FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 12 mar 2018, 16:28

Izgleda da je Igor Janković podnio ostavku.

Gospodin!

Kako mi je drago što mi je još ostao taj feeling za procjeniti ljude,i što sam ga pohvalio ovdje i izvinuo mu se na lošoj procjeni.

Hvala i tebi i momcima na terenu,na herojskoj borbi ovog proljeća!

Srećno momak..i da nam se vratiš nekad u neka bolja vremena!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 12 mar 2018, 16:36

Evo,izašlo je i ovdje na Sportsport naslovnici,znači nije šuplja...

Srećno,Igore

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 12 mar 2018, 16:41

Svaka čast momčino.
Bjež gdje te noge nose od ovih nesreća, da nam se vratiš nekad u klub, u srećnija vremena, na bilo kojoj funkciji.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 13 mar 2018, 17:53

Evo i mn nazad pratio sam vas ali nisam pisao , ovu sezonu smo nekako preživeli a sad dolazi ljeto pa da se opet proba napraviti neki tim i neki plan: trener vraćanje dugova vraćanje publike... mladi igrači bilo šta samo da je planski :(
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 13 mar 2018, 19:36

sto se ovog prvog dijela tvoje recenice tice,sacekao bih jos dva tri kola....citam temu nk celik,oni izvode neke racunice po kojima ce ovako,ili onako,osvojiti 21-25 bodova...imaju ta dva kluba koja su im na 30 kilometara (vitez i mladost) od kojih ocekuju,ne samo sigurnih 12 bodova,vec i da zapinju protiv celikovih konkurenata,ako treba i da ih premiraju...imaju i tu slobodu koja je mozda i najjaca u ovoj ligi i sigurno ce im valjat ako se na vrijeme obezbjedi......mi nemamo nikoga i nista..imamo ovih 13 bodova zalihe i momke koji se nadljudski bore u nemogucim uslovima i igraju i iznad granice svojih mogucnosti....

zvuci apstraktno,ali celik je nekoliko puta pokazao da ima devet zivota...u tom slucaju,i nama bi trebalo jos desetak bodova....zato,sacekajmo bar ta 2-3 kola dok ne vidimo pucaju li iz prazne ili ce stvarno takvu bodovnu zetvu napravit :D ...u svakom slucaju,ovaj bod prekjuce zlata vrijedi!!!..ne toliko zbog boda kao boda,vec sto smo njima otkinuli dva

a sto se tice ovog drugog...nekako sam izgubio entuzijazam da ovi momci iz uprave mogu preokrenut ovu situaciju,nekako im vise ne vjerujem...daj Boze da bude tako "planski" kao sto ti kazes...da napravimo tim...da nam se navijaci vrate na tribinu..da se borceve legende vrate u klub..da opet grad zivi sa borcem,bar onako kao ljetos gdje je stalno bilo 5000-8000 na stadionu...

ali nesto ne vjerujem da ce se to desiti....vidim previse neznanja....i sto je jos gore,sujete,silovnosti,bahatosti :(

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 09:28

Borac je bas dosegao dno... pa kada vidim da je novi trener Vojvodić, kockar koji će pokusati preko kladionica što više zaraditi dok je tu, onda mi je sve jasno.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 20 mar 2018, 14:21

Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 20 mar 2018, 15:15

Riziko je napisao/la:Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.
Može li opširnije malo o upravi Borca,ko su ljudi koji trenutno vode klub ? Kod nas su naši neki "biznismeni",poduzetnici,instalirani od gradske uprave.Manje više se sve zna. Može na pp. Što se tiče Vojvodića,nit smrdi nit miriše.Rezultati kluba pod njegovim vodstvom će reći sve.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 21:46

Riziko je napisao/la:Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.
Onda mi je sve jasno. On ce dobiti Viteza, pa onda kladioničarski sa GOŠK-om kojeg dobro poznaje i sa ostalima koji budu za.

Seoski trener koji je u problemima ostavio jednu Slogu, doveo 10 veznih i 5 napadača, pa zatim otišao kada su ga igrači pročitali da je obični taldžija. Crno vam se piše, dok nije kasno nemojte mu dozvoliti....

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:08

nepostenaliga je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.
Onda mi je sve jasno. On ce dobiti Viteza, pa onda kladioničarski sa GOŠK-om kojeg dobro poznaje i sa ostalima koji budu za.

Seoski trener koji je u problemima ostavio jednu Slogu, doveo 10 veznih i 5 napadača, pa zatim otišao kada su ga igrači pročitali da je obični taldžija. Crno vam se piše, dok nije kasno nemojte mu dozvoliti....
Gospodo dobili ste pravog trenera sa mudima obrazom covjek koji za godinu dana nije izgubio utakmice kuci tacnije sve je pobjedio pljuju po njemu misevi Vojvoda je bio najbolja karika kod nas sto se i pokazalo sada nisu ga volili jer je jednog seoskog igraca sklonio zato ga i pljuju ovi misevi Sretno Vojvoda ti i jesi za velikog kluba jer imas svoje ja a ovi laznjaci sto te pljuju zavrsice kao sto im je tuzlak 99 napiso

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 23:21

Nekotu je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.
Onda mi je sve jasno. On ce dobiti Viteza, pa onda kladioničarski sa GOŠK-om kojeg dobro poznaje i sa ostalima koji budu za.

Seoski trener koji je u problemima ostavio jednu Slogu, doveo 10 veznih i 5 napadača, pa zatim otišao kada su ga igrači pročitali da je obični taldžija. Crno vam se piše, dok nije kasno nemojte mu dozvoliti....
Gospodo dobili ste pravog trenera sa mudima obrazom covjek koji za godinu dana nije izgubio utakmice kuci tacnije sve je pobjedio pljuju po njemu misevi Vojvoda je bio najbolja karika kod nas sto se i pokazalo sada nisu ga volili jer je jednog seoskog igraca sklonio zato ga i pljuju ovi misevi Sretno Vojvoda ti i jesi za velikog kluba jer imas svoje ja a ovi laznjaci sto te pljuju zavrsice kao sto im je tuzlak 99 napiso
Nekotu što si pobjegao sa teme Sloge? nema te mišu, nisi više "navijač", podrinjac ili šta već... Vojvodić je jedan ublehaš to svi znaju. Presudili mu Kostić i kompanija u Simin Hanu, a on se utalio sa 10 novih igrača. Ali ima jedan gore sve vidi pa ne dočeka ni prvo kolo, zali samo sta uradi od onakve ekipe, ostavi ih nespremne, neuigrane, ali parice u džepu., e moj Azmire bolje da si onog direktora svog stavio za trenera više bi bodova uzeo.

Nisu u Banja Luci budale pročitat će ga brzo, ma da on već ima priču sigurno Borac veliki klub, on voli srbe, hrvate, muslimane hahhaahahha. Lešinari imate vremena da to raskopate, on je p... ako mu zaprijetite neće doći sigurno. Do vas je!

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:42

Ti mu zaprijeti hrabri nepostenaliga ako imas muda nije to lako bogami pokusali su mnogi

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:45

Ostavio ih nakon 7 dana priprema imo Ninkovic mjesec i po da spremi i uigra ali Vojvodic je institucija on da je osto sad bi bili prvi a ne ova neznalica Ninkovic

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:48

Borcu svu srecu

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:50

Inace moji banjalucani nismo svi ublehe ko ovaj nepostenaliga taj je iz tesnja zenice i tako jer odatle su ovakvi mali ublehasi

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nepostenaliga » 21 mar 2018, 15:43

Borac je institucija i treba da je u vrhu. Ovi ljudi što vode klub su sve uništili i oni su problem Borca, to jasno kaže i @Riziko. Promijenili deset trenera, 100 igrača, a sada su opet našli poltrona.

Ti @nekotu i dalje glumis advokata ili se neki menadžer sto se tali sa njim pa po zadatku treba da siri pricu o postenom i kvalitetnom fočaku. Pobjegao si sa teme Sloge, svi znaju da je Vojvodić uzimao pare za dovođenje igrača i samo ih redao, nije gledao koja pozicija, samo pare dajte. Mislio je da je Azmir budala i da su svi ostali budale a on pametnjaković. O njegovim treninzima je suvišno govoriti, igrači će vam reci sve...

Pročitan i to je to. Ovdje sigurno neće moći, nadam se da će navijači uskoro uzeti Borac u svoje ruke, jer ponavljam Borac je institucija. Vojvodić i slični su tu mjesec ili dva, bit ce sumnjivih rezultata za kladionice, sumnjivih igača koji do sada nisu dobijali sansu, ali ako počaste svog trenera, odmah ih on gurne u igru. Živi bili pa vidjeli.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 mar 2018, 17:17

ovo je jedna od onih diskusija u kojima ja ne razmijem nijednu jedinu riječ :D

niti znam momke koji vode ovu diskusiju,ni za koga navijaju,ni odakle su,niti imam veze koji individualni sukob su prenijeli na borčevu temu... :D

što se vojvodića tiče,bespotrebno dugačka diskusija,jer i on sam kaže da na ljeto ima druge planove i da je ugovor potpisan do kraja sezone...

inače,mislim da će se dobro uklopit sa našim trenutnim rukovodstvom,po onoj staroj latinskoj "Similis simili gaudet" :lol:

pošto jako cjenim latinske mudrosti,ne bi me začudilo da ipak, i nakon ljeta produži saradnju i ostane! :cool:

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 21 mar 2018, 17:50

Schlager je napisao/la:ovo je jedna od onih diskusija u kojima ja ne razmijem nijednu jedinu riječ :D

niti znam momke koji vode ovu diskusiju,ni za koga navijaju,ni odakle su,niti imam veze koji individualni sukob su prenijeli na borčevu temu... :D

što se vojvodića tiče,bespotrebno dugačka diskusija,jer i on sam kaže da na ljeto ima druge planove i da je ugovor potpisan do kraja sezone...

inače,mislim da će se dobro uklopit sa našim trenutnim rukovodstvom,po onoj staroj latinskoj "Similis simili gaudet" :lol:

pošto jako cjenim latinske mudrosti,ne bi me začudilo da ipak, i nakon ljeta produži saradnju i ostane! :cool:
Vi ste pogrijesili sto ste prvog trenera smijenili ... Sarajevo vam bod otkinu u Banja Luci vi dramu napravili ko da ste prosuli bodove protiv Igmana iz Konjica :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 mar 2018, 19:14

e tad sam ispizdio i na upravu,i na lesinare,i na siimpatizere,i na forumase na nasem forumu,koji su navalili na vranjesa kao na q,i podrzavali njegovu smjenu masovno,kao “sve je to u redu,imamo posjetu,imamo solidno bodova,ali to je zbog dobrog rasporeda,treba ga smjenit,nema igre” :roll: ...i popizdio,prestao vise pisat bilo sta...i dosao ovdje medju vas,iako mi i vi idete na q :cool: ....kad mi i vi ispusite zivce,onda cu se okanit svih foruma zauvijek....tek tada cu postici svoj zivotni cilj...nirvanu...i bicu opusten kao tibetanski svestenik...i to tibetanski svestenik na sedativima! :cool:

davorr3
Postovi: 17
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la davorr3 » 21 mar 2018, 20:50

Ma bio to Vranješ, Vojvodić, Janković ili neko četvrti, ja bih samo volio da vidim da se neki trener zadrži kod nas duže od dva-tri mjeseca. Pa ovo nema nigdje na svijetu da se ovoliko trenera izmijenja za 2 godine.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.