FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 12 jan 2017, 17:21

Ni ja ga ne pijem...em me boli glava sutra od njega,em sponzorišu Radnik,ako je suditi po reklami na dresovima :D ..a ne Borac :evil: :evil: ....Kad pijem sam onda Heineken,a u društvu samo Jelen,ono da ne bude fenseraj :D
Neka me gaze,neka me tuku,ja volim Borac i Banjaluku!!

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 13 jan 2017, 15:08

Ove nase budale iz kluba izgleda da hoce da mijenjaju najboljeg igraca Delica za onog balvana Govedaricu iz Slobode. :facepalm: Ako to urade zelim sve najgore i ovima iz uprave i onom smradu Jagodicu.

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 13 jan 2017, 15:21

Tristan WroteColonOve nase budale iz kluba izgleda da hoce da mijenjaju najboljeg igraca Delica za onog balvana Govedaricu iz Slobode. :facepalm: Ako to urade zelim sve najgore i ovima iz uprave i onom smradu Jagodicu.

Delić možda i ode, al' Govedarica neće doć'. :D

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 30 jan 2017, 00:35

AJ Borac :) Nadam se ulasku,fali Borac u PL ;) ;)
!

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 30 jan 2017, 01:11

bambus WroteColonAJ Borac :) Nadam se ulasku,fali Borac u PL ;) ;)

Ulazimo sigurno. Nek' je i Celiku srecno u borbi za opstanak. :cool:

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 08 feb 2017, 09:49

U 18-tom kolu ako pobjedite Borac kuci to je to, ulazite sigurno.Sretno Borce.
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 09 feb 2017, 09:51

Konacno neki napredak u ovom klubu. Igracima isplacena sva dugovanja tj 3 plate. Krenulo se lagana sa treninzima sa novom/starom 6 (Puzigaca, Ojdanic, Radulovic, Kunić, Dujakovic i Danilović). Ono sto je jedino sigurno, BORCU idu neki bolji dani.

:clap:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 09 feb 2017, 23:09

bluearmy WroteColonKonacno neki napredak u ovom klubu. Igracima isplacena sva dugovanja tj 3 plate. Krenulo se lagana sa treninzima sa novom/starom 6 (Puzigaca, Ojdanic, Radulovic, Kunić, Dujakovic i Danilović). Ono sto je jedino sigurno, BORCU idu neki bolji dani.

Zamisli još da vas Pravda pogura sa 100 000 kakav bi napredak bio. :urnebes:

Inače na probi i momak iz moje parohije, Tihomir Lalović.

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 10 feb 2017, 09:44

Pappy WroteColon
bluearmy WroteColonKonacno neki napredak u ovom klubu. Igracima isplacena sva dugovanja tj 3 plate. Krenulo se lagana sa treninzima sa novom/starom 6 (Puzigaca, Ojdanic, Radulovic, Kunić, Dujakovic i Danilović). Ono sto je jedino sigurno, BORCU idu neki bolji dani.

Zamisli još da vas Pravda pogura sa 100 000 kakav bi napredak bio. :urnebes:

Inače na probi i momak iz moje parohije, Tihomir Lalović.

Ma kakva Pravda, neka oni guraju one kojima je potrebnije, imaju Zelju i Krupu. :kafa:

I gdje god da igras ...

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 11 feb 2017, 18:14

Pripremne utakmice :

FK Borac 3-0 FK BSK (Puzigaca 18, Guzina 40, Kunic 47)
FK Borac 7-0 FK Sloboda Novi Grad (Kunic 3,10,28 Radoja 17, Djordjevic 19, Delic 24, Kukic 66)

I gdje god da igras ...

GradKamena1
Kontakt:

PostPostao/la GradKamena1 » 17 feb 2017, 10:59

Vinko Marinovic novi trener Borca ?

Duff

PostPostao/la Duff » 17 feb 2017, 11:48

GradKamena1 WroteColonVinko Marinovic novi trener Borca ?

Laz
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 18 feb 2017, 20:20

Zavrsen je prelazni rok, pa da napisem ko su pojacanja i klubove iz kojih dolaze.

Aleksandar Radulovic (Metalleghe)
Sinisa Dujakovic (Metalleghe)
Ilija Danilovic (Metalleghe)
Bojan Puzigaca (Vozdovac)
Petar Kunic (Novi Pazar)
Branko Ojdanic (Brezice -Slovenija)
Bojan Burazor (Rudar Prijedor)
Milos Djordjevic (Slavija)

carli22
Kontakt:

PostPostao/la carli22 » 21 feb 2017, 22:48

Tristan WroteColonZavrsen je prelazni rok, pa da napisem ko su pojacanja i klubove iz kojih dolaze.

Petar Kunic (Novi Pazar)

mislim da vam Dordjevic ne moze bit nikakvo pojacanje...iz Zvijezde je otiso u losoj formi, a mislim da se ni u Slaviji nije naigro
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 21 feb 2017, 23:45

carli22 WroteColon
Tristan WroteColonZavrsen je prelazni rok, pa da napisem ko su pojacanja i klubove iz kojih dolaze.

Petar Kunic (Novi Pazar)

mislim da vam Dordjevic ne moze bit nikakvo pojacanje...iz Zvijezde je otiso u losoj formi, a mislim da se ni u Slaviji nije naigro

Odigrao je 14 od 16 utakmica jesenas, ako je vjerovati transfermarktu, a kako cujem bio je tamo ponajbolji igrac. Mislim da sa vama igramo u nedjelju u Modrici, baci neki kratak izvjestaj ako budes tamo ti ili neko od tvojih. :)

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 22 feb 2017, 11:41

carli22 WroteColon

Petar Kunic (Novi Pazar)

Drugar,znaš li ti da su u Staroj Grčkoj ubijali glasnike loših vijesti :lol: :lol: ...Kurir se sav jadan polomi,pretrči maraton da kaže da je grčka vojska izgubila neku bitku,i srede ga :lol: :lol:

Zato ću radije vjerovat Pappy-u koji kaže da je Đorđević odličan! :cool:
Neka me gaze,neka me tuku,ja volim Borac i Banjaluku!!

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 22 feb 2017, 19:03

Maestralu iz Jajca dozvoljeno da igra drugi dio sezone u Banjaluci. Ovo je uz onaj cirkus sa Travnikom najveca sramota u modernoj istoriji kluba.

delko
Kontakt:

PostPostao/la delko » 22 feb 2017, 20:07

Tristan WroteColonMaestralu iz Jajca dozvoljeno da igra drugi dio sezone u Banjaluci. Ovo je uz onaj cirkus sa Travnikom najveca sramota u modernoj istoriji kluba.

Sto je sramota ? :O Bice da nisam u toku :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 22 feb 2017, 20:41

delko WroteColon
Tristan WroteColonMaestralu iz Jajca dozvoljeno da igra drugi dio sezone u Banjaluci. Ovo je uz onaj cirkus sa Travnikom najveca sramota u modernoj istoriji kluba.

Sto je sramota ? :O Bice da nisam u toku :D

Evo jedan tekst sa borac-sporta iz 2014. kad se trebala igrati prijateljska sa njima, ovo sad je mnogo gore.

Коме треба Маестрал у Бањалуци?

Након што у суботу одиграју четврту контролну утакмицу у склопу припрема за наредну сезону и то у Запрешићу против Интера, члана Друге лиге Хрватске, фудбалери Борца би, према плану и програму, сљедеће сриједе требало да одиграју и тест-утакмицу у којој би ривал Великану из Платонове био јајачки клуб Metalleghe, некада Маестрал 95.

Борчеви навијачи, Бањалучани и сви остали Крајишници треба да вјерују да 23. јула споменути федерални прволигаш неће истрчати на Градски стадион, те да ни Борац неће отпутовати у Јајце уколико би се евентуално тај сусрет играо на јајачком стадиону Мрачај. Разлози за такво нешто итекако постоје и није нам тешко да их наведемо.

Како рекосмо, клуб који ће се наредне сезоне такмичити у Првој лиги ФБиХ некада је носио назив Маестрал 95, а име је добио по војној акцији из 1995. године коју су покренули ХВО (Хрватско вијеће одбране) и Армија БиХ, а у којој су заузети крајишки градови Дрвар, Шипово, Јајце, Петровац, Крупа на Уни и Кључ, а касније је у акцији Јужни потез окупиран и Мркоњић Град. Велики број становништва протјеран је тада са споменутих подручја у избјеглиштво, много породица морало је да исели под налетом злогласних удружених армија...

Даљим планом споменуте акције двије армије планирале су да окупирају нашу Бањалуку, град којим се данас поносимо и којим ћемо се увијек поносити. Срећом, до тога није дошло, а не смијемо ни да помислимо шта би се којим случајем десило да јесте. Велико је питање да ли би у том случају наша Бањалука, наша крајишка љепотица, била главни град Републике Српске; велико је питање да ли би данас постојао Борац, Великан из Платонове, спортски симбол нашег града. Једне су га усташе забраниле, питање је шта би урадиле ове друге педесет година касније...

Зато, с правом, постављамо питање: коме у Бањалуци треба Маестрал, коме треба оваква утакмица? Коме треба да се на такав начин народу враћају болна сјећања и успомене које леже на срцу на оно што је било и што је могло да буде? Не би се овом утакмицом нанијела бол само Бањалучанима, већ и избјеглицама из крајишких општина, а немали број њих свој спас од војног налета пронашао је управо у Бањалуци. Организатори утакмице, запитајте се, колико добијамо овом утакмицом, а колико заправо губимо?

carli22
Kontakt:

PostPostao/la carli22 » 22 feb 2017, 23:17

Schlager WroteColon
carli22 WroteColon

Petar Kunic (Novi Pazar)

Drugar,znaš li ti da su u Staroj Grčkoj ubijali glasnike loših vijesti :lol: :lol: ...Kurir se sav jadan polomi,pretrči maraton da kaže da je grčka vojska izgubila neku bitku,i srede ga :lol: :lol:

Zato ću radije vjerovat Pappy-u koji kaže da je Đorđević odličan! :cool:

pa vjeruj bolje po vas da je odlican, jer sam danas cuo u Orasju da ste ga platili 10k KM, ja ga licno ne smatram pojacanjem za vas.... eto ako bude ta prijateljska u Morici u subotu vidjet cu sta je on za vas, iako sam cuo da bi se ona mogla igrat u Derventi
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.