HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 jul 2017, 22:14

Jamak se nece oporaviti do srijede, Barisic nema pravo nastupa, jer se taj joker igrac moze prijaviti 24 sata prije prve utakmice, Jakovljevic bi trebao igrati...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 14 jul 2017, 22:24

PiazzaGrande je napisao/la:Jamak se nece oporaviti do srijede, Barisic nema pravo nastupa, jer se taj joker igrac moze prijaviti 24 sata prije prve utakmice, Jakovljevic bi trebao igrati...
Ma igra ce Jakov, bolje da ne igra Jamak, Cavar i Pezer su se iskazali, kao i Perisic. Barisic ce nam dobro doc, ali mogo samo reci oprostio bi Baki 3:0 u Maribori, ali ne mogu mu oprostit ako bude opet igro s ovom nikakvom taktikom, ubacivanj 'nikome", isto tako mislim da bi ih iznenadili kad bi probijali sredinu.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 jul 2017, 22:41

UltrasMostar94 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jamak se nece oporaviti do srijede, Barisic nema pravo nastupa, jer se taj joker igrac moze prijaviti 24 sata prije prve utakmice, Jakovljevic bi trebao igrati...
Ma igra ce Jakov, bolje da ne igra Jamak, Cavar i Pezer su se iskazali, kao i Perisic. Barisic ce nam dobro doc, ali mogo samo reci oprostio bi Baki 3:0 u Maribori, ali ne mogu mu oprostit ako bude opet igro s ovom nikakvom taktikom, ubacivanj 'nikome", isto tako mislim da bi ih iznenadili kad bi probijali sredinu.
A jbg.i protivnik se nesto pita, dobro su nas prostudirali, nije dzaba Zahovic 3 puta dolazio na nase pripremne utakmice...
Gore sam napisao, nasih 14 igraca ima 34 nastupa u LP a sam Tavares 37...
Pored toga u ekipi imas par debitanata, Pezer 3 godine igrao u Celiku, debitira za nas i to u LP, M.husejnovic do jucer igrao drugu ligu, sada igra LP, Cavar dojucerasnji junior, skoro pa debitant za Zrinju, ima 10 min. iz prosle sezone i to u zadnjem kolu protiv Slobode(ulazi kod rezultata 3-0 za nas), Perisic isto debitira za Zrinjski i to u LP(ne bih rekao da je los, mislim da je bolje rijesenje od Pezera na sredini, a najbolje bi bio Barisic kada bi mogao igrati)...

Nedavno sam pisao, moramo brze igrati, a imamo par solucija za takvo nesto...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 15 jul 2017, 00:57

PiazzaGrande je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jamak se nece oporaviti do srijede, Barisic nema pravo nastupa, jer se taj joker igrac moze prijaviti 24 sata prije prve utakmice, Jakovljevic bi trebao igrati...
Ma igra ce Jakov, bolje da ne igra Jamak, Cavar i Pezer su se iskazali, kao i Perisic. Barisic ce nam dobro doc, ali mogo samo reci oprostio bi Baki 3:0 u Maribori, ali ne mogu mu oprostit ako bude opet igro s ovom nikakvom taktikom, ubacivanj 'nikome", isto tako mislim da bi ih iznenadili kad bi probijali sredinu.
A jbg.i protivnik se nesto pita, dobro su nas prostudirali, nije dzaba Zahovic 3 puta dolazio na nase pripremne utakmice...
Gore sam napisao, nasih 14 igraca ima 34 nastupa u LP a sam Tavares 37...
Pored toga u ekipi imas par debitanata, Pezer 3 godine igrao u Celiku, debitira za nas i to u LP, M.husejnovic do jucer igrao drugu ligu, sada igra LP, Cavar dojucerasnji junior, skoro pa debitant za Zrinju, ima 10 min. iz prosle sezone i to u zadnjem kolu protiv Slobode(ulazi kod rezultata 3-0 za nas), Perisic isto debitira za Zrinjski i to u LP(ne bih rekao da je los, mislim da je bolje rijesenje od Pezera na sredini, a najbolje bi bio Barisic kada bi mogao igrati)...

Nedavno sam pisao, moramo brze igrati, a imamo par solucija za takvo nesto...
Slazem se s tobom, to neiskustvo i pokazuje da ne znaju igrat na rezultat sto Baka kaze. Ali u Mariboru nam treba pobjeda i jedino ti to "mlado - ludo" moze ostvarit. Ocekujem Kukoca, Lucica, Nardina od prve da i oni osjete LP. Evo vidim Cosic i Mrkaic otisli na posudbu u Vitez, nije lose. Razvili smo simpatije u Gosku i Vitezu.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 15 jul 2017, 22:55

Viole sjednu u utorak u avion oko 11:00, slete u Mostar malo prije podne, odu u hotel, malo se osvježe i odmore, i posljepodne na trening...
Naši će dva dana prije utakmice ( u ponedjeljak ) u autobus i put Maribora...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 jul 2017, 21:18

Sta u srijedu, kako ih pobjediti?! :hmmmmm:
Mojih 11:
...................Piric..................
Galic-Jakovljevic-Katanec-Stojkic
................Perisic-Cavar...............
.....Jazvin-Bilbija-Todorovic......
.................Jovic....................

Svi u napad!!!
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 16 jul 2017, 21:24, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Besic » 16 jul 2017, 21:21

Čavar i Čirjak trebaju igrati, kakvi Pezeri i Jamaci.
U mladosti je snaga!
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2017, 21:47

Besic je napisao/la:Čavar i Čirjak trebaju igrati, kakvi Pezeri i Jamaci.
U mladosti je snaga!
:kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la GradKamena1 » 16 jul 2017, 22:24

[quote="Besic"]Čavar i Čirjak trebaju igrati, kakvi Pezeri i Jamaci.
U mladosti je snaga![/quote
Prijatelju Cirjak ne moze igrat u Bosni Visoko uz duzno postovanje.

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la gonZa » 16 jul 2017, 23:14

GradKamena1 je napisao/la:
Besic je napisao/la:Čavar i Čirjak trebaju igrati, kakvi Pezeri i Jamaci.
U mladosti je snaga![/quote
Prijatelju Cirjak ne moze igrat u Bosni Visoko uz duzno postovanje.
Prijatelju nisi upravu,to ces vidjeti ubrzo,lijep pozdrav..
SAMO ZRINJSKI !

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 09:51

PiazzaGrande je napisao/la:Viole sjednu u utorak u avion oko 11:00, slete u Mostar malo prije podne, odu u hotel, malo se osvježe i odmore, i posljepodne na trening...
Naši će dva dana prije utakmice ( u ponedjeljak ) u autobus i put Maribora...
Pa to ti je otprilike kao da putuju u Bjeljinu.Malo duze ali zato je sve auto put,za sedam-osam sati su gore.Navikli su.

Nemojte ljudi nikoga otpisivati nakon jedne tekme pa ni Čirjaka.Polako ,ima vremena.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 09:52

Znali netko imali prijenosa na nekoj nama dostupnoj Tv.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 10:31

Prenosiće slovenski kanal-a...valjda će biti nešto na netu...

Bdw. Hvala portalima, pogotovu sarajevskim sto "podizu atmosferu" uoci uzvratne utakmice Maribora i Zrinjskog ..
Jucer jedan portal pise da Piric odlazi nakon utakmice sa Mariborom, danas ovaj portal pise da Katanec odlazi nakon uzvrata, bas me zanima sutrasnja izdanja portala, koji je sljedeci igrac koji odlazi nakon utakmice sa Mariborom...
"Hvala vam na vasoj velikoj podrsci, i hvala sto podizete atmosferu uoci utakmice ovakvim vjestima"!
Mogli ste sacekati barem da sudac oznaci kraj u srijedu..
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 17 jul 2017, 10:52

Besic je napisao/la:Čavar i Čirjak trebaju igrati, kakvi Pezeri i Jamaci.
U mladosti je snaga!
Pezer je odlično odigro meč protiv Maribora, a uz to tek su mu 24 godine, tako da on sigurno ne spada u stariju kategoriju.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la crozla » 17 jul 2017, 12:27

PiazzaGrande je napisao/la:Prenosiće slovenski kanal-a...valjda će biti nešto na netu...

Bdw. Hvala portalima, pogotovu sarajevskim sto "podizu atmosferu" uoci uzvratne utakmice Maribora i Zrinjskog ..
Jucer jedan portal pise da Piric odlazi nakon utakmice sa Mariborom, danas ovaj portal pise da Katanec odlazi nakon uzvrata, bas me zanima sutrasnja izdanja portala, koji je sljedeci igrac koji odlazi nakon utakmice sa Mariborom...
"Hvala vam na vasoj velikoj podrsci, i hvala sto podizete atmosferu uoci utakmice ovakvim vjestima"!
Mogli ste sacekati barem da sudac oznaci kraj u srijedu..
Je.bes sarajefske portale, oni slave bolest protivnika.
Laka tekma za Zrinjski, opusteno i nemas sto izgubiti. Da bude luda tekma , tri udarca, tri gola.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 17 jul 2017, 12:37

Treba opušteno ući sa što više šuteva, golman im je odličan i iskusan, ali dosta star i sklon je greškama, tako da trebaju što više pucat s distance i zabit će valjda nešto, a ako zabijemo i taj jedan gol sigurno se Maribor neće hvatat za ta 2 gola u gostima i iće makar po remi, tako da utkamica će biti paklena, samo ne dopustit Mariboru da se zatvori.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 13:38

Ma nemozemo ih mi spriječiti da se zatvore a neće ni biti potrebe jer se oni neće ni zatvarati.Ja ocekujem da oni pritisnu nas u prvom poluvremenu i pokušaju da sve riješe u prvom poluvremenu. Zato da sam ja na Bakinom mjestu ja bih u prvim djelu počeo oprezno i na kontre (Todor,Jović. ...) a onda zadnjih 20 minuta ovisno o rezultatu juriš pa šta bude.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la crozla » 17 jul 2017, 15:16

Strasno bi mi bilo drago da Zrinjski uspije. Sve ovisi o stoperima, oni moraju biti ti koji ce imponirati sigurnoscu, kada imas ledja, onda je daleko lakse.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 15:21

crozla je napisao/la:Strasno bi mi bilo drago da Zrinjski uspije. Sve ovisi o stoperima, oni moraju biti ti koji ce imponirati sigurnoscu, kada imas ledja, onda je daleko lakse.
Matija je odlican, ali me odusevio Jakovljevic...
Covjek je zvijer!
I Lastro je odlican..
Imamo tri stopera boli glava
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 17 jul 2017, 15:32

PiazzaGrande je napisao/la:
crozla je napisao/la:Strasno bi mi bilo drago da Zrinjski uspije. Sve ovisi o stoperima, oni moraju biti ti koji ce imponirati sigurnoscu, kada imas ledja, onda je daleko lakse.
Matija je odlican, ali me odusevio Jakovljevic...
Covjek je zvijer!
I Lastro je odlican..
Imamo tri stopera boli glava
Jakov definitivno najbolji štoper naše ekiep, Katanec je napravio 2 male grškice, ali je to Sloba ispravio. Štoperi su jako bitni posebno oni koji imaju dobar i precizan pas. Treba prvo poluvrijeme pustit njih malo da igraju, a mi moramo radit puno bržu tranziciju nego što je bila u Mostar, Maribor nam je čak i ostavljo dosta prostora, tako da misli uz dobru taktiku da im se to može osvetit. Čim zabijemo prvi gol Maribor će se tresti gaće, mislim da nam ova odgoda utakmice sa Sarajevom može dati neki pozitivan znak, kako ipak će se naše Europsko natjecanje nastavit i sljedeći tjedan.

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.