Pravila SportSport.ba PES6 Lige - PRIJEDLOZI

Moderator/ica: Padovan

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Senaid L.F.C » 23 jul 2011, 16:51

juventus 0244 je napisao/la:@Senaid L.F.C

Ne bi to bilo dobro, jer je previše komplicirano!

Sinoć smo ja i goalgetter nešto kontali da vratimo stari sisstem za prvu ligu, odnosno da igrač iz druge lige koji ulazi u prvu naslijedi isti broj bodova sa klubom koji preuzima (jer je on ionako dobro plasiran u drugoj i trebao bi ući u prvu), dok bi ovo pravilo za oduzimanje bodova ostalo za drugu ligu, jer tu dolaze novi igrači koji nisu igrali ligu? Šta kažete na ovu opciju nekako mi se čini relanija!
i ja sam za ovaj
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
muhovic
Postovi: 1620
Pridružen/a: 24 nov 2010, 22:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la muhovic » 23 jul 2011, 16:52

..to je to sto se trazi :D :D ..ma nema sta,pametni ste ti i Nedim :P :D ..zezz,se,da i ja sam za ovaj prijedlog,ekstra je ;) :)

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Padovan » 23 jul 2011, 18:50

muhovic je napisao/la:..to je to sto se trazi :D :D ..ma nema sta,pametni ste ti i Nedim :P :D ..zezz,se,da i ja sam za ovaj prijedlog,ekstra je ;) :)
:D Pa tu smo da se dogovaramo kako bi bilo najbolje :), ali u svakom slučaju ćemo ostaviti još dan dva ovo otvoreno pa ako ne bude neki bolji prijedloga onda ćemo ovo ubaciti za novo pravilo ;)! Slobodno nastavite dalje sa prijedlozima, svaki prijedlog koji bude moguće izmjeniti a pokaže se kao dobar mjenjamo :D!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la barca_87 » 27 jul 2011, 11:18

juventus 0244 je napisao/la:@Senaid L.F.C

Ne bi to bilo dobro, jer je previše komplicirano!

Sinoć smo ja i goalgetter nešto kontali da vratimo stari sisstem za prvu ligu, odnosno da igrač iz druge lige koji ulazi u prvu naslijedi isti broj bodova sa klubom koji preuzima (jer je on ionako dobro plasiran u drugoj i trebao bi ući u prvu), dok bi ovo pravilo za oduzimanje bodova ostalo za drugu ligu, jer tu dolaze novi igrači koji nisu igrali ligu? Šta kažete na ovu opciju nekako mi se čini relanija!

slazem se sa ovim ;) bolje ce bit ,vise ce se borit ljudi iz druge za to prvo mjesto , a ne vak ne bi niko htio ak mu se popolove bodovi kad ce odma dole zadnji bit u prvoj ligi
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Padovan » 27 jul 2011, 16:05

7.2 Igrac, koji igra u 1. Ligi, i bude imao 3 minusa, automatski ide u drugu ligu, kod jos 3 minusa, bice izbacen iz lige. Umjesto njega ulazi prvoplasirana ekipa 2. Lige, dok ce igrac sa 3 minusa u drugoj ligi, automatski biti izbacen. (3 minusa, misli se na pravilo 3 neodigrane tekme, u zadnjih 6 utakmica). Igrac koji ulazi iz 2 u 1 ligu naslijedjuje tim od igrača koji je izbačen i bodove koje je ostvario igrač prije njega, ako taj igrac odbija da se plasira u prvu ligu, onda se nudi drugoplasiranoj ekipi da ucestvuju u 1. Ligi, i tako dalje ..
Znači ovo je novo pravilo u vezi ulaska iz 2 u 1 ligu!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Padovan » 28 okt 2011, 21:41

1. Uvjeti za igranje PES 6 ss.ba lige!
2. Opcije za igranje utakmica!
3. Termini odigravanja utakmica!
4. Postavljanje rezultata utakmica!
5. Kazne za ne odigravanje utakmica i uslovi za kažnjavanje!
6. Pravila za nove igrače!
7. Sistem igranja „Prve“ i „Druge“ lige!!
8. Fairplay!
9. Nepoštivanje osnovnih pravila!
10. Pravila za banovane korisnike i igrače koji promjene nick!
11. Timovi sa kojima igramo PES6 Ligu !
12. Savez ima pravo na dodatne izmjene i dopune pravila!



1. Uvjeti za igranje PES 6 ss.ba lige

1.1 Svaki igrač mora imati deemaz patch 6.0 ( Deemaz patch je jedini dozvoljen za online igru)!

1.2 Svaki igrac ce dobiti po 1 klub (nakon zrijeba koji ce se obaviti) i nema pravo mjenjati tim do kraja sezone.


2. Opcije za igranje utakmica:

time: 10min
Pauses: 9
time: normal
condition: normal
injuries: yes
extra time: no
penalties: no
No of players to change: 3
Weather: sloboda izbora
Season: sloboda izbora


3. Termini odigravanja kola:

3.1 Igrat ce se dva kola u sedmici, tj. od Ponedjeljka 00:00 h, do Srijede 23:59 h . Sljedece kolo se igra od Cetvrtka 00:00 h, do Nedjelje 00:00 h .

3.2 Igraci sami dogovaraju vrijeme utakmice ! Utakmice se moraju odigrati do sljedećeg kola (iznimka je ako savez drugacije odluči)!

3.3 Ukoliko se desi situacija da dva igrača nisu u mogućnosti da odigraju utakmicu u predvidjenom roku (imaju opravdan razlog, ali o tome unaprijed obavijeste savez), oni će imati mogućnost da odigraju utakmicu poslije predvidjenog roka, ali u vremenu koje im odredi savez .


4. Postavljanje rezultata utakmica

4.1 Pobjednik je obavezan da postavi screenshotove na kraju utakmice ( strijelci i rezultat)! Ukoliko se desi da pobjednik napiše poraženom da uslika, a ovaj drugi to ne uradi kazna ide pobjedniku, jer je on dužan postaviti ss.

4.2 Kod neriješenog rezultata oba igrača moraju imati ss, jer u slučaju da se desi da oba zaborave uslikati, i jedan i drugi će biti kaznjeni!


5. Kazne za neodigravanja utakmica u previđenom roku i pravila i procedura u slučaju prekida utakmice.

5.1 Ako se desi prekid utakmice ( pukne server, jednom takmičaru pukne net, nestane struje...) Igra se nova utakmica od trenutka kada je igra prekinuta. Takmičari se ponovo sastaju, kreće utakmica, takmičari čekaju da sat dođe do trenutka kada je igra prekinuta i tek tada kreću sa igrom. Rezultat koji je ostvaren prije prekida uvijek ostaje, bez obzira na razlog prekida utakmice. ( Ako se vise puta desi da isti igrač prekida utakmice, savez ima pravo kazniti igrača), a kazne su:

-Izbacivanje iz lige
-Oduzimanje bodova

5.2 Ako jedan od igraca ne odigra utakmicu gubi sa 3:0 !

5.3 Ako ni jedan od igrača ne postavi ss na službenu temu lige do sljedećeg kola utakmica se registruje rezultatom 0:0, a bodovi ne idu nikom.

5.4 Ako se jedan igrac ne javi do određenog termina, drugi igrac je duzan postaviti na oficijelnu temu, da mu se igrac nije javio, te da je on dobio utakmicu sa 3-0

5.5 Ko ne odigra 3 utakmice u 6 kola automatski ce biti izbačen !


6. Pravila za nove igrače

6.1 Novi igrači se trebaju prijaviti na temu za prijave u PES 6 ss.ba ligi: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=5013 , i nakon toga trebaju čekati da dodju na red, prednost imaju oni igrači koji su se prvi prijavili. Kada određeni klub postane slobodan, savez kontaktira novog igrača koji je prvi na listi čekanja i nudi mu da igra, ukoliko se igrač ne javi za 24 sata, savez ima pravo ponuditi klub slijedećem igraču na čekanju, i tako sve dok ne nađe novog igrača. U slučaju da ima više slobodni klubova vlasnik će se dobiti draftom).

6.2 Novi igrač mora biti najavljen prije početka kola kako bi mogao nastupiti u tom kolu (npr. Ukoliko igrač preuzme klub u ponedjeljak, može nastupati u kolu koje se igra od Srijede 23:59 h i tako redom.)

6.3 Novi igrač koji se naknadno priključi 2 ligi dobija klub koji je trenutno slobodan (ukoliko ima više slobodnih klubova savez će pomoću drafta odrediti novog vlasnika). Novom igraču u 2 ligi će biti prepolovljeni bodovi, osim u slučaju ako ima 0 ili 1 bod, u tom slučaju ostaje sa istim brojem bodova. Ukoliko se desi da klub ima neparan broj bodova, onda se uzima onaj veći dio (npr. ako je imao 15, onda se uzima 8 bodova).


7. Sistem igranja „Prve“ i „Druge“ lige!

7.1 Sistem takmicenja ce biti sljedeci : Takmicenje ce biti podjeljeno na dvije lige. Prva i druga liga. U 1. Ligi ce biti 20 igraca, dok ce u 2. Ligi biti takodjer 20 igrača.

7.2 Igrac, koji igra u 1. Ligi, i bude imao 3 minusa, automatski ide u drugu ligu, kod jos 3 minusa, bice izbacen iz lige. Umjesto njega ulazi prvoplasirana ekipa 2. Lige, dok ce igrac sa 3 minusa u drugoj ligi, automatski biti izbacen. (3 minusa, misli se na pravilo 3 neodigrane tekme, u zadnjih 6 utakmica). Igrac koji ulazi iz 2 u 1 ligu naslijedjuje tim od igrača koji je izbačen i bodove koje je ostvario igrač prije njega, ako taj igrac odbija da se plasira u prvu ligu, onda se nudi drugoplasiranoj ekipi da ucestvuju u 1. Ligi, i tako dalje ..

7.3 Na kraju lige nece biti Play-offa, nego ce prvoplasirana ekipa biti automatski proglasena pobjednikom.

7.4 Na kraju lige, zadnje 3 ekipe idu u drugu ligu, dok prve tri ekipe iz 2. Lige idu u 1. ligu, dok ce 17-plasirana ekipa iz prve lige, igrati protiv 4-plasirane ekipe iz 2. lige, odnosno 16-plasirana protiv 5- plasirane ekipe u Barazu za 1. Ligu.


8. Fairplay

8.1 Fairplay se naravno podrazumijeva, i on je najbitniji faktor u cijeloj priči. Pobjede i poraze ne doživljavajte suviše lično, ovo je samo jedna slatka zabava . Posebno akcentiramo poraze, gdje se traži da pokažete svoju veličinu i dostojanstveno čestitate protivniku, bez obzira kakve odvratne golove ste primili, i u kojoj minuti. Istresite gorčinu slobodno u izveštajima (bez nipodaštavanja i bilo kakvog vrijeđanja), ali prije svega čestitajte pobjedniku. Napominjemo da će bilo koji vid vrijeđanja nekog takmičara od strane drugog biti najstrožije kažnjeno automatskim izbacivanjem iz lige, i zabranom učestvovanja u nekoliko slijedećih sezona. Igrači koji ovo shvataju drugačije od zabave nisu dobrodošli, i brzo će biti izbačeni iz ovog takmičenja.

8.2 Strogo je zabranjeno davanje namjernih autogolova, kao i predaja meča. Kazna za to je momentalno izbacivanje iz lige, sa mogućnošću zabrane učestvovanja u nekoliko slijedećih sezona.


9. Nepoštivanje osnovnih pravila

9.1 Bespotrebno pisanje na oficijalnoj temi.

9.2 Za ne postavljanje ss-ova ( u jednom slučaju pobjednik, a u drugom oba igrača, ako se radi o neriješenom rezultatu).

9.3 Ukoliko igrač postavi slike veće od predviđenih (640x480).

Za svaki od ovih prekršaja se dobije minusa, a tri minusa znače jedno kolo kazne ne igranja, odnosno utakmica se u tom kolu registruje rezultatom 3:0 za protivnika!


10. Pravila za banovane korisnike i igrače koji promjene nick!

10.1 Banovani korisnici nemaju prave da se vrate u ligu pod drugim nickom, jer svaki novi nick podrazumijeva novog igrača i on ide na čekanje zajedno sa ostalim novim igračima i za njega važe pravila kao i za sve ostale nove igrače!

10.2 Također kod ovog pravila nema više mjenjanja nickova, sa kojim nickom si započeo ligu sa njim moraš igrati, ukoliko neko zamjeni nick smatra se novim igračem i za njega važe pravila za nove igrače!

Kako se priblizava sami pocetak lige, da vas jos jednom podsjetim ako imate neki prijedlog koji bi mogao poboljšati kvalitet lige, da ga ostavite ovdje prije početka lige, jer kasnije kad liga krene nema mjenjanja pravila.

Hvala na pažnji :D!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Zeka
Postovi: 582
Pridružen/a: 04 sep 2011, 10:06
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Zeka » 29 okt 2011, 10:42

Moj prijedlog, da smo svi blizu jeste da svi napravimo XFIRE account. Ako vas zapravo zanima sta je xfire,to vam je neka vrsta msn-a ..samo za GAMERE . I kada pokrenete igru , on vam biljezi koliko dugo ste igrali. Na xf mozete praviti klanove,grupe i slicno.To nama preporucujem. Napravimo community 1.lige i community 2.lige.I invitamo one sto igraju.Onda kad se logujemo na xf mozemo vidit ko je tu a ko ne.Takodjer na xf-u mozemo slikati ss-ove i odma ih uploadovati po izlaski iz igre. http://www.xfire.com/profile/edomessi8/" onclick="window.open(this.href);return false; na ovom linku mozete vidit kako izgleda jedan profil. Dole su vam SS-ovi,a imate u desnom uglu i 1 clan,pa mozete vidjeti kako i to izgleda.

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Padovan » 29 okt 2011, 12:16

Zanimljiv prijedlog, ali ne znam koliko bi to bili prihvacemo od strane drugih, tako da to ne bi stavljali kao obavezu. Ali vidjet cemo neka se i ostali izjasne šta misle?
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la alacious » 29 okt 2011, 12:23

juventus 0244 je napisao/la:Zanimljiv prijedlog, ali ne znam koliko bi to bili prihvacemo od strane drugih, tako da to ne bi stavljali kao obavezu. Ali vidjet cemo neka se i ostali izjasne šta misle?


Ja se slazem,jer je to zaista olica prijedlog :D

@Zeka-svaka cast ! :D

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Plivadon » 18 dec 2011, 17:11

Prijedlog, rekao mi Goalgetter da ovdje napišem :

Da slijedeću sezonu igramo neku Fantasy Sportsport.ba ligu koja bi radila na ovom principu
-prijavi se dovoljan broj učesnika
-odredi se lista igrača koja će biti na Kupovnoj listi, uzimaju se prave cijene igrača sa transfermarkta
-draftom se bira pozicija učesnika po kojoj će birati
Primjer
prijave se GoalGetter, Plivadon i Bosniacum
Draftom ispadne da je Bosniacum prvi, Goal drugi a Plivadon treći.
Po tome ispadne da Bosniacum kupuje prvi,Goal drugi i Plivadon treći, naravno nema protivljenja npr ako Bosniacum kupi Rooneya, Goalgetter ili Plivadon nemaju pravo žalbe ili nešto slično

-prije kupovine igrača, svakom učesniku se odobri dovoljan budžet za sastavljanje solidne ekipe koja ima po par extra igrača i onih malo lošijih. Također mora ostati finansija za isplatu plata.
http://img442.imageshack.us/img442/6381/stanja.pngKako to izgleda na pes-serbia
-svaka pobjeda nosi određeni broj finansija, također finansije se poboljšavaju biranjem sponzora, godišnjih, mjesečnih i onih sedmičnih.

Ideja se može razraditi da bude najjača fantasy PES liga, ukoliko ste zadovoljni. Ideju imam, potrebna je dozvola i odmah da se počne pripremati.
Također sam zaboravio da učesnici dostavljaju ideju za dres i grb (koji nije pretežak, dresovi se baziraju na nekim od timova, također i grbovi zbog jednostavne izrade, u drugoj sezoni mozemo drugacije).

Kreira se tema i svako ima rezervisan post za svoju ekipu u kojoj se stavlja grb, slika formacije (ne mora biti fiksna), i popis igrača, sa cijenom i plaćom...
Transferi između timova su mogući odmah nakon popunjavanja rostera, 1-2 dana prije početka lige. Također transfer sezona nastaje na kraju polusezone i traje do početka 2. dijela sezone.
U tom vremenu kreira se novi roster sa apdejtovanim timovima.
Učesnici zahtjevaju stadion-koji osobno editujem ja po HD standardima za ljepše igranje.
Trenutno editujem Etihad Airways Stadion ,ubacujem extreme HD texturu trave (8192x4096 px).


Igra se preko fiveservera(server sa neznatnim lagom, unaprijeđen od strane juce-a, PES mastera!

Kod: Označi sve

FiveServer je Online i radi super, necemo vise koristiti GUI.


1) Sacuvajte staru Hosts file (negde u neki folder) zato sto ce te u System32/drivers/etc ubaciti novi hosts file:

na DNU POSTA! (hosts file je zapakovan (.rar) tako da ga otpakujte pre ubacivanja u system32/drivers/etc)

2) Registracija za server

http://pesgame.net:8190/

U prvo polje ukucate CDKey, on vam je (najlaksi nacin) kad udjete u PES6 , pa Network i nakacite se i dodjete do dela da kucate password , iznad vam je CD KEY, prekucate ga (bez crtica izmedju, ali pazite da budu velika slova!)

2.a) zatim ukucate zeljeni Username i Password (pazite na MALA i VELIKA slova)! Zato sto posle kad budete se logovali preko pesa, moracete da ukucate tacno onako kako ste se i registrovali tj. mala / velika slova .

2.b) E sad mala cakica, kako se logujete na server.
Dakle uaplite pes6 , network options i dosli ste do dela gde se kuca password! (ranije smo lupali bilo sta da bi usli , ali vise nije tako).

da bi ste se ulogovali na server morate da ukucate ovako: username-password

ili primer:

Lesinar se registrovao na server sa userom Lesinar , a password je stavio: 1233

znaci on u pesu kuca kao password sledece: Lesinar-1233

pazi na veliko "L" u reci Lesinar.
Dakle jos jednom username-password (da sa crticom izmedju)

user: deni , pass: juve
on kuca kao password: deni-juve
To je to, dalje vam ostaje kad udjete u lobby da namestite Cursor speed i kameru u igri (a on ce vam to zapamtiti posle prvog namestanja).

Svi su podrzali server tako da, prelazimo tamo.
nista od pes6j-a i njihovog patcha, jer bi na taj nacin mnoge ekipe izgubile svoje igrace,a nikad ne bi dobili adekvatnu zamenu.

uzivajte. 

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la DesimaL » 18 dec 2011, 17:14

Reci da se zezas ovo oko fiveservera ?
Malo je reci da je lag veliki.Pes6j je puno puno bolji.

A sto se tice ML po meni je to fenomenalan prijedlog.Ja igram vec na 2 foruma i veoma je zanimljivo.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Plivadon » 18 dec 2011, 17:18

DesimaL je napisao/la:Reci da se zezas ovo oko fiveservera ?
Malo je reci da je lag veliki.Pes6j je puno puno bolji.

A sto se tice ML po meni je to fenomenalan prijedlog.Ja igram vec na 2 foruma i veoma je zanimljivo.
vjeruj mi, šalt'o sam Shollym league na fiveserveru, iskustvo je bilo k'o da igram exhibiton ,a ne online.
S momkom iz MAlezije bez laga! :) pa ti vidi. Ovdje na pes6j igram sa bosancem pa trza ko ludo

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Senaid L.F.C » 18 dec 2011, 17:21

ovo bi moglo proci trebalo bi da se ova liga polako priprema dok se igra ova tekuca liga
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la DesimaL » 18 dec 2011, 17:24

Plivadon je napisao/la:
DesimaL je napisao/la:Reci da se zezas ovo oko fiveservera ?
Malo je reci da je lag veliki.Pes6j je puno puno bolji.

A sto se tice ML po meni je to fenomenalan prijedlog.Ja igram vec na 2 foruma i veoma je zanimljivo.
vjeruj mi, šalt'o sam Shollym league na fiveserveru, iskustvo je bilo k'o da igram exhibiton ,a ne online.
S momkom iz MAlezije bez laga! :) pa ti vidi. Ovdje na pes6j igram sa bosancem pa trza ko ludo
A ja sam imao bas suprotno iskustvo.Al eto vi odlucite ;)
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Plivadon » 18 dec 2011, 17:26

Nadam se, jer iskreno kome nije dosadilo igranje ovako?
Ovako ćemo imat' mogućnost sastavljanja timova s igračima tipa Dani Alves, Messi, Cech itd
Ali nijedan tim neće biti u mogućnosti da ima sve zvijezde, nego će imati maximalno 5 jakih igrača( zbog cijene) i ostalo niže. U toku sezone se može poboljšavati i raditi.Dodavaće se novi igrači itd :)

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Senaid L.F.C » 18 dec 2011, 17:30

plivadon posalji pp goalgetteru i juventusu0244 pa nek oni odluce posta je meni kad sam citao na pesserbia pravila bilo malo zeznuto i trebalo bi sto ranije dogovoriti se oko pravila da ih svi pohvacamo
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
pesmaster
Postovi: 868
Pridružen/a: 24 okt 2011, 20:38
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la pesmaster » 18 dec 2011, 17:30

Na fiveserveru lag je ogroman , po meni je mnogo bolji pes6j , lakši i jednostavniji za igrati
Sloboda Tuzla !!!

Avatar
Zeka
Postovi: 582
Pridružen/a: 04 sep 2011, 10:06
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Zeka » 18 dec 2011, 17:35

Ideja mi se svidja,jedino ovo za HD mreze,trave . To nema potrebe da se radi,da lagga radi gluposti.

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Plivadon » 18 dec 2011, 17:36

Zeka je napisao/la:Ideja mi se svidja,jedino ovo za HD mreze,trave . To nema potrebe da se radi,da lagga radi gluposti.
ne brini nema laga, ja igram redovito s tim :)

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Pravila SportSport.ba PES6 Lige - RASPRAVA

Post Postao/la Senaid L.F.C » 18 dec 2011, 17:38

Plivadon je napisao/la:
Zeka je napisao/la:Ideja mi se svidja,jedino ovo za HD mreze,trave . To nema potrebe da se radi,da lagga radi gluposti.
ne brini nema laga, ja igram redovito s tim :)
mozda nema kod tebe ali kod nekog sa sporijim netom bi bilo a meni je fkt svejedno za stadion posto nema prihoda od ulaznica :lol: :lol: :lol: a ako bi se stadion morao imati vlastiti ja bih onda nesto kao u FK Krajine Cazin(onako kao oni mali na fifi)
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Odgovori

Natrag na “Fantasy ss.ba PES6 liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.