NK Široki Brijeg

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 30 sep 2017, 16:53

skripar96 je napisao/la:Momci na putu sam,kakva je situacija?
Jako puno prilika, nemoguce promasivamo zasad.... Valjda ce uc jedna u pm. Radnik zasad bez prilike.
NK Široki Brijeg

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 30 sep 2017, 17:15

Bemu realizaciju daj malog Jurica da zavrsi ovo

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 30 sep 2017, 18:37

Pobjedjujemo.

Sami sebi zagorčamo život da moramo strepiti od kilavog Rasdnika sa igracem vise. Nerazumjem povlacenje poslje primljenog gola. Sve je nesto na guranje, na mišiće. Nemeljemo, fali nam gol igrac jako jako. Koliko samo prilika smo upropastili, i to dobrih prilika, bilo je par akcija, ali ta zavrsnica nam fali strasno.
Jos jedna stvar, pojedinci nisu mogli izgurat zadnjih 10tak min. Idemo prema golu, Menalo ljevo gleda u 16, tamo nikog, ili jedan medju 4com igraca Radnika. Pojedinci totalno izdusili.

Bolja igra nego protiv Viteza, to je ohrabrujuće. Bili smo puno bolji protivnik danas.
NK Široki Brijeg

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 30 sep 2017, 18:45

skripar96 je napisao/la:Ja ne sumnjam da su oni ok momci,pogotovo Menalo,i kad bi ih netko opomenuo da bi prestali s tim glupostima.
A siguran sam da netko od igraca cita forum,tako da....na vama je
Momci ok. Ali nisu ni Bože ni Tonća djeca zaostala u razvoju. Već djeca kojima roditelji nisu dali ništa od onoga što su tebali. Slažem se da im se ne treba izrugivati ali nema tu zle krvi...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 30 sep 2017, 19:03

Puno bolja igra sa 3 u sredini sto stalno govorimo, nije mi jasno kako u prvom poluvremenu nismo gol dali, pogotovo prvih 25-30min, ovo se definitivno mora vratit negdje, nadam se odma protiv Krupe. Prosle godine svi znamo sta je bilo gore, tako da mislim da sad necemo gore izgubit, imamo 2 tjedna da se pripremimo za njih i njihov teren. Samo hrabro momci, utakmicu po utakmicu.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 30 sep 2017, 19:06

Primili smo najmanje golova, 4 utakmice primali golove, a 6 nismo nikako gol primili, cime smo trenutno najuspješniji u ligi.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 30 sep 2017, 19:28

LoveSB96 je napisao/la:Primili smo najmanje golova, 4 utakmice primali golove, a 6 nismo nikako gol primili, cime smo trenutno najuspješniji u ligi.
To je rukopis i nacin u trenerove igre,koji je ekspert za obrambene zadatke,al fali mu znanja u napadu,treba to ici dosta agresivnije ka golu,sigurno bi zabili jos vise golova da je malo zustrine jos,uz malo srece moglo je jos vise golova biti,al igra je napredovala i to mi je drago. Gledajuci dosadasnje igre Markovica i Stipe Loncara ne sumnjivo je da imaju kvalitet i znanje,al im je nisko samopouzdanje i konkretnost to se ocito vidilo danas,nadam se da ce im se dici samopouzadanje jer dobri su i momci i igraci. Krupa za dva tjedna nisu s nekom kvalitetom,al na domacem terenu tesko gube bodove,plus im je sto igraju na podlozi sto vecina ekipa nema u BiH,mi imamo tu podlogu na Blatu ocekujem da cemo trenirati dosta na umjetnoj travi i adaptirat se sto bolje na nju. Idemo dalje,tri boda su tu!
Samo jedno ime

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 30 sep 2017, 19:36

Logicno je kad ti je trener bio stoper da ti fali malo smeka iliti vica u igri,al ne izgleda to lose opcenito dosad. Fali nam jedan scorer pravi
EKONNP

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 30 sep 2017, 20:02

skripar96 je napisao/la:Logicno je kad ti je trener bio stoper da ti fali malo smeka iliti vica u igri,al ne izgleda to lose opcenito dosad. Fali nam jedan scorer pravi
Danas ne, danas je bas suprotno stvoreno mali milion prilika s puno pasove, tečno i maštovito...samo fali nam jedan golgeter koji bi danas uvalio 3 komada od onih silnih stvorenih šansi...ali očito mi nikad nećemo dovest nekoga takvoga....takav zaluta u ovu ligu jednom u 5 godina.
Izgleda ove godine ćemo tražit Europu na 2 fronta...samo da se ne pogubimo zbog toga

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 30 sep 2017, 20:17

Menalo iz utakmice i utakmicu dokazuje da ce biti igracina,da je najbolji igrac Sirokog i među par najboljih u ligi.
Sto se utakmice tice,moramo bit zadovoljni zbog pobjede i tri boda.Ali zabrinjvajuce je to sto nemamo nekoga tko ce sve one puste stvorene sanse pretvoriti u gol.Čabraju na klupu pod hitno,jos malo i novi Crnov.
Kod gola fantastican ubacaj Corica,jos bolja realizacija Menala.Ne znam koji je qurac sa Markovicem,jednostavno ne zna ubaciti normalnu loptu u sesnaesterac,ne znam,neka ga Dino nauci hahaha.
Matić meni jako dobar danas,dosta dobrih intervencija u obrani i onaj sut također.
Drago mi je zbog Barabana,vec protiv Krupe ga ocekujem u punoj spremi.
Jos me raduje kad pogledam statistiku nasih domacih utakmica:6-0-0,13:1 po cemu smo daleko najbolji domacini.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 30 sep 2017, 21:43

Samo bodovi... Ako stvaraš igru patit će nešto. Nama trebaju bodovi. Ne možeš očekivat dobru igru dominantnu, bodove. Igra sa puno rizika daje rezultate u davanju golova ali i primanju. Te razvoj mladih igrača te trofeje. Zrinjski naprimjer ima jako iskusnu momčad i dovodi iskusne prekaljene igrače i ide na titulu. Mi imamo u 22 igrača 12 iz našeg omladinskog pogona. Koja to momčad ima ti u ne u ligi nego u našim prostorima. Cijenimo svaki bod i svaku pobjedu. Jedino tako možemo naprijed.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 01 okt 2017, 10:40

Ma odlicni smo bili iako se cini da je Zrinja daleko lako se to moze otopiti iako zbilja igraju dobro ali ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 01 okt 2017, 10:53

UstanikSBII je napisao/la:Ma odlicni smo bili iako se cini da je Zrinja daleko lako se to moze otopiti iako zbilja igraju dobro ali ;)
Ja mislim ako uzmemo ove 2 u gostima(a mozemo mi to,samo treba malo vise stava) da se mozemo potuc sa Zrinjskim na Pecari za prvo mjesto. I sad se napokon iskristaliziralo ono sto se prica odavno,a to je da smo mi u 3 najbolje ekipe prvenstva,prikljucit ce nam se i Pitari s Husrefom,Zeljo otpada...
Sad nam samo trebaju bolje utakmice u gostima
EKONNP

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 01 okt 2017, 13:07

Dobra utakmica nasih jucer, dosta prilika ali kao sto ste rekli, fali nam pravi spic. Da je Krle ostao, ja mislim da bi vec imao 5-6 golova na kontu :D

Eto nas konacno i na drugom mjestu. Zrinjski je realno najjaca ekipa lige i stvarno ce se dosta toga trebati poklopiti da udjemo u borbu za naslov. Sarajevo sa Musemicem druga ekipa, djeluju zbilja dobro, a Zeljo, ovo sto sam ja dosada gledao, katastrofa... Jos dovode nekakva pojacanja iz 3.kineske lige, nista od njih sa onim "strucnjakom" na klupi

Sad slijedi veliki ispit, ako ista mislimo, najmanje 4 boda moram izvuci sa ova dva gostovanja
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 01 okt 2017, 22:07

Android je napisao/la:Dobra utakmica nasih jucer, dosta prilika ali kao sto ste rekli, fali nam pravi spic. Da je Krle ostao, ja mislim da bi vec imao 5-6 golova na kontu :D

Eto nas konacno i na drugom mjestu. Zrinjski je realno najjaca ekipa lige i stvarno ce se dosta toga trebati poklopiti da udjemo u borbu za naslov. Sarajevo sa Musemicem druga ekipa, djeluju zbilja dobro, a Zeljo, ovo sto sam ja dosada gledao, katastrofa... Jos dovode nekakva pojacanja iz 3.kineske lige, nista od njih sa onim "strucnjakom" na klupi

Sad slijedi veliki ispit, ako ista mislimo, najmanje 4 boda moram izvuci sa ova dva gostovanja
4 boda su nerealna. Krupa igra odlično, pogotovo su kući dobri, specifičan teren, mi loši u gostima. Ne očekujem puno. Dolazimo Slobodi kojoj gori pod nogama. Još ako izgube od Pirata još gore. Nisam optimist.

I još nesto:
Cijeneći ekipe od kojih smo izgubili, kao i činjenicu da smo te tekme igrali u gostima, nismo dosad ni kiksali osim u Gabeli. Od drugog dijela sezone očekujem puno. Dolaze Zrinjski, Sarajevo, Zeljo, Krupa.
Zadnja izmjena: PERO1234, dana/u 01 okt 2017, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 01 okt 2017, 22:08

Bome su ludi oni koji ocekuju pobjedu u Krupi...zahuktali su se pravo,igraju strasan nogomet+umjetna trava....
Idemo se potuc gore pa sta bude
EKONNP

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 01 okt 2017, 22:09

Ja ocekujem svih 6 bodova u sljedece dvije utakmice.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 01 okt 2017, 22:11

96BadBoy je napisao/la:Ja ocekujem svih 6 bodova u sljedece dvije utakmice.
Očekujemo mi pobjedu u gostima od početka sezone, ali jedno su zelje, drugo realnost.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 01 okt 2017, 22:12

Ja isto imam dobar osjecaj u vezi nove formacije,ali gledajuci Krupu bit ce hebeno.
Da sam ja Sablic povukao bih malo radikalan potez i stavio Danu umjesto Begonje i Jurica u napad
EKONNP

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 01 okt 2017, 22:21

Eno im umjetne na Blatu pa nek treniraju do Krupe :)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, Vanja8 i 50 gostiju.