HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 19 jan 2018, 13:08

Signore je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Signore je napisao/la:Nisam pratio, hoce li Zrinjski dobiti pare za Cavara ili mu je istekao ugovor pa je otisao besplatno?
Dobit ce pare
Zna li se koliko?
Spominju se cifre od 400-500 tisuca eura.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HPCompaq » 19 jan 2018, 17:30

smoto je napisao/la:Bolje da je zatvorio "vrata guzicom" , potpisao za Eintracht Frankfurt . :D
Ispade da je dobro što je poslušao menadžera.Aferim mali :mrgreen:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 19 jan 2018, 18:34

Dena94 je napisao/la:
smoto je napisao/la:Bolje da je zatvorio "vrata guzicom" , potpisao za Eintracht Frankfurt . :D
Znalo se odavno, Zrinjski totalno neprofesionalno uso u ovu transfer sagu, a njegov menadzer izvuko najbolje iz svega.

Klub nije nista javno plasirao u javnost a kamoli price o suspenziji...mali je cak bio i na prozivci a tima i trenirao normalno ...pusti sto su pisali mediji zeljni socnih prica .
Pratite samo sluzbenu stranicu na facebooku jer je jedina mjerodavna
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 19 jan 2018, 22:59

hskzmostar je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
smoto je napisao/la:Bolje da je zatvorio "vrata guzicom" , potpisao za Eintracht Frankfurt . :D
Znalo se odavno, Zrinjski totalno neprofesionalno uso u ovu transfer sagu, a njegov menadzer izvuko najbolje iz svega.

Klub nije nista javno plasirao u javnost a kamoli price o suspenziji...mali je cak bio i na prozivci a tima i trenirao normalno ...pusti sto su pisali mediji zeljni socnih prica .
Pratite samo sluzbenu stranicu na facebooku jer je jedina mjerodavna
Kralju moj ne bi ja prico ono sto pokupim iz medija koda ja to ne znam. Ali uprava Zrinjskog je usla u pregovore sa Mariborom bez da su kontaktirali igraca i menadzera, bolje receno prihvatili su ponudu. Normalno nakon toga Zrinjski se sramoti pred Slovencima, nestaje u obranu Cavara i jos pusta da se po medijima vrte lazi kako se Cavar bahati i njegov menadzer zbog male place. Zrinjski je bio duzan sve to demantirat, jer u suprotnom to sve izgleda kao da je istina, Baka je taj koji je jedini branio Cavara cak i od uprave. Jedino se momak moze zahvalit menadzeru koji mu je omogucio ovaj transfer, jer Zrinjski u ovom nema utjecaja ni 1%, a ko bajagi ih hvale, prvi pravi transfer, to je klub...
The Nobles ⚔

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 19 jan 2018, 23:15

Zrinjski prihvatio ponudu menadžer nije i šta bi na kraju. Malog niko nije šikanirao, normalno je trenirao sa prvim timom. Ponuda je bila slične snage kao i ova zadnja. A sad reci kad sve znaš koliko je njegov menadžer dobar sa ovim transferom. Što se Bake tiče Šula ga je mogao sredit s malim prstom da je htio. a nije to uradio. A sad reci koliko se Gilja ugradio u cijelu priču. Jel isto ko i Husarić što je htio ili je manje.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 20 jan 2018, 01:20

miki651 je napisao/la:Zrinjski prihvatio ponudu menadžer nije i šta bi na kraju. Malog niko nije šikanirao, normalno je trenirao sa prvim timom. Ponuda je bila slične snage kao i ova zadnja. A sad reci kad sve znaš koliko je njegov menadžer dobar sa ovim transferom. Što se Bake tiče Šula ga je mogao sredit s malim prstom da je htio. a nije to uradio. A sad reci koliko se Gilja ugradio u cijelu priču. Jel isto ko i Husarić što je htio ili je manje.
Prvo da rijesimo to pitanje za sva vremena jednim logickim zakljuckom, vi stvarno mislite da je njega Frankfurt zamjetio za 6 mjeseci profi karijere, igrao je on odlicno i vise od tog, ali nije da se sirila prica o njem po citavoj evropi, zamjetio ga je Maribor cisto jer je se iskazo u LP protiv njih i onda su skauti pratili njega i Pirica. Drugo Gilja ims jake veze i povjerenje u Ftankfurtu gdje je doveo i svog drugog igraca (Hrgotu) i kao drugo odi na instagram od Cavara i procitaj post, sve je receno i dovoljno ti je sam zakljucit.
The Nobles ⚔

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 20 jan 2018, 08:51

Ni Šulenta ni Baka nisu izjavili da će Ćavar biti pod kaznom,to što portali tipa **** i ostali amaterski portali prenose vijesti čitajući forume i komentare nije problem kojim će se baviti uprava Zrinjskog.Uostalom ti isti portalčići i "novinari " podmeću nogu svojim člancima ima par sezona.
Jedini službeni stav Zrinjskog se objavi na službenoj stranici na Facebooku,pa onda nek kopira šta ko hoće.
Ćavi sretno u Švabiji.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 20 jan 2018, 10:07

Hum94 je napisao/la:Ni Šulenta ni Baka nisu izjavili da će Ćavar biti pod kaznom,to što portali tipa **** i ostali amaterski portali prenose vijesti čitajući forume i komentare nije problem kojim će se baviti uprava Zrinjskog.Uostalom ti isti portalčići i "novinari " podmeću nogu svojim člancima ima par sezona.
Jedini službeni stav Zrinjskog se objavi na službenoj stranici na Facebooku,pa onda nek kopira šta ko hoće.
Ćavi sretno u Švabiji.
Aj dobro necu svasta pricat ovdje, sve je jasno ko dan, ali neki ne zele da bude jasno... Ja uopce nisam mislio na portale sto su pisali da ce biti suspendiran, a vi konstantno to spominjete koji k. Opet kazem logicki zakljuci... razmisli samo kako je do transfera doslo, evo ja ni slova vise necu napisat.
The Nobles ⚔

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 20 jan 2018, 13:00

Dena94 je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Ni Šulenta ni Baka nisu izjavili da će Ćavar biti pod kaznom,to što portali tipa **** i ostali amaterski portali prenose vijesti čitajući forume i komentare nije problem kojim će se baviti uprava Zrinjskog.Uostalom ti isti portalčići i "novinari " podmeću nogu svojim člancima ima par sezona.
Jedini službeni stav Zrinjskog se objavi na službenoj stranici na Facebooku,pa onda nek kopira šta ko hoće.
Ćavi sretno u Švabiji.
Aj dobro necu svasta pricat ovdje, sve je jasno ko dan, ali neki ne zele da bude jasno... Ja uopce nisam mislio na portale sto su pisali da ce biti suspendiran, a vi konstantno to spominjete koji k. Opet kazem logicki zakljuci... razmisli samo kako je do transfera doslo, evo ja ni slova vise necu napisat.
Dena moriš, iste pare davo Maribor kao i Frankfurt sada. Mariborova ponuda stigla prva, odlicne pare, logicno da su ga nasi htjeli prodati i da im nije bilo jasno kako jedan igrac iz BH lige moze odbiti takvu ponudu i cekati neku od Frankfurta koja je trebala doci tek na ljeto.

Pretpostavljam da su nasi stisli Cavija da prihvati ponudu Slovenaca, a onda je njegov menadzer kad se naso u bezizlaznoj situaciji uvjerio Njemce da posalju ponudu odmah, da ne cekaju ljeto. Ljudi moji do ljeta ko ziv ko mrtav, a ponudu za iste pare vec imas na stolu.

Cavi je vjv bio izlozen pritiscima, ali nije bio izbacen iz ekipe, ja koliko vidim bio je i na prozivci, iso je u Medjugorje. Tako da..

I dalje mislim da je za Cavija bolje da je otisao u Maribor, tamo bi sigurno dobio sansu. Vrijeme ce pokazati.
HŠKZ!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 20 jan 2018, 15:53

mara1905 je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Ni Šulenta ni Baka nisu izjavili da će Ćavar biti pod kaznom,to što portali tipa **** i ostali amaterski portali prenose vijesti čitajući forume i komentare nije problem kojim će se baviti uprava Zrinjskog.Uostalom ti isti portalčići i "novinari " podmeću nogu svojim člancima ima par sezona.
Jedini službeni stav Zrinjskog se objavi na službenoj stranici na Facebooku,pa onda nek kopira šta ko hoće.
Ćavi sretno u Švabiji.
Aj dobro necu svasta pricat ovdje, sve je jasno ko dan, ali neki ne zele da bude jasno... Ja uopce nisam mislio na portale sto su pisali da ce biti suspendiran, a vi konstantno to spominjete koji k. Opet kazem logicki zakljuci... razmisli samo kako je do transfera doslo, evo ja ni slova vise necu napisat.
Dena moriš, iste pare davo Maribor kao i Frankfurt sada. Mariborova ponuda stigla prva, odlicne pare, logicno da su ga nasi htjeli prodati i da im nije bilo jasno kako jedan igrac iz BH lige moze odbiti takvu ponudu i cekati neku od Frankfurta koja je trebala doci tek na ljeto.

Pretpostavljam da su nasi stisli Cavija da prihvati ponudu Slovenaca, a onda je njegov menadzer kad se naso u bezizlaznoj situaciji uvjerio Njemce da posalju ponudu odmah, da ne cekaju ljeto. Ljudi moji do ljeta ko ziv ko mrtav, a ponudu za iste pare vec imas na stolu.

Cavi je vjv bio izlozen pritiscima, ali nije bio izbacen iz ekipe, ja koliko vidim bio je i na prozivci, iso je u Medjugorje. Tako da..

I dalje mislim da je za Cavija bolje da je otisao u Maribor, tamo bi sigurno dobio sansu. Vrijeme ce pokazati.
Dobro aj upravu si.
The Nobles ⚔

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 21 jan 2018, 20:27

Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la penke » 21 jan 2018, 21:13

4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.
Osobno dobro poznajem Zlomu,znam da od njegovog dolaska u vas nema nista, samo mu je Siroki opcija ovdje,prosle zime ste nudili vise al je naravno izabrao svoje.
Samo jedno ime

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sb1996 » 21 jan 2018, 21:15

4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.

Doce vam ko i Josip Coric ;))

adidas12
Postovi: 28
Pridružen/a: 08 mar 2017, 21:50
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la adidas12 » 21 jan 2018, 22:24

sb1996 je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.

Doce vam ko i Josip Coric ;))
A jesmo puno izgubili sto nam nije dosao ;)

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sb1996 » 22 jan 2018, 00:30

adidas12 je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.

Doce vam ko i Josip Coric ;))
A jesmo puno izgubili sto nam nije dosao ;)
To ne znamo, znamo samo da ste mu nudili puno vise novca ;)

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la nepostenaliga » 22 jan 2018, 00:34

Elvir Durakovic sa prvim timom. Junior jel tako? Baka ima osjećaj ako se sjecam to je lijevk bek koji mi se baš svidio. Ako ne grijesim.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 22 jan 2018, 12:38

penke je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.
Osobno dobro poznajem Zlomu,znam da od njegovog dolaska u vas nema nista, samo mu je Siroki opcija ovdje,prosle zime ste nudili vise al je naravno izabrao svoje.
Ok,to ne znam,kazem samo ono sto sam cuo :)

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KanistuViniga » 23 jan 2018, 12:27

Šta ima lažni mostarci?

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 23 jan 2018, 12:32

KanistuViniga je napisao/la:Šta ima lažni mostarci?
Vidimo se :)

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 24 jan 2018, 00:31

sb1996 je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Nasi su u kontaktu sa Zlomislicem,navodno su mu ponudili dosta bolje financijske uvjete nego Siroki,ali jos nema njegovog konkretnog odgovora.

Doce vam ko i Josip Coric ;))
Ne treba nam ni jedan ni drugi.. imamo 6 centralnih/zadnjih veznih samo nam jos fale Coric i Zlomislic..
HŠKZ!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.