NK Široki Brijeg

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 29 maj 2017, 00:33

Menala prati par stranih klubova i on će vjerovatno otići,sad je pitanje, šta mislite koliko bi za njega mogli dobit odštetu?

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 29 maj 2017, 00:34

brigsiroki je napisao/la:Menala prati par stranih klubova i on će vjerovatno otići,sad je pitanje, šta mislite koliko bi za njega mogli dobit odštetu?
500 000 bi bilo super. Realnija opcija je negdje oko 200
EKONNP

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 29 maj 2017, 00:36

skripar96 je napisao/la:
brigsiroki je napisao/la:Menala prati par stranih klubova i on će vjerovatno otići,sad je pitanje, šta mislite koliko bi za njega mogli dobit odštetu?
500 000 bi bilo super. Realnija opcija je negdje oko 200
€ura nadam se :lol: :D

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 29 maj 2017, 00:36

brigsiroki je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:
brigsiroki je napisao/la:Menala prati par stranih klubova i on će vjerovatno otići,sad je pitanje, šta mislite koliko bi za njega mogli dobit odštetu?
500 000 bi bilo super. Realnija opcija je negdje oko 200
€ura nadam se [emoji38] :D
Dzaba se nadas[emoji23]
EKONNP

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 29 maj 2017, 00:44

Valjda ce nas ova nova uprava iznenadit :D
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 29 maj 2017, 09:01

Menalo kako sam ja cuo ima vec jednu ponudu stranog kluba na stolu, cuo sam da bi mogla doci dvoica u obranu(ako Bralic ostane) od toga jedan vrlo vrlo dobar iskusni igrač koji je dobar sa Sablicem..

Da je spoit Slavka i Musu u obranu uff..
Sablić ima dobra poznanstva, također hvalio mi ga je i moj ljubimac od igraca koji je otišao, Šošo mu je odličan prijatelj tako da ja u to polažem najveće nade!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 maj 2017, 09:06

Hebo te Šošo, netrebaju nam još takvi manageri u klubu :D
NK Široki Brijeg

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 29 maj 2017, 09:08

Evolve je napisao/la:Hebo te Šošo, netrebaju nam još takvi manageri u klubu :D

Hahahaha, a ima dobrih igrača kako sam ja čuo ;))

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 maj 2017, 09:57

"Goran Sablić će i u narednoj sezoni voditi sa klupe NK Široki Brijeg. Potvrđeno je to iz redova tima sa Pecare koji je osvajanjem Kupa naše zemlje izborio plasman u Evropu. Sablić je Široki Brijeg preuzeo u nimaloj lakoj situaciji za klub sa Pecare, a pod njegovim vodstvom u Premijer ligi Širokobriježani su upisali dvije pobjede, uz pe neriješenih utakmica i sedam poraza, što je skor od 11 osvojenih bodova i gol razlikom 13:14. U Kup takmičenju Sablić je kao trener tima sa Pecare upisao pet pobjeda i jedan poraz uz gol razliku 8:1.

"S obzirom da kvalifikacije za Europsku ligu startaju već krajem lipnja, s pripremama za novu sezonu započet će između 7. i 9. lipnja“, kazao je Sablić, dodavši da u međuvremenu njega, sportskog direktora i ljude koji vode klub čeka puno posla kako bi osnažili momčad koja bi bila konkurentna ostalima od početka nove sezone."
NK Široki Brijeg

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 29 maj 2017, 09:58

Ocekivano,a i dobar potez.
Fino igramo otkad je Sablic tu

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 29 maj 2017, 13:40

Ante Vukušić dok je igrao u Hajduku bio je Šošin igrač....možda ga Sablić dovede, ako je uopće u stanju da igra. :crazy:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 maj 2017, 13:46

sretan123 je napisao/la:Ante Vukušić dok je igrao u Hajduku bio je Šošin igrač....možda ga Sablić dovede, ako je uopće u stanju da igra. :crazy:
Ma taj lik je propao ko žeton. Nema ga ima godinama nigdje. Treba nam igrač, kao rećemo Lendrić. Covjek starter, prvi strijelac, pravi nos za gol, a neke koju su igrali dobro prije 5god...
NK Široki Brijeg

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Signore » 29 maj 2017, 13:59

Vukusic vec ima spreman ugovor po zavrsetku ove karijere. Sam je rekao da je to razlog zasto je napustio Furth. I ja ne bih rekao da je on propao, barem ne za nase prilike. Mislim da bi bio dobar igrac u Sirokom, pa cak i da bi mozda zabio vise golova nego Lendric koji nije mogao igrati u Hajduku dok je Vukusic ipak igrao. Njih dvojica su imali slicne karijere, nisu se pokazali gdje god da su otisli. Lendrica je islo samo u PL, a ne vidim razlog zasto ne bi islo i Vukusica, mada je svejedno s obzirom da covjek vec ima dogovor s nekim klubom cije ime nije htio otkriti.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 maj 2017, 14:10

Signore je napisao/la:Vukusic vec ima spreman ugovor po zavrsetku ove karijere. Sam je rekao da je to razlog zasto je napustio Furth. I ja ne bih rekao da je on propao, barem ne za nase prilike. Mislim da bi bio dobar igrac u Sirokom, pa cak i da bi mozda zabio vise golova nego Lendric koji nije mogao igrati u Hajduku dok je Vukusic ipak igrao. Njih dvojica su imali slicne karijere, nisu se pokazali gdje god da su otisli. Lendrica je islo samo u PL, a ne vidim razlog zasto ne bi islo i Vukusica, mada je svejedno s obzirom da covjek vec ima dogovor s nekim klubom cije ime nije htio otkriti.
Ko ti može garantirati da bi on proigrao ovdje. Lendrić se dokazao u PL da može i zna, Vukušićem kupuješ mačka u vreći iskreno, nekažem da je on nešto puno lošiji, al koliko je zapravo on odigrao nakon Hajduka? A bile su godine... Znam da su ga nešto u Italiji zahebavali, al opet...

Po transfermarktu, odkad je otišao iz Hajduka, 2012god, postigao 10tak golova...
NK Široki Brijeg

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Signore » 29 maj 2017, 14:24

Evolve je napisao/la:
Signore je napisao/la:Vukusic vec ima spreman ugovor po zavrsetku ove karijere. Sam je rekao da je to razlog zasto je napustio Furth. I ja ne bih rekao da je on propao, barem ne za nase prilike. Mislim da bi bio dobar igrac u Sirokom, pa cak i da bi mozda zabio vise golova nego Lendric koji nije mogao igrati u Hajduku dok je Vukusic ipak igrao. Njih dvojica su imali slicne karijere, nisu se pokazali gdje god da su otisli. Lendrica je islo samo u PL, a ne vidim razlog zasto ne bi islo i Vukusica, mada je svejedno s obzirom da covjek vec ima dogovor s nekim klubom cije ime nije htio otkriti.
Ko ti može garantirati da bi on proigrao ovdje. Lendrić se dokazao u PL da može i zna, Vukušićem kupuješ mačka u vreći iskreno, nekažem da je on nešto puno lošiji, al koliko je zapravo on odigrao nakon Hajduka? A bile su godine... Znam da su ga nešto u Italiji zahebavali, al opet...

Po transfermarktu, odkad je otišao iz Hajduka, 2012god, postigao 10tak golova...
Pa i Lendric je bio macak u vreci za Zeljeznicar. On jeste pokazao na onoj posudbi u Zrinjskom da moze igrati, ali je od tog bilo proslo 6-7 godina u kojima on nije zabio ni 20 golova. Istu sudbinu je dozivio Vukusic za kojeg kazem da svakako vec ima klub, ali mislim da bi bio pojacanje, sigurno puno vece od igraca iz 2.HNL i slicno, mada mislim da bi vama najpametnije bilo da date priliku onom malom junioru sto je zabio 30tak golova, Juric ako se ne varam?

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 maj 2017, 14:27

Signore je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Signore je napisao/la:Vukusic vec ima spreman ugovor po zavrsetku ove karijere. Sam je rekao da je to razlog zasto je napustio Furth. I ja ne bih rekao da je on propao, barem ne za nase prilike. Mislim da bi bio dobar igrac u Sirokom, pa cak i da bi mozda zabio vise golova nego Lendric koji nije mogao igrati u Hajduku dok je Vukusic ipak igrao. Njih dvojica su imali slicne karijere, nisu se pokazali gdje god da su otisli. Lendrica je islo samo u PL, a ne vidim razlog zasto ne bi islo i Vukusica, mada je svejedno s obzirom da covjek vec ima dogovor s nekim klubom cije ime nije htio otkriti.
Ko ti može garantirati da bi on proigrao ovdje. Lendrić se dokazao u PL da može i zna, Vukušićem kupuješ mačka u vreći iskreno, nekažem da je on nešto puno lošiji, al koliko je zapravo on odigrao nakon Hajduka? A bile su godine... Znam da su ga nešto u Italiji zahebavali, al opet...

Po transfermarktu, odkad je otišao iz Hajduka, 2012god, postigao 10tak golova...
Pa i Lendric je bio macak u vreci za Zeljeznicar. On jeste pokazao na onoj posudbi u Zrinjskom da moze igrati, ali je od tog bilo proslo 6-7 godina u kojima on nije zabio ni 20 golova. Istu sudbinu je dozivio Vukusic za kojeg kazem da svakako vec ima klub, ali mislim da bi bio pojacanje, sigurno puno vece od igraca iz 2.HNL i slicno, mada mislim da bi vama najpametnije bilo da date priliku onom malom junioru sto je zabio 30tak golova, Juric ako se ne varam?
Pa, ja hocu da nekupujemo mačka nego provjereno :) . Možda bi se Vukušić i pokazao, al nemamo mi vremena opet pola sezone čekat hoće li proigrat ili neće. Dosta nam je Repića, Marina, itd...

Mali Jurić potpisuje ugovor, po zadnjim informacijama, tako da njega očekujem naredne sezone. Možda ne u mjeri kao Menalo, Lončar, Ćorluka, al sigurno će dobiti minutažu.
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 29 maj 2017, 15:02

Radi se na imenima koliko čujem is sam trener okreće pojedine brojeve. :D Ja potpuno vjerujem da ćemo u prvenstvo ući spremni a nadam se i za Europu da ćemo biti barem 70% kompletni i uz malo sreće možemo proći prva dva kola pokazali smo da nam dobro leži ovaj kup sistem eliminacije. :D :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 29 maj 2017, 15:07

Stipe Juric 33 gola u ligi ove sezone. Pravi killer momak,nije dobio priliku sto su mu zamjerali odlazak u Njemacku na svoju ruku. Rascistili su nesuglasice i dobit ce priliku vjerovatno,predstavljanje igraca je ovaj tjedan.
Samo jedno ime

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 29 maj 2017, 15:07

UstanikSBII je napisao/la:Radi se na imenima koliko čujem is sam trener okreće pojedine brojeve. :D Ja potpuno vjerujem da ćemo u prvenstvo ući spremni a nadam se i za Europu da ćemo biti barem 70% kompletni i uz malo sreće možemo proći prva dva kola pokazali smo da nam dobro leži ovaj kup sistem eliminacije. :D :mrgreen:
Slobodno ti nešto šire pošalji u PP, nije nikakav problem :salut:

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mikel48 » 29 maj 2017, 15:11

sb1996 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Radi se na imenima koliko čujem is sam trener okreće pojedine brojeve. :D Ja potpuno vjerujem da ćemo u prvenstvo ući spremni a nadam se i za Europu da ćemo biti barem 70% kompletni i uz malo sreće možemo proći prva dva kola pokazali smo da nam dobro leži ovaj kup sistem eliminacije. :D :mrgreen:
Slobodno ti nešto šire pošalji u PP, nije nikakav problem :salut:
Moze i meni pp
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.