FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 22 avg 2017, 14:10

Nije imao ko da odmijeni Redzica, a mlad igrac se stvara i to je proces, mislim da bi ovim tempom mogao da pregori, a svakako ce se za njega naci minuti koje ce provesti na terenu.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 avg 2017, 14:22

najgore sto mu se moze desit je da ga publika uzme na zub,posto nisu svi strpljivi kao ja...onda je tek u q....a bojim se da je sve tanja linija podrske koju jos uziva i zvizduka :( ...pristojni rezultati kluba mu zasad idu na ruku...

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 22 avg 2017, 14:26

Upravo to, za prvi los rezultat, on ce biti oznacen kao krivac, a totalno je nejasno zasto je Burazor ovako zapostavljen, kao da mu je nedaj boze noga otpala, mada mislim da i on zasluzuje po neki minut na terenu.
"JOŠ OD 1926"

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 22 avg 2017, 15:23

Klinac nije odigrao do sada partiju dola kazes, auuuuuu jbteeeeee... Bice zvijer! A tu je vec drugu godinu i najstandardniji je jos od 1.l rs. Znaci, publika ima strpljenja za njega, kao za nijednog igraca do sada. E, do kada ce to da bude tako... Nikad ne znas, ali za maloga bi bilo dobro da bljesne, makar na momenat ili da ga malo smaknu sa "ledine" da dodje sebi i odmori.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 avg 2017, 15:44

a totalno je nejasno zasto je Burazor ovako zapostavljen, kao da mu je nedaj boze noga otpala
i meni je ovo baš misterija...pogotovo mi se svidio igrajući protiv nas,bio sam na obe zadnje u prijedoru,i u ligi bh i ligi rs kad je igrao za rudar protiv nas,oba puta je najbolji ubjedljivo bio......čovjek je radilica prava,zna i sa loptom,igra i lijevom i desnom,ne boji se duela,ima i one sportske drskosti...

al dobro,duga je sezona,sad će poslije pauze i kup bh krenuti,dobiće valjda šansu...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 24 avg 2017, 00:10

veliki klub nam dolazi u nedjelju...svi koji misle da ce biti lako,preporucio bih im samo da vide klupu sarajeva u subotu na njihovom derbiju..,.bukvalno sve i jedan sa te kluoe bi bio pojacanje za svaki pl bih klub!...mozda nekog zaboravim,ali tu je bio samir radovac,kapiten....adi adilovic,koji je i u celiku i u sarajevu branio super...almir bekic koji do ove utakmice skoro nije minuta propustio u premijer ligi,lijevi bek...krste velkoski,mislim da je njega suvisno komentarisat....hadzic,jedan od najvecih mladih talenata....dusan hodzic,nekad u radniku,sigurno jedan od tri najbolja desna beka u ligi....kad sam vidio ko im sve sjedi na klupi,zgadio mi se zivot :lolno: plus crnkic i huseinovic koji ni na klupi nisu bili...vjerovatno sam nekog i zaboravio....uglavnom,da me neko pogresno ne shvati,bod me ne zanima...samo pobjeda!!...ovo pisem samo ako neko misli da ce biti lako,i da "je sarajevo u krizi,nema trenera,bla,bla,bla"....SAMO POBJEDA!!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 24 avg 2017, 01:39

Jeste citali ovo ? BIo bi to veliki spektakl :pray: :pray: :pray:


"– ? & је, &, ? " $ познат ?. ' вежу & " за ? & " $ " " на ' простору. Са $ " ' ? о " " " & " ?, & " ? $ се $ на / у ?, а не " - $ ? ? $ % гост " у " – " је ""
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 24 avg 2017, 09:10

Jesam procitao. Mislim da je vrijeme za novi spektakl na Gradskom,nakon Barija,Kajzerslauterna i nekoliko velikih utakmica reprezentacije Republike Srpske :cool:

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Grk1234 » 24 avg 2017, 19:51

Jesam procitao. Mislim da je vrijeme za novi spektakl na Gradskom,nakon Barija,Kajzerslauterna i nekoliko velikih utakmica reprezentacije Republike Srpske :cool:
To ce biti oprostajna utakmica Ognjena Koromana.......

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 avg 2017, 17:05

nek čupo vranješ triput do nedjelje pogleda snimak sinoćnje utakmice zvezda-krasnodar,i doktorsku disertaciju na temu kako se igra protiv mnogo skupljeg tima uz podršku punog stadiona!

znači,isto onako...koji god igrač sarajeva pokuša primit loptu,da su mu 1-2 naših odmah na kičmi!!

i onda kad se uzme lopta polako,pas od noge do noge i otvoriće se prostor dosta puta nasim brzancima,Veselom,Mirkovicu...tim prije sto je tu i Goran koji ce svaki slobodan cm iskoristiti ,gadjati ih u trepavicu i spajati sa golom....imamo dobre,iskusne igrače,i moramo uzet ovo.....samo bez srljanja,i hebenih,retardiranih, dugih lopti...Čupo,na zadnjem treningu reci da odbijaš 50% od plate ko pošalje glupu dugu loptu u bunar i pokloni im...

aj Borac!!!!! :cool:

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 25 avg 2017, 21:13

Ma neće od te utakmice sa Grcima biti ništa.

Inače da, mislim da momcima ne treba stvarati pritisak, oni će dati sve od sebe protiv Sarajlija i ja vjerujem u pozitivan rezultat.

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 25 avg 2017, 22:11

Imamo najbrza krila mozda u cijeloj ligi sa Mirkovicem i Veselinovicem, a sarajlije na bekovima imaju mozda najvise problema..tu su najtanji.
Samo pobjeda!
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 27 avg 2017, 08:32

Večeras samo pametno, strpljivo i lagano od prve utakmice, Sarajevo jeste slabo ali ovo je mač utakmica sa novim trenerom, nadam se da će naši konačno popraviti realizaciju!

AJ BORAC
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

UltraEast
Postovi: 46
Pridružen/a: 02 jun 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la UltraEast » 27 avg 2017, 14:18

slika

Momci iz metropole poranili... :kafa: :rol: :nene:
У " је важно " &!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la penke » 27 avg 2017, 17:19

Ajmo napunite Sarajlije danas. Sretno vam. Poz
Samo jedno ime

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 avg 2017, 17:56

hvala drugar :D

iako sam svjestan koliko ce tesko biti,ipak su mi bod i poraz skoro isto...

SAMO POBJEDA!!

Srecno Borcu veceras!

Banjaluka sinoc :cool:


Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 avg 2017, 22:15

svaka cast i jednima i drugima,prava rovovska,muska, bitka za svaki cm terena...sto se kaze,u kost!...10 zutih kartona...

rezultat je najrealniji..nazalost,donio je samo po bod,koji ni nama ni njima ne znaci mnogo :( ....da smo imali bar jos jednu sansu osim gola,pa da kazem da smo zasluzili pobjedu,ali nismo....nisu ni oni isto tako...

sarajevo je malo vise drzalo loptu,mi smo imali vise onih pokusaja iz prekida oko gola,ali realno,ni mi ni oni nismo zasluzili veceras ni pobjedu ni poraz...

lose branimo prekide :( :( ...uzas...i da nije mihojevic zabio,stigao bi onaj drugi igrac sarajeva,obojica su bili sami kao duhovi...i to poslije kornera!..mora se na treninzima poraditi na tome...a cudno mi je da u prvom pol nismo imali bukvalno nijedan napad po desnoj strani...

bod mi,naravno ne znaci nista...otkad je bodovanje takvo da pobjeda nosi tri boda,otad ni u gostima bod nije bogzna sta,a kuci je jako slican porazu...al ajd,zbog ovakvog naboja i rivaliteta,nek bar nismo izgubili...

posjeta odlicna!

MAHIR KARIC!! :tokralju: :tokralju:

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 28 avg 2017, 07:52

Ne igramo dobro, to je sada vec evidentno, upali smo u krizu, a da sezona nije cestito ni pocela, kako, sta je razlog neznam, ali nagadjam.
Teske utakmice su pred nama, bice tesko.
Bravo za Karica, jedina pozitivna stvar sinoc sem posjete je njegov gol, a za nas realno, mozda bi poraz donio puno vise dobrog, nego sto nam nosi ovaj jedan bod.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 avg 2017, 10:59

jedina veća **** od političara su novinari!

čitam jutros ove portale,nevjerovatno..skoro svi su isti...jedna predivna pjesma marš na drinu,koja se lani izvodila u UN dok je bio vuk jeremić, se predstavlja fašističkom,iako apsolutno nikoga ne vrijeđa....potencira se bacanje sa nosila,bekića...samo se traži dlaka u jajetu.....niko da kaže nešto afirmativno,kako je sinoć bila spektakularna atmosfera,u kojoj su dva velika kluba izginuli za pobjedu pred punim stadionom..
ja čak(bar na tv) po prvi put nisam čuo ni ono "ubij turčina"...protiv ovih čelika,veleža,sloboda toga nikad nije ni bilo,ali ne pamtim da je nekad izbila gužva na terenu,protiv ova dva sarajevska kluba a da se to nije skandiralo...sinoć je pet gužvi bilo a nijednom nisam čuo to,niti bilo kakvu ružnu riječ!!

s tim što su novinari ipak veća ****...političari šire mržnju zbog svojih milionskih privilegija..nemaju šta drugo ponudit pa stalno o ugroženosti...oni iza brda će vas poklat,ukinuti......a novinari su uglavnom bijeda,i to rade zbog šugavog clickbait-a,hebo ih on :( :(..ili ponekog ručka ili putovanja :(


neću tamo po drugim temama da ulazim u rasprave sa bolesnim umovima koji psuju mrtve i pozivaju da se borcu pušta jasenovac i gradiška stara.....njima je dovoljna kazna što takvi moraju kroz život...jedino me rastužilo što je na ovom forumu neuporedivo više b udala nego kad sam bio prije 8 godina,dok su rane bile još svježije...sve gore i gore je... :( ..mnogo manje mržnje je bilo dvije godine nakon rata nego sad :(

dok se bude držalo ovog pravila da na ovoj temi mogu pisat samo navijači borca,napisaću ponekad nešto....odlično je to novo pravilo...uostalom,kao da sam znao šta će biti...evo moj post na ovoj temi od prije mjesec dana


ovdje se,na ovoj temi, najviše treba držati ovog novouspostavljenog pravila da na ovoj temi pišu samo navijači borca...!!

banalan primjer

znači,ovaj mali zeničanin,batistuta ili kako već,baš je dobronamjerno nastupio ovdje..ali ipak mu ne treba dati da piše ovdje,već na fk borac opšte teme...

zašto...

zato što ovaj današnji post zvuči super,dobronamjeran,raja...

ali biće u nedjelju prenos na bht...i ova njegova rečenica

Sretno osim u u Nedelju i nadam se da Lesinari nece pravit problem klubu nekim nacionalizmom glupim pa cak i seljackim navijanjem i nek bude samo vase Aj Borac i jos jednom sretno osim u Nedelju




neće više uopšte biti ovako bezazlena...

dovoljna je samo sitnica...recimo naši igrači uvijek istrčavaju na utakmice uz taktove pjesme "marš na drinu"...

nama će to podići adrenalin,a njemu će to biti ovo kako napisa "nacionalizam i seljačko navijanje"

i neću više otad za njega biti pošteni bosanac i hercegovac"...

i otiće i tema i sve u vražju mater!

zato,u svrhu lijepog budućeg druženja,nek momci koji su dobronamjerni kao on,i koje zanima fk borac,nek pišu na temama "borac opšte diskusije",kao što se i ja pridržavam da ne pušim živce željovcima ili ne znam kome na njihovim temama..

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 28 avg 2017, 11:12

Ne treba to da te čudi. Mnogi od njih nikada nisu bili za antifašizam prije 50 i prije 100 godina. Bili su na drugoj strani. Uz Njemačku i Italiju. Dočekivali ih sa cvijećem. Ne bih se ja previše oko toga zamarao. Samo treba iz kluba jasno da poruče predstavnicima u savezu. Gospodo jeste li vi poštovaoci antifašističke borbe ili niste? Je li vam smeta pjesma iz doba antifašističke borbe ili ne smeta? Ili ste pak poštovaoci Hitlera i Musolinija...

Što se tiče same utakmice, veoma loše prvo poluvrijeme. Očekivao sam puno kvalitetniju našu igru. Daleko veće zalaganje. Plavušan (to sam i prije tvrdio) ne zaslužuje da bude u 11. Burazor da.
Idemo dalje, 10 bodova u 6 kola nije loše, ali pristup meču bez obzira ko je sa druge strane mora biti puno bolji.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.