HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3430
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 jul 2017, 00:25

UltrasMostar94 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Sta je bilo sa Kukocom?
Ko ce mu znat, mozda ozljeda, a mozda i ono kurcenje po fb-u. Uskoro rusenja zida na istoku, ako ne i u sljedecih nekoliko dana, sto me raduje. Raduje me i ova mladjarija ali znam da ce otic prvom prilikom.
To se misli nesto vise radit ili? Mislim ako se pocne ne igramo u Mostaru? Ili je to neko sitno sminkanje

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 00:27

Slazem se sa Bakom.Igrali smo koliko smo znali i mogli.Šteta penala ,nije čak loše ni opalio ali yebiga ,ja sam odmah rekao da ne puca igrač na kojem je bio penal ali sad je gotovo.Piric odradio sto je mogao ,Baric vrlo dobar defanzivno,po njegovoj strani ništa nam nisu uradili,.Pero ispod svog nivoa,Katanec i Jakov odlični, Pezer ima potencijala,Ćavar je na žalost dio utakmice bio izgubljen ,pojela ga je trema ali je i takav pokazao da će s vremenom biti ako Bog da odličan veznjak,novi Mateo Kovačić ali moramo istrpit njegove greške i neiskustvo.Bilbija borben kao obično ali penal ga dotukao.Pezer me neodoljivo podsjeća na Petraka.Jović mora i može puno više, puno zuji ali nigdje meda.Kajkut sasvim solidan,on jeste spor ali se zna gradit spustat lopte i sluzit kao mantinela i po meni trebao pucati penal.Filipović aktivan na početku a onda se izgubio
Todoru pase kad udje sa klupe.
Ovi papci "godišnjaci" na tribinama sto nemaju pojma o nogometu bolje da ne dolaze ni tu jednu dvije tekme godišnje. U Mariboru treba muški odigrati, tko zna možda nam se sreća napokon osmjehne negdje u europi.
I na kraju ,realno nismi zasluzili poraz ,a razliku cine 2-3 extra igrača koje imaju ekipe kao Maribor,dosta je pogledat kakvu je loptu dobio Zahovic kod gola, lopta sa ocima kroz 5-6 nasih igrača ili potez Tavaresa sa onom loptom u zraku.Ali takvi igrači koštaju i to za naše uvjete previše.
Glavu gore opet cemo biti jaki samo treba vremena.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 00:33

UltrasMostar94 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Sta je bilo sa Kukocom?
Ko ce mu znat, mozda ozljeda, a mozda i ono kurcenje po fb-u. Uskoro rusenja zida na istoku, ako ne i u sljedecih nekoliko dana, sto me raduje. Raduje me i ova mladjarija ali znam da ce otic prvom prilikom.

Kojeg zida na istoku,Mislis ovog zida sto djeli teren od stajanja ili nešto drugo?
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Evolve » 13 jul 2017, 00:36

Duff je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Sta je bilo sa Kukocom?
Navodno nakon informacije da nije u pocetnih 11,uopce nije htio biti na utakmici. ko ga ****.

Nismo lošiji bili, da je Tomić tu, dobar napadač i malo sreće moglo je biti i puno drugačije. **** ga.
Cuj nije htio bit na utakmici, a koji k izjavljuje prije utakmice da je konkurencija dobra, ovo ono, i kad ga ista ta konkurencija sjedne na klupu, plac.... koji k
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Android » 13 jul 2017, 00:44

Evolve je napisao/la:
Duff je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Sta je bilo sa Kukocom?
Navodno nakon informacije da nije u pocetnih 11,uopce nije htio biti na utakmici. ko ga ****.

Nismo lošiji bili, da je Tomić tu, dobar napadač i malo sreće moglo je biti i puno drugačije. **** ga.
Cuj nije htio bit na utakmici, a koji k izjavljuje prije utakmice da je konkurencija dobra, ovo ono, i kad ga ista ta konkurencija sjedne na klupu, plac.... koji k
Kolega kao da nikad niste culi za Toncija Kukoca :lol: . Taj je covjek tempirana bomba...

Steta za poraz, zasluzili ste pobjedu nakon svega prikazanog danas, ali sreca okrece ledja po tko zna koji put...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 00:50

Ma to su priče ,ja sam čuo da su on i Jamak povrijedjeni a sad sta je istina ne znam.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Duff » 13 jul 2017, 00:52

Ma idiot. Svaka cast deckima s dobrim pristupom i borbom nista im ne zamjeram,a ovi sto su jaki po fb i insta a na terenu i treninzima kurcina nek ****
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 09:40

Duff je napisao/la:Ma idiot. Svaka cast deckima s dobrim pristupom i borbom nista im ne zamjeram,a ovi sto su jaki po fb i insta a na terenu i treninzima kurcina nek ****
Ma nemaš sta zamjeriti , nisu zaslužili da izgube vrlo lako je moglo biti 2-1 za nas ali to je nogomet.Pocetak je sezone , ja sam optimista i mislim da imamo opet dobru ekipu a dalje ćemo vidjeti.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la mara1905 » 13 jul 2017, 12:07

Galić na klupi, Barić u prvom sastavu, pa brate mili Baka ko da se zajebaje, aktivniji bi ja bio od Barića, čak bi i bolje centriro od njega.. kaže Baka pomladio ekipu a oslonac mu Barić - Jamak - Kajkut, (Jamak nije igro radi ozljede).. Za Kajkuta je malo reć ko da prikolicu vuče, Krpić je za njega klasa.. ostali korektni, Ćavar će biti igračina i sinoć su samo na njemu bila 3-4 žuta kartona.. Peri i Bilbiji ne mogu ništa zamjeriti, svakome se može destiti..

U Maribor napasti, Galić u prvi tim, Todor i Filip na krilima, Jović u špic
Nada umire posljednja, IGRAJ DO KRAJA!
HŠKZ!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 13 jul 2017, 12:23

mara1905 je napisao/la:Galić na klupi, Barić u prvom sastavu, pa brate mili Baka ko da se zajebaje, aktivniji bi ja bio od Barića, čak bi i bolje centriro od njega.. kaže Baka pomladio ekipu a oslonac mu Barić - Jamak - Kajkut, (Jamak nije igro radi ozljede).. Za Kajkuta je malo reć ko da prikolicu vuče, Krpić je za njega klasa.. ostali korektni, Ćavar će biti igračina i sinoć su samo na njemu bila 3-4 žuta kartona.. Peri i Bilbiji ne mogu ništa zamjeriti, svakome se može destiti..

U Maribor napasti, Galić u prvi tim, Todor i Filip na krilima, Jović u špic
Nada umire posljednja, IGRAJ DO KRAJA!
Nemoj mi Filipa molin te usporava ekipu, Kajkut se jedini borio, trco je koda je on najmladji a ne najstariji na terenu nije on kriv sto mu se u kontrama nije niko nudio. Znam jenog juniora skroz dobro, tako da cu javljat te detalje oko stadiona, kaze mi jutros odradili trening stariji, kaze kukoc opet sam trenira sigurno je ozljeda.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 15:13

mara1905 je napisao/la:Galić na klupi, Barić u prvom sastavu, pa brate mili Baka ko da se zajebaje, aktivniji bi ja bio od Barića, čak bi i bolje centriro od njega.. kaže Baka pomladio ekipu a oslonac mu Barić - Jamak - Kajkut, (Jamak nije igro radi ozljede).. Za Kajkuta je malo reć ko da prikolicu vuče, Krpić je za njega klasa.. ostali korektni, Ćavar će biti igračina i sinoć su samo na njemu bila 3-4 žuta kartona.. Peri i Bilbiji ne mogu ništa zamjeriti, svakome se može destiti..

U Maribor napasti, Galić u prvi tim, Todor i Filip na krilima, Jović u špic
Nada umire posljednja, IGRAJ DO KRAJA!
Mara ne slažem se za Barića. Po njegovoj strani nam nisu ništa napravili i on je svoje odlično odradio .Da je tako dobar prema naprijed onda bi igrao u bundesligi a ne ovdje.Na zalost Galić me razocarao sto se tiče defanzive a ocito i Baku pa ce morat poraditi na tome
Kajkut sigurno jedan od boljih na terenu sinoć.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 13 jul 2017, 15:25

ALOBOLA je napisao/la:
mara1905 je napisao/la:Galić na klupi, Barić u prvom sastavu, pa brate mili Baka ko da se zajebaje, aktivniji bi ja bio od Barića, čak bi i bolje centriro od njega.. kaže Baka pomladio ekipu a oslonac mu Barić - Jamak - Kajkut, (Jamak nije igro radi ozljede).. Za Kajkuta je malo reć ko da prikolicu vuče, Krpić je za njega klasa.. ostali korektni, Ćavar će biti igračina i sinoć su samo na njemu bila 3-4 žuta kartona.. Peri i Bilbiji ne mogu ništa zamjeriti, svakome se može destiti..

U Maribor napasti, Galić u prvi tim, Todor i Filip na krilima, Jović u špic
Nada umire posljednja, IGRAJ DO KRAJA!
Mara ne slažem se za Barića. Po njegovoj strani nam nisu ništa napravili i on je svoje odlično odradio .Da je tako dobar prema naprijed onda bi igrao u bundesligi a ne ovdje.Na zalost Galić me razocarao sto se tiče defanzive a ocito i Baku pa ce morat poraditi na tome
Kajkut sigurno jedan od boljih na terenu sinoć.
Kao što sam i reko prije utakmice, da će se odlučit za Barića baš zbog defanzive, Stojkić je isto dobro izgledo, iako ga je Ahmedi dosta lomio, a i na kraju najveća greška je bio onaj penal, inače bi obrana bila ocijena 8, vezni 7.5, a napad 3-4 pogotovo krila. Kajkut je odradio poso odlicno, primio je skoro svaku loptu koja mu je poslana, ali Bilbija je zakazo i nije mu nimalo pomago, kao ni Filipović, jedini koji mu se nudio bio je Jović, a kasnje i Todorović, sto je i na kraju duplim pasem Kajkuta i Todora rezultiralo golom.

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la mara1905 » 13 jul 2017, 16:10

Vi samo o nekoj defanzivi, Barić nije pošteno centra prešo, j... takvog beka, ovo je moderni nogomet..

Šteta što Barišić dolazi tek sada, puno bi nam značilo da je on igrao ovaj dvomeč.. a vjv će skužiti da nam treba i napadač što prije
HŠKZ!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 13 jul 2017, 16:12

:shock:
mara1905 je napisao/la:Vi samo o nekoj defanzivi, Barić nije pošteno centra prešo, j... takvog beka, ovo je moderni nogomet..

Šteta što Barišić dolazi tek sada, puno bi nam značilo da je on igrao ovaj dvomeč.. a vjv će skužiti da nam treba i napadač što prije
Opet ponavljam, da je se desilo ono sto je se desilo na desnoj strani kod penala Sojkica, bila bi drugacija prica. Samo gledaj koliko bi nam znacilo da je ostalo 1:1 dok u napadu i Jovic je podjelio q0 ubacaja ovi nisu ni pomisljali skocit, cemu tu? Treba se gledat da se u Mariboru iskljucivo igra kroz sredino.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 14 jul 2017, 12:14

Jel moguce ovo dobijam najlakseg moguceg protivnika :( , jos mozemo reci da nismo mogli lakseg ni dobit od Maribora, a da je nositelj. Nikad laksi zdrjeb za Europu od ovog necemo dobit. Daj Boze, snage Baki i igraci da naprave najveci podvig u povjesti Zrinjskog . Karta za Maribor 60km ulaznica 20KM, vec se najavljuje 500-njak Ultrasa, ali ako se podigne atmosfera mozda i bude maksimalnih 700.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la hskzmostar » 14 jul 2017, 12:57

Suludo je mastat da ova ekipa sa mladim Cavarom,slabo inteligentnim Pezerom losim i tromim Kajkutom i htjeli mi to priznat ili ne kapetanom koji u europi nije utakmice da valja odigrao kao i sa Baricem koji je uz Pezera krivac za prvi gol Maribora moze zabiti dva ili tri gola u gostima Mariboru a pri tome primiti samo jedan gol ili cak niti jedan.
Da smo se pojacali igracima a ne Cirjakom,Perisicem i Pezerim kao sto niti napadaca nismo doveli mogli smo mozda pruziti jaci otpor ovako me iskreno strah debakla i protiv neuvjerljivog Maribora pogotovo ako ih Baka napadne.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la mara1905 » 14 jul 2017, 13:11

Po meni najbolji sastav za Maribor, prvo sam konto Jovića u špic, al možda bolje ovako:

Pirić - Galić, Jakovljević, Katanec - Stojkić - Jamak (Perišić) - Pezer - Jović - Ćavar - Todorović - Bilbija

Ćavar je prirodno polušpic i tu treba igrati, Bilbija može u napad, pa kasnije ubacivati Mulu, Kajkuta, Kukija ili Filipovića, jbg trenutno nemamo bolje..

Igraj do kraja, nada umire posljednja!
HŠKZ!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 14 jul 2017, 13:27

mara1905 je napisao/la:Po meni najbolji sastav za Maribor, prvo sam konto Jovića u špic, al možda bolje ovako:

Pirić - Galić, Jakovljević, Katanec - Stojkić - Jamak (Perišić) - Pezer - Jović - Ćavar - Todorović - Bilbija

Ćavar je prirodno polušpic i tu treba igrati, Bilbija može u napad, pa kasnije ubacivati Mulu, Kajkuta, Kukija ili Filipovića, jbg trenutno nemamo bolje..

Igraj do kraja, nada umire posljednja!
Realno po meni bi Bilbija vise provalio u špicu od Kajkuta, mislim da trebaju u potpunosti promjenit stil igre, jer ovaj nam stil igre nije pruzio dovoljno prilika u Mostaru, a kamoli u Mariboru. Ja bi i dalje forsior 3 u zadnjoj liniji. Npr. 3-4-3, jos kad smo doveli Barisica koji moze igrat i sredinu i stopera to je ono "Bingo" Piric- Katanec - Barišić - Jakov, Barić(Gala) - Pezer - Ćavar - Kukoč, Todorović - Jović - Bilbija. Po meni bi ovo bilo idealno vracanje starog trokuta Todorović, Bilbija, Mešanović, nažalost Mešu nemamo, ali ipak misli da bi Jović tu mogo odradit poso. S ovakom formacijom ne bi bili previše otvoreni, a idealna je za neke brze napade. Forsirat vise te napade kroz sredinu gdje bi ljepo konbinirali Bilbija, Jović, Todor, Cavar, jos sa strane ubojiti Kukoc, a da na defanzivu paze Pezer, Barisic, Katanec, Jakov i Barić. OD UBAČAJA SE GOLOVA NAZAJBIJAT NEĆEMO!!!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 14 jul 2017, 14:54

Ma neće ih Baka napasti gore bar ne odmah u prvom poluvremenu.
Ponavljam sto se tiče novih igrača rano je bilo sta konkretno i precizno reći.Procitajte neke komentare o Tomicu nakon prvih utakmica kod nas ili Petraka,na klupi su nam sjedili Zizovic ili Bilbija kad su došli. Tako i danas da dovedes Mesija mora se malo snaći i prilagoditi.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 jul 2017, 21:37

Pirić-debitant u kval. LP-1. nastup
Barić-3 nastupa u kval. LP
Jakovljević-3 nastupa u kv. LP
Katanec-5 nastupa u kv.LP
Stojkić-5 nastupa u kv.LP
Pezer-debitant u kval LP-1. nastup
Ćavar-debitant u kv.LP-1. nastup
Filipović-3 nastupa u kv.LP
Bilbija-3 nastupa u kv.LP
Jović-debitant u kval.LP-1.nastup
Kajkut-3 nastupa u kv.LP

Todorović-3 nastupa u kv.LP
M'husejnović-debitant u kv.LP-1.nastup
Perišić-debitant u kv.LP-1.nastup

ZRINJSKI UKUPNO:14 igrača/34 nastupa u kv.LP

Tavares(MARIBOR)-37 nastupa(kvalifikacije+grupna faza LP)...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.