NK Široki Brijeg

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 24 sep 2017, 23:28

Reakcija Čabraje nakon promašenog penala... Goni se u 3pm više.
...

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 sep 2017, 23:37

Orjuna je napisao/la: Reakcija Čabraje nakon promašenog penala... Goni se u 3pm više.
Slazem se, branit toliko nekog i suzdrzavat se ne prigovorit nema vise,ovo je gore od Crnova,Crnov se koliko toliko trudio,imao dosta asistencija nije ga islo kod nas,al ovaj je primjer sebicnog igraca i nezainteresiranog,kojeg treba smiriti klupom.
Samo jedno ime

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la whiteknight » 24 sep 2017, 23:40

Android je napisao/la:Meni se cini da je Sablic vrlo tvrdoglava osoba, on gura svoje i gotovo. Ova formacija te tjera da popijes tabletu za smirenje, ako i dalje nakon ovog danas bude radio isto onda...
Kakav je ovo penal sunce ti jeb.....ovo nema ni u Tađikistanu i jos nam ozlijedi igrača...
PS.yebo te almeida ;)
Otac ulica mater Torcida...

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 sep 2017, 23:40

penke je napisao/la:
Orjuna je napisao/la: Reakcija Čabraje nakon promašenog penala... Goni se u 3pm više.
Slazem se, branit toliko nekog i suzdrzavat se ne prigovorit nema vise,ovo je gore od Crnova,Crnov se koliko toliko trudio,imao dosta asistencija nije ga islo kod nas,al ovaj je primjer sebicnog igraca i nezainteresiranog,kojeg treba smiriti klupom.
Ma sta klupom,tribinom...
Cekamo ga,cekamo i i dalje cekamo.
A on potrci samo kad vidi da moze zabit gol,za ekipu ne radi ni 3%.Sve ima,brzinu,skocnost,snagu,al ne bi taj guzicu stisko i potrudio se. On konto doc ce u BiH ligu napumpat statistiku za dalje,e ne moze majstore ovdje nista ako neces poginut na terenu
EKONNP

AlexisSB96
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 jun 2017, 19:38
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la AlexisSB96 » 24 sep 2017, 23:42

skripar96 je napisao/la:
penke je napisao/la:
Orjuna je napisao/la: Reakcija Čabraje nakon promašenog penala... Goni se u 3pm više.
Slazem se, branit toliko nekog i suzdrzavat se ne prigovorit nema vise,ovo je gore od Crnova,Crnov se koliko toliko trudio,imao dosta asistencija nije ga islo kod nas,al ovaj je primjer sebicnog igraca i nezainteresiranog,kojeg treba smiriti klupom.
Ma sta klupom,tribinom...
Cekamo ga,cekamo i i dalje cekamo.
A on potrci samo kad vidi da moze zabit gol,za ekipu ne radi ni 3%.Sve ima,brzinu,skocnost,snagu,al ne bi taj guzicu stisko i potrudio se. On konto doc ce u BiH ligu napumpat statistiku za dalje,e ne moze majstore ovdje nista ako neces poginut na terenu
Ma ono je zalosno za vidit......Josip Coric treba penale izvoditi definitivno kakav Cabraja.....
Sto se god vise nadas od njega on sve slabije igra

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Samo jedno ime Široki!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 sep 2017, 23:49

Bilobrk
Bralic, Matic, Barisic
Dino Coric Begonja Loncar Markovic
Baša, Menalo plizzz
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 sep 2017, 23:50

LoveSB96 je napisao/la:Bilobrk
Bralic, Matic, Barisic
Dino Coric Begonja Loncar Markovic
Baša, Menalo plizzz
Gledam minutu u ovu formaciju nista mi nije jasno,tek onda skontam da su Dino i Coric 2 razlicita igraca[emoji16][emoji16]
EKONNP

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 25 sep 2017, 01:34

Pričao sam nedavno s jednim trenerom iz ZG,pitao za Cabraju, kazem na decku se vidi da zna da je igrac al kao da nece,kod nas je odigrao 2-3 izuzetno dobre tekme, gdje kad se naloži vidi se kvalitet kao Zrinja u Mostaru kup,Zeljo polufinale kup i s Radnikom (kuci 2:2),al po igri i zalaganju je 0. On sam kaze da ga zna godinama,Dinamov igrac skolovan i sa sutom,potezom i svime,al nogomet ne shvaca dovoljno ozbiljno,valjda mu caca ima para,tako da ga pare i ne sekiraju po svemu sto je u mladjim kategorijama pokazivao trebao je napraviti vecu karijeru al je stvar glave i zelje,takve igrace u klubu ne mogu trpiti,ako ce igrati preko kurca,lagana tribina,ima decki koji gore za zeljom kao Baraban,Juric,naravno i Wagner koji moze odigrati izuzetno kvalitetno poluvrijeme i pripomoci ne toliko trkom ali s jednim potezom moze da rjesi utakmicu i sada...
Nadam se da ce Sablic znati upravljati s takvim igracem i motivirat ga da bude koristan u plavom dresu.
Samo jedno ime

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 25 sep 2017, 08:24

KingJamesMVP je napisao/la:Dajte šta me napadate. Jel kmeči Karačić ili ne?
Koji ti je. Sarajevo penal ima smješan, Zrinja također suđenje vrh. Želju neću ni spominjat. I sad ti kako Miljenko kmeči. Stvarno te ne kužim.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 25 sep 2017, 08:28

Ugrovacaboy je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Dajte šta me napadate. Jel kmeči Karačić ili ne?
Koji ti je. Sarajevo penal ima smješan, Zrinja također suđenje vrh. Želju neću ni spominjat. I sad ti kako Miljenko kmeči. Stvarno te ne kužim.
Ugrovaca ma pusti budalu

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 25 sep 2017, 08:35

Kod drugog penala, stajna noga je u 16m, e sad, šta ja znam baš gurava situacija....

Jako jako bitna 3 boda, sljedeća utakmica isto. E sad, po meni jedna od najbitnijh utakmica će biti ovo gostovanje kod Krupe, gdje možemo uvezati fantastičan niz, stići pa i prestići Željezničara. Treba sad odmorit ekipu, 3 utakmice u 7 dana je puno, možda i tu leži igra od jučer. Radnika maximalno ozbiljno shvatiti iako su u freefall-u. I opet ponavljam, 3-5-2 Sabliću :pray:
NK Široki Brijeg

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 25 sep 2017, 08:40

:urnebes: Ja mislim da nas king loži jer je popio koju više... Ili je pao na kladari 10 put za redom :lol:

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 26 sep 2017, 11:44

Nekoliko stvari da sumiramo ovu sezonu do sada:

1. U Europi jako dobra izdanja, postavlja se pitanje kako je momčad došla do ''onakve'' igre kao protiv Viteza, a u Europi izgledali sjajno. I ok, motiv je drukčiji, ali ipak ne bi smjeli sebi dopustit izdanja kao u nedilju. Pogotovo na Pecari.

2. Igra u gostima. Katastrofa? Pa može se reći ako se gleda isključivo bodovni saldo. Međutim, od 4 gostovanja mi smo odradili 3 najteža, plus onaj masakr u Gabeli i dobiješ bod iz 4 susreta. šta nam fali, pa kombinacija muda, taktičke igre i točke 3

3. Napadač golgeter. Treba nam killer koji će u gostima zabiti iz poluprilike. Mislim da u tome leži dobar dio naših problema sa skupljanjem bodova vani. Imali smo prilike, prečke, stative...a treba nam gol. Ovih par igrača što imamo naprid, nijedan od njih nije rasni golgeter niti se iskazao u finišingu. Može li se od Čabraje napravit takav špic? Isplati li se čekat mladog Jurića? Može li Baša počet zabijati u kontinuitetu, ili pak Menalo da bolje koristi slobodne prostore koji mu se ponude?? Ne znam, vrijeme će pokazat. Činjenica je da je kadar takav kakav jest, i da ćemo morat iznijet sezonu s ovim što imamo. Ohrabruje to što u ostalim linijama ima potencijala za gol dati. Ćorići, stoperi iz prekida, Lončar, mogli bi se uključit u tom segmentu.

4. Formacija. Sablić očito ustrajava na igri s trojicom nazad. E sad tu dosta vas priziva još jednog veznog. Nisam načisto s tim osobno.Ja bi najradije vidio 4-3-3 klasični, i to bez Markovića sa Jojom na beku:
....................Bilobrk.......................
Dino......Brale.........Bernardo........Joja
...................Begonja......................
............Ćora...........Lončar..............
Baša...........Čabra/Jurić.............Luka

ali bojim se da taj film nismo gledali.

5. Jedna kritika klubu. Nakon marketinški odlično odrađenih finala kupa i Aberdeena potpuno se prestalo sa daljnjim radom. Tek par kakvih plakatića u gradu ne more se nazivat marketingom, vratili se na staro. Što se po meni odrazilo i na posjetu. Koja je zapravo ok, ali ja sam nakon onog očekivao i više nego ok. Na zadnje utakmice došli su samo oni koji su baza. Premalo se radilo na ovim neodlučnima, ovim derbi navijačima kojima nažalost treba takav marketinški poticaj da im guzicu iz mexxa/galerije/big bena prebaciš na Pecaru. To je realnost yebaji ga, bez toga nema napretka u tom segmentu, pa ako ko ovo iz kluba čita neka znaju za kritiku. Po meni je lako imati 4000 ili 5000 protiv Zrinjskog ili pitara, ali ja želim 1500-2000 protiv Viteza, 3000 protiv Slobode, neka to bude cilj. Ipak, veseli na tribini vidjeti puno djece u majicama i dresovima Širokog, koji pjevuše svaku pjesmu od a do ž koju Škripari povedu. Evo i to je dio naše odgovornosti, osvještavati, pričajte ljudi moji na kavama o tome jel bio penal na Menalu ili ne, a ne o tome ko vodi na listi strijelaca Primere, krenite od svoje sredine, od svojih prijatelja, ''pilajte'' ih pričom. Neka shvate. Svaki od nas ima tu odogvornost. Pogotovo mi što imamo djecu. Ok, super je Real Barca, Dinamo Hajduk, ali neka zna šta je njegovo, neka mu je važnije otić na Pecaru pa taman da sto el clasica ima na sportklubu. I to je marketing, koji polazi od nas. Al opet kažem, zadovoljan sam s tim aspektom. Puno se toga popravilo u zadnje vrijeme, zato me toliko i smeta što u klubu ne vide to isto pa da nastave još jače i još bolje raditi na tome.

6.Stanje na tablici je čak i bolje nego dojam. Mislim da se moramo malo samo trznit, mora i Sablić odradit svoje na psihološkom planu da prodrma igrače, da se podignemo igrački i onda bi sad ovaj sljedeći period mogla biti solidna žetva bodova, jake utakmice igramo kući, na gostovanju se malo popraviti i mislim da bi ova sezona mogla biti jako jako dobra za nas.

Evo možda malo optimističan osvrtaj od mene, znam da je nakon prikazanog protiv Viteza teško biti pozitivan, ali nadam se da ovo može biti i realnost, ne fali puno.

Pozdrav svim mojim dragim ŠB-hardkorovcima

SAMO JEDNO IME ŠIROKI!!!!
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 26 sep 2017, 12:18

Carles je napisao/la:Nekoliko stvari da sumiramo ovu sezonu do sada:

1. U Europi jako dobra izdanja, postavlja se pitanje kako je momčad došla do ''onakve'' igre kao protiv Viteza, a u Europi izgledali sjajno. I ok, motiv je drukčiji, ali ipak ne bi smjeli sebi dopustit izdanja kao u nedilju. Pogotovo na Pecari.

2. Igra u gostima. Katastrofa? Pa može se reći ako se gleda isključivo bodovni saldo. Međutim, od 4 gostovanja mi smo odradili 3 najteža, plus onaj masakr u Gabeli i dobiješ bod iz 4 susreta. šta nam fali, pa kombinacija muda, taktičke igre i točke 3

3. Napadač golgeter. Treba nam killer koji će u gostima zabiti iz poluprilike. Mislim da u tome leži dobar dio naših problema sa skupljanjem bodova vani. Imali smo prilike, prečke, stative...a treba nam gol. Ovih par igrača što imamo naprid, nijedan od njih nije rasni golgeter niti se iskazao u finišingu. Može li se od Čabraje napravit takav špic? Isplati li se čekat mladog Jurića? Može li Baša počet zabijati u kontinuitetu, ili pak Menalo da bolje koristi slobodne prostore koji mu se ponude?? Ne znam, vrijeme će pokazat. Činjenica je da je kadar takav kakav jest, i da ćemo morat iznijet sezonu s ovim što imamo. Ohrabruje to što u ostalim linijama ima potencijala za gol dati. Ćorići, stoperi iz prekida, Lončar, mogli bi se uključit u tom segmentu.

4. Formacija. Sablić očito ustrajava na igri s trojicom nazad. E sad tu dosta vas priziva još jednog veznog. Nisam načisto s tim osobno.Ja bi najradije vidio 4-3-3 klasični, i to bez Markovića sa Jojom na beku:
....................Bilobrk.......................
Dino......Brale.........Bernardo........Joja
...................Begonja......................
............Ćora...........Lončar..............
Baša...........Čabra/Jurić.............Luka

ali bojim se da taj film nismo gledali.

5. Jedna kritika klubu. Nakon marketinški odlično odrađenih finala kupa i Aberdeena potpuno se prestalo sa daljnjim radom. Tek par kakvih plakatića u gradu ne more se nazivat marketingom, vratili se na staro. Što se po meni odrazilo i na posjetu. Koja je zapravo ok, ali ja sam nakon onog očekivao i više nego ok. Na zadnje utakmice došli su samo oni koji su baza. Premalo se radilo na ovim neodlučnima, ovim derbi navijačima kojima nažalost treba takav marketinški poticaj da im guzicu iz mexxa/galerije/big bena prebaciš na Pecaru. To je realnost yebaji ga, bez toga nema napretka u tom segmentu, pa ako ko ovo iz kluba čita neka znaju za kritiku. Po meni je lako imati 4000 ili 5000 protiv Zrinjskog ili pitara, ali ja želim 1500-2000 protiv Viteza, 3000 protiv Slobode, neka to bude cilj. Ipak, veseli na tribini vidjeti puno djece u majicama i dresovima Širokog, koji pjevuše svaku pjesmu od a do ž koju Škripari povedu. Evo i to je dio naše odgovornosti, osvještavati, pričajte ljudi moji na kavama o tome jel bio penal na Menalu ili ne, a ne o tome ko vodi na listi strijelaca Primere, krenite od svoje sredine, od svojih prijatelja, ''pilajte'' ih pričom. Neka shvate. Svaki od nas ima tu odogvornost. Pogotovo mi što imamo djecu. Ok, super je Real Barca, Dinamo Hajduk, ali neka zna šta je njegovo, neka mu je važnije otić na Pecaru pa taman da sto el clasica ima na sportklubu. I to je marketing, koji polazi od nas. Al opet kažem, zadovoljan sam s tim aspektom. Puno se toga popravilo u zadnje vrijeme, zato me toliko i smeta što u klubu ne vide to isto pa da nastave još jače i još bolje raditi na tome.

6.Stanje na tablici je čak i bolje nego dojam. Mislim da se moramo malo samo trznit, mora i Sablić odradit svoje na psihološkom planu da prodrma igrače, da se podignemo igrački i onda bi sad ovaj sljedeći period mogla biti solidna žetva bodova, jake utakmice igramo kući, na gostovanju se malo popraviti i mislim da bi ova sezona mogla biti jako jako dobra za nas.

Evo možda malo optimističan osvrtaj od mene, znam da je nakon prikazanog protiv Viteza teško biti pozitivan, ali nadam se da ovo može biti i realnost, ne fali puno.

Pozdrav svim mojim dragim ŠB-hardkorovcima

SAMO JEDNO IME ŠIROKI!!!!
Potpisujem sve osim onog dijela o 4-3-3
Vec je receno,nemamo dovoljno kvalitetne stopere i u toj formaciji dolazi do pukotina,tipa onaj prvi gol protiv Aberdeena gdje Matic ne ppkriva svog igraca
EKONNP

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 sep 2017, 12:44

Je samo sto u BiH ligi nema igraca ni pribliznih kvaliteta poput Christiea...

I ja bih volio vidjeti 4-3-3
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 26 sep 2017, 14:25

Mozda 4-3-3 igrati kod kuce, ili ga imat uigranog za situacije na utakmici kada nam treba gol. Ne znam
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 26 sep 2017, 14:28

Android je napisao/la:Je samo sto u BiH ligi nema igraca ni pribliznih kvaliteta poput Christiea...

I ja bih volio vidjeti 4-3-3
Svaka cast Christieu,al ono je Maticev gol. On uzima Jojinog igraca a Joja na njemu...
Al ako cu prigovarat radi Aberdeena,mogu se samo zapitat kakav sam ja covjek uopce[emoji16]
EKONNP

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 sep 2017, 15:54

3-5-2 Sabliću :)
NK Široki Brijeg

Adolfo
Postovi: 27
Pridružen/a: 30 maj 2017, 16:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Adolfo » 26 sep 2017, 17:23

prvo-od prve pripremne utakmice kad sam gledao čabraju primjetio sam a i to sam već pominjao ovdje-to je igrač koji gleda samo sebe,nezaintresiran za bilo kakvu suradnju s ekipom,igra neku svoju igru,totalno nepoštujući nit klub nit navijače.kada sam u razgovoru s sabljićem prije pola godine to naglasio odgovor je bio da će to njegovo ponašanje hitno promjeniti.vidili smo svi ponovo u nedelju kako se tip ponaša a ne znam jeste skužili kad ga je izveo...momak neće da pozdravi svoje kolege na klupi,,već kao ljut on zbog izmjene baca bocu...e moj treneru

drugo-ovdje se tvrdi da mi nemamo kvalitetne stopere da igramo s 2??a znaju igrati kad su 3??znači da se stoperi posebno školuju i odgajaju pa onda znaju igrati samo jednu formaciju..ne kužim to?? sabljić mi je rekao da će ove sezone forsirati max. nikića,u kojeg se kunio kao strašno perspektivnog...umjesto toga doveo je (šošo) matića i vidimo svi...i po čemu je on bolji od brekala???

treće-evo vidim da se konačno većina slaže da igra s 2 vezna ne pije vode,pogotovo na pecari ljudi moji...čast vitezu al mi to moramo dobiti u suverenoj igri a ne da nam se natežu neki penali.3 boda ko kuća...al igra je loša ljudi moji

četvrto-ne kužim da pišete o igračima koji trebaju igrati utakmice kući a drugi u gostima..znači imamo igrače koji će kući kad je ležernije laditi jaja i igrati za sebe i statistiku i nakon 2 dodavanja i slučajnog gola dobiti pljesak publike..i imamo one druge koji trebaju otići na gostovanje,ginit na terenu,trpit batine,krađe sudačke,lude navijače i sl. ??? pa kući opet klupa ili tribina??trebali bi uvijek igrati najbolji i borci,a ne podobni.

peto-sabljić (šošo) je doveo malog grubišića i ok..realno nit nije za prvog sastava,četvrta je opcija za vezu.al onda bi na klupi trebao bit jure koji može nešto napraviti iskustvom.ili wagner,kad se već nije oprostio nakon osvojenog kupa kao prava legenda i pobjednik.pa kad se zalije za uši da proba iščupati...ta neće nas grubišić čupat..

treći smo na tablici,super pozicija obzirom kako,bar meni,to izgleda bezidejno...stoperi vode igru,bralić glumi ramosa s dugim loptama.em je neprecizan,skoro svaka u bunar,korner ili aut...em je zaboravio da nema više krleta da to pohvata i spusti..u bjeljini matić igra veznog???toliki je majstor i tehničar da može igrati više pozicija??
oprostite na smetnji i opširnosti..nešto mi dosadno pa se raspisah

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 26 sep 2017, 17:53

Adolfe pajdo di si ti vidio da neko kaze da trebaju drugi igraci igrat kuci i u gostima. Pricamo samo o formacijama, a ja sam predlozio da se mozda u gostima prilagodi formacija toj cinjenici. Realno ako mislis da je u ovoj ligi jednako igrat kuci i u gostima onda si u zabludi. Govorim samo o tome da se formacija prilagodi igri doma (di vise napadamo i imamo bolji posjed) i igri u gostima (di bi se vise takticki igralo s vecim naglaskom na obranu i na to da se pokusa ne primiti gol). I ako ti mislis da je Matic ista razina ko Brekalo, onda....
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.