FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 jun 2017, 16:48

nisam ja nešto nimalo oduševljen ovim našim rasporedom,naprotiv...iako vidim svi nešto kalkulišu da razbijamo prvih nekoliko kola......ne znam kako se više skoro svaki put potrefi da novi premijerligaš svoju prvu domaću igra protiv nas,dok je još najnapaljeniji...u velikoj većini takvih slučajeva,takvi klubovi pred kraj trehnu,i na ta gostovanja se ide na izlet i unaprijed upisana tri boda....mislim na ovaj gošk...isto je bilo i sa kozarom,drinom zvornik....pa i zvijezdom gradačac,gdje su svoju prvu,istorijsku,domaću isto igrali protiv nas....euforija je bila tolika da su popunili i onaj stadion u orašju,jer nisu mogli biti domaćini u gradačcu,ne sjećam se više ni razloga...

a pogotovo mi se prvo kolo ne sviđa :(

više bih volio da nam dolaze i sarajevo i željezničar,nego "raspali čelik koji još nije ni počeo pripreme i kome ćemo dat pet komada" :roll: :roll:

karma je kučka!

sad je kao fol kod nas neka euforija,pravimo dobar tim,vratili se u PL BIH,imamo jasan plan za čišćenje svih dugovanja,infrastruktura na stadionu poprima potpuno evropske obrise...

al kad kažem "karma is a bitch" ,mislim na potpuno identičnu situaciju ali sa obrnutim ulogama u ljeto 2013 :) ...isto ovako prvo kolo,ali u zenici

čelik i zenica su bili u jednoj od svojih većih poslijeratnih euforija,gdje su proljeće prije toga osvojili sa jagodićem možda i najviše bodova od svih...imali onu invaziju od 2000-3000 ljudi na otoku....od evrope ih odvojilo samo licenciranje,čak nije ni naša pobjeda u gabeli...i sad kreće nova sezona,sačuvali tim,trenera...očekuje se,naravno,da se nastavi gdje se stalo....paljevina,odlična posjeta...na ovom forumu u onoj temi prognoze,99 % prognozira keca ko kuću...

borac...možda i u najvećoj poslijeratnoj dubiozi...otišlo pola igrača iz prvih 11....u generalci u banjaluci se izgubilo od mrkonjića,gdje smo se samo zgledali nijemo,ne vjerujući na šta ono liči.... :crazy: ...savez rekao da ne možemo ni igrati tu utakmicu,jer dugujemo,ovom,onom....al ipak se krenulo na put,jeli se sendviči negdje usput,koje je neko od igrača platio...stiglo se 15 min pred utakmicu u zenicu,našlo se nešto da se plati neka taksa...

al šta hoću da kažem....ja sam i tad,ili na ovom forumu,ili na onom našem,upozoravao da od keca tu nema ništa...jeste da su grahovac,subić,kondić,dva dujakovića,runić..još djeca,golobradi momčići...al sam upozoravao da uopše nisu loši...da su stokić,avdukić,grujić,žižović-majstori svog zanata...da se nadam "da ni taj đelmić,pojačanje,nije loš"....iako u godinama već..i da je to jedan sasvim fin spoj mladosti i iskustva,koje će novi trener dragan jović znati ukomponovati...i da vidim svaki rezultat osim keca na toj utakmici....

epilog..završeno 1-1,samo zato što grahovac nije zabio nešto što je lakše dati nego promašiti....u zenici je to bio početak kraja euforije...a borac je nakon deset kola bio prvi na tabeli sa 5 bodova prednosti nad ostalima!

kažem zato...bojim se karme....i predlažem da što manje jedemo g ovna i sa maximalnim respectom dočekamo protivnika..

i 1-0 bi bilo veliko!

AJ BORAC!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 27 jun 2017, 16:50

Schlager je napisao/la:nisam ja nešto nimalo oduševljen ovim našim rasporedom,naprotiv...iako vidim svi nešto kalkulišu da razbijamo prvih nekoliko kola......ne znam kako se više skoro svaki put potrefi da novi premijerligaš svoju prvu domaću igra protiv nas,dok je još najnapaljeniji...u velikoj većini takvih slučajeva,takvi klubovi pred kraj trehnu,i na ta gostovanja se ide na izlet i unaprijed upisana tri boda....mislim na ovaj gošk...isto je bilo i sa kozarom,drinom zvornik....pa i zvijezdom gradačac,gdje su svoju prvu,istorijsku,domaću isto igrali protiv nas....euforija je bila tolika da su popunili i onaj stadion u orašju,jer nisu mogli biti domaćini u gradačcu,ne sjećam se više ni razloga...

a pogotovo mi se prvo kolo ne sviđa :(

više bih volio da nam dolaze i sarajevo i željezničar,nego "raspali čelik koji još nije ni počeo pripreme i kome ćemo dat pet komada" :roll: :roll:

karma je kučka!

sad je kao fol kod nas neka euforija,pravimo dobar tim,vratili se u PL BIH,imamo jasan plan za čišćenje svih dugovanja,infrastruktura na stadionu poprima potpuno evropske obrise...

al kad kažem "karma is a bitch" ,mislim na potpuno identičnu situaciju ali sa obrnutim ulogama u ljeto 2013 :) ...isto ovako prvo kolo,ali u zenici

čelik i zenica su bili u jednoj od svojih većih poslijeratnih euforija,gdje su proljeće prije toga osvojili sa jagodićem možda i najviše bodova od svih...imali onu invaziju od 2000-3000 ljudi na otoku....od evrope ih odvojilo samo licenciranje,čak nije ni naša pobjeda u gabeli...i sad kreće nova sezona,sačuvali tim,trenera...očekuje se,naravno,da se nastavi gdje se stalo....paljevina,odlična posjeta...na ovom forumu u onoj temi prognoze,99 % prognozira keca ko kuću...

borac...možda i u najvećoj poslijeratnoj dubiozi...otišlo pola igrača iz prvih 11....u generalci u banjaluci se izgubilo od mrkonjića,gdje smo se samo zgledali nijemo,ne vjerujući na šta ono liči.... :crazy: ...savez rekao da ne možemo ni igrati tu utakmicu,jer dugujemo,ovom,onom....al ipak se krenulo na put,jeli se sendviči negdje usput,koje je neko od igrača platio...stiglo se pred utakmicu u zenicu,našlo se nešto da se plati neka taksa...

al šta hoću da kažem....ja sam i tad,ili na ovom forumu,ili na onom našem,upozoravao da od keca tu nema ništa...jeste da su grahovac,subić,kondić,dva dujakovića,runić..još djeca,golobradi momčići...al sam upozoravao da uopše nisu loši...da su stokić,avdukić,grujić,žižović-majstori svog zanata...da se nadam "da ni taj đelmić,pojačanje,nije loš"....iako u godinama već..i da je to jedan sasvim fin spoj mladosti i iskustva,koje će novi trener dragan jović znati ukomponovati...i da vidim svaki rezultat osim keca na toj utakmici....

epilog..završeno 1-1,samo zato što grahovac nije zabio nešto što je lakše dati nego promašiti....u zenici je to bio početak kraja euforije...a borac je nakon deset kola bio prvi na tabeli sa 5 bodova prednosti nad ostalima!

kažem zato...bojim se karme....i predlažem da što manje jedemo g ovna i sa maximalnim respectom dočekamo protivnika..

i 1-0 bi bilo veliko!

AJ BORAC!!!
Armagedon :)
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 jun 2017, 17:02

jeste :D

koristio sam i taj nick,doduše sa burazom,ne sam :cool:

ali ja sam bio taj koji je tad upozoravao zeničane da ne lete pred rudu,jer koliko god mi bili jadni u tom momentu,da mi ipak imamo 4 igrača kakve oni nemaju (misleći na avdukića,grujića,subića i grahovca) :cool:

a sad upozoravam naše,da mi nikakva sila nismo....i da to sve tek treba da se posloži..uigra...steknu automatizmi u igri....

ispočetka mi nikakav favorit,ni protiv koga ne možemo biti....kasnije,vjerujem da da,kako prvenstvo bude odmicalo

AJ BORAC!

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 29 jun 2017, 14:54

Subic i Bilbija sve dalje od nas, pomalo i ocekivano, ali zato Sanicanin sve blize, upravo takav igrac nam je potreban, kao pojacanje u samom vrhu napada od juce se spominje i Bojan Vrucina.
Na zvanicnoj fb stranici navijaci izabrali font slova na dresovima, uskoro krece i glasanje za termine utakmica, uprava radi odlicne poslove i sto je vaznije sami kazu da su oni stvar samo zakotrljali, da su velike stvari tek pred nama.
"JOŠ OD 1926"

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 29 jun 2017, 17:47

U toku glasanje za termine domacih utakmica.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 30 jun 2017, 11:42

Haris Handzic pored Srdjana Grahovca i braće Vranješ Stojana i Ognjena vlasnici VIP personalizovane stolice. Svaka čast :clap:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

worchester
Postovi: 1185
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 30 jun 2017, 12:04

I asmira avdukica

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 30 jun 2017, 15:07

Navijači FK Borac su pored fonta na dresovima izabrali i termin odigravanja utakmica. To će biti nedjelja od 19:30h. Drago mi je da je ovo uprava prepustila banjalučanima da se i njih nešto pita. :thumbup:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 01 jul 2017, 11:18

Pripreme na Zlatiboru: Borac 1-0 Concordia Mirković 75'
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 04 jul 2017, 14:06

Borac danas ojacao svoj sponzorski pul sa NLB Bankom, narednih dana se ocekuje jos velikih sponzora, a marketing radi odlican posao, velike i bitne stvari se desavaju u klubu, a najvece su tek pred nama.
"JOŠ OD 1926"

UltraEast
Postovi: 46
Pridružen/a: 02 jun 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la UltraEast » 04 jul 2017, 15:33

Borac 1. premijerligas koji je odbio prijedlog bh telekoma oko tv prava! :thumbup:
У " је важно " &!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 04 jul 2017, 19:23

što se tiče ovog najaktuelnijeg,o bh telecomu i tv pravima...

bezveze se troši energija na tu priču...borac će ostati usamljen u toj borbi....deklarativno će ga podržat pokoji klub,ali kad savez izvrši pritisak i zaprijeti,svi će se popišmanit...

naravno,i borac će morat onda pristat na ovaj potcjenjivački ugovor kako bi uopšte mogao igrati pl bih..

ova naša priča fino zvuči,potpuno je tačna...al nažalost,ništa od nje neće biti..


ali da odem i korak dalje...nadam se da će bar bh telecom djelimično prodavati prava Areni,pa da gledamo fine prenose u odličnoj produkciji.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 04 jul 2017, 19:57

Izgleda da ce uvijek biti :cool: :

slika
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 05 jul 2017, 13:19

Od danas ide i prodaja sezonskih ulaznica.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 05 jul 2017, 20:23

Borac 2-2 Budućnost (Puzigaća, Raspudić). Dobra igra crveno-plavih momaka protiv učesnika kvalifikacija za Ligu šampiona. Puzigaća početkom drugog poluvremena promašio penal.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 05 jul 2017, 20:58

nedostajala su nam 2 igraca zbog povreda.
treba reci da je crnogorcima ovo bila generalka pred pocetak kvalifikacija za ls jer sledece srijede igraju protiv partizana.
sutra rezervisti igraju protiv druge ekipe subotickog spartaka a u nedjelju je poslednja provjera na zlatiboru. igra se protiv javora.

UltraEast
Postovi: 46
Pridružen/a: 02 jun 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la UltraEast » 08 jul 2017, 13:13

Coca cola staje uz Borac. Kao jedan od novih sponzora spominje se coca cola koja bi Borcu pomagala sa 200 000 km po sezoni :), pored toga otvara se i fan shop na zapadnoj tribini, a i prodali smo konkordiji Zekanovica za 100 000 eura, nudili su za Danilovica 150 000 ali je klub odbio. Za sada ide sve dobro. Aj Borac
У " је важно " &!

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 08 jul 2017, 21:19

Veceras na Zlatiboru odradjena i poslednja provjera na pripremama, 0-0 protiv Javora iz Ivanjice, sutra povratak u BL i pripreme za sami pocetak sezone.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 12 jul 2017, 01:00

Koji je to prvih 11 koji vam cine neku okosnicu a moze.i sire malo, ima li kod vas sta kvalitetno ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 12 jul 2017, 01:12

UltraEast je napisao/la:Coca cola staje uz Borac. Kao jedan od novih sponzora spominje se coca cola koja bi Borcu pomagala sa 200 000 km po sezoni :), pored toga otvara se i fan shop na zapadnoj tribini, a i prodali smo konkordiji Zekanovica za 100 000 eura, nudili su za Danilovica 150 000 ali je klub odbio. Za sada ide sve dobro. Aj Borac
Da li je moguce da cemo docekati fan shop ? :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.