NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 sep 2016, 12:22

Evolve je napisao/la:Gledam, po svim mogućim portalima ne samo u nas nego i iz regije, napadnut sudac u Širokom, jedva živ osto... u pm...
Ako nista sada ce svi morati suditi za nas na Pecari, u protivnom ce ici u provaliju :urnebes: :urnebes:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 sep 2016, 12:28

Ma nije to nacin je.bemu.... Neznam..
NK Široki Brijeg

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 sep 2016, 15:29

Ono sto je najbitnije. Da hoce raditi na kvaliteti, odnosno da imamo te mogucnosti jedini koji nesto vrijede su: Coric, Markovic, Soldo, Loncar, Baraban, Krstanović, Menalo. Od ostalih sviju nemozes dva igraca spojiti. Evo ako cemo iskreno. I tu je glavni problem. Mozemo mi dobiti na neku frljoku ali na takav nacin ne možemo naprijed. Dok netko ne napravi rez i napravi apsolutni remont na prednje navedeni način necemo imati ekipu koja moze parirati i izboriti Europu da se ne varamo. Koliko nas god kradu toliko moramo biti svjesni da imamo igrace koji vise nemogu nigdje igrati i da smo im mi jedini izvor prihoda. Ako nista moramo se osloniti na omladinski pogon jer ce se isplatiti bar za 3-4 godine.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 26 sep 2016, 15:34

sb1996 je napisao/la:http://www.****/valjic-za-sportske-ba-bila-je-to-klasicna-sacekusa-i-pokusaj-ubistva/

Sta je ovo bilo?
Pitarska posla.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 sep 2016, 16:05

PERO1234 je napisao/la:Ono sto je najbitnije. Da hoce raditi na kvaliteti, odnosno da imamo te mogucnosti jedini koji nesto vrijede su: Coric, Markovic, Soldo, Loncar, Baraban, Krstanović, Menalo. Od ostalih sviju nemozes dva igraca spojiti. Evo ako cemo iskreno. I tu je glavni problem. Mozemo mi dobiti na neku frljoku ali na takav nacin ne možemo naprijed. Dok netko ne napravi rez i napravi apsolutni remont na prednje navedeni način necemo imati ekipu koja moze parirati i izboriti Europu da se ne varamo. Koliko nas god kradu toliko moramo biti svjesni da imamo igrace koji vise nemogu nigdje igrati i da smo im mi jedini izvor prihoda. Ako nista moramo se osloniti na omladinski pogon jer ce se isplatiti bar za 3-4 godine.
Slazem se sa svim navedenim. Ostaje nam jedino da se nadamo da ce stvari krenuti na bolje nakon skupstine
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 26 sep 2016, 17:47

Evolve je napisao/la:Gledam, po svim mogućim portalima ne samo u nas nego i iz regije, napadnut sudac u Širokom, jedva živ osto... u pm...
Sarajevska masinerija opet radi :puke:
Jedva ostao ziv? Htjeli ga lincovati (ovime je sam javno priznao da je unakazio utakmicu, cim je ocekivao nekakav linc). Vozili pola kilometra u rikverc, jos po mraku :wtf: :facepalm: Neko nakon utakmice razbio staklo na autu u sred grada, a niko ziv ne zna za to...
Kako je ovo prozirno u 3pm. Da imamo normalnog gradonacelnika, policiju i upravu kluba, treba Valjica tuzit za klevetu, a i sve portale koji su to prenijeli. Opet nas sve osudise nabrzinu :kafa:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 26 sep 2016, 17:58

Android je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ono sto je najbitnije. Da hoce raditi na kvaliteti, odnosno da imamo te mogucnosti jedini koji nesto vrijede su: Coric, Markovic, Soldo, Loncar, Baraban, Krstanović, Menalo. Od ostalih sviju nemozes dva igraca spojiti. Evo ako cemo iskreno. I tu je glavni problem. Mozemo mi dobiti na neku frljoku ali na takav nacin ne možemo naprijed. Dok netko ne napravi rez i napravi apsolutni remont na prednje navedeni način necemo imati ekipu koja moze parirati i izboriti Europu da se ne varamo. Koliko nas god kradu toliko moramo biti svjesni da imamo igrace koji vise nemogu nigdje igrati i da smo im mi jedini izvor prihoda. Ako nista moramo se osloniti na omladinski pogon jer ce se isplatiti bar za 3-4 godine.

Slazem se sa svim navedenim. Ostaje nam jedino da se nadamo da ce stvari krenuti na bolje nakon skupstine
Ja bi samo jedno misljenje dao, a to je da su za nas od početka igrali npr. Tomic, Lastro i Marko Obradovic prvi bi sad bili, uvjeren sam u to. Znaci samo 3 kvalitetnija igrača u svakoj liniji i to je to. A ako se vec nema para ja bi polako uvodio juniore i one sto su na posudama npr Colak, Nikic, Maric, Bojo, Juric i jos par njih..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 sep 2016, 18:39

Ma neznam koliko se mogu sloziti sa tobom da su tri igraca dovoljna. U nas treba totalni remont. Ljetos smo sve naopako uradili. Doslovno sve. Samo mi nije Silic jasan. Radi kao na pojacanjima a prvi mu Lastro u Mladost ode. Trebaju nam dva odlicna stopera i sa Lastrom smo mogli rijesiti prvog jer je za nase prilike odlican igrač. Stvarno netnam koliko u Radniku prima Obradovic ali bi mu dao placu od Crnova i sigurno bi dosao. Nemoramo imati multikulti tim ali mozemo i mi imati Igraca, dva druge nacionalnosti. Previse je tu istrosenih igraca. Mozda je malo problem i male sredine i ja prvi neznam kako bi domacem igracu kojeg poznajem cijelo djeti jstvo rekao da nije visw potreban. Ali dati domacim momcima priliku u radu sa omlafinakim pogonima i slicno. Wagnera za sportskog direktora ili skauta. Moze se sa malim novcima cudesa uciniti ali samo kada je rijec o zdravoj sredini recemo poput Radnika. Igraju momci vrhunski nogomet. Imaju tog Obradovica i Pecu koji su fenomenalni. Mu pustamo neke igrace koje realno mozemo dovesti u svako doba. Recemo bio sam protiv dolaska Ivetica zbog godina ali ipak i on bi dosta pomogao, pa Lastro. Cini mi se da se olako odustalo od Jovica. Moramo brze reagirati jer smo izgubili hrvatsko trziste sigurno.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 sep 2016, 20:05

Puno ce Lištice proc ispod mosta dok mi dovedemo nekog ko nije katolik, hrvat/brazilac itd...
NK Široki Brijeg

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 26 sep 2016, 20:10

PERO1234 je napisao/la:Ma neznam koliko se mogu sloziti sa tobom da su tri igraca dovoljna. U nas treba totalni remont. Ljetos smo sve naopako uradili. Doslovno sve. Samo mi nije Silic jasan. Radi kao na pojacanjima a prvi mu Lastro u Mladost ode. Trebaju nam dva odlicna stopera i sa Lastrom smo mogli rijesiti prvog jer je za nase prilike odlican igrač. Stvarno netnam koliko u Radniku prima Obradovic ali bi mu dao placu od Crnova i sigurno bi dosao. Nemoramo imati multikulti tim ali mozemo i mi imati Igraca, dva druge nacionalnosti. Previse je tu istrosenih igraca. Mozda je malo problem i male sredine i ja prvi neznam kako bi domacem igracu kojeg poznajem cijelo djeti jstvo rekao da nije visw potreban. Ali dati domacim momcima priliku u radu sa omlafinakim pogonima i slicno. Wagnera za sportskog direktora ili skauta. Moze se sa malim novcima cudesa uciniti ali samo kada je rijec o zdravoj sredini recemo poput Radnika. Igraju momci vrhunski nogomet. Imaju tog Obradovica i Pecu koji su fenomenalni. Mu pustamo neke igrace koje realno mozemo dovesti u svako doba. Recemo bio sam protiv dolaska Ivetica zbog godina ali ipak i on bi dosta pomogao, pa Lastro. Cini mi se da se olako odustalo od Jovica. Moramo brze reagirati jer smo izgubili hrvatsko trziste sigurno.
nadati je se da će šilić postati bivši nakon sjednice :kafa:

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 26 sep 2016, 20:15

Pero1234 nama treba samo 1 štoper, drugi nam je odlični Bralic

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 sep 2016, 20:38

brigsiroki je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ma neznam koliko se mogu sloziti sa tobom da su tri igraca dovoljna. U nas treba totalni remont. Ljetos smo sve naopako uradili. Doslovno sve. Samo mi nije Silic jasan. Radi kao na pojacanjima a prvi mu Lastro u Mladost ode. Trebaju nam dva odlicna stopera i sa Lastrom smo mogli rijesiti prvog jer je za nase prilike odlican igrač. Stvarno netnam koliko u Radniku prima Obradovic ali bi mu dao placu od Crnova i sigurno bi dosao. Nemoramo imati multikulti tim ali mozemo i mi imati Igraca, dva druge nacionalnosti. Previse je tu istrosenih igraca. Mozda je malo problem i male sredine i ja prvi neznam kako bi domacem igracu kojeg poznajem cijelo djeti jstvo rekao da nije visw potreban. Ali dati domacim momcima priliku u radu sa omlafinakim pogonima i slicno. Wagnera za sportskog direktora ili skauta. Moze se sa malim novcima cudesa uciniti ali samo kada je rijec o zdravoj sredini recemo poput Radnika. Igraju momci vrhunski nogomet. Imaju tog Obradovica i Pecu koji su fenomenalni. Mu pustamo neke igrace koje realno mozemo dovesti u svako doba. Recemo bio sam protiv dolaska Ivetica zbog godina ali ipak i on bi dosta pomogao, pa Lastro. Cini mi se da se olako odustalo od Jovica. Moramo brze reagirati jer smo izgubili hrvatsko trziste sigurno.
nadati je se da će šilić postati bivši nakon sjednice :kafa:
:thumbup:

Cudno kako nitko od nas nije prozivao Silica ovdje, ja stvarno ne vidim kako on doprinosi trenutno...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 sep 2016, 22:03

sb1996 je napisao/la:Pero1234 nama treba samo 1 štoper, drugi nam je odlični Bralic
U pravu si. Malo sam na njega zaboravio. Da imamo 2 Bralića bili bi trenutno odmah iza Zrinjskog. Siguran sam.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ljutinar » 27 sep 2016, 08:27

Mi da smo imali Zvonu Kožulja protiv Birkarkire bi prošli njih pa bi prošli i iduću prepreku pa bi zaradili za čitavu sezonu. I onda su ga besplatno u Hajduk mogli poslati, kao što su sada napravili. Ovim nigdje veze debilnim i nadasve bezobzirnim potezom su sve usrali. Tko je to odlučio zajebao nam je cijelu sezonu. A lako je moglo biti drugačije. Iako je i ovako uz drugačiji rasplet samo 3 utakmice moglo biti puno, puno bolje

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 sep 2016, 10:12

Da se okrenemo sljedecem kolu lagano.

Hocemo li mi dobit konacno taj Olimpic u gostima :)
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 sep 2016, 12:06

Evolve je napisao/la:Da se okrenemo sljedecem kolu lagano.

Hocemo li mi dobit konacno taj Olimpic u gostima :)
Pa ako misimo igrati Ligu za prvaka morali bi dobiti, u protivno jao nama

Dakle tri gostovanja sad, pa Zeljo na Pecari, I Zrinjski pod BB :crazy: . Valja se opremiti tabletama za smirenje, moglo bi bit gadno :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 27 sep 2016, 13:58

I još je tu između i kup sa Slobodom. Na Otoci su svi uzimali bodove, red bi bio da ih i mi pobijedimo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 sep 2016, 19:32

KingJamesMVP je napisao/la:I još je tu između i kup sa Slobodom. Na Otoci su svi uzimali bodove, red bi bio da ih i mi pobijedimo
Da, na to sam zaboravio. Uh, nadajmo se najboljem

Sesar pauzira jos jedno kolo, ima li jos izostanaka?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 28 sep 2016, 12:53

Pozdrav ekipa,Strob je.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 28 sep 2016, 13:49

Bez Sesara i na Otoci, bit će teško
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lobudaraczapamcenje, tabba77 i 47 gostiju.