FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la samosarajvo » 31 jul 2010, 18:00

Galion je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:Realno BASEL I BESIKTAS su BARCELONA za Hapoel i Luisanu i Litex...;)
Vama sve najbolje ali budimo realni
ja sam gledao u živo i Basel i Bešiktaš i Hapoel, te pored toga gledao ih na streamovima mnogo puta po netu i mogu ti reć da je Bešiktaš bolji od njih, nije toliko, ali da su Hapoel i Basel umalo i da je možda čak i Hapoel mrvicu bolji.
I ja sam malo pretjerao sto jest jest.Beskitas jeste bolji od ta dva tima,malo vise nego sto ti kazes u to sam ubjedjen. A Hapoel i Basel su tu negdje tu si upravu :D Idalje mislim da je Basel bolji(bar mrvicu)

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 18:52

Vec pocinje namjestanje, Drina uzima 3 boda u Banovicima, sljedece kolo pusta Borcu, Borac uzima 3 boda na strani, na njih je red ove godine...
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la drinin vuk » 31 jul 2010, 18:56

Manijak jbg ti već sve isprognozirao,prognozirao si i poraz Drine do pre dva sata,i nisi pogodio,tako bolje ti je ćuti.
A nismo mi vi da brukamo dres i grb,ko što to radi vaš Željo,puštajući klubove u poslednjem kolu da ne ispadnu...Smješni ste.
Lešinari dobro došli u Zvornik,a proći ćete ko Budućnost....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Adnan_Zeljovac
Postovi: 80
Pridružen/a: 22 maj 2010, 02:02
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Adnan_Zeljovac » 31 jul 2010, 18:58

drinin vuk je napisao/la:Manijak jbg ti već sve isprognozirao,prognozirao si i poraz Drine do pre dva sata,i nisi pogodio,tako bolje ti je ćuti.
A nismo mi vi da brukamo dres i grb,ko što to radi vaš Željo,puštajući klubove u poslednjem kolu da ne ispadnu...Smješni ste.
Lešinari dobro došli u Zvornik,a proći ćete ko Budućnost....
E pozdravi Sampione i ne seri...hahhahahha :D:..proci cete vi jos gore na grbavici :D 8-) 8-) 8-)
SAMPIONI: 1946-1971/72-97/98-2000/01-2001/02-2009/10
KUP BiH: 1999/00, 2000/01, 2002/03
SuperKup BiH: 1998, 2000, 2001

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!!!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 19:00

drinin vuk je napisao/la:Manijak jbg ti već sve isprognozirao,prognozirao si i poraz Drine do pre dva sata,i nisi pogodio,tako bolje ti je ćuti.
A nismo mi vi da brukamo dres i grb,ko što to radi vaš Željo,puštajući klubove u poslednjem kolu da ne ispadnu...Smješni ste.
Lešinari dobro došli u Zvornik,a proći ćete ko Budućnost....
Ako meni govoris, ja nisam nista prognozirao prije dva sata, i koga je to Zeljo pustio da ne ispadne u zadnjem kolu ?
Ovo sto sam rekao je vrlo vjerovatno, mada ja to ne bi volio da se desi, i vidjeces sta ce biti poslije drugog kola...
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la drinin vuk » 31 jul 2010, 19:02

Kontam ja da je ovo sranje od takmičenja namješteno,a podaci koje neki skrivaju kažu da je Željo prodao najviše za ovih 10 godina uz Čelik,tako da nemoj ti odma se vadit kako Drina kupuje,jer da pratis znao bi da klub nije imao kes za renoviranje stadiona ,renovirala je opstina,a i znao bi da Drina ima kvalitetan tim za ovo sranje od takmičenja....
Nisam mislio konkretno na tebe,al gomila vas manijaka je rekla kako ce nas razbit Buducnost.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 618
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Lokacija: Vrbanja
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Neprilagodjen » 31 jul 2010, 19:06

Kakvih dalabu ima ovdje,mati moja mila!
Buducnost pusta Drini da bi Drina pustila Borcu,znaci Buducnost radi za Borac :cry: :cry:

Jedino sto je beskonacno je svemir i ljudska glupost!! Doduse,za svemir nisam siguran.
Hajduk zivi vjecno!!

Volim te mama,ali ne više od Dinama!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 19:08

drinin vuk je napisao/la:Kontam ja da je ovo sranje od takmičenja namješteno,a podaci koje neki skrivaju kažu da je Željo prodao najviše za ovih 10 godina uz Čelik,tako da nemoj ti odma se vadit kako Drina kupuje,jer da pratis znao bi da klub nije imao kes za renoviranje stadiona ,renovirala je opstina,a i znao bi da Drina ima kvalitetan tim za ovo sranje od takmičenja....
Nisam mislio konkretno na tebe,al gomila vas manijaka je rekla kako ce nas razbit Buducnost.
Samo sam rekao da ce 99,9999999999999999999% Borac biti prvak ove godine, ne vjerujem da je Drina kupila ovo, ali sve ide prema tome da ce Borac uzeti 3 boda u Zvorniku, jer na njih je red...
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
Ekipa
Postovi: 127
Pridružen/a: 27 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Ekipa » 31 jul 2010, 19:10

Prošle godine vam je uredu bilo to, sad se samo opustite i uživajte. Nemate pravo ni ''a'' reći nekome.
(na Željine simpatizere i navijače se odnosi. )
Volim Velež makar vaki !!!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 19:10

Neprilagodjen je napisao/la:Kakvih dalabu ima ovdje,mati moja mila!
Buducnost pusta Drini da bi Drina pustila Borcu,znaci Buducnost radi za Borac :cry: :cry:

Jedino sto je beskonacno je svemir i ljudska glupost!! Doduse,za svemir nisam siguran.
Ma o cemu ti sad? Nisam rekao da je Buducnost pustila, nauci citat!
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 31 jul 2010, 19:10

elSaik je napisao/la:
borcev_navijac je napisao/la:Cinjenica da je Lozana "svajcarski drugoligas" pobijelila u gostima danski prvoligas (Randers) sa 3-2 govori sama za sebe da je potcjenjivanje lozane zbog cinjice da je drugoligas bila greska svih onih koji su sa omalovazavanjem govorili o tom klubu, a posljedicno tome cijenili borac kao slabu ekipu

A s druge strane, sad ovaj nas rezultat s lozanom ( koju smo iskreno lako mogli i proci) govori da smo zaista jaka ekipa, koja takva kakva jeste (neuigrana) moze ravnopravno da se nosi sa evropskim prvoligasima
Izvini, brate, ali to gore je šuplja. Lozana se morala proći. Nisu oni drugoligaš u Engleskoj, Njemačkoj, Italiji ili Francuskoj pa da kažeš da su solidan tim. Oni su bili 10. (od 16.) u drugoj ligi Švicarske. Njihove prvoligaše (sem Basela) bismo trebali prolaziti, a ne od drugoligaša ispadati. ;) Ali bit će bolje dogodine.
Dobro, ako ti tako kazes, ali mozda ti nije poznato da je taj danski prvoligas randers kojeg je svajcarski drugoligas lozana u gostima dobila 3-2, remizirao sa danskim prvoligasom odenseom, odigravsi u danskom prvenstvu 1-1, a taj odense je dobio zrinjskog 5-3. Pa ti sad vidi kakva je lozana, i je bas tako kao sto ti govoris
TREĆI PUT ČASTIMO !

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 31 jul 2010, 19:19

hajmo polako na tekmu divimo se ;)

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Galion » 31 jul 2010, 19:22

Sretno i vama, očekujem pošteno suđenje i neka bolji pobjedi.

Avatar
elSaik
Postovi: 1099
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la elSaik » 31 jul 2010, 19:28

borcev_navijac je napisao/la:
elSaik je napisao/la:
borcev_navijac je napisao/la:Cinjenica da je Lozana "svajcarski drugoligas" pobijelila u gostima danski prvoligas (Randers) sa 3-2 govori sama za sebe da je potcjenjivanje lozane zbog cinjice da je drugoligas bila greska svih onih koji su sa omalovazavanjem govorili o tom klubu, a posljedicno tome cijenili borac kao slabu ekipu

A s druge strane, sad ovaj nas rezultat s lozanom ( koju smo iskreno lako mogli i proci) govori da smo zaista jaka ekipa, koja takva kakva jeste (neuigrana) moze ravnopravno da se nosi sa evropskim prvoligasima
Izvini, brate, ali to gore je šuplja. Lozana se morala proći. Nisu oni drugoligaš u Engleskoj, Njemačkoj, Italiji ili Francuskoj pa da kažeš da su solidan tim. Oni su bili 10. (od 16.) u drugoj ligi Švicarske. Njihove prvoligaše (sem Basela) bismo trebali prolaziti, a ne od drugoligaša ispadati. ;) Ali bit će bolje dogodine.
Dobro, ako ti tako kazes, ali mozda ti nije poznato da je taj danski prvoligas randers kojeg je svajcarski drugoligas lozana u gostima dobila 3-2, remizirao sa danskim prvoligasom odenseom, odigravsi u danskom prvenstvu 1-1, a taj odense je dobio zrinjskog 5-3. Pa ti sad vidi kakva je lozana, i je bas tako kao sto ti govoris
Zaboravio si napisati da je Zürich popušio od Marseja 1:6, a taj Marsej izgubio 3:0 od Reala kojeg je Milandobio 3:2 usred Madrida, da bi tog istog Milana Zurich dobio 1:0. Od tog Zuricha, pak, su Young Boysi imali 32 boda više u prvenstvu Švicarske, a isti ti momci izgubili u Kupu od LOzane 4:1. Zaključak, Lozana je jača od Reala. :lol:

Uočavaš li grešku u tvom metodu utvrđivanja jačine nekog kluba ili je potrebno da budem očitiji?

AdisManiacZ
Postovi: 198
Pridružen/a: 15 jul 2010, 21:03
Lokacija: Rødovre, Danska
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AdisManiacZ » 31 jul 2010, 21:21


Zbog dugovanja prema Zoranu Deketu




Premijer liga Bosne i Hercegovine nije još kako treba ni počela, a skandali su tu. Skandali u pravom smislu riječi. Naime, SportSport.ba ekskluzivno saznaje da banjalučki Borac večerašnji susret sa Širokim Brijegom igra pod suspenzijom.

Naime, bivši igrač banjalučkog Borca Zoran Deket tužio je klub zbog dugovanja, a Disciplinska komisija FS BiH na sjednici održanoj 02. 06. 2010. godine donijela je odluku u kojoj stoji:
"FK Borac svom bivšem igraču Zoranu Deketu, zbog prekršaja iz člana 101. DP FS BiH i neizvršavanju pravosnažnih odluka Komisije za status igrača FS Banja Luka broj: 136/10 od 23. 03. 2010. obavezan je isplatiti sve obaveze iz radnog odnosa koje iznose 25.870 KM, a iste proističu iz člana 3 tačka 3 neamaterskog ugovora igrača za vremenski period 01. 12. 2005. do 22. 06. 2009.najkasnije do 11. 06. 2010., u protivnom nastupa suspenzija.

Obrazloženje:

FK Borac nije izvršio finansijske obaveze prema igraču Zoranu Deketu, a odnose se na dugovanja iz ugovora igrača neamatera, a prema odluci Komisije za statzs igrača GFS Banja Luka broj: 136/10 od 23. 03. 2010. Na navedenu odluku Borac u propisnom roku nije uložio žalbu.

Pravna pouka: Na ovu odluku može se uložiti žalba Apelacionoj komisiji u roku od osam dana prijema odluke, putem ove komisije.

Sve je jasno kao dan. Borac je suspendovan jer Deketu nije isplatio dugovanja. Međutim, kako bi Borac odigrao utakmicu sa Širokim Brijegom jučer na njegovu adresu stiže odluka Disciplinske komisije FS BiH koja se ustvari nije ni sastala, a prema kojoj se banjalučkom klubu daje još 30 dana za ispunjavanje svojih obaveza, iako se Banjalučani na odluku nisu ni žalili. Na potezu su sudki organi, a ovo je još jedan dokaz o manifetlucima i krimalu u FS BiH.

Kontaktirali smo i Deketa koji je za SportSport.ba rekao:

"Mislim da je sve jasno kao dan. Borac igra pod suspenzijom. Želio sam se dogovriti, no oni su odugovlačili, odnosno nisu mi htjeli isplatiti moj novac. I jučer Disciplinska komisija, koja se po mojim saznanjima nije ni sastala, a i da jeste, nema veze jer Borac nije uložio žalbu, prolongira odluku o suspenziji. Mislim da je konačno došlo vrijeme da se kriminalu stane u kraj."

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 31 jul 2010, 21:26

nepustamo nikomeee
Zadnja izmjena: Ljumani_Banovici, dana/u 31 jul 2010, 22:01, ukupno mijenjano 1 put.
1947!

drug

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la drug » 31 jul 2010, 21:58

Nikako pustanje, nikome. Ni nama (Želji) ni ostalim. Paćenici ce doci do nekih "podataka" :D . Kakvih bolan podataka, provjerenih info... pa sve same budalastine. Tako ste i prosle godine pisali o nama. Kupil ovdje, kupili ondje a nigdje dokaza. Čime da kupimo pobjedu u Sirokom? Jedino da damo nekome guzice, para nemamo vise od njih. Isto tako vrijedi i za izbacivanje zrinjskog iz kupa.
Ne pravdam se nikome, nego samo govorim kako su pojedinci glupi. Tako je glupa i ova prica sad. Prvo kolo - odmah "puzdan izvor" spominje namjestanje.

Jedino sto je sigurno je ova suspenzija i smijesan vjetar u ledja iz saveza.

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 22:14

Znal neko rezultat ?
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Padovan » 31 jul 2010, 22:15

2:3 90 minuta
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jul 2010, 22:19

juventus 0244 je napisao/la:2:3 90 minuta
E ne mogu da vjerujem :shock: tolika pojacanja :lol: :lol: mislio sam da ce borac uzet :roll:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.