu ovi stariji igrači stati u zaštitu kod sudaca...
Uglavnom do sada sve je kako treba, ima nekih stvari na koje treba upozoriti...Desna strana obrane nam je malo plivala jučer isto kao i na Koševu u prvom kolu pa je Baka morao uvesti Galica..Jović puno radi, opasan je, prava napast za protivnika ali realizacija treba biti bolja, primijetio sam u par utakmica da voli dušiti loptu i zaigrati se bez potrebe..Barišić je jučer, vjerujem silom prilika igrao stopera ali on je prvenstveno vezni igrač i to se vidjelo u par situacija u našem šesnaestercu gdje nije reagirao onako kako bi jedan istinski stoper reagirao tj. poslao loptu u šipke nego je pokušavao nešto odigrati...Ostalo sve kako treba, raduje me povratak Jamaka koji je u stanju proigrati naše napadače kroz šumu nogu (kao protiv Krupe za Filipovića)...Mislim da će se Barišić, Jamak i Ćavar boriti za dva mjesta u sredini u predstojećim utakmicama u prvenstvu...
Protiv Viteza bi mogli vidjeti i Handžića u napadu sa znatnijom minutažom (sve ovisi kako će se domaćin postaviti)...
Samo lagano ići iz utakmice u utakmicu, ne stvarati vještačke i nepotrebne tenzije tipa "zašto ne igra ovaj ili onaj" i sve će biti kako treba...Trener odličan, igrači odlični, igra odlična...sve je u našim rukama...
:thumbup: jel to izgleda da 2018 u petome mjesecu opet prvak bicu ja :kralj:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hayden » 21 avg 2017, 21:19

Kakvog smo vam majstora poslali. :)
Baš mi je drago da Fića igrao odlično i postiže odlučujuće golove. Siguran sam da je najbolji izvođač slobodnjaka u ligi.
Zrinjski pratim zbog njega, koliko znam još jedan naš bivši igrač je kod vas Mrkaić.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 21 avg 2017, 21:26

Problem je sto su danas svi novinari,od zaposlenika u drzavnim sluzbama do zaposlenika na portalima,ss ba je koliko toliko objektivan barem imam dojam da pokusava biti ali jucer tko je gledao mec protiv Slobode moze samo da mu se gacice tresu od ovih objektivnih novinarcica,utakmica koja je trebala zavrsiti 0:5 ili 0:6 po sanasam,demonstracija sile iskustva i profesionalizma u 90 minuta ,mozda je Marinovic imao po imenima jacu momcad ali je Baka napravio ekipu koja doslovno melje protivnika kad se ovaj malo otvori kao Sloboda sinoc zato je ljudi strah i u strahu su velike oci jer znaju ako ode treca titula u Mostat Zrinjskom nema kraja...
Imamo udbase na rijeci Listici sa svojim priopcenjima gdje nas vise spominju nego sto nas je Velez spominjao ,imas medije koji od nakaradnog derbija sa tri cetri sanse prezentiraju u ljepoticu kola i naravno imas na transfermarktu ekipu Sarajeva koja je najskuplja pa cak i od dvostrukog prvaka iako jedan Bilbija vrijedi trenutno kao pola Sarajeva.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena1 » 21 avg 2017, 21:27

hayden je napisao/la:Kakvog smo vam majstora poslali. :)
Baš mi je drago da Fića igrao odlično i postiže odlučujuće golove. Siguran sam da je najbolji izvođač slobodnjaka u ligi.
Zrinjski pratim zbog njega, koliko znam još jedan naš bivši igrač je kod vas Mrkaić.
Ako ima jos koji Filipovic spremite ga,Mrkaica vam vratimo :D

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 21 avg 2017, 21:39

Nek ovaj tupson autor teksta pogleda gol Dzidica protiv Zrinjskog kad je Vasilj bio na golu po sredini gola onda nije pisao da je za istrazne organe zamisli kako mladom golmanu Slobode jeb...karijeru u startu i kaljaju ime jer je primio gol iz slobodnjaka povezuju ga sa namjestanjem i prodajom samo sto mozda decko nije kvalitetan iako je spasio Slobodu realno debakla.
Plava masina sa svojim udbaskim placenim tekstovima na najposjecenijem portalu se vec us.rala od Zrinjskog sto znaci samo jedno...brzo pucaju po savovima vec protiv Sirokog
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 21 avg 2017, 21:43

SemirSema je napisao/la:A ja sve kontam Šulenta i Beus imaju para, a ono ih Miske prekucava :(
Otpepaj....

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 22 avg 2017, 09:51

Imamo para ,imamo igrače, imamo Baku,imamo Šulu,imamo Čovu,imamo protivnicke igrace koji igraju za nas,Kolinda,Trump,Merkel svi su za nas ali se sad pokusava uvaliti sjeverna koreja preko svog reprezentativca jer smo i njima važni.....Može nam biti yebiga.....Crknite dusmani :P
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 22 avg 2017, 10:20

sportsport.ba se tresu gaće od Zrinje, sportsport.ba na aparatima.. auu koji smo mi stroj postali.. ove godine ćemo se prošetati do naslova, kup nek uzme GOŠK.. nakon toga preuzimamo i ovaj portal, kupujemo :opaopa: :njanjanja: :rol:
HŠKZ!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 22 avg 2017, 11:46

mara1905 je napisao/la:sportsport.ba se tresu gaće od Zrinje, sportsport.ba na aparatima.. auu koji smo mi stroj postali.. ove godine ćemo se prošetati do naslova, kup nek uzme GOŠK.. nakon toga preuzimamo i ovaj portal, kupujemo :opaopa: :njanjanja: :rol:
Istina je ovo sto si napisao Mara evo danas vec novi clanak o Zrinji ali danas nas hvale kao da smo Real.Dobro si napisao,tresu se gaće. Sto bi rekao Rojs "sacuvaj me boze vruće pive,ladne žene, lošeg centaršuta i rezimskih piskarala".
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 22 avg 2017, 15:29

Izgleda da su Kukocu odbrojani daní u Mostaru, ne uklapa se u brzinsku igru prvaka,
kao nova destinacija se spominje Zeljeznicar ;)
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
tuzibaba
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tuzibaba » 22 avg 2017, 16:46

Taramba je napisao/la:Izgleda da su Kukocu odbrojani daní u Mostaru, ne uklapa se u brzinsku igru prvaka,
kao nova destinacija se spominje Zeljeznicar ;)
ja mislim da ova djeca kad pocnu igrat managera sa 10,11 godina ne prodaju igrace u svoju ligu...al eto ne mozes im ni prisrat kad su uzeli 2 kante zaredom
U

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 22 avg 2017, 19:45

Bernardic je uvijek dobre tekstove pisao. Thumbs up
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.