FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 02 sep 2017, 10:16

Sutra premijerna Kize protiv Alfa Modriče u Modriči.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 02 sep 2017, 10:37

Nije da nismo navikli na čudne stvari.

jesmo navikli na svasta,ali ovo je ipak jedna nova dimenzija,level pro :D ....da trener sa godisnjom platom 100 000+ km, preuzima ekipu na petom mjestu i kao cilj postavlja sesto :lol: :lol:

osim ako nije alibi prica,ali ni to ne volim...

al ne placam ga ja iz svog dzepa,valjda znaju sta rade,ocito se ima para kad njega dovode...ako doceka zimu,i tada ne dovede,poput svojih prethodnika ,kamaru svojih neuhljebljenih igraca i strucnog staba iz srbije,sto se mene tice,dabogda ostao sto duze,da prekinemo vec jednom sa ovim trenerskim cirkusom...
Neka me gaze,neka me tuku,ja volim Borac i Banjaluku!!

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 05 sep 2017, 15:37

Alfa Modriča 0-7 Borac

Sutra u Staroj Pazovi protiv Radnika iz Surdulice.

I gdje god da igras ...

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 07 sep 2017, 08:19

Pozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?
NK Široki Brijeg

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 07 sep 2017, 12:51

Evolve WroteColonPozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?

Puzigaca ima 3 zuta kartona, ostali su svi spremni. Kakvo je stanje kod vas? Kakvo se vrijeme ocekuje?

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 07 sep 2017, 13:53

Fudbal WroteColon
Evolve WroteColonPozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?

Puzigaca ima 3 zuta kartona, ostali su svi spremni. Kakvo je stanje kod vas? Kakvo se vrijeme ocekuje?

Nema nekih izostanaka, sto se vremena tice, padat ce sutra i u subotu, bar po trenutnoj prognozi, u ned bi trebala stati.
NK Široki Brijeg

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 09 sep 2017, 14:45

Simon Vukčevic je novi igrač Borca. Simone dobrodošao
:njanjanja:

I gdje god da igras ...

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 10 sep 2017, 17:14

Koliko Lesinara stize? Pozz
Samo plavo,samo Siroki!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 18:55

pozz i tebi,al znas da nije forum mjesto za takva pitanja...

inace,nisam nesto optimista za veceras..volio bih da jesam,ali nisam...

prvo,sto igramo sa klubom,koji nam ono bas ne lezi....i sa kojim imamo ubjedljivo najgori H2h u PL BIH,i kuci i na strani...kao sto Zrinjskog uredno uzimamo bar u BL,ovima godinama ne mozemo nista,ni tamo ni vamo :(

drugo,pocinjemo se susretat sa onim sto svi koji volimo Borac upozoravamo dva mjeseca....Osim veznog reda gdje imamo alternative,svaki izostanak u odbrani...u napadu..ili,ne daj Boze,na golu....bice dramatican citave ove jeseni....veceras nema Puzigace,i odmah ce to biti neko neprirodno krpljenje,sa guranjem Boke na lijevi bek i samim tim rasparivanjem standardnog stoperskog para,ili nesto slicno, isto tako nista ni s cim...
srecno Borcu veceras,i novom treneru....ako nas vrati bar neporazene odozdo,bice to VELIKO za njegovu prvu utakmicu...a pobjeda bi bila neprocjenjiva...

navijacemo,pa sta nam Bog da...nije Borcevacki se predavat,zato unaprijed da kazem da nisam od onih koji ce traziti nesto pozitivno i neki napredak ako izgubimo 2-1,3-2 ili tako sta...isto mi je i 3-0 i to...

Aj BORAC!!!

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 10 sep 2017, 20:28

Boku Raspudića stavio na lijevog beka on se kod gola uvukao na štopera i jeftino ispadanje. :crazy:
Zadnja izmjena: bluearmy, dana/u 10 sep 2017, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.

I gdje god da igras ...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 20:32

u pravu si (nije Boka),bas kako i najavih sta ocekujem od tih neprirodnih krpljenja zbog nedostatka sirine :(

al valjda sad bar krenemo igrat fudbal,nemas sta vise cuvat

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 20:44

hvala Bogu da smo skontali da ne igramo protiv manchestera,nego protiv sirokog,i da smo krenuli igrat fudbal...jos ubacit burazora umjesto danilovica,i moze se ovo i izjednacit i preokrenut....

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 21:21

opet na pocetku drugog nema struje :(

imam dvije zelje.
prva,da nastavimo i preokrenemo ovo...

ili bar da nesto mi ne iniciramo prekid zbog struje,iako gubimo....ili se zalimo zbog ikonografije na stadionu i sl....

da ne budemo ko ovi neki...da ih ne imenujem....koji i ne gledaju fudbal,vec samo ko je sta skandirao ili zapjevao :(

bolje i casno izgubit,nego pickasto trazit tri boda...

zelim da postupimo po onoj borinoj "kad dobijem batine,nisam kukao,bio sam tucen i ja sam tukao" :D

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 22:26

najbolje se suzdrzat od bilo kakvog komentara...bar dok je vruce....rekao sam i prije utakmice da ne ocekujem nista,a najgore mi je kad u tu fazu dodjem....sve sto sam imao rec o smjeni Cupe i angazovanju skupog trenera,rekao sam prosle sedmice....nadam se da ce i u upravi neko skontat koliko bi bolje bilo da su nam doveli 3-4 provjerena igraca umjesto te budalastine,a za iste pare....vise nemam nikakvog razumjevanja za njih...branio sam tog Zeljkovica,jer je momak posteno rekao da je zbog neiskustva pogrijesio sa onim janjicem,raznim prljevicima,djilasima,milosavljevima,ristovskima,rajovicima,djokicima.....al sad je uradio potpuno isto....zato nema vise nikakvo moje razumjevanje....jer branio sam ga po onoj narodnoj "sto se desi jednom,ne mora znacit da ce se desit drugi put,ali ono sto se desi drugi put,sugurno ce se desit,treci,cetvrti,peti,stoti"....znaci,stamota je ovo sto Cupi uradise....a i zbog ovog Danilovica,stidite se svi....taman da se ispostavi da ce ne znam kakva igracina postat nekad,al nemojte nas ovako bahato silovat sve kolektivno,daj ga malo da odmori....mada je vise upitno sve,s obzirom kakvu ste nam "sirinu" u timu napravili..a veceras...veceras sam jedino ponosan sto smo se vratili na teren,a ne da kao onaj amar mlatimo rucicama i nakon prekida od 30 sec da nam ne pada na pamet da se vratimo na teren...a pogotovo sam ponosan na nase navijace....svaka cast momci!!!!

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 10 sep 2017, 22:39

Čestitam momcima i navijačima bez obzira na sve. Drago mi je što su se naši vratili na teren i završili utakmicu nebitno kakav rezultat bio. Onda dodju meni neki na forum i pametuju kako nas je Bog kaznio što ne pratimo maticu, kakav idiotizam, ti isti bi nakon prvog prekida pobjegli u svlačionicu i kukali na domaćina, sudije, savez, babe na tribinama, Draganu iz Švrakinog itd.

Igrači Borca i Lešinari!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju:

I gdje god da igras ...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 sep 2017, 22:41

procitao sam sad i tu temu,mislim da su vise ciljali na sirokobrijezane i kosarku hrvatska-rusija...bar ja nisam nesto sa nama to povezao...

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 10 sep 2017, 22:53

Poz svaka caast Lesinarima 200 momaka cijelu utakmicu navija bez obzira na vise faktora, sto se tice utakmice realan rezultat,nadigrali smo vas zasluzeno..zelim vam sve najbolje u nastavku,u Sirokom se Borac cijeni najvise i gledaju se kao sportski prijatelji,sportski poz
Samo plavo,samo Siroki!

sretan123
Kontakt:

PostPostao/la sretan123 » 11 sep 2017, 01:09

Svaka čast Lešinarima , na ovakvom pljusku bodrit ekipu još u onakvoj brojci potegnut do Širokog... mi smo danas bili bolji, sretno Borcu u nastavku :salut:

jozo121
Kontakt:

PostPostao/la jozo121 » 11 sep 2017, 08:51

Svaka čast za onu posjetu i navijanje sinoć na Pecari, skoro pun kavez Lešinara :tokralju: :tokralju: :clap: :clap: :clap: i sa vaše i sa naše strane bez ikakvog vrijeđanja, sretno u nastavku prvenstva !!!
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 20 sep 2017, 18:10

radnik i kup apsolvirani,bravo momci...

Srećno Borcu u nedjelju!!!!

a sad,umjesto najave :D

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.