FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 01 mar 2018, 21:33

Da se ne ponavljam, radi se neplanski i od takvog rada i ne možeš očekivati ništa dobro.

Nije da Borac nema svoje legende i nije da nema ljudi koji bi željeli odraditi kvalitetan sportski dio priče, al ne mogu doći na red od kombinatora nespojivog i njihovog amaterskog odnosa prema nečemu što se zove profesionalan klub. Dobro ću razmisliti kada ću ponovo otići na Gradski.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 02 mar 2018, 11:35

Šta je sa Mladena Veselinovića? Kako je prešo u Borac nekako se za njega rijetko kad čuje.Kod nas je igrao dosta dobro većinu vremenu dok je bio.
PS:Jeste li kompletni u subotu?
Pozdrav
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la KanistuViniga » 02 mar 2018, 11:38

Sretno Borcu sutra, dobijate posoljene najmanje 2 razlike

Aj Borac !

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 mar 2018, 13:08

HPCompaq je napisao/la:Šta je sa Mladena Veselinovića? Kako je prešo u Borac nekako se za njega rijetko kad čuje.Kod nas je igrao dosta dobro većinu vremenu dok je bio.
PS:Jeste li kompletni u subotu?
Pozdrav
U Borac Mesi da dodje, rijetko bi se i za njega culo :D
Jesmo li kompletni... Nema Veselog i Radulovica zbog kartona.
Inace, nije najavljena odgoda utakmice? Nema snijega?!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 02 mar 2018, 13:24

vlakanje je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Šta je sa Mladena Veselinovića? Kako je prešo u Borac nekako se za njega rijetko kad čuje.Kod nas je igrao dosta dobro većinu vremenu dok je bio.
PS:Jeste li kompletni u subotu?
Pozdrav
U Borac Mesi da dodje, rijetko bi se i za njega culo :D
Jesmo li kompletni... Nema Veselog i Radulovica zbog kartona.
Inace, nije najavljena odgoda utakmice? Nema snijega?!
Teren se priprema,biti će spreman za utakmicu.Nema odgode,jedino ova blokada putne komunikacije,ali može se preko Husina doći u Tuzli,ili alternativno preko Dubrava. :salut:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 02 mar 2018, 16:58

Bod sutra bi bio kapitalan!

Ostavili bismo Slobodu na minus 5 u odnosu na nas,pa ne bi smjeli previše jesti goovna u Ligi za opstanak,gdje im je sigurno Čelik bliži nego mi..isto kao i Mladosti :D

Aj Borac!!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 03 mar 2018, 15:30

sudija sviraj kraj :D

da dahnemo dusom i rastereceno docekamo zrinjski

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 03 mar 2018, 16:24

:clap: :clap:

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 03 mar 2018, 16:46

Pitanje šta je bitnije, poraz čelika il naš bod.
Ovaj bod je više dobar za psihološko stanje ekipe.

A u srijedu pokvariti budućim šampionima ćejf, bar na kratko :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 03 mar 2018, 16:49

Borac danas za mene iznenađujuće dobar.Kao da vam je godio loš teren protiv Krupe, danas ste se na blatnjavom Tušnju dosta bolje snašli.Bili ste većim dijelom bolji protivnik od Slobode,treba biti objektivan, da više nego zasluženo nosite bod iz Tuzle, i da ste nas pobjedili ne bi bilo nezasluženo.Čini mi se Petar Kunić,euro gol zaledi nas ioanko zaleđene.Gol koji se rijetko viđa na ovim našim kaljužama.Sve u svemu ,Borac više nego dobar danas, sa ovakvkom igrom opstanak ne bi smio doći u pitanje,mada sam ija sam prvi mišljenja bio da Borac upada u krug ekipa za opstanak i da će se grčevito boriti.Sa ovakvkom igrom Borac 100 posto ostaje.Sretno i pozdrav za Banja Luku :)
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 03 mar 2018, 16:53

Hvala za izvjestaj :D

I zaista i mi od danas nekako lakse disemo,i zbog naseg boda,a i sto celik izgubi 3....nadam se da smo blizu mirne luke i da se necemo vise stresirat ovog proljeca :D

Btw,jedini si bolje od mene pogodio rezultate ovog kola tamo na temi...samo si nasu utakmicu promasio,dok sam ja "ubo" X u glavu! :cool:

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 03 mar 2018, 16:59

Schlager je napisao/la:Hvala za izvjestaj :D

I zaista i mi od danas nekako lakse disemo,i zbog naseg boda,a i sto celik izgubi 3....nadam se da smo blizu mirne luke i da se necemo vise stresirat ovog proljeca :D

Btw,jedini si bolje od mene pogodio rezultate ovog kola tamo na temi...samo si nasu utakmicu promasio,dok sam ja "ubo" X u glavu! :cool:
Gledajući utakmicu pratio sam rezultate, i vidjeh da sam samo fulio ovu.Kažem ti očekivao sam drugačiji Borac, s obzirom na loš start,kao neku razbijenu armiju, a ono drugačije.Treba biti objektivan i reći i da ste nas dobili ne bi bilo nezasluženo.Sretno u nastavku.Na pregledu će se najbolje viditi golčina Kunića :D Sretno u nastavku,a vjerovatno ćemo se sresti opet u LZO :salut:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 03 mar 2018, 17:05

Pa jest mozda kec bio ocekivaniji,uostalom i kladionice su nas bas,bas potcijenile..nekako sam prizivao ovdje taj bod,bas zbog onog sto napisah za trenera Jankovica da mi se cini da izvlaci maximum iz karata kojima raspolaze..

I nek sam konacno docekao trenera koji ne izmislja toplu vodu i primjecuje svoje greske,koriguje...ne mogu vjerovat da docekah da mi desni bek igra desnog beka,da lijevi bek igra lijevog beka,da krilo igra krilo,veznjak veznjaka,stoper stopera....izgleda da je u zivotu najteze biti jednostavan,a po zadnja dva kola cini mi se da idemo u tom pravcu...nije fudbal nuklearna fizika,samo postavi najbolje igrace sto imas na prirodne pozicije pa sta bude,bude....i iz kola u kolo sve vise to lici na nesto...
Svaka cast i njemu i momcima,sve su nas obradovali..

da bar ovako nastavimo do nekog jaceg Borca,nadam se uskoro,...

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 03 mar 2018, 19:19

Bod koji mnogo znaci jer smo ostavili Slobodu na -5 a Celik na -12, jos Celik sad gostuje kod Zelje pa bi trebali za vikend kod nas gdje mozemo i opstanak obezbjediti pobjedom nad njima.
U srijedu sa Zrinjskim koji nas 9 godina nisu pobjedili kuci i nadam se da ce se tradicija nastaviti.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 05 mar 2018, 11:12

Imam dobar osjećaj pred ovu utakmicu :D

Nakon one tragedije u Bijeljini,gdje nam vezni igrač (Radulović) igra desnog beka,gdje lijevog beka igra lijevo krilo (Zekanović),a lijevi bek (Puzigaća) igra štopera...gdje utakmicu počinje Stefo Dujaković koji se tek vraća ozbiljnom fudbalu nakon tri godine,i to direkt iz treće lige..itd..itd....Već protiv Krupe sam,unatoč porazu, pisao da je Igor sve to fino primjetio i postavio na svaku poziciju igrača kome je tu prirodno mjesto....
Osim toga,ja mislim da mi od 2009 uredno pobjeđujemo Zrinjski ovdje,čak i one sezone kad smo ispali :lol: :lol: ni boda nam ne mogu uzet od 2009..znači,leže nam..
Pošto su kvalitetniji,odgovaraće nam i ova oranica.. :cool:
Momcima je poslije Slobode poraslo samopouzdanje,i vjerujem da gore od želje da nam svima pokažu da oni u stvari i nisu toliko loši koliko ih mi predstavismo...I zaista iz kola u kolo,to djeluje ozbiljnije,a Liga za opstanak će pokazati ko može a ko ne može i kakve su im prave mogućnosti..
Meni su baš velika nepoznanica,ne bi me iznenadilo ni 0-3 ni naša pobjeda!
Iako nam je mnogo važnija utakmica protiv Čelika za vikend,treba i ovdje ući punom snagom,čisto da očuvamo tradiciju protiv Zrinje :D

Srećno Borcu u srijedu!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 96BadBoy » 06 mar 2018, 21:03

Sretno Borac i do pobjede sutra.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 07 mar 2018, 04:27

96BadBoy je napisao/la:Sretno Borac i do pobjede sutra.
Ti to zbog bodovnog zaostatka u borbi za titulu ili ? :D

Tnx anyway :) Bice tezak mec, ali nama su bodovi neophodni, bas smo lose startali nastavak prvenstva :S
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 07 mar 2018, 09:53

Nama je mnogo bitnija utakmica za vikend nego ova danas.
Naravno da će igrači zapeti iz petnih žila protiv šampiona, ali objektivno nisu nam šanse velike, mada nam teren ide na ruku (ako se ono može nazvati terenom).
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 mar 2018, 16:45

goooooooool

svaka čast stručnom štabu i igračima,na borbi...oni su za mene heroji..
sve ostalo neću komentarisat,ni sudiju lopova,ni igru...samo ću reć da se nadam da će odgovorni progledat nakon ovoga,uporedit naš teren sa svim ostalima u regionu danas,i da je ovo zaista zadnji put da se moram stidit za banjaluku kao grad :(
i da je ovo zadnji put da naš borac igra na ovakvom strnjištu...
nismo mi fin,uređen srednoevropski grad,kako so volimo qurčit...mi smo srednjoevropski q!!
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 07 mar 2018, 16:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 mar 2018, 16:50

jbg...ovakav gol se ni u pionirima ne smije primit...i tu,u pionirima, nam je trener (uz psovke) prekidao trening kad nakon centaršuta iz prekida lopta padne u 16 bez da je iko dodirne :(

al nisam ljut na igrače nimalo,naprotiv..popustila koncentracija nakon umora,treba čitavu utakmicu izvlačit kopačku iz blata :(

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.