FK Borac (opšte diskusije)

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 14 avg 2017, 09:39

Čestitke i od mene....za razliku od jedno 80% onih Amarovih pobjeda nad nama,gdje sam se uvijek nekako osjećao ogorčeno,pokradeno...ovdje se osjećam pobjeđen od ekipe koja je bila bolja,agresivnija,mnogo više napadala i željela tu pobjedu...pobjeda čista kao suza...i ja sam se,kao i Boka,pribojavao Čujića,ali ništa on nije uticao na rezultat...
Mogla je utakmica otići i na našu stranu da Kjosevski ne odbrani nemoguće Veselom kod 1-1,ali pitanje je koliko bi to bilo i dobro za nas....Ovako se jasno vidi da imamo samo 12-13 igrača,i da moramo poraditi na širini ekipe,pogotovo u odbrani i napadu....iskoristiti ovaj period do kraja avgusta i dovesti dva-tri igrača,ako želimo na proljeće igrati sa ozbiljnim momcima u Ligi 6,a ne tavoriti u onoj ligi za opstanak.

Ima jedan dobar natpis na nadgrobnom spomeniku "Ovdje stojiš ti,a ležim ja,a bolje bi bilo da ležiš ti a stojim ja" :D

To me asocira na Sašu Kajkuta...volio bih da je on kod nas a ne u Željezničaru,i i onu golčinu je trebao dati za nas,a ne nama! :(

Al ajd,lijepo je da Borac opet igra derbije,a bio je ovo pravi derbi,i po igri i po navijačima...

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Memara » 25 avg 2017, 11:03


veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la veteran 1987 » 29 avg 2017, 18:23

Eh, to su bila vremena.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Galion » 11 sep 2017, 22:54

Momci ispričavam se na offtopicu ali planiram u srijedu ujutro poći u Banja Luku da malo pogledam onaj Challenger u tenisu pa me zanima može li mi netko ko je iz Banja Luke sutra u inbox javiti kakvo vrijeme se očekuje u srijedu, da ne dolazim džaba ako će kiša :D
Ne znam na kojoj drugoj temi da pitam :problem:

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la salebl » 11 sep 2017, 23:25

Ne bi trebala padati kisa. Ulaz na challenger je besplatan, mecevi obicno pocinju u 10 ili pola 11 ujutro. Fin provod :D

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Probisvjet » 18 sep 2017, 12:37

Kako igra Veseli?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Tristan » 19 sep 2017, 01:50

Probisvjet je napisao/la:Kako igra Veseli?
Jednu utakmicu odlican, pa sljedecu bude najgori, pa tako redom... :D
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 12:09

Probisvjet je napisao/la:Kako igra Veseli?

nije loš veseli,ali svi mislimo da on ima još dosta rezerve,i da će to vremenom biti sve bolje i bolje..

ja čak mislim da nam je to najbolji eksponat,možda i jedini vrijedan kad uzmeš odnos kvalitet-godine starosti...jer je još mlad,24 godine,i jako lijepo se može prodati ako eksplodira...

nego,da pitam i ja vas nešto,da ne dolazim na vašu temu....vidim da se često pominje kako je mahir karić jedan od vaših većih promašaja za vrijeme azmira husića i husrefa musemića....uz dzdića,fatića čini mi se da ništa pozitivno niste napisali za mahira karića,čak naprotiv,sve najgore pišete...mene zanima da li je to ovaj naš mahir karić,ili onaj mladi iz olimpica mahir karić,goška ili gdje je već sad?

ako je ovaj naš,onda mi se tu nešto ne slaže,jer nas je oduševio i borbom i igračkim kvalitetima...def je uz avdukića,naš najbolji igrač dosad...

zanima me šta mu tačno zamjerate?

ljudske kvalitete...igračke...nezalaganje?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 28 sep 2017, 12:32

Schlager je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Kako igra Veseli?

nije loš veseli,ali svi mislimo da on ima još dosta rezerve,i da će to vremenom biti sve bolje i bolje..

ja čak mislim da nam je to najbolji eksponat,možda i jedini vrijedan kad uzmeš odnos kvalitet-godine starosti...jer je još mlad,24 godine,i jako lijepo se može prodati ako eksplodira...

nego,da pitam i ja vas nešto,da ne dolazim na vašu temu....vidim da se često pominje kako je mahir karić jedan od vaših većih promašaja za vrijeme azmira husića i husrefa musemića....uz dzdića,fatića čini mi se da ništa pozitivno niste napisali za mahira karića,čak naprotiv,sve najgore pišete...mene zanima da li je to ovaj naš mahir karić,ili onaj mladi iz olimpica mahir karić,goška ili gdje je već sad?

ako je ovaj naš,onda mi se tu nešto ne slaže,jer nas je oduševio i borbom i igračkim kvalitetima...def je uz avdukića,naš najbolji igrač dosad...

zanima me šta mu tačno zamjerate?

ljudske kvalitete...igračke...nezalaganje?
To je vas Karic....mada , sta ja znam.... ovo je buranija od lige pa imas igraca odigraju top negdje pa ih nema u drugom klubu i tako....on je ubijao u Celiku pa kod nas nije more sa broda mogao pogoditi pa eto kod vas je opet dobar...kako im gdje legne...kod nas je patio od kurcobolje a strasan je keš mlatio
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 14:08

sad me vec malo plasis pred ovu nasu utakmicu...ako je vas najveci promasaj meni glavni igrac ovdje :cool:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 14:14

ja sam bio veliki protivnik dovodjenja Karica u Slobodu, jer sam znao da ce biti promasaj, on je u Celiku bio glavni igrac, i organizator i strijelac, ma sve, sve lopte su isle na njega, u Slobodi to nikako nije bio slucaj, niti je mogao biti

on nije pravi spic, nije golgeter, vec vise kao druga spica, igrac koji igra nesto povucenije i u Slobodi je bio pravi promasaj, igrao je kao pravi spic i nije bio glavni igrac kao u Celiku, sto mu nije odgovaralo

osim toga, pokazao se kao posljednji smrad kada je bukvalno pobjegao iz Slobode nakon odlaska Husica iz Slobode

Mahir Karic u jednoj kvalietnoj ekipi nikako ne moze bit glavni igrac, pa se vi zapitajte...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 14:23

ne samo da je glavni,vec je u napadu i jedini :D ...toliko o nama :cool: ....al,onako,bas nas je kupio sve...nije se ni ovdje nadavao golova...samo jedan evrogol sarajevu,i mozda jos nesto u ovom kupu rs....ali imponuje borbom,finin i odmjerenim izjavama za nasu tv...tacno se vidi da je fino vaspitan momak....u pravu si...i mi smo citavo ljeto vapili upravi da nam dovede jos jednog spica ubicu....da malo rastereti Mahira...al q....sad nam je to sto nam je,i bar do zime smo samo na njemu sto se spica napada tice....mozda protiv vas ga i golovi krenu :D

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la 75000 » 28 sep 2017, 14:26

Hocel bit livestream, prenosil vasa TV neka?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 14:35

ma kakvi,i ja se nadao..postavljao pitanje na temi o prenosima...nista....mislio na vikendici pogledat ko gospodin covjek,a ovako moram na stadion :D ....bas mi se ne ide...ako prospemo bodove,vec sad mi je unaprijed muka od reakcije tribina,foruma,portala...bas nam u nezgodno vrijeme dolazite....samo pobjeda u nedjelju moze sprijeciti haos,pogotovo sto otprilike i znam ko sve nece biti u ekipi kod nas...bojim se lavine nezadovoljstva ako ne pobjedimo,a ne volim to,i zato bih vise nego ista volio da ima prenos...a posto nema,ne ostaje mi nikakva druga nada nego da vas pobjedimo i sve bude idila :D

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 28 sep 2017, 14:46

a ko vam fali ako nije problem?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 14:51

naravno da je problem,gdje ću to pisat po forumima i otkrivat strategiju...

uglavnom,ne fali niko iz nekog racionalnog razloga,tipa kartoni ili povrede....već će tim biti pretumban kao kazna nekim igračima,dosta ljudi neće moći vjerovat kad pročita naš tim u nedjelju...

zato se i plašim reakcije u slučaju nepovoljnog rez po nas..ili da ne daj Bože,kiksaju te zamjene..po meni,nije ni vrijeme ni momenat,al šta da se radi...navijat da pobjedimo,pa šta nam Bog da!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 28 sep 2017, 14:54

daj ba slager ne lozi nas tita ti. :lol:
nego imal bujruma, il kako vec kazete da se ko ne uvrijedi... :mrgreen:

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 14:55

za tebe nema...jedini si tuzlak koji se ikad nepristojno ponašao na ovoj temi..za ostale ima...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 15:00

haha Saro, nabode te Schlager :lol:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 28 sep 2017, 15:04

Schlager je napisao/la:za tebe nema...jedini si tuzlak koji se ikad nepristojno ponašao na ovoj temi..za ostale ima...
kad to ?
ne znam da sam ovde piso ozbiljno?
:lol:
mislim moze bit sta sam reko? :mrgreen: :oops:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, boki86, BordoBBoja, holyman, laszlo, Pantelija, Paromlinac i 57 gostiju.