NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 26 avg 2017, 22:17

S igrom nisam zadovoljan vec par utakmica, al yebena sreca nas nece nikako, znaci bas nikako, trece gostovanje stativa, precka, protiv zrinjskog i goska 3min precka, identično, da je to uslo sad bi prvi bili 100%, samo malo yebena sreca da nas pomazi, nista vise.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 26 avg 2017, 22:23

PERO1234 je napisao/la:Ma nije ovo kiks ali cijeneći sastav Zelje ako ih sad nismo dobili neznam kada cemo uopće. Kiks je bio protiv Goska i smrdi mi ovo na prosječnu sezonu u kojoj cemo se boriti za LzP. A sto se tiče naslova po meni on je pogotovo nerealan. Ali dobro, ako nista gostovanja Zelji i Zrinjskom odradjeno. Oni trebaju doci nama.
Cuj borba za LzP? Pokrij se sinko.
Ove godine jednostavno nemamo srece, i protiv Zrinjskog,Goska pa evo sad Zelje pogadjamo okvir gola na 0:0,umjesto da se okrene na nasu stranu,obrnuto bude. Ovo nam se negdje mora vratiti,kuci dobro igramo,u gostima treba malo i srece i hrabrije za pobjedu,po ne igramo dovoljno hrabro na strani..sljedeca utakmica bit ce izuzetno teska Borac je iskusan i dobar tim,samo jako i ostro i idemo uzet 3 boda. Dva najteza gostovanja su iza nas.
Samo jedno ime

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2017, 22:31

penke je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ma nije ovo kiks ali cijeneći sastav Zelje ako ih sad nismo dobili neznam kada cemo uopće. Kiks je bio protiv Goska i smrdi mi ovo na prosječnu sezonu u kojoj cemo se boriti za LzP. A sto se tiče naslova po meni on je pogotovo nerealan. Ali dobro, ako nista gostovanja Zelji i Zrinjskom odradjeno. Oni trebaju doci nama.
Cuj borba za LzP? Pokrij se sinko.
Ove godine jednostavno nemamo srece, i protiv Zrinjskog,Goska pa evo sad Zelje pogadjamo okvir gola na 0:0,umjesto da se okrene na nasu stranu,obrnuto bude. Ovo nam se negdje mora vratiti,kuci dobro igramo,u gostima treba malo i srece i hrabrije za pobjedu,po ne igramo dovoljno hrabro na strani..sljedeca utakmica bit ce izuzetno teska Borac je iskusan i dobar tim,samo jako i ostro i idemo uzet 3 boda. Dva najteza gostovanja su iza nas.
Hmmmm :hmmmmm: ako nas nije sudac zajebao onda nemamo srece. Pusti frajeru izlike stalne. Obrana Zrinjskog odigra kriminalno ali opet uvijek zabiju gol vise. To ti je kvalitet momčadi. Jedan Borac razmontira Goska. Zabije mu gol, napravi jos 2-3 zicera a ti gubis 2:0 i kukas sto sudac nije nesto vidio. Suci svugdje grijese. Ne kazem da nama nisu namjerno. Ali ako mi po tebi igramo trenutno lijepo i dobro onda je to tvoj stav. Moj nije. I da ti kazem kada vec spominjes tu sreću. Ista nas je jako pomazila i protiv Mladosti i protiv Slobode.
Zadnja izmjena: PERO1234, dana/u 26 avg 2017, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 26 avg 2017, 22:32

Ovakve sanse sampionska ekipa mora koristiti na strani, ali dobro i bod je protiv lidera ok. Sad me jos vise peku ona tri boda koja su nam oteta u Gabeli... Igra pozadi solidna, dosta dobro smo djelovali, osim kod onih ubacivanja gdje nam je Kajkut neobjasnjivo ostao sam, identicna situacija protiv Mladosti. Dino odigrao slabo, markovic ok. Veznjaci dobri, Coric se definitivno prometnuo u naseg najboljeg igraca. Basa nista posebno nije pokazao danas. Zao mi je Menala koji opet pogadja precku nakon one Zrinjskom. Cabraja aktivan do 60. kasnije se ispuhao , definitivno nespreman. Opet dolazimo do Wagnera koji je i sa 40 na ledjima u stanju pobjeci ponajboljem stoperu lige i iznuditi crveni. Valjat ce nam Wagi u ovoj sezoni. Dane dosta dobro odradio svoju rolu s klupe, Juric usao prekasno

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 26 avg 2017, 22:39

Pero majke mi,ti iz krajnosti u krajnost. Kako mozes bit nezadovoljan igrom danas? Rezultat i realizacija na stranu,u drugom smo poluvremenu pojeli Zelju. Sjajno stvaramo prilike,Coric maestralan,klasa i gotovo. Kad nece,nece jbg tako je. Ne vidim razlog kritiziranja nasih danas. Cuj borba za Lzp hahaha. Pa jaci smo od sviju osim Zelje
EKONNP

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 26 avg 2017, 22:40

Samo je Zrinja jača od nas, po meni smo mi trenutno na 2.mjestu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Wayat
Postovi: 41
Pridružen/a: 13 feb 2016, 21:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Wayat » 26 avg 2017, 22:44

Čestitke Širokom, imali ste ih...šteta

AlexisSB96
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 jun 2017, 19:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la AlexisSB96 » 26 avg 2017, 22:44

Svaka cast momcima borili su se al nije htjela lopta u gol....
Samo jedno ime Široki!

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la SemirSema » 26 avg 2017, 22:52

Pokrao vas sudija, inače bi nas uzeli lagano.

Čestitke kako god

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 26 avg 2017, 22:55

SemirSema je napisao/la:Pokrao vas sudija, inače bi nas uzeli lagano.

Čestitke kako god
Ne znam cemu tako glupa provokacija. Samo smo konstatirali da je pogrijesio u par situacija kad nam je sudio glupe ofsajde. Nitko nije rekao da smo pokradeni.
EKONNP

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 26 avg 2017, 23:23

Nije da nešto sada pljujem po Sabliću ali mislim da on nije trener za prvaka. Ovo se moralo iskoristiti i uzeti tri boda. Ne kužim onu izmjenu Baša - Dane riskiraj malo kada vidis da je protivnik pao. Dobar trener ali ne za prvaka, popušiti ćemo mi dosta bodpva zbog ziheraške/alibi igre.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 26 avg 2017, 23:36

maxmore je napisao/la:Nije da nešto sada pljujem po Sabliću ali mislim da on nije trener za prvaka. Ovo se moralo iskoristiti i uzeti tri boda. Ne kužim onu izmjenu Baša - Dane riskiraj malo kada vidis da je protivnik pao. Dobar trener ali ne za prvaka, popušiti ćemo mi dosta bodpva zbog ziheraške/alibi igre.
Kako mislis ziheraske igre? Po meni je izmjena odlicna bila jer smo nakon nje preuzeli sve i bili puno opasniji posle toga.. Ako sam dobro presli smo na 3-5-2 pravih.. Veceras nam je samo gol falio, a vecina vas pise kao da smo gostovali Vitezu a ne Zelji na Grbavici.. Gol je falio i to je to a bili smo jakooo blizu.. Svaka cast momcima.. Treba Borca kući dobiti i inace bodove kod kuce ne prosipat i za sad je to odlicno.. Zalit cemo po meni za bodovima iz Gabele..

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 26 avg 2017, 23:46

brig je napisao/la:
Kako mislis ziheraske igre? Po meni je izmjena odlicna bila jer smo nakon nje preuzeli sve i bili puno opasniji posle toga.. Ako sam dobro presli smo na 3-5-2 pravih.. Veceras nam je samo gol falio, a vecina vas pise kao da smo gostovali Vitezu a ne Zelji na Grbavici.. Gol je falio i to je to a bili smo jakooo blizu.. Svaka cast momcima.. Treba Borca kući dobiti i inace bodove kod kuce ne prosipat i za sad je to odlicno.. Zalit cemo po meni za bodovima iz Gabele..
Ocito da se ti i ja slazemo u svemu[emoji1]
EKONNP

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2017, 23:58

Dobar bod, mozemo zaliti za par prilika, doduse i oni su imali 1-2 sanse. Konacno donosimo bodove sa gostovanja, i to protiv lidera. Nemojte biti nezadovoljni!
NK Široki Brijeg

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 27 avg 2017, 00:30

brig je napisao/la:
maxmore je napisao/la:Nije da nešto sada pljujem po Sabliću ali mislim da on nije trener za prvaka. Ovo se moralo iskoristiti i uzeti tri boda. Ne kužim onu izmjenu Baša - Dane riskiraj malo kada vidis da je protivnik pao. Dobar trener ali ne za prvaka, popušiti ćemo mi dosta bodpva zbog ziheraške/alibi igre.
Kako mislis ziheraske igre? Po meni je izmjena odlicna bila jer smo nakon nje preuzeli sve i bili puno opasniji posle toga.. Ako sam dobro presli smo na 3-5-2 pravih.. Veceras nam je samo gol falio, a vecina vas pise kao da smo gostovali Vitezu a ne Zelji na Grbavici.. Gol je falio i to je to a bili smo jakooo blizu.. Svaka cast momcima.. Treba Borca kući dobiti i inace bodove kod kuce ne prosipat i za sad je to odlicno.. Zalit cemo po meni za bodovima iz Gabele..
Vađenjem Base izgubili smo čovjeka u napadu razumio bih da je ubacio Jurića ili Wagnera. Željo loš totalno, mi smo ovo odigrali ko pi3kice nema okomitosti samo kruzenjem i na neku dubinsku loptu di nam opet fali igrač da realizira...

Usput šta je sa Lončarem?
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la grbavicka » 27 avg 2017, 11:57

cestitke na bodu! zasluzili ste... objektivno, drugo poluvreme ste bili bolji, a mi prvo poluvreme... sa srecom u prvenstvu!!!
45515

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 27 avg 2017, 13:08

I dalje nas prati to prokletstvo gostujucih utakmica.Trece gostovanje ove sezone,Menalo pogađa trecu precku kuknjava i bas kao sto je neko spomenuo pri rezultatu 0-0.Jednostavno nemamo je.bene srece i ko zna sta bi bilo da su sve te precke zavrsile u mrezi.Ali ima Boga,vratit ce se ovo nama kad tad,u to budite sigurni.Sada ce nam dobro doci ova pauza od 2 tjedna,treba se dobro pripremiti za dvije teske utakmice protiv Borca i pitara.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 27 avg 2017, 13:16

Treba dobit Borca i onda na Koševo se otići potući za 3 boda
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

šampioni
Postovi: 309
Pridružen/a: 13 jan 2010, 17:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la šampioni » 27 avg 2017, 13:53

Jel istina da je jucer usao zeljin igrac s klupe, a da nije bio u zapisniku??? Ako je ovo istina sto sam jutros cuo, definitivno ce biti registrirano 3:0 za nas.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 27 avg 2017, 13:55

šampioni je napisao/la:Jel istina da je jucer usao zeljin igrac s klupe, a da nije bio u zapisniku??? Ako je ovo istina sto sam jutros cuo, definitivno ce biti registrirano 3:0 za nas.
Di si to cuo?
EKONNP

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.