NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 okt 2017, 20:45

Nije moglo bolje, Zrinjski bez Jovica barem 30% manje opasna ekipa
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 21 okt 2017, 20:49

Ma i sa Jovićem bi Sarajevo dobilo.
Športski prijatelji
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 okt 2017, 21:10

skripar96 je napisao/la:Ma ljudi su se pozeljeli derbija,nije od Aberdeena ozbiljna utakmica bila. Najbolji marketinski potez koji klub moze napraviti je pustiti karte u pretprodaju i objaviti 1000 prodanih nakon prvog dana. Posle krece lavina...Tko je ikad ista u marketingu radio zna sta pricam

Sent from my Picasso using Tapatalk

P.S Nadam se da policija nece opet yebavat s zatvaranjem juga
Ma ne vjerujem da ce policija zajebavati ovog puta. Biti ce veliko zanimanje za utakmicu, termin pravi, mi u velikoj formi... Nisu ludi da smanjuju kapacitet
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 22 okt 2017, 08:57

:tokralju: Svaka čast za momke! Sad samo mirno bez bahatosti...

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la primasquadra » 22 okt 2017, 09:21

Uprite ctrl+F i upišite Zrinjski na vašoj temi i listajte i brojite hahaha hahahaha

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 22 okt 2017, 10:14

primasquadra je napisao/la:Uprite ctrl+F i upišite Zrinjski na vašoj temi i listajte i brojite hahaha hahahaha
Cuj to. Isto ko da se igra derbi za tjedan dana,a mi u 3 boda na vrhu tablice...
Cudnovato[emoji53]

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 22 okt 2017, 11:10

U srijedu protiv Viteza na Pecaru u sto vecem broju podrzat ekipu i zahvaliti im se na sjajnim igrama.
A u nedjelju...
Igraj Široki ti si najbolji!

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GradKamena1 » 22 okt 2017, 12:23

Mogla bi pecara bit puna do posljednjeg mjesta,samo da kise ne bude,mi istok,vi jug,sjever bit ce to pravi derby,nek bolji pobjedi.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 22 okt 2017, 12:53

GradKamena1 je napisao/la:Mogla bi pecara bit puna do posljednjeg mjesta,samo da kise ne bude,mi istok,vi jug,sjever bit ce to pravi derby,nek bolji pobjedi.
Jeli vam ima tko kartoniran i suspendiran za ovu utakmicu. Što vam je sa Jovićem?
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 22 okt 2017, 13:09

...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GradKamena1 » 22 okt 2017, 13:24

PERO1234 je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la:Mogla bi pecara bit puna do posljednjeg mjesta,samo da kise ne bude,mi istok,vi jug,sjever bit ce to pravi derby,nek bolji pobjedi.
Jeli vam ima tko kartoniran i suspendiran za ovu utakmicu. Što vam je sa Jovićem?
Jovica i Galica nema do proljeca,Cavar dobio 3.zuti karton,Stojkic bi se trebo oporavit,neznam samo sta ce bit sa Jakovljevicem izaso je jucer radi ozljede.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 22 okt 2017, 13:31

GradKamena1 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la:Mogla bi pecara bit puna do posljednjeg mjesta,samo da kise ne bude,mi istok,vi jug,sjever bit ce to pravi derby,nek bolji pobjedi.
Jeli vam ima tko kartoniran i suspendiran za ovu utakmicu. Što vam je sa Jovićem?
Jovica i Galica nema do proljeca,Cavar dobio 3.zuti karton,Stojkic bi se trebo oporavit,neznam samo sta ce bit sa Jakovljevicem izaso je jucer radi ozljede.
Hvala na odgovoru. Puno sreće u nastavku, naravno nakon Pecare. Pozdrav.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 22 okt 2017, 13:48

primasquadra je napisao/la:Uprite ctrl+F i upišite Zrinjski na vašoj temi i listajte i brojite hahaha hahahaha
Stari moj, do nedjelje samo će Zrinjski biti tema, ne znam šta je tu smiješno, najvažnija i najočekivanija naša utakmica u ovom zimskom periodu, utakmica u kojoj je što se kaže 6 bodova u igri.
Nadam se da će biti uzbudljiva kao što su sve one bile kad smo na tablici bili jedno do drugoga.
Dobrodošli u velikom broju, veselim se navijačkim prepucavanjima( u granicama normale) i dobrom navijanju s obje strane. :salut:

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ALOBOLA » 22 okt 2017, 20:53

Moram priznati da sam jedva cekao ovaj derbi a sad bi ga najradije preskočio ali normalno da nema preskakanjs i predaje.Prvo u losoj smo formi i ritmu,totalno suprotno od vas,fali nam Toni Jovic,Marin Galić, Marijan Ćavar,Slobodan Jakovljević, ostali smo bez Maria Barica i ako kapetan Pero Stojkic koji je pod upitnikom ne bude igrao prakticno mi cemo igrati bez bekova izuzev Luke Lučića. Fran Čirjak je psihicki potonuo nakon jucerasnje greške koja nas je gurnula u poraz a Jamak je odigrao tek nekih pola sata u zadnjih dva mjseca.Uz ovo ima jos par nacetih igraca ali mislim da ce ostali biti ok.Mozda bas iz ovih problema izvucemo neku dodatnu snagu pa iznenadimo i sebe i vas.Ali mi dolazimo i biz cemo uz Zrinju i bas sada se treba pokazati kad ne ide sve kako treba i to je sastavni dio igre.
Pozdrav Sirokom i nadam se pravom derbiju jer on to i jeste,najbolji derbi u drzavi ,ma kakva ona bila.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

york
Postovi: 909
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 22 okt 2017, 21:04

Sezona zasad jako dobra, po meni jedini kiks je napravljen u gabeli (a i tu je bila neka visa sila)...
Konacno da u prvenstvu mozemo racunati i na prvo mjesto :cool:
Optimizam pred sljedecu utakmicu :kafa:

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 22 okt 2017, 22:20

Ako ista mrzim onda je to uzdizanje nakon par dobrih utakmica. Ljudi, smirimo se, odradili smo par dobrih utakmica, ok, ali ponizni trebamo biti. Skromni. Nista jos nismo postigli i zato se ne valja pretjerano uzdizati. Protiv Zrinjskog nas ceka izuzetno izuzetno teska utakmica, sta vam je. Polako.

Nadalje, koji vam je quratz s ovim tenzijama? Kome to treba? Ko da ne vidite sta se desava i u kakvoj drzavi zivimo?? Imamo zajednickog neprijatelja koji je gadan, pogledajte samo neke od reakcija na zastavu koju svi zajedno volimo. Sportsko rivalstvo svaka cast, dodatne podjele i dodatna mrznja niposto.

I da, imamo mi utakmicu u srijedu, ajmo prvo to odradit
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 22 okt 2017, 22:30

Carles je napisao/la:Ako ista mrzim onda je to uzdizanje nakon par dobrih utakmica. Ljudi, smirimo se, odradili smo par dobrih utakmica, ok, ali ponizni trebamo biti. Skromni. Nista jos nismo postigli i zato se ne valja pretjerano uzdizati. Protiv Zrinjskog nas ceka izuzetno izuzetno teska utakmica, sta vam je. Polako.

Nadalje, koji vam je quratz s ovim tenzijama? Kome to treba? Ko da ne vidite sta se desava i u kakvoj drzavi zivimo?? Imamo zajednickog neprijatelja koji je gadan, pogledajte samo neke od reakcija na zastavu koju svi zajedno volimo. Sportsko rivalstvo svaka cast, dodatne podjele i dodatna mrznja niposto.

I da, imamo mi utakmicu u srijedu, ajmo prvo to odradit
+1 za taj dio o euforiji.
A za te tenzije,ja ne znam gdje ti to vidis[emoji16]
Malo zayebancije ovaj tjedan pred derbi nece donijeti nista lose,zapravo ce donijeti jos vatreniju atmosferu. Od ponedjeljka smo ionako opet svi na kavi i pricamo klasiku...Ako nece Siroki uzet,nek Zrinjski uzme,a cim Mostarci odu onda su nam najljuci neprijatelji. Jbg tako to ide i tako ce uvijek bit,nije to nista pogresno

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 22 okt 2017, 22:36

Carles je napisao/la:Ako ista mrzim onda je to uzdizanje nakon par dobrih utakmica. Ljudi, smirimo se, odradili smo par dobrih utakmica, ok, ali ponizni trebamo biti. Skromni. Nista jos nismo postigli i zato se ne valja pretjerano uzdizati. Protiv Zrinjskog nas ceka izuzetno izuzetno teska utakmica, sta vam je. Polako.

Nadalje, koji vam je quratz s ovim tenzijama? Kome to treba? Ko da ne vidite sta se desava i u kakvoj drzavi zivimo?? Imamo zajednickog neprijatelja koji je gadan, pogledajte samo neke od reakcija na zastavu koju svi zajedno volimo. Sportsko rivalstvo svaka cast, dodatne podjele i dodatna mrznja niposto.

I da, imamo mi utakmicu u srijedu, ajmo prvo to odradit
Ja sam naručio cvijeće ekipi koje me redovno napada u Mostaru kad je tekma... Ma hajde molim vas... :crazy:
...

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 23 okt 2017, 17:40

Očekujete li drugu ekipu u duelu sa Vitezom. Ja definitivno računam da će u prvih 11 ovaj put dobiti mjesto Baraban, Baša, Jurić, Miličević. Zavisno od rezultata sačuvati još trojicu za duel sa Zrinjskim. Ali mislim da će ova četvorka definitivno unutra.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 24 okt 2017, 08:42

slika
Igraj Široki ti si najbolji!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.