HŠK Zrinjski - Transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ultra gitano » 15 jun 2016, 13:36

Klub teži ka iskoraku u Europi, a kako stvari stoje prije QLP promjnut će pola rastera igrača koji su nosili igru ili su bili jedan od značajnijih čimbenika u igri. Shvatim odlazak nekih starijih igrača Kreše,Vučine, ali da sad dovodimo igrače na pozicije na kojima nismo deficitarni to mi nije jasno pogotovo odricanje naših juniora :damn: počevši od golmana Bandića pa nadalje :?

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jun 2016, 13:47

ultra gitano je napisao/la:Klub teži ka iskoraku u Europi, a kako stvari stoje prije QLP promjnut će pola rastera igrača koji su nosili igru ili su bili jedan od značajnijih čimbenika u igri. Shvatim odlazak nekih starijih igrača Kreše,Vučine, ali da sad dovodimo igrače na pozicije na kojima nismo deficitarni to mi nije jasno pogotovo odricanje naših juniora :damn: počevši od golmana Bandića pa nadalje :?
Pa ne znam...u pretkolu će vjerojatno od novih igrača nastupiti samo Jakovljević umjesto ozljeđenog Graovca i umjesto Zakarića valjda Kouadio ili Filipović, možda i Peko...na desnom beku će biti vjerojatno Čolić koji se i u prošloj polusezoni izmjenjivao sa Blaićem na tom mjestu...ovo ostalo je sve isto...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jun 2016, 13:52

Momčad za europu:
.................... Karačić;........
Čolić-Jakovljević-Katanec-Stojanović;
................ Petrak-Tomić;........
Todorović-Arežina-Kouadio ili Filipović;
............... Mešanović...........
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la Mandrake » 15 jun 2016, 14:16

PiazzaGrande je napisao/la:Momčad za europu:
.................... Karačić;........
Čolić-Jakovljević-Katanec-Stojanović;
................ Petrak-Tomić;........
Todorović-Arežina-Kouadio ili Filipović;
............... Mešanović...........
Ma i da ne dođe Kouadio na vrijeme (ovako je Široki imao probleme sa registracijom Ajayia ccc, moćna naša državna administracija) opet je ovo odlična ekipa, prošlogodišnja šampionska ostala na okupu (izuzev Zakarića, ali vjerujem žešće u Miloša Filipovića), valjalo bi da Graovac bude spreman za tekmu jer je ipak uigran žešće sa Matijom, no sve da ne bude; S.Jakovljević je pojačanje definitivno! Ja zadovoljan pravo sa postavom trenutnom, prvo ždrijeb, pa prolazak :thumbup:

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ultra gitano » 15 jun 2016, 14:28

Pa ne znam...u pretkolu će vjerojatno od novih igrača nastupiti samo Jakovljević umjesto ozljeđenog Graovca i umjesto Zakarića valjda Kouadio ili Filipović, možda i Peko...na desnom beku će biti vjerojatno Čolić koji se i u prošloj polusezoni izmjenjivao sa Blaićem na tom mjestu...ovo ostalo je sve isto...[/quote]

Peko out kako stvari stoje prekrižen također, G. Karačić upitan za QLP i on neće naj vjerovatnije zaigrat-znači ovaj novi golman iz rudara bi trebo startat ,riješava se status sa nekim igračima kao Arežina i još poneki koji su pod :?: oko daljne suradnje itd... nezz pomeni je + jedino Kouadio(ako bude pružao igre kao u Travniku) ovi ostali će se tek morati dokazati da su neko pojačanje, jer Vitez i nije bog zna neki top klub da se ne uvrijede Vitežani :D ali tako je ,a zasad nam odatle dolaze tzv. pojačanja :hmmmmm: vidićemo sad na ovim pripremnim utakmicama. Ključ svakog uspjeha po meni je zadržavanje momčadi koja je izborila NASLOV pa tek onda rasprodaja,raskidi,ne/produživanje ugovora itd... bar ja tako razmišljam :kafa:

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la GradKamena1 » 15 jun 2016, 14:53

Dolazite na utakmice i navijajte za Zrinjski,ostalo je na upravi i igračima !

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jun 2016, 15:01

GradKamena1 je napisao/la:Dolazite na utakmice i navijajte za Zrinjski,ostalo je na upravi i igračima !
Pa šta drugo radim sve ove godine...čak i više od toga....
Ne vidim zašto ne bi razmjenili mišljenja...valjda forum i služi za to...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la GradKamena1 » 15 jun 2016, 15:04

PiazzaGrande je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la:Dolazite na utakmice i navijajte za Zrinjski,ostalo je na upravi i igračima !
Pa šta drugo radim sve ove godine...čak i više od toga....
Ne vidim zašto ne bi razmjenili mišljenja...valjda forum i služi za to...
Nažalost dosta ljudi ne radi,eo radi ovog momka vec vidim da dosta ljudi pokusava na negativno stvari okrenut,a sad nam treba pozetiva na najace pred izvlacenje i utakmice LP,nemamo razloga da nevjerujemo upravi obradovali su nas dosta puta u ove tri sezone,i treba im podrska !

Vidim stoji neka skela kod semafora,valjda pocinju radovi uskoro na tome !

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 15 jun 2016, 15:10

Mešanović ide naklon europe, Stevo otpisan

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jun 2016, 15:22

GradKamena1 je napisao/la: Nažalost dosta ljudi ne radi,eo radi ovog momka vec vidim da dosta ljudi pokusava na negativno stvari okrenut,a sad nam treba pozetiva na najace pred izvlacenje i utakmice LP,nemamo razloga da nevjerujemo upravi obradovali su nas dosta puta u ove tri sezone,i treba im podrska !

Vidim stoji neka skela kod semafora,valjda pocinju radovi uskoro na tome !
Ma nije to tako dramatično, ne treba frku praviti tamo gdje je, ustvari, i nema...
Sto puta sam napisao da Uprava radi dobar posao a vidim da ima skoro jednoglasnu potporu svih navijača...
Biće sve kako treba, ne sumnjam u to...
Očekujem europski iskorak ove sezone, zreli smo za to...

p.s. biće valjda do LP i taj novi LED semafor...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la Mandrake » 15 jun 2016, 15:40

ZrinjskiMostar je napisao/la:Mešanović ide nakon europe, Stevo otpisan
Hvala Stevi na svemu i sve mu najbolje želim u daljenjem nastavku karijere, šteta! Za Mešu se to već par mjeseci provlači da ima ponudu iz Ukrajine... Znači Gogo, Graovac i Meša neće igrati 3. pretkolo :D Imamo spremne igrače koji čekaju ko zapete puške da uskoče: Bandića (ili Kozić), S.Jakovljević i Bilbija moćni :thumbup:
PiazzaGrande je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la: Nažalost dosta ljudi ne radi,eo radi ovog momka vec vidim da dosta ljudi pokusava na negativno stvari okrenut,a sad nam treba pozetiva na najace pred izvlacenje i utakmice LP,nemamo razloga da nevjerujemo upravi obradovali su nas dosta puta u ove tri sezone,i treba im podrska !

Vidim stoji neka skela kod semafora,valjda pocinju radovi uskoro na tome !
Ma nije to tako dramatično, ne treba frku praviti tamo gdje je, ustvari, i nema...
Sto puta sam napisao da Uprava radi dobar posao a vidim da ima skoro jednoglasnu potporu svih navijača...
Biće sve kako treba, ne sumnjam u to...
Očekujem europski iskorak ove sezone, zreli smo za to...

p.s. biće valjda do LP i taj novi LED semafor...
Ma samo pozitivno je kod raje, sve što je Piazza napisao, apsolutno potpisujem od A do Ž :thumbup:
Možda će prenijet onaj kod Projektanta na stadion :urnebes:

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jun 2016, 15:45

Mandrake je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:Mešanović ide nakon europe, Stevo otpisan
Hvala Stevi na svemu i sve mu najbolje želim u daljenjem nastavku karijere, šteta! Za Mešu se to već par mjeseci provlači da ima ponudu iz Ukrajine... Znači Gogo, Graovac i Meša neće igrati 3. pretkolo :D Imamo spremne igrače koji čekaju ko zapete puške da uskoče: Bandića (ili Kozić), S.Jakovljević i Bilbija moćni :thumbup:
PiazzaGrande je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la: Nažalost dosta ljudi ne radi,eo radi ovog momka vec vidim da dosta ljudi pokusava na negativno stvari okrenut,a sad nam treba pozetiva na najace pred izvlacenje i utakmice LP,nemamo razloga da nevjerujemo upravi obradovali su nas dosta puta u ove tri sezone,i treba im podrska !

Vidim stoji neka skela kod semafora,valjda pocinju radovi uskoro na tome !
Ma nije to tako dramatično, ne treba frku praviti tamo gdje je, ustvari, i nema...
Sto puta sam napisao da Uprava radi dobar posao a vidim da ima skoro jednoglasnu potporu svih navijača...
Biće sve kako treba, ne sumnjam u to...
Očekujem europski iskorak ove sezone, zreli smo za to...

p.s. biće valjda do LP i taj novi LED semafor...
Ma samo pozitivno je kod raje, sve što je Piazza napisao, apsolutno potpisujem od A do Ž :thumbup:
Možda će prenijet onaj kod Projektanta na stadion :urnebes:
Ma neće dati stanari okolnih zgrada onaj kod Projektanta, već su se saživili sa njim, bilo bi im neobično da ga sada ukinu... :urnebes: :urnebes:

p.s. ZrinjskiMostar napisa da Mešanović ide nakon Europe, znači ostaje do zime minimalno... ;)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ALOBOLA » 15 jun 2016, 16:22

Ja ne vidim da se postava tako dramaticno promjenila.Stevo,Vucina,Kreso sve eoizodne uloge pa cak ni epizodne.Svaka cast njima i hvala im ali jednostavno njihova kvaliteta nije vise adekvatna ambicijama Zrinjskog.Vrijeme i godine cine svoje.
Blaic ima vec dobre zamjene i to dvije a Zakarica cemo rijesiti uskoro.Jos da ja dodam svoje vidjenje sto se tice Goge i Graovca,ja mislim da oni nigdje ne idu ovog ljeta ,ali vidjet cemo jesam li bio u pravu.
Sto se tice prinova samo teren je mjerilo za igraca a ostalo su nagadjanja i naklapanja.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 jun 2016, 12:46

ALOBOLA je napisao/la:Ja ne vidim da se postava tako dramaticno promjenila.Stevo,Vucina,Kreso sve eoizodne uloge pa cak ni epizodne.Svaka cast njima i hvala im ali jednostavno njihova kvaliteta nije vise adekvatna ambicijama Zrinjskog.Vrijeme i godine cine svoje.
Blaic ima vec dobre zamjene i to dvije a Zakarica cemo rijesiti uskoro.Jos da ja dodam svoje vidjenje sto se tice Goge i Graovca,ja mislim da oni nigdje ne idu ovog ljeta ,ali vidjet cemo jesam li bio u pravu.
Sto se tice prinova samo teren je mjerilo za igraca a ostalo su nagadjanja i naklapanja.
Možda će malo ružno zvučati ali ja bih volio da odu ovoga ljeta, da klub zaradi nešto na njima ali mislim da od toga neće biti ništa...
Naime, Gogi za pola godine ističe ugovor, vjerojatno do tada neće potpisati novi i onda je slobodan igrač tj. Zrinjski bi na njegovom eventualnom transferu na zimu zaradio 0 KM...
Graovac je ozljeđen, danas bi trebao na magnetnu rezonancu ( kako sam čuo ) da se vidi u kakvom je stanju, vjerojatno neće zaigrati prije jeseni tako da je njegov mogući transfer ovoga ljeta isključen ( ko će kupiti ozljeđenog igrača ) a i njemu ugovor ističe sljedeće godine na ljeto ( jedina prednost je što je, koliko znam, on odlučan da ide iz Zrinjskog pa bi se neki transfer, možda, mogao srediti u zimskom prelaznom roku, tako da i klub profitira malo...
Koliko znam, trenutno stanje je takvo da svi ostali igrači ostaju u Zrinjskom ali nije nemoguće da do kraja prelaznog roka ode neko...Tu prije svega mislim na Todorovića koji je imao izvrsnu sezonu i koji bi to mogao kapitalizirati dobrim transferom negdje vani, možda još i Mešanović, njegov manager je spominjao Ukrainu, ali mislim da od toga neće biti ništa,gledaćemo mi njega još najmanje godinu dana u dresu sa lentom...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ALOBOLA » 16 jun 2016, 14:51

Ocito isto razmisljamo.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 jun 2016, 15:15

ALOBOLA je napisao/la:Ocito isto razmisljamo.
;)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la Mandrake » 16 jun 2016, 19:18

PiazzaGrande je napisao/la: Možda će malo ružno zvučati ali ja bih volio da odu ovoga ljeta, da klub zaradi nešto na njima ali mislim da od toga neće biti ništa...
Naime, Gogi za pola godine ističe ugovor, vjerojatno do tada neće potpisati novi i onda je slobodan igrač tj. Zrinjski bi na njegovom eventualnom transferu na zimu zaradio 0 KM...
Graovac je ozljeđen, danas bi trebao na magnetnu rezonancu ( kako sam čuo ) da se vidi u kakvom je stanju, vjerojatno neće zaigrati prije jeseni tako da je njegov mogući transfer ovoga ljeta isključen ( ko će kupiti ozljeđenog igrača ) a i njemu ugovor ističe sljedeće godine na ljeto ( jedina prednost je što je, koliko znam, on odlučan da ide iz Zrinjskog pa bi se neki transfer, možda, mogao srediti u zimskom prelaznom roku, tako da i klub profitira malo...
Koliko znam, trenutno stanje je takvo da svi ostali igrači ostaju u Zrinjskom ali nije nemoguće da do kraja prelaznog roka ode neko...Tu prije svega mislim na Todorovića koji je imao izvrsnu sezonu i koji bi to mogao kapitalizirati dobrim transferom negdje vani, možda još i Mešanović, njegov manager je spominjao Ukrainu, ali mislim da od toga neće biti ništa,gledaćemo mi njega još najmanje godinu dana u dresu sa lentom...
Slažem se sve! Ali hajmo probat zaradit lovu od prolaska u 3. pretkolo, hajmo biti prvi koji će to učinit :cool: pa kasnije ćemo razmišljat o eventualnoj prodaji navedenih! Ali slažem se u principu s vama, klub treba prvenstveno gledati svoje interese!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jun 2016, 11:57

Je li itko od vas čuo da bi nam mogao Amer Gojak iz Dinama doći ili bi to mogla biti samo šuplja... :think:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jun 2016, 12:32

PiazzaGrande je napisao/la:Je li itko od vas čuo da bi nam mogao Amer Gojak iz Dinama doći ili bi to mogla biti samo šuplja... :think:
Sumnjam, Gojak je bio clan juniora Dinama koji su dobili Bajern u LP i trebali igrati finale ali syebala ih administracija.I to je dobro igrao a vecina tih igraca je vec u izlogu,npr. Brekalo je vec prodat Wolfsburgu za 10- miliona eura.Tko zna mozda i bude kakva posudba kao nekad Luka,Zakaric......
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ultra gitano » 17 jun 2016, 13:49

Šta bi sa Kouadiom :?: hoće li dolaziti zna li se išta

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.