HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 18 jul 2017, 11:42

Saša Kajkut napustio Sloveniju, navodno se posvađo sa čelnicima kluba. Ne znam koliko je to dobro ili loše za klub, jer vjerujem da ga je Baka vidio u početnoj postavi, a sad možda naše želje se ostvare pa Jović zaigra špica pa ćemo vidjet ko je bolji.

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Duff » 18 jul 2017, 11:45

UltrasMostar94 je napisao/la:Saša Kajkut napustio Sloveniju, navodno se posvađo sa čelnicima kluba. Ne znam koliko je to dobro ili loše za klub, jer vjerujem da ga je Baka vidio u početnoj postavi, a sad možda naše želje se ostvare pa Jović zaigra špica pa ćemo vidjet ko je bolji.
Suplja
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 12:12

UltrasMostar94 je napisao/la:Saša Kajkut napustio Sloveniju, navodno se posvađo sa čelnicima kluba. Ne znam koliko je to dobro ili loše za klub, jer vjerujem da ga je Baka vidio u početnoj postavi, a sad možda naše želje se ostvare pa Jović zaigra špica pa ćemo vidjet ko je bolji.
Nije se posvadjao, transfer je dogovoren ima par dana, iskreno, iznenadio sam se kada sam ga vidio na popisu putnika za Maribor...
Muka mi je od nekih senzacionalistickih portala i naslova, povraca mi se na ovakvo novinarstvo, ako ovo uopce mozemo nazvati novinarstvom...

Jucer sam pisao nesto na ovu temu:
Bdw. Hvala portalima, pogotovu sarajevskim sto "podizu atmosferu" uoci uzvratne utakmice Maribora i Zrinjskog ..
Jucer jedan portal pise da Piric odlazi nakon utakmice sa Mariborom, danas ovaj portal pise da Katanec odlazi nakon uzvrata, bas me zanima sutrasnja izdanja portala, koji je sljedeci igrac koji odlazi nakon utakmice sa Mariborom...
"Hvala vam na vasoj velikoj podrsci, i hvala sto podizete atmosferu uoci utakmice ovakvim vjestima"!
Mogli ste sacekati barem da sudac oznaci kraj u srijedu..
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 12:24

Inace taj tracerski i senzacionalisticki portal je pod Zubanovom sapom, vijest je plasirana svjesno i sa namjerom...

Hocemo golove
Hocemo pobjede
Hocemo titulu i ove godine!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 18 jul 2017, 12:50

Ove godine ofanziva je krenula pocetkom sezone,necekaju proljeće .Senzacionalisticko pisanje,izmisljanje dogadja i intervjua,pomjeranje termina utakmica pa vracanje,izmisljanje sukoba unutar ekipe itd.Specijalni rat ali to će nas samo motivirati.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 13:06

ALOBOLA je napisao/la:Ove godine ofanziva je krenula pocetkom sezone,necekaju proljeće .Senzacionalisticko pisanje,izmisljanje dogadja i intervjua,pomjeranje termina utakmica pa vracanje,izmisljanje sukoba unutar ekipe itd.Specijalni rat ali to će nas samo motivirati.
Tako je prijatelju!
-Pisanja nekih portala o odlascima igraca uoci vazne utakmice
-Driblanje sa terminom utakmice prvog kola PL
-Niti jedna TV kuca iz BiH ne prenosi uzvratnu utakmicu drzavnog prvaka

Na ovo mozemo odgovoriti samo predanim radom, trudom, zalaganjem i poniznoscu...i da opet dogodine, uz pomoc znanja i zrna srece slavimo novu titulu...

Veliki pozdrav onima sto nas mrze, kunu i proklinju, a nije ih mali broj...Volim vas!

LJUBAV NASA, ZAVIST VASA!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Lillard » 18 jul 2017, 13:08

Naviknuli smo se na to. Da je drukčije ne bi valjalo :bih:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 18 jul 2017, 13:08

PiazzaGrande je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:Ove godine ofanziva je krenula pocetkom sezone,necekaju proljeće .Senzacionalisticko pisanje,izmisljanje dogadja i intervjua,pomjeranje termina utakmica pa vracanje,izmisljanje sukoba unutar ekipe itd.Specijalni rat ali to će nas samo motivirati.
Tako je prijatelju!
-Pisanja nekih portala o odlascima igraca uoci vazne utakmice
-Driblanje sa terminom utakmice prvog kola PL
-Niti jedna TV kuca iz BiH ne prenosi uzvratnu utakmicu drzavnog prvaka

Na ovo mozemo odgovoriti samo predanim radom, trudom, zalaganjem i poniznoscu...i da opet dogodine, uz pomoc znanja i zrna srece slavimo novu titulu...

Veliki pozdrav onima sto nas mrze, kunu i proklinju, a nije ih mali broj...Volim vas!

LJUBAV NASA, ZAVIST VASA!
;):D
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la KingJamesMVP » 18 jul 2017, 13:22

Jel prijenos sutra na Areni ili...?
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 13:27

KingJamesMVP je napisao/la:Jel prijenos sutra na Areni ili...?
Slovenci ce prenositi-Kanal A...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 18 jul 2017, 13:29

PiazzaGrande je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Saša Kajkut napustio Sloveniju, navodno se posvađo sa čelnicima kluba. Ne znam koliko je to dobro ili loše za klub, jer vjerujem da ga je Baka vidio u početnoj postavi, a sad možda naše želje se ostvare pa Jović zaigra špica pa ćemo vidjet ko je bolji.
Nije se posvadjao, transfer je dogovoren ima par dana, iskreno, iznenadio sam se kada sam ga vidio na popisu putnika za Maribor...
Muka mi je od nekih senzacionalistickih portala i naslova, povraca mi se na ovakvo novinarstvo, ako ovo uopce mozemo nazvati novinarstvom...

Jucer sam pisao nesto na ovu temu:
Bdw. Hvala portalima, pogotovu sarajevskim sto "podizu atmosferu" uoci uzvratne utakmice Maribora i Zrinjskog ..
Jucer jedan portal pise da Piric odlazi nakon utakmice sa Mariborom, danas ovaj portal pise da Katanec odlazi nakon uzvrata, bas me zanima sutrasnja izdanja portala, koji je sljedeci igrac koji odlazi nakon utakmice sa Mariborom...
"Hvala vam na vasoj velikoj podrsci, i hvala sto podizete atmosferu uoci utakmice ovakvim vjestima"!
Mogli ste sacekati barem da sudac oznaci kraj u srijedu..
Ma znam, zato sam reko navodno, jer sam svejstan tih smrdljivh medija, koje samo da klik skupljaju i sire nekakvu buku. Al nedamo se doće novi, mlađi i nadam se bolji igraci. Sad uprava mora kupit nekog napadača, po mojoj nekoj procjeni mislim da bi mali Elvir Koljic bio top napadac za nas, sad koliko je moguce da Krupa pusti prvog napadaca pred sami pocetak, vidi cemo.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 13:30

Blaic na posudbi u Radniku...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 13:36

UltrasMostar94 je napisao/la: Ma znam, zato sam reko navodno, jer sam svejstan tih smrdljivh medija, koje samo da klik skupljaju i sire nekakvu buku. Al nedamo se doće novi, mlađi i nadam se bolji igraci. Sad uprava mora kupit nekog napadača, po mojoj nekoj procjeni mislim da bi mali Elvir Koljic bio top napadac za nas, sad koliko je moguce da Krupa pusti prvog napadaca pred sami pocetak, vidi cemo.
Nedavno sam zazivao Amera Bekica, navodno je trebao potpisati za kazahstanski Tobol, ali ne znam je li to i uradio...
Bio bi pravi spic za nas...
Hajde Bekicu, vrati se gdje ti je i mjesto, u redove prvaka!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2828
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la vlakanje » 18 jul 2017, 13:54

UlttasMostar94, ne zelis Elvira Koljica u Zrinji, vjeruj mi :D

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 14:32

UltrasMostar94 je napisao/la:Saša Kajkut napustio Sloveniju, navodno se posvađo sa čelnicima kluba. Ne znam koliko je to dobro ili loše za klub, jer vjerujem da ga je Baka vidio u početnoj postavi, a sad možda naše želje se ostvare pa Jović zaigra špica pa ćemo vidjet ko je bolji.
Ovi smradovi ne znaju da Kajkut nije ni dosao u Sloveniju sa ekipom, nego je u Zagrebu izasao i avionom odletio za Iran...
Znaci da nije bio niti predvidjen za nastup u Mariboru...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 18 jul 2017, 14:34

vlakanje je napisao/la:UlttasMostar94, ne zelis Elvira Koljica u Zrinji, vjeruj mi :D
Zašto?, koliko sam ga gledo ima talenta, sad kako uobičajno igra i kako se ponaša na terenu ne znam.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 14:48

Koliko je tih nekakvih gluposti i negativnosti oko Zrinjskog u zadnjih par dana, i to uglavnom zahvaljujuci medijima...
Ali poslje kise dolazi sunce!
Ajmo proci ovo, i da nas uprava obraduje sa barem jednim vrhunskim pojacanjem za nastavak euro kampanje i prvenstvo...
'AJMO ZRINJA!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la KpbKaka22 » 18 jul 2017, 14:56

Prenos na zrinjski tv na ytv?

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2017, 15:04

KpbKaka22 je napisao/la:Prenos na zrinjski tv na ytv?
No!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2828
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la vlakanje » 18 jul 2017, 15:04

UltrasMostar94 je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:UlttasMostar94, ne zelis Elvira Koljica u Zrinji, vjeruj mi :D
Zašto?, koliko sam ga gledo ima talenta, sad kako uobičajno igra i kako se ponaša na terenu ne znam.
Nije to taj kalibar po pitanju kvaliteta za Zrinjski!
Kajkut je za klasu bolji od njega, o drugim da ne govorim. U krupi se nadavao golova iz penala prosle sezone, u Borcu za godinu i sest mjeseci svega par golova!

To sto braca ilic na sva zvona zvone i placaju portalima da pisu kako ga traze Atletiko Madrid, Alaves, Utreht, raznorazni Belgijanci-Korejanci... To je druga stvar u odnosu na stvarni kvalitet.
Iz krupe jedini vrijedni paznje su mali Ajdin Redzic stoper Vukotic ii lijevi bek Jasarevic... Ostali... Nista posebno, da nisu dobilo 10 penala u prvih 7-8 kola prosle sezone niko ih ne bi primjetio. Ni krupu ni Koljica.

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.