NK Široki Brijeg

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 10 dec 2017, 19:10

Istina je da smo imali pehova, ali da se npr Čabraja nije držao do kraja protiv Goška a i nije trebao se ni držati možda o ovome sad nebi pričali. Nismo smjeli uprskati ovako stvari u borbi za oba trofeja, jedan da ali dva nikako.

Vidilo je se u zadnjih 5 utakmica da neki nemaju šta raditi u ovom klubu.

Počevši od golmana: tu smo dobri, ali brzo ćemo trebati tražiti zamjenu i za Bilobrka i on je kraju karijere.

Obrana:
Ćorluka nije ekstra kvalitet ali zaslužuje prvih 11, od stopera Bralić može proći ali ni on nije onaj stari, Joja klupa, svakako će brzo i on u mirovinu, Nikić nista posebno, nije napredovao čovjek, Matić ok do kraja sezone. Marković po meni što prije raskid. Treba nam na zimu lijevi bek i stoper jedan.

Veza:
Begonja je odlično igrao u europi, prvenstvo solidno, Ćorić se puno izgleda zeza ali ako prođe prave pripreme može puno pomoći. Dane nije za nas ali njegova želja i borba su fantastični, Lončaru treba još pure kako se kod nas kaže. Grubišić i Ivanković slobodni papiri. Vukoja i Marić posudba da steknu minuta.

Naprijed: Menalo nadam se da će ostati, Čabraja je svakako out do kraja sezone, Basa nije nista pokazao a kako sam čuo ima jednu od najvećih plaća i ako je moguće raskinuti, Baraban nije onaj stari, Waga svakako igra oproštajnu sezonu, Juriću trebaju minute, Dino je dobro krenuo ali i njega zezaju ozljede.

Po meni opet ponavljam: raskinuti sa Markovićem, Jurom, Grubišićem i Bašom. Dane i Joja su naši ali nije to kvaliteta ako mislimo donijeti titulu u naš grad. Dovesti stopera, lijevog beka, veznog i napadača i onda bi se mogli nadati tituli a ovo ostalo je sve vidimo i u ovih 5 utakmica kako...

Samo Široki!

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 12 dec 2017, 08:06

Vidi Miskovica sto se ulizuje, sigurno hoce Luku :) :)
NK Široki Brijeg

AlexisSB96
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 jun 2017, 19:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la AlexisSB96 » 12 dec 2017, 17:10

Siroki je dobio kaznu u iznosu 7.500 KM
https://sportsport.ba/fudbal/nfsbih-izr ... ncu/261552
Samo jedno ime Široki!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 12 dec 2017, 21:40

Što se tiče klubova, Sarajevo je vidim došlo sebi, ima odličan tim kao i Željezničar, ali zna se da bih ja volio da prvenstvo osvoji Široki Brijeg. To je najbolje organiziran klub. Vežu me lijepe uspomene za period kad sam igrao na Pecari."

Miroslav Dujmović :salut:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 12 dec 2017, 22:06

Valjić i Jakupović završili karijeru. :salut:
Ovim putem zelim im sve najgore.
Igraj Široki ti si najbolji!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 12 dec 2017, 22:14

96BadBoy je napisao/la:Valjić i Jakupović završili karijeru. :salut:
Ovim putem zelim im sve najgore.
Ko što reče Plavo-Bijeli neće više driftat po Vraniću[emoji23]
EKONNP

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 13 dec 2017, 10:39

Nemojte dvaput reć, sad kad udju u sudačku organizaciju...
NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 14 dec 2017, 21:58

Ima li zivih, nemojte da nam zamre tema :hmmmmm:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 15 dec 2017, 02:49

Malo sam se pozabavio igracima koji su prosli našu školu,sastav koji je izasao proteklih 10ak godina iz nase omladinske skole,danas bi se prosetao ligom,a i u Europi napravio ozbiljne stvari..
.....................Soldo.....................
D.Coric,Musa,Pandza,J.Kvesic
............Zlomislic,M.Kvesic.........
........Menalo,Tomic,Kozulj.........
.....................Marić.....................
Tu su još: Corluka,Sesar,Karacic,Loncar,Markovic,Bojo,Brekalo,Odak i ova nadarena 98 generacija...imamo se s čim pohvaliti
Samo jedno ime

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mara1905 » 15 dec 2017, 13:59

penke je napisao/la:Malo sam se pozabavio igracima koji su prosli našu školu,sastav koji je izasao proteklih 10ak godina iz nase omladinske skole,danas bi se prosetao ligom,a i u Europi napravio ozbiljne stvari..
.....................Soldo.....................
D.Coric,Musa,Pandza,J.Kvesic
............Zlomislic,M.Kvesic.........
........Menalo,Tomic,Kozulj.........
.....................Marić.....................
Tu su još: Corluka,Sesar,Karacic,Loncar,Markovic,Bojo,Brekalo,Odak i ova nadarena 98 generacija...imamo se s čim pohvaliti
Pandža i Zvone nisu prošli vašu školu, nebitno..

Zanima me golman Soldo, kako brani, kakav je u igri nogom i zašto je uopće otišao iz Širokog?
HŠKZ!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 15 dec 2017, 14:04

mara1905 je napisao/la:
penke je napisao/la:Malo sam se pozabavio igracima koji su prosli našu školu,sastav koji je izasao proteklih 10ak godina iz nase omladinske skole,danas bi se prosetao ligom,a i u Europi napravio ozbiljne stvari..
.....................Soldo.....................
D.Coric,Musa,Pandza,J.Kvesic
............Zlomislic,M.Kvesic.........
........Menalo,Tomic,Kozulj.........
.....................Marić.....................
Tu su još: Corluka,Sesar,Karacic,Loncar,Markovic,Bojo,Brekalo,Odak i ova nadarena 98 generacija...imamo se s čim pohvaliti
Pandža i Zvone nisu prošli vašu školu, nebitno..

Zanima me golman Soldo, kako brani, kakav je u igri nogom i zašto je uopće otišao iz Širokog?
Juniorski staž prosli u Sirokom,Boris to uvijek naglasi ;)
Soldo je bio jedan od boljih golmana lige zadnjih godina,onda je upao u malu krizu,pa se vratio Bilobrk na gol i fantasticno branio i zauzeo mjesto,tako Soldo se nije dogovorio sa Sirokim za dalje, iscekujuci ponudu iz inozemstva,nije stigla adekvatna i bez kluba je..nije nesto u igri s nogom,al ima sjajne reflekse te branjenje 1 na 1
Samo jedno ime

york
Postovi: 907
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 19 dec 2017, 10:31

Kada se vraca Cabraja?
Hoce li biti novih igraca?

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 19 dec 2017, 13:24

york je napisao/la:Kada se vraca Cabraja?
Hoce li biti novih igraca?
Za Čabraju je gotova sezona
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 19 dec 2017, 18:34

2017. je po meni jedno od najljepših godina za klub, mislim da smo dobili dobru upravu, koja je klub digla na vecu organizacijsku razinu, osvojili smo Kup, napunili stadion par puta, digli smo grad na noge i napravili neke stvari koje smo mogli vidit samo na internetu (karusel, koreografije, pomama za ulaznicama), fan shop napokon postoji, evo sad ce bit kucica na trgu Gojka Šuška i normalan kalendar u prodaji, uz ostale artikle. Dosta clanskih i godišnjih se prodalo. Osvajanje Kupa je glavni događaj u godini za mene, pobjedili smo sva 4 tada najjaca kluba i zasluzeno osvojili. Atmosfera u finalu nikad bolja, citav stadion na nogama, koreografija odlicna, a onda je dosla Europa koja je odlicno odrađena, da je onaj Krstanovicev sut usao vjerojatno bi prosli, al nismo. Ona pjesma i navijanje posle te utakmice mi je nesto sto ce ostat u sjećanju, 2-0 izgubis, a navijaci ti pjevaju ko da si 5-0 pobjedio , posebno nesto. Pocetak lige igre nisu bile kao u Europi, dosta smo se patili sa samo 2 veznajaka, al opet smo pobjeđivali ono sto smo trebali osim Goska, doduše nismo ni srece imali stative protiv Zelje, Goska, Zrinjskog koji nam gol ne bi dao da nije bilo penala(koji je bio). I onda promjenom formacije dolazimo do 9 pobjeda za redom, nakon toga ozljeda Cabraje, koja nas je ocito kostala i zaredali su porazi uz ozljede ostalih igraca. I bez obzira na sve to nismo bili losi, al eto nismo uspjeli ne izgubiti, sve smo izgubili u zadnjih 6-7 minuta. Trener zaslužuje apsolutnu podršku jer odavno boljeg trenera na Pecari nije bilo. Uz pojacanja vjerujem da mozemo daleko dogurat. Slavimo 70 godina kluba, opraštamo se od Wagnera i to moramo napravit onako kako najbolji igrac u povijesti ovog kluba i lige zaslužuje - titulom.

Igraj Siroki, ti si najbolji.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 19 dec 2017, 18:48

@LoveSB potpisujem, samo sto se tice uprave, Menalo im je pravi test da vidimo znaju li ono najbitnije, ako Zrinjski moze klepit 700.000€ kao sto se prica za Cavara i Pirica onda bi i mi za Menala trebali uzet po meni barem 400-450k€

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 19 dec 2017, 19:31

LoveSB96 je napisao/la:2017. je po meni jedno od najljepših godina za klub, mislim da smo dobili dobru upravu, koja je klub digla na vecu organizacijsku razinu, osvojili smo Kup, napunili stadion par puta, digli smo grad na noge i napravili neke stvari koje smo mogli vidit samo na internetu (karusel, koreografije, pomama za ulaznicama), fan shop napokon postoji, evo sad ce bit kucica na trgu Gojka Šuška i normalan kalendar u prodaji, uz ostale artikle. Dosta clanskih i godišnjih se prodalo. Osvajanje Kupa je glavni događaj u godini za mene, pobjedili smo sva 4 tada najjaca kluba i zasluzeno osvojili. Atmosfera u finalu nikad bolja, citav stadion na nogama, koreografija odlicna, a onda je dosla Europa koja je odlicno odrađena, da je onaj Krstanovicev sut usao vjerojatno bi prosli, al nismo. Ona pjesma i navijanje posle te utakmice mi je nesto sto ce ostat u sjećanju, 2-0 izgubis, a navijaci ti pjevaju ko da si 5-0 pobjedio , posebno nesto. Pocetak lige igre nisu bile kao u Europi, dosta smo se patili sa samo 2 veznajaka, al opet smo pobjeđivali ono sto smo trebali osim Goska, doduše nismo ni srece imali stative protiv Zelje, Goska, Zrinjskog koji nam gol ne bi dao da nije bilo penala(koji je bio). I onda promjenom formacije dolazimo do 9 pobjeda za redom, nakon toga ozljeda Cabraje, koja nas je ocito kostala i zaredali su porazi uz ozljede ostalih igraca. I bez obzira na sve to nismo bili losi, al eto nismo uspjeli ne izgubiti, sve smo izgubili u zadnjih 6-7 minuta. Trener zaslužuje apsolutnu podršku jer odavno boljeg trenera na Pecari nije bilo. Uz pojacanja vjerujem da mozemo daleko dogurat. Slavimo 70 godina kluba, opraštamo se od Wagnera i to moramo napravit onako kako najbolji igrac u povijesti ovog kluba i lige zaslužuje - titulom.

Igraj Siroki, ti si najbolji.
Odlično napisano, majstore, realno kako i je.
Nažalost sve te neke sitnice su nas pomalo udaljile od titule, ali ništa još nije gotovo, u Ligi za prvaka će se vidjeti koliko možemo u borbi sa direktnim konkurentima, nadam se da će stručni stožer dobiti bar 2 pojacanja u pravom smislu poput Čabraje. Pomalo smo zaboravili na Josipa Ćorića, koji nadam se da će proći kvalitetne pripreme i uz kojeg i Begonja igra puno bolje, dvojac koji je i donio taj neki procvat u igri koji smo pokazali u Europi.

Iako nije tema, ali pomalo se nadam i povratku HKK Široki na stare staze slave, mislim da imamo odličnu mladu ekipu kojima fale samo 2 iskusna igrača i pravi trener- pedagog ( s početkom Nove godine bi mogli dobiti bar jedno od toga), jer meni osobno nije ništa bilo ljepše kad dođe vikend i samo sa stadiona se preseliš u dvoranu prekoputa...to baš fali ovom gradu.

Forumska ekipo, sve najbolje za nadolazece blagdane, sad će se sve utišati do početka pripremnih utakmica i analiza koga dovesti. :salut:

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 19 dec 2017, 19:36

LoveSB96 je napisao/la:2017. je po meni jedno od najljepših godina za klub, mislim da smo dobili dobru upravu, koja je klub digla na vecu organizacijsku razinu, osvojili smo Kup, napunili stadion par puta, digli smo grad na noge i napravili neke stvari koje smo mogli vidit samo na internetu (karusel, koreografije, pomama za ulaznicama), fan shop napokon postoji, evo sad ce bit kucica na trgu Gojka Šuška i normalan kalendar u prodaji, uz ostale artikle. Dosta clanskih i godišnjih se prodalo. Osvajanje Kupa je glavni događaj u godini za mene, pobjedili smo sva 4 tada najjaca kluba i zasluzeno osvojili. Atmosfera u finalu nikad bolja, citav stadion na nogama, koreografija odlicna, a onda je dosla Europa koja je odlicno odrađena, da je onaj Krstanovicev sut usao vjerojatno bi prosli, al nismo. Ona pjesma i navijanje posle te utakmice mi je nesto sto ce ostat u sjećanju, 2-0 izgubis, a navijaci ti pjevaju ko da si 5-0 pobjedio , posebno nesto. Pocetak lige igre nisu bile kao u Europi, dosta smo se patili sa samo 2 veznajaka, al opet smo pobjeđivali ono sto smo trebali osim Goska, doduše nismo ni srece imali stative protiv Zelje, Goska, Zrinjskog koji nam gol ne bi dao da nije bilo penala(koji je bio). I onda promjenom formacije dolazimo do 9 pobjeda za redom, nakon toga ozljeda Cabraje, koja nas je ocito kostala i zaredali su porazi uz ozljede ostalih igraca. I bez obzira na sve to nismo bili losi, al eto nismo uspjeli ne izgubiti, sve smo izgubili u zadnjih 6-7 minuta. Trener zaslužuje apsolutnu podršku jer odavno boljeg trenera na Pecari nije bilo. Uz pojacanja vjerujem da mozemo daleko dogurat. Slavimo 70 godina kluba, opraštamo se od Wagnera i to moramo napravit onako kako najbolji igrac u povijesti ovog kluba i lige zaslužuje - titulom.

Igraj Siroki, ti si najbolji.
Sve napisano
Bravo
EKONNP

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 20 dec 2017, 12:31

Treba pokupiti stogod iz Istre dok nas Sarajevo i Zrinjski ne preduhitre...ako nisu vec
EKONNP

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 20 dec 2017, 15:12

Penke de dikoju bombu baci :D
...

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 dec 2017, 17:43

skripar96 je napisao/la:Treba pokupiti stogod iz Istre dok nas Sarajevo i Zrinjski ne preduhitre...ako nisu vec
Izgleda da su nam pobjegli Ofosu i Gotal
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”