FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mexico » 22 mar 2018, 11:23

CV mu je fascinantan

Podsjećanja radi, Vojvodić je kroz dosadašnju trenersku karijeru predvodio Sutjesku iz Foče, Proleter, Drinu, Slobodu, Radnički, GOŠK, Slaviju, Travnik, Zvijezdu i Slogu.
:lol:

Mogao je Borac bolje. Borac je Borac
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 mar 2018, 14:53

hvala vam na lijepim rječima,Borac velikan,ovo,ono....ali.....

jedan moj drug,veliki borčevac,mi neki dan reče "brate,ovo samo treba ignorisat i čekat da prođe"!

slažem se sa njim,samo bih nadodao još i opstati!

i nadam se da hoćemo,zaista je dosta bilo tih nižih rangova bez ikakvog adrenalina...

išao sam ja i na ligu rs,nekad stalno,u zadnje vrijeme kad sam u bl...išao sam lani i na neka gostovanja u ligi rs,gradiška,prijedor...ali sve je to q od ovce...ja tu utakmice Borca gledam kao da igraju crotone-benevento :( :(

imamo sad dve u BL na našem stadionu....daj da dobijemo sad ovaj vitez,pa sa goškom da imamo tu meč loptu...
rasplešće se već sve nekako,ili će se ovi dohavizat (u šta manje vjerujem),ili će doći neko sposobniji,nebitno...

ali sasvim drugačije je od jula krenuti u PL BIH nego u ligi RS...

zato,daj da ostanemo,pa valjda bude nekad nešto bolje...valjda..

srećno Borcu u ovih zadnjih 8 kola.

davorr3
Postovi: 17
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la davorr3 » 23 mar 2018, 07:35

Ma opstaćemo, vjerovatno.
Ne zato sto smo dobri, Čelik je zaostao puno, Vitez je ispao davno.
Ja sam kao i taj tvoj drug, bojkot do nekih boljih vremena, dok uprava ne ode, ili bar dok se Lešinari ne vrate na tribine, jer Borac bez Lešinara nije Borac, bar meni.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 23 mar 2018, 08:58

Naravno, sve je drugačije kada igraš PL ili 1. RS, to je svima jasno. U svako pogledu.

Nisam optimista po pitanju Vojvodića, njegova "karijera" dovoljno govori, onda hoće raditi iza leđa svima, nadam se da će ga i mediji ignorisati jer vidim da ga nema više ko prije.

davorr3
Postovi: 17
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la davorr3 » 31 mar 2018, 07:28

Nakon dugo vremena ovo mogu reći: danas očekujem sigurnu pobjedu.
Dal' pozitivan šok zbog novog trenera, dal' zato što je Vitez baš tanak i već otpisan, ali imam osjećaj da ćemo ih razbiti.
Nadam se. :)

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 00:56

Prema izvjestaju tesko do bola, cak Vitez bio bolji. Pa veliki strucnjak Vojvodic ce vasu drugu ligu otjerati. Kaze Vitez je rival po mjeri hahahaha bahati 'strucnjak' iz Foce.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 01 apr 2018, 01:02

Mexico je napisao/la:CV mu je fascinantan

Podsjećanja radi, Vojvodić je kroz dosadašnju trenersku karijeru predvodio Sutjesku iz Foče, Proleter, Drinu, Slobodu, Radnički, GOŠK, Slaviju, Travnik, Zvijezdu i Slogu.
:lol:

Mogao je Borac bolje. Borac je Borac
Dovoljno Borcu za opstanak. :kafa:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 01 apr 2018, 09:22

Jedva dobismo Vitez, koji je uzgred rečeno boi bolji u BL.
Ma ako dobijemo iduće kolo Goška u BL opstali smo, a i ako ne dobijemo vjerovatno ćemo opstati, ali to ništa ne mjenja sem da ćemo se družiti i dogodine sa najboljim timovima u državi, i već se sad može reći, biti jedan od kandidata za ispadanja.

Ovu sezonu smo "bacili", niti ćemo koga pordati, malo koga afirimisati za iduću sezonu(sem donekle, Bunića i Trkulje), 10+ igrača nije uopšte za plbih, a kamoli za Borca.

Što je najgore, sa ovim stručnjacima u upravi, ne nazire se boljitak.
Od juna će opet krenutii splet laži, možda neki novac uleti jer su izbori, taj će se novac spiskati u ko zna šta i ko zna kakav igrački kadar, od zime (u najboljem slučaju) opet kašnjenje plata, mjenjanje 7-8+ igrača i slične stvari.

Borac je previše neozbiljan za bilo kakvu borbu za bolji plasman, čak smo neozbiljni i da nekom planove pokvarimo.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tareizo » 08 apr 2018, 22:05

svim navijacima borca koji slave SRETAN USKRS
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 apr 2018, 12:03

hvala!

kao što sam zimus i pretpostavljao,đavo je odnio šalu...

ako hoćemo da ne dođemo u potpuno dramatičnu situaciju,nipošto ne bismo smjeli izgubiti obe sledeće utakmice,u tuzli i zenici...

mislim da su nam mnogo veće šanse u tuzli,jer nema niko u ovoj ligi kapacitet da igra tri utakmice za sedam dana,kao što će slobodi ta sa nama biti treća,pošto sutra imaju tešku utakmicu na grbavici...

u zenici mnogo manje očekujem,prebiće nas na terenu,kao i goška što su....imaće publiku,vjerovatno i sudije,a i čini mi se da su i malo bolji od nas...mrka kapa je u zenici

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 10 apr 2018, 14:22

Ma ne ispada ko ne zna, već ko je naviko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 apr 2018, 15:35

kolega,igrom ćemo teško ispast,koliko god mrljavi bili :D

bodovna prednost je velika,a i imamo jednu od najboljih odbrana u ligi,koja je u 26 utakmica primila 24 gola,manje od gola po utakmici!

zaluta neka frljoka,zabijemo iz prekida ili kontre....i da vidim ko će nam zabit dva! :D

više me plaši što sam juče čuo da je neka revizija ušla u borac i u gošk,da ne bi tu nešto nam hebali znanje,kao onih godina kad smo na terenu izborili evropu,a onda umjesto nas igrali zrinjski kao deveti, i široki kao sedmi... :( .

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 10 apr 2018, 16:28

vi ako ne osvojite bod u ova dva kola, vama ce biti gusto skroz, a realno tesko ce te osvojiti. Velike su vam sanse za ispasti. I ako bi volio da opstanete a Sloboda ispadne, al u velikoj ste konfuziji. Los sastav, po vasoj prici uprava katastrofalna, nikako da dodjete sebi, jbg.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 apr 2018, 16:34

nije borac uopšte toliko loš,koliko svi misle,a koliko sam i ja pisao....mnogi će se neprijatno iznenadit :D

taraba smo,ali ništa mnogo lošiji od drugih...veći problem su neke nefudbalske stvari,a pogotovo što igramo bez podrške navijača :( :( :(

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 13 apr 2018, 23:18

Da li je veliki 'strucnjak' Vojvodic uspio dogovoriti tri za tri sa Slobodom ? Cijelu sedmicu je radio na tome uz podrsku vase uprave, sto je stvarno zalosno. Pokusao je isto sa Goskom svjestan da nece dobiti jer on nema pojma ni o ekipama ni taktici, nije uspio mozda sada uspije. Valja ce pogledati utakmicu sutra.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la sloboda72 » 14 apr 2018, 14:06

nepostenaliga je napisao/la:Da li je veliki 'strucnjak' Vojvodic uspio dogovoriti tri za tri sa Slobodom ? Cijelu sedmicu je radio na tome uz podrsku vase uprave, sto je stvarno zalosno. Pokusao je isto sa Goskom svjestan da nece dobiti jer on nema pojma ni o ekipama ni taktici, nije uspio mozda sada uspije. Valja ce pogledati utakmicu sutra.
Ljudino tebi nije sve u vinklu .Kakav Vojvodić, klub Borac igra .Nije on vlasnik Borca.Čuj "3 za 3".E ovo joŠ nisam čuo u životu.Hoće li ovjerit kod Notara????
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 14 apr 2018, 19:37

sloboda72 je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Da li je veliki 'strucnjak' Vojvodic uspio dogovoriti tri za tri sa Slobodom ? Cijelu sedmicu je radio na tome uz podrsku vase uprave, sto je stvarno zalosno. Pokusao je isto sa Goskom svjestan da nece dobiti jer on nema pojma ni o ekipama ni taktici, nije uspio mozda sada uspije. Valja ce pogledati utakmicu sutra.
Ljudino tebi nije sve u vinklu .Kakav Vojvodić, klub Borac igra .Nije on vlasnik Borca.Čuj "3 za 3".E ovo joŠ nisam čuo u životu.Hoće li ovjerit kod Notara????
e sad je zaista djavo odnio salu,bas sam se nadao bodu danas :(

kolega,na koga vojvodic misli ovdje u drugom dijelu izjave?

u ovom prvom dijelu mi je jasno da misli na nesposobnu upravu i sugavi grad banjaluku koja 20 godina glasa za ove sto su napravili da nam mladost ode,a perjanice sporta budu krupa i igokea :(

ali ovaj drugi dio recenice me zanima ovo "sta nam je danas radio jedan polupismeni frajer"?

je li misli na sudiju?

da li je borac nesto ostecen,je li bilo domacinsko sudjenje?

i ko je uopste bio sudija?


https://sportsport.ba/fudbal/vojvodic-o ... jer/273884
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 14 apr 2018, 21:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Chinaglia » 14 apr 2018, 19:43

"sporan" je drugi zuti karton za vaseg kapitena, iako je to po meni cisti prekrsaj i trebao mu je dati karton odmah, a ne nakon, po drugi put, konsultovanja sa pomocnim sucem... i sve se to desilo zbog pritiska publike, da toga nije bilo, ne bi dao drugi zuti karton, sto je po meni kriminalno, ali eto... osim toga zaista nije bilo navlacenja Slobodi, a i Bojac je odigrao posteno, mogli su zabit gol u nadoknadi, majstori potez igraca Bojca, al sut odlazi tik pored stative... i u prvom pol je Bojac imao odlican sut s distance, al Muminovic je izvuce valjda iz raslji

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 14 apr 2018, 19:45

1-hvala za izvjestaj

2-hebo te bojac u dupe majmunsko

worchester
Postovi: 1167
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 14 apr 2018, 20:35

Izgleda da je borca citava liga za ostanak nanjusila da je igracki najlosija.
Ako celik pobijedi sledece kolo eto problema i za borac

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.